Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Dňa 14. 3. 2021 at 9:01, Sniper napísal:

Tuná robopol písal, že je to pyramída. Ja by som to upresnil, je to ruleta. Ani tomu netreba rozumieť, ako tuná doll písala.

Stačí tam vložiť peniaze ako do hracieho automatu a čakať, čo to spraví, keďže cena bitcoinu sa hýbe najmä od toho, ako si Musk prdne na Twitteri.

Stačí mu napísať, že Bitcoin je podvod, ktorý sa zosype, ten hneď padne minimálne o 40%, na to šikovne rýchlo nakúpi, a potom tvítne, že sa pomýlil, že nechtiac odoslal status, ktorý mu omylom ostal visieť v cache, a že Bitcoin má budúcnosť, ten na to vystrelí hore a má zarobené na ďalšiu továreň Tesly. Takto sa to robí.

kryptomeny hlavne nie su kontrolovane statom. :smile1:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 14. 3. 2021 at 9:01, Sniper napísal:

Stačí tam vložiť peniaze ako do hracieho automatu a čakať, čo to spraví, keďže cena bitcoinu sa hýbe najmä od toho, ako si Musk prdne na Twitteri.

Citát

 

Kryptomena dogecoin, ktorá vznikla ako vtip, prudko posilnila

Prepokladá sa, že za aktuálnym vysokým záujmom o dogecoin sú opäť príspevky šéfa Tesly Elona Muska na Twitteri.

 

Treba investovať podľa toho čo Mask píše. Viac netreba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 17. 4. 2021 at 14:23, doll napísal:
@Proteus
@chlapeczjuhu
Chlapci, tak manžel dostal pred pár dňami 200€ nech sa hrá, dúfam že meníte na mňa názor :zubiska:

Tak ono je to trochu inac, ja som.investoval nepomerne mensiu ciastku ako 200 euro a spravil som to len zo srandy....ze sa situacia otocila a vklad sa mi zhodnotil XX nasobne som necakal ani vo sne.
To co som spravil urcite nemozno nazvat cielena investicia :-) skor stastie zaciatocnika. ako som inde spominal ja verim a cielene kupujem kovy....

...
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som este stale vo velmi slusnom zisku, ako som spominal kupoval som za stotiny eura.... Takze aj ked to padne uplne je mi to jedno- necham to tam kvasit tak ci tak, ako doteraz.

...





Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
Dňa 21. 1. 2021 at 15:15, chlapeczjuhu napísal:

Tak nam to pekne pada...
Nastastie ja som vzdy veril drahym kovom.fbda5631b682db6495f8d3e4eed8b0db.jpg

...
 

hmm...pred 10 rokmi som skúšala robiť také programy, ktoré pomocou historických údajov robili podobné grafy, a mali predpovedať rast či pokles cien nejakej komodity, a určiť podľa toho, kedy je najlepšie kúpiť a kedy predať. Bola tam aj nejaká poistka zahrnutá. O nejakých kryptomenách som vtedy nechyrovala, ani neviem, či existovali.  Ale aj keby som si ešte pamätala, ako som to robila, aj tak tým kryptomenám neverím. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je základné nepochopenie trhov, to ma akože stále rásť? Ak je dravý rast bude aj dravý prepad, to je úplný základ v trhoch. Naopak holder ak nakúpil par rokov dozadu, tak ma aj 1000-10000% zhodnotenie investície. No nenechajme sa tým vyrušovať treba ofrfľať niečo, keď padá..

žiadne indikátory nevedia predpovedať trh, naopak sú oneskorene. Kto ma záujem môže si pozrieť článok na robopol.sk, kde je problematika nákupov a trhov vysvetlená.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mam problem s kryptomenami,   nechapem ich vlastnu hodnotu.  A komodita kde je vnutorna hodnota nejasna je podla mna vzdy rizikova.  Aka je motivacia drzat bitcoiny okrem toho ze dufam v ich rast ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak isteže sú rizikovejšie, ale ich hlavný prínos je v iluzórnej alternatíve oproti inflačným peniazom, ktoré neustále aj do budúcnosti sú nastavené pre stratu hodnoty. Osobne nevidím zatiaľ ich veľký prínos, ten je kompenzovaný tým, že šifrovanie je zdĺhavé a zožerie veľa energie.

Celkovo však ich rast ponúka príležitosť aj do budúcnosti, pretože ich kapitalizácia je stále malá a postačuje aj menšia investícia na solídne zhodnotenie a to je veľká výhoda.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 mesiacmi...
Dňa 28. 10. 2021 at 12:36, Sniper napísal:

včera som pokusne vrazil skoro celú výplatu do krypto

Ja som tiez z pasie nakupil Shiba-inu za smiesny peniaz a uz sa to zhodnocuje. Doge ide pomaly nahor tiez. Dufam ze Elon vo svojoch reciach nepolavi este chvilu a budem predavat so ziskom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čaute aj ja mám shibu už od augusta a teraz mi to už priniesol 10-nasobok len škoda že aj ja som kúpil len málo z toho tak ešte čakám na ďalší vývoj :-)) a všímam aj ostatné že kedy začnú ísť dúfam že budú ísť, altsezona vraj ešte nezačala.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Počul som, že pravidelné "investovanie" do kryptomien údajne spĺňa parametre podnikania a teda je potrebné mať na to živnosť.

Ale ak pravidelne investujem do ETF, na to živnosť nepotrebujem mať? Nepotrebujem, prečo teda potom na krypto?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Väčšina krypto mala maximum na prelome októbra / novembra, odvtedy prevažne klesajú, vsimol som si, že istej miery kopírujú Wall Street (pre budúcich "investorov" nebrať toto ako investičné odporúčanie!!). Kto vtedy predal, tak sa nabalil, kto nie stratil.

Screenshot_2022-01-23-09-02-19-719_com.nikitadev.stockspro.jpg

Screenshot_2022-01-23-09-02-12-518_com.nikitadev.stockspro.jpg

Screenshot_2022-01-23-09-01-41-573_com.nikitadev.stockspro.jpg

Screenshot_2022-01-23-09-01-04-008_com.nikitadev.stockspro.jpg

 

Ja by som ešte potreboval mať talent na dve veci: nenakupovať na maxime a radšej vtedy presúvať do dlhopisov. Bol by som milionár už teraz

IMG_20220123_085702.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Minulý týždeň a cez víkend dosť spadli, teraz oplatilo nakúpiť z nich, aj sme kúpili pár, už len čakať musíme a pozorovať trh. Ja som zas premárnil výber ani v apríli som nevybral zisky a ani v novembri, a samozrejme mám v portfóliu aj dve také z ktorých by som aj zbavil ale strašne sú v mínuse tak ich držím ešte. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov