Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

pre mna je to spanielska dedina, takze len nahodou som narazil na clanky

 

Až 40-percentný pokles na trhu kryptomien tento týždeň zatienil nemenej dôležitú udalosť. Kryptomenová úverová platforma Bitconnect, ktorá je dlhodobo považovaná za Ponziho schému, tento týždeň oznámila ukončenie svojej činnosti. Ich vlastná kryptomena sa prepadla o takmer 90 percent.

https://finweb.hnonline.sk/zahranicna-ekonomika/1678280-kryptomenovy-projekt-bitconnect-ktory-experti-oznacuju-za-pyramidu-konci

&

https://finweb.hnonline.sk/zahranicna-ekonomika/1676826-pociatocny-boom-ceny-bitcoinu-mal-zariadit-jeden-clovek-tvrdi-nova-analyza

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano Bitconect aj verge a mnoho dalsich su "kryptomeny". Ani tento svet neobchadzaju spekulacie. Pre novacika je to pomerne tazke sa v tom zorientovat, musi dost postudovat. Ale taky zakladny prehlad je tu su ceny vyvoj webstranky atd.

https://coinmarketcap.com/

 

Co robit na zaciatok sa s tym poriadne zoznamit. Nie su to prachy zadarmo a je samozrejme riziko kto nerozumie, ze krypto je extremne volatilne a treba si uvedomit podstatnu vec ze veacsina mien je naviazanych na bitcoin. Ak je bitcoin v medvedom trhu padaja s nim vsetko ostatne. Bitcoin URCITE nie je ponziho schema, podobne voloviny aj predstavitelov vlad su totalne ch...iny :)

 

A do coho investovat, treba pockat kym to nie je na dnach prave teraz bitcoiny si vyrazil este jednu vetvu k minimam. Takze najvyssi cas na nakup. A do coho. Tak pre novacika radsej nieco overene: ethereum, neo, iota, monero, icx, eos, vechain, lisk - diverzifikovat do viacerych mien.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

"Peniaz" by mal fungovať ako obeživo..

Bez nejakej výmeny, za inú menu..

Bitcoin alebo iné "krypto" tak nefunguje.

Ten kto chce do toho investovať, momentálne po náraste hodnoty, neplánuje bitcoiny utratiť ako hotovosť, ale "streliť" ich za doláre, eurá alebo niečo iné..

A každá takáto transakcia peniaze za peniaze, znamená pokles hodnoty..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...
  • Pred 3 mesiacmi...

nechcete byt niekto bohaty?  ja som skromny, za 10k vam spristupnim cely clanok

 

 

zarábať na všetkých týchto kryptomenách, dokonca aj pri medveďom trhu. Používa umelú inteligenciu (AI) na automatické spracovanie dlhých a krátkych pozícií, vďaka čomu môžete nepretržite zarábať, a to dokonca aj počas spánku.

Za platformou Immediate Edge stoja viacerí z najväčších technologických géniov súčasnosti, ako sú okrem iných napríklad Richard Branson, Elon Musk a Bill Gates.
 

Teraz už viem, prečo je Jaroslav Haščák neustále dobre naladený. A prečo veľké banky nechcú do tohto reťazca bohatstva pustiť ďalších ľudí. Na konci dna som už mal zisk vyše 754 €, čo pri počiatočnej investícii 250 € vôbec nie je zlé! Bol som taký nadšený, že som ledva zaspal.

Ďalší deň bol utorok a musel som ísť zase do práce. Pravdupovediac (môjmu šéfovi to nepovedzte) bolo pre mňa ťažké sústrediť sa na robotu, keď som vedel, že softvér Immediate Edge mi zarába peniaze.

Párkrát som sa nenápadne vyparil na toaletu, aby som si skontroloval zisk, ktorý mi neustále rástol (s príležitostnými malými stratami). Na konci dňa, než som uložil deti do postele, bol zostatok na mojom účte 1 349,13 €. To je viac než zarobím za MESIAC v mojej bežnej práci!

Na konci týždňa som zarobil spolu 5 349,12 €. Vybral som si presne 4 500 € a zvyšok som znova investoval. Za 2 dni mi poštou prišiel prvý šek na presne 4 500 €. Nemohol som uveriť, že to je pravda!“

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no to vypada na peknu pyramidku. Na podobne nezabudnutelne marketingove vecičky treba byt extra opatrny. Je sice pravda, že AI môže skalpovat krypto trh ak vie ako, no vštko čo ma užasny skill dopadne zle.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no napr. tu

https://aitrader.ai/setup-videos

 

dnes je Ai na inej urovni, pracuje ako neuronova siet, ktorá sa učí. Nemam skusenosti s automatickom tradingu, ale verim tomu, že AI može byť vyznamnejšie lepšia v tom ako človek. neviem ale skor by som sa zameral na projekty, ktoré majú nejaky backround za sebou. No a zase dalšia vec  je to, že trhy vratane krypta budu nakoniec v rukách tejto AI programov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

Obcas nadavam , ze som nekupil aspon 5-6 bitcoinov ked stali 10-15 dolarov v roku 2011. By som teraz celkom pekne zarobil ked by som ich predal.

 

Premyslam prave ci neskusit ten litecon kupit.  Nemam chut do toho dat nejako vela ale tak tych 200-300 EUr by som dal tak preto mi aj najskor ten Litecoin sedi , ze za tu sumu viem mat 2-3 Litecoin.  A potom len cakat ci to skoci tak hore ako Bitcoin. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 hodinami, Jovzin napísal:

Obcas nadavam , ze som nekupil aspon 5-6 bitcoinov ked stali 10-15 dolarov v roku 2011. By som teraz celkom pekne zarobil ked by som ich predal.

 

Premyslam prave ci neskusit ten litecon kupit.  Nemam chut do toho dat nejako vela ale tak tych 200-300 EUr by som dal tak preto mi aj najskor ten Litecoin sedi , ze za tu sumu viem mat 2-3 Litecoin.  A potom len cakat ci to skoci tak hore ako Bitcoin. 

@Jovzin len potom nezabudni svoje heslo :smile:

https://finweb.hnonline.sk/zahranicna-ekonomika/2280864-investor-zabudol-heslo-do-bitcoinovej-penazenky-s-milionmi-ma-iba-dva-pokusy-inak-o-bohatstvo-pride

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

My sme teraz zainvestovaly do dvoch kryptomien kúpily sme Ripple a EOS uvidíme či voľačo zarobíme natom. Ináč trochu som poinformoval o téme s tie mi vyšli že nie sú ani tak drahé a predpovedajú že by mohli ísť nahor. Síce ten Ripple neviem ale necháme sa prekvapiť :-)))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiez som kukal na ten Ripple a premyslam ci nezoberem par.

JA este pokukujem po tom LiteCoin ci by nesiel nahor ak ten BiteCoin padne  tak mozno budu sa presuvat veci do LiteCoin, kedze je to BitCoinov mensi bracha :)  

Tak uvidim no.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, robopol napísal:

No veru najlepšie sa nakupuje blizko vrcholu.. BTC pojde čoskoro dole a sním aj väčšina coinov.

Takých predpovedí už bolo...

Manžel dostal zákaz čokoľvek nakupovať, tak sa aspoň hra s jednou appkou, kde zadarmo ťaží a pri prekročení určitej sumy môže za to zainvestovať. To ma zatiaľ povolené :zubiska:

Nezabudne mi v pravidelných intervaloch pripomínať "čo by bolo keby". Tak ja mu poviem, že keby som si našla iného manžela, mala by som možno veľký barak, veľké auto, veľa peňazí a času na seba" :zubiska: a možno by som bola aj socka...furt nechápe čo mu tým chcem povedať :smile1:

  • Díky! 1
  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Svojho času som chcel kúpiť asi 200 bitcoinov, ale za toho allaha mi to nechcelo akceptovať moju banku. Keď mi ju 3x odmietlo, tak som sa vysral na to. Krátko na to Bitcoin padol o 50%, tak som si hovoril, že ako dobre, že mi banku neakceptovali. Teraz by som to však ľutoval. Ale neriešim, čo by bolo keby nebolo keby. Človek jeden deň môže byť milionárom a na druhý vyberať kontajnery s Tomášom. A to je desivá predstava, čo rozhodne nemienim riskovať.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

My sme to brali tak že tie prachy by sme ajtak minuli na hlúposti , tak to riskneme možno bude z toho niečo, možno nie kúpili sme za 250- aj z jednej ak druhej. Nemám vôbec v tom prehľad len dva dni som čítal o nich nejaké informácie na nete. Keď ho vezmeme tak ,tak taký tuhý fajčiar to prefajčí za pol roka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 24 minútami, boss123 napísal:

tie prachy by sme ajtak minuli na hlúposti

Vedel by som o jednom investorovi, aj pôžičku by zobral.... 50% by bolo našich, že sme mu tak dobre poradili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov