Skočiť na obsah

MS v ľadovom hokeji 2017 (Nemecko & Francúzsko)


aljak63

Odporúčané príspevky

Francuzi vcera proti Kanade odohrali nadherny zapas ... skoda, ze z takychto zapasov, nasadenia, bojovnosti a vykonu sa mozeme tesit len pozeranim na hru inych :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no nič. na týchto ms nás rozoberú na základné diely a šróbiky.

aspoň bude z čoho začať od začiatku. ovšem ale celý ansámbl funkcionárov a mudrlantov nie na šróbiky, ale rovno na skládku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ešte je v hre aj B kategoria. Keď neuhrame nejaky bod so Švedmi, resp. keď s nimi neuhraju nič Dani, tak posledny zapas hra Dansko s Talianmi. V pripade 3 bodovej vyhry Talianov sa poručame.

 

Hrači štrajkovali, že je vraj zle a bude lepšie. Vedia to vraj robiť lepšie. Maju pri koryte tych, ktorych tam mať chceli a to lepšie je kde? Ja som vravel že tie čachre vo zväze, že to bude pruser.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mno... tak je to extra krutý špeciálne zdĺhavý spôsob popravy, ale čo už.

 

Dáni nám zachránili krk... až kým ho my sami nestrčíme do slučky s Švédmi. tak. :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uf, nakoniec nas zachranil dansky gol aj taliansky gol...

 

Ale az takmer do konca to bolo napinave. 

 

A vazne hrozilo, ze tu bude buduci rok aljak sam :D

:slovakia:  :slovakia:  :slovakia:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak nakoniec aspon sympaticka rozlucka a dobry zaverecny dojem po solidnom vykone v pokojnom zapase so Svedmi :)

 

Zvysok je uz na funkcionaroch a papalasoch, aby ich tento budicek zobudil, prestali so svojimi zabo-mysimi vojnami a zacali nieco pre hokej aj realne robit :)

 

:slovakia:  :slovakia:  :slovakia:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Musím sám seba pochváliť, ako presne som si tipol konečné umiestnenie.

 

Veľmi tuho budeme musieť bojovať o postup. skôr to vidím niekde okolo tretieho miesta od konca.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nejak som nepochopil jednu vec a neviem sa dopátrať pravdy. Mali sme 4 body, Taliani 1. Ak by Taliani vyhrali, mali by tiež 4 body, ale mi sme nad Talianmi vyhrali???

Tak prečo tolko poplachu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak by vyhrali Taliani s Danskom, v takom pripade by mali 4 body naši, Taliani aj Dani. A ak maju rovnaky počet bodov viac ako 2 mužstva, potom rozhoduje mikrotabuľka tych 3 (alebo viac) mužstiev zo vzajomnych zapasov.

A teda, Taliani by v tej tabuľke boli 1., mali by 4 body, za vyhru s Danmi 3+1 zo zapasu s nami. Naši 3, 2 za vyhru po predlženi s Talianmi, 1 za prehru po predlženi s Danmi. A Dani by mali 2 za vyhru po predlženi s nami.

Takže Dani by boli sice v tej tabuľke posledny, ale vypadnuť nemôžu, kedže o rok bude MS u nich. A čierny Peter by tak ostal v našich rukach.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...::: Výsledky MS - 16.máj 2017 :::...

A máme po základných skupinách. Pre 8 teamov turnaj končí, no na zvyšnú osmičku čaká dôležité štvrťfinále!
 
 

Ďalší program MS 2017
 
...::: Štvrťfinálové zápasy - 18.máj 2017 :::...
 
USA.pngUSA vs. FIN.pngFínsko
 
SUI.pngŠvajčiarsko vs. SWE.pngŠvédsko
 
RUS.pngRusko vs. CZE.pngČesko
 
CAN.pngKanada vs. GER.pngNemecko
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Svajciari po tazkostiach v prvych zapasoch nakoniec nadopovani sebavedomim finisovali impozantne, ked uchmatli aspon bod kazdemu z trojice velkych superov. Hadam sa im bude darit aj nadalej :)

Boje v skupinach dnes skoncili ofenzivnymi bitkami medzi Rusmi a Amikmi a Finmi a Kanadanmi, a v oboch zvitazili zamorske muzstva. Rusi tak vyfasovali Cechov a Fini Amikov. Tazko povedat, co je pre koho lepsie...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak v prvom kole boli uspesnejsi "presuvaci" :)

Cesi po prvotnom tlaku a par zableskoch neukazali proti takticky dobre pripravenym Rusom nic, a dokazali, ze tie ich kolisave vykony a zle vysledky v skupine, kde vstupovali s nemiestnym sebavedomim, neboli nahodne :)

 

Naopak, Fini, ktori v skupine uhrali este menej ako Cesi, sa tesia z vitazstva. Co ma trochu mrzi, pretoze som postup prial doteraz vzdy strelecky produktivnym Amikom, ktori tak prehrali len prvy a posledny zapas :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak aj vo vecernych zapasoch bodovali "presuvaci" :)

Nemci hnani divakmi podlahli Kanade len 2:1 vdaka heroickemu vykonu a skvelmu brankarovi, ktory pustil len dve z 50 striel :)

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov