Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

pred 3 hodinami, doll napísal:

Takých predpovedí už bolo...

Manžel dostal zákaz čokoľvek nakupovať, tak sa aspoň hra s jednou appkou, kde zadarmo ťaží a pri prekročení určitej sumy môže za to zainvestovať. To ma zatiaľ povolené :zubiska:

Nezabudne mi v pravidelných intervaloch pripomínať "čo by bolo keby". Tak ja mu poviem, že keby som si našla iného manžela, mala by som možno veľký barak, veľké auto, veľa peňazí a času na seba" :zubiska: a možno by som bola aj socka...furt nechápe čo mu tým chcem povedať :smile1:

Akých predpovedí? To je istota, ten kto rozumie trhom dobre vie, že btc dosiahne vrchol a padne. Ake necakane, že blazni kupujú na vrcholoch a potom im to zruší účet.

A ďalšia vec, ten kto nevie ako to funguje nech tam nelezie vobec, akurat sa popali, btc strhne všetky altcoiny a pojdu dole s nim, to je ďalšia istota, ale však nech blazni skúšajú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 25 minútami, robopol napísal:

Akých predpovedí? To je istota, ten kto rozumie trhom dobre vie, že btc dosiahne vrchol a padne. Ake necakane, že blazni kupujú na vrcholoch a potom im to zruší účet.

A ďalšia vec, ten kto nevie ako to funguje nech tam nelezie vobec, akurat sa popali, btc strhne všetky altcoiny a pojdu dole s nim, to je ďalšia istota, ale však nech blazni skúšajú.

Narážam na to, že ten vrchol sa vždy ocakava nejaký, a vzdy dosahuje nove maxima. 

Samozrejme raz padne, poriadne,aj to tu už bolo... a zase bude stúpať. 

Súhlasím,.s tým že kto sa tomu nerozumie, nech tam nelezie

 

 

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kryptomeny sú v podstate velká pyramídová hra, ktorá funguje tak, že tí čo prišli skôr a držia kryptomeny profitujú na tých, čo prišlo neskôr. tieto očakávania nekonečného rastu sú prudka ilúzia. Obdobia korekcie (teda pádu a následnej stagnácie na minimách) sa budú predlžovať. Blockchain nie je taka svetoborna vec, na niečo to je vhodne, ale svet kryptomien je defacto pyramída.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takých predpovedí už bolo...
Manžel dostal zákaz čokoľvek nakupovať, tak sa aspoň hra s jednou appkou, kde zadarmo ťaží a pri prekročení určitej sumy môže za to zainvestovať. To ma zatiaľ povolené :zubiska:
Nezabudne mi v pravidelných intervaloch pripomínať "čo by bolo keby". Tak ja mu poviem, že keby som si našla iného manžela, mala by som možno veľký barak, veľké auto, veľa peňazí a času na seba" :zubiska: a možno by som bola aj socka...furt nechápe čo mu tým chcem povedať :smile1:
No mne moja cica zasa sama kupila strieborne investicne mince na narodeniny, dokonca aj vedela presne ake som chcel.
Som stastny chlap.

Tak ci tak to raz zdedi Samko.

...

  • Páči sa mi to 1
  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@chlapeczjuhu neposles do spravy, ake? Stale ich obzeram a uvazujem nad nejakymi. :) 

@doll vsak mu nezakazuj vsetko. Minule si pisala, ze rozpredava svoju zbierku bankovky, ze nemas pochopenie k tomu. A teraz bitcoiny. :) co ked to robi a robil by pre vas ako rodinu? Ako zabezpeku? Mozno sa nezhodnotia investicie hned, ale o desat a viac rokov preco nie? Ja tiez uvazujem nad investovanim fo minci, strieborne, zlate. Postupne, nic velke, aby som neohrozil rodinny rozpocet. Na druhej strane, moze to byt zabava pre chlapa. To je pohlad z druhej strany. 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Proteus
Tieto, viac menej zbieram mince s nizkou emisiou, tam sa zohladnuje neskor aj zberatelska hodnota (okrem hodnoty striebra).Tieto maju emisiu 25000 ks co je jedna z nizsich, na chutovky o pocte 5000 ks pre cely svet samozrejme nemam. Cena je vsak vyssia momentalne, cena striebra isl hore za poslenych 11 mesiacov. April minuly rok bola trojska unca cca 13 usd, teraz je to vyse 26...

https://www.silverum.sk/strieborna-minca-australian-brumby-1-oz-2020.html

Ale ako som hovoril, striebro je beh na dlhe trate.ja to beriem v horizonte 10-15 rokov, aj viac.

A mozno na tom neskor prerobim. Bohvie.

...



Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dik. Ja sledujem nieco na ceskej mincovni ci nasej kremnickej. Este aj stranka zlataky. 

Tiez to beriem ako dlhodobu investiciu. Ked uz nic ine, tak v starobe sa s nimi budem hrat. Aj s perami, ktore dovtedy este nakupim. 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Urcite sa vyvaruj spolocnosti Narodna Pokladnica.
Nemaju nic spolocne narodnou bankou len velmi sikovne vymysleny nazov. Ich mince su zberatelsky absolutne bezcenne.
V kratkosti je to velmi pofiderna sukromna firma s X zalobami na krku.

...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Proteus

@chlapeczjuhu

Chlapci, ako píše robopol vyššie, kto sa tomu nerozumie, nech sa tomu nevenuje. A tak je to s mojím manželom :)

Preto ako obozretna manželka dohliadal na to čo robí. To ho môže robiť miestami nešťastného, ale je to pre jeho dobro. 

Rozpredáva bankovky, s minimálnym ziskom, resp niektoré so žiadnym. To kvôli tomuto sa do toho toľko investovalo? Pre mňa obyčajný wau efekt. V rukách človeka, ktorý len skúša. 

A keďže mám kamaráta, ktorý s iným najskôr detailne študovali a sledovali svet krypta, pred pár rokmi, a až potom porozhadzovali siete, viem že to nie je pre každého. Mimochodom, teraz sú zahojeni, ale makali riadne na tom.

Moj chlap vidí iba to zahojenie, nerieši že sa predtým "vzdelávali" aby to pochopili a vedeli sa správne rozhodnúť. 

Verim že je šťastný chlap :yes_yes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prečo by musel?
Prečo rypes keď do vzťahu nevidíš? :ahooj:
Ale vsak co sa durdis? Robim si srandu na zaklade toho co tu vsetci citame. Mne je sumafuk aky mate vztah ale vzdy ma pobavi ked je chlap pod papucou :-)

Skus byt niekedy menej vztahovacna.

...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 11. 3. 2021 at 15:15, Sniper napísal:

Svojho času som chcel kúpiť asi 200 bitcoinov, ale za toho allaha mi to nechcelo akceptovať moju banku. Keď mi ju 3x odmietlo, tak som sa vysral na to. Krátko na to Bitcoin padol o 50%, tak som si hovoril, že ako dobre, že mi banku neakceptovali. Teraz by som to však ľutoval. Ale neriešim, čo by bolo keby nebolo keby. Človek jeden deň môže byť milionárom a na druhý vyberať kontajnery s Tomášom. A to je desivá predstava, čo rozhodne nemienim riskovať.

hehe moj znamy predal dom aby mohol kúpit btc . vtedy sa mu to vyplatilo :-) 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 13 hodinami, doll napísal:

Moj chlap vidí iba to zahojenie, nerieši že sa predtým "vzdelávali" aby to pochopili a vedeli sa správne rozhodnúť. 

 

v robote máme tiež pár takých "investorov" ... inšie nepočúvam, len lamentácie nad tým, čo nevýhodne kúpili či predali. občas do nich rypnem, že keď budem chcieť naozaj zarobiť, tak sa na to tiež dám, s tým, že vždy zistím čo predávajú či kupujú, a ja to spravím presne opačne :zubiska:

  • Díky! 1
  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tuná robopol písal, že je to pyramída. Ja by som to upresnil, je to ruleta. Ani tomu netreba rozumieť, ako tuná doll písala.

Stačí tam vložiť peniaze ako do hracieho automatu a čakať, čo to spraví, keďže cena bitcoinu sa hýbe najmä od toho, ako si Musk prdne na Twitteri.

Stačí mu napísať, že Bitcoin je podvod, ktorý sa zosype, ten hneď padne minimálne o 40%, na to šikovne rýchlo nakúpi, a potom tvítne, že sa pomýlil, že nechtiac odoslal status, ktorý mu omylom ostal visieť v cache, a že Bitcoin má budúcnosť, ten na to vystrelí hore a má zarobené na ďalšiu továreň Tesly. Takto sa to robí.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Myslim, ze podstatne vacsia pyramidova hra ako Bitcoin su peniaze tlacene statom. Tie na rozdiel od Bitcoinu totiz vlady mozu lubovolne devalvovat (a tak vlastne okradat vlastnikov penazi).

Ano Bitcoin prudko lieta, ale dlhodobo stale rastie. Zo znamych, co ho kupili, zatial na nom kazdy zarobil.

Napriklad na zaciatku storocia zacal lietat aj NASDAQ, co ale neznamenalo, ze sa jedna o podvod. Dlhodobo je velmi vynosny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Teraz dogecoin dosť výrazne sa vystrelil nahor vyše 100 percent za 2 dní, sú tam zaujímavé pohyby napr. binance a xrp vyše 200 percentným skokom za posledný týždeň. Za mňa zatiaľ čo sa týka xrp max spokojnosť :-)))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Trafil si úplne na pravdu,to isté hovorím aj ja tie by boli moc ľahko zarobené peniaze keby voľačo z toho vyšlo. Aspoň mám-e zo ženou nový hobby denne si pár krát pozeráme kurzy a grafy :-))) z druhej strany môže byť že voľačo z toho bude už len kvôli tomu že ešte veľa ľudí je skeptických čo sa týka krypta, keď už bude každý druhý človek do toho investovať vtedy to bude mať koniec podľa mňa.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov