Skočiť na obsah

Letom netom - internetové podivuhodnosti


game

Odporúčané príspevky

toto bolo žiaľ tragické - a teraz poprosím obhajcov na papieri pripravených pôrodných plánov a doktorských prírodných mamyniek, ktoré vedia všetko lepšie a majú nárok na pôrodný plán, odmietanie očkovania, dokonca odmietanie životu dôležitých vitamínov, aby obhájili matku, ktorá doslova zabila svoje dieťa.

 

v Austrálii, tento vírus sa šíri horšie ako mor.

 

 

no, tragédiu by som z toho rozhodne nerobil, on už to pán Darwin časom prečistí :yes_yes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

a keď už sú tie voľby, je jedno, kde, všade je to rovnaké.... :)

 

aj toto má volebné právo aj zrejme vhodné IQ a právo plodiť a vychovávať deti... .... :doh:

 

post-3-0-72881200-1552734690.jpg

Antimamynky, KFC, FB

 

 

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včerajšia správa z Prahy:

 

PRAHA – Stredočeskí kriminalisti vyšetrujú domáci pôrod v okrese Praha-západ, pri ktorom zomrelo novorodené dieťa. Záchranárov volali prineskoro. K prípadu počas víkendu síce vyrazili ihneď, dieťa však už zachrániť nedokázali.


Podľa iDNES.cz dieťa zomrelo pri domácom pôrode. „Na miesto vyrazilo auto s lekárom spolu s posádkou rýchlej zdravotníckej pomoci. Vzhľadom na citlivosť prípadu ďalšie informácie poskytovať nebudeme,“ uviedla hovorkyňa stredočeských záchranárov Petra Effenbergerová

Na problematiku domácich pôrodov a rizík s nimi spojených upozornil záchranár Daniel. Po tragickom prípade mŕtveho novorodenca uverejnil na sociálnej sieti status, v ktorom ľudí vyzýva, aby sa domácim pôrodom vyhli. „Lidi, vy*erte se na domácí porody! Já fakt nechci jezdit na zbytečně mrtvé děti!!! Brečet až o samotě v sanitce," napísal na sociálnu sieť. Prípad prevzali krajskí kriminalisti.

Praha - bábätko zomrelo pri domácom pôrode

 

https://www.idnes.cz/praha/zpravy/domaci-porod-praha-zapad-umrti-novorozence-policie.A190320_084031_praha-zpravy_rsr

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ideme na ešte tvrdšie záležitosti.

 

tento svet je úplne pošahaný. a toto je na nete verejne, a ešte to zdieľajú jedna druhej a tromfujú, ktorá je viac prírodná :rtfm:

 

dámy a páni, doteraz bolo už pár krát treba silný žalúdok, ale teraz veľmi vážne varujem... kto ovšem chce vedieť, čo sú schopné žienky prírodné vymyslieť okrem domácich pôrodov a riskovania životov detí,

pripomína to čiernu mágiu - ovšem keď bylinkárka navarila svoje lektvary a pridala oko ropuchy a pavučiny a mačací chlp, aby to dievčina kvapkala do nápoja nehodnému mládencovi ... to boli detské srandičky.

tie dnešné beštie sú úplne bez mozgu.

 

pozor. vážne som varovala. !

 

 

 

post-3-0-09415200-1553374388.jpg

 

 

 

 

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak, presne.

 

a teraz k tomu primiešame trochu bielej... kto sa ešte nedogrcal, môže teraz... mne sa to takmer podarilo....

viem, že táto vec pred časom na nete už rezonovala, ale po hybernácii zjavne znovu ožila... tak si to užite - ovšem nezabudnite - aj keď je to všetko verejne na nete,

varovala som !

 

 

post-3-0-93088400-1553694257.jpg     post-3-0-47883700-1553694274.jpg

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ono je to vždy ešte o kúsok horšie...

prírodné matky... je schopná robiť pokusného králika z trojmesačného krásneho bábätka, toto by niekomu normálnemu vážne napadlo, na tvári dieťaťa skúšať odvary a mastičky podľa toho, čo jedna pani povedala, druhá pani povedala, ?

odkiaľ vie, že sú to kvasinky? od veštice či od susedy?

o lekárovi ani slovo... načo... keď si decko zničí naveky, urobí s ďalšie, či ako?

ne... nemám slov.

 

post-3-0-96993400-1554138283.jpgpost-3-0-99422000-1554138296.jpgpost-3-0-54438000-1554138314.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

českým matkám prírodným už drbe nadobro... nech sa na mňa nikto nehnevá, ale matiek je tu pekných pár, ale toto, čo robia tieto prírodné lesany a supermatky, mi prevracia žalúdok.

odpoveď Raffeisenbank na sťažnosť jednej matky - prepokladám, že keby normálne poprosila, nájde sa pre ňu miesto, kde nakŕmiť svoj plod.

 

ona to riešila ináč, odpoveď je tu:

post-3-0-56303500-1555077344_thumb.jpg

 

 

tým to nekončí.... blbky pokračujú v spravodlivom boji.... keby som tam náhodou zašla a videla dvadsať tridsať moderných supermaminek s odhaleným poprsím v hale kojiť svoje deti, asi by som sa pogrcala... deti sa spravidla nakŕmili pred odchodom do banky...

ale nie - tieto spravodlivo rozhorčené to riešia ináč:

 

Matky s dětmi vrací úder: v pondělí budou hromadně kojit v pobočkách Raiffeisenbank
 

 

Vykázání kojící matky z bankovní pobočky Raiffeisenbank v Praze bude mít dohru. Nespokojené matky se na Facebooku svolávají a mají v plánu v pondělí v 11 hodin vyrazit do poboček banky po celé České republice a kojit tam své potomky. Banka uvedla, že s happeningem nemá problém. Hlavní setkání se odehraje v paláci Astra na Václavském náměstí, kde se konflikt matky s pracovníkem ostrahy odehrál. Banka tvrdí, že její pracovník matku nevyzval k opuštění pobočky, ale pouze, aby se zahalila. Přesto banka klientce poslala omluvný dopis.

"Pondělní akce na pobočkách Raiffeisenbanky chce být radostnou demonstrací za právo na kojení a jeho vstřícné přijetí veřejností. Kojit dítě na požádání je normální," píší autorky akce na Facebooku s tím, že chtějí pomoci předcházet podobným nepříjemný situacím, jaké byla vystavena vykázaná matka s dítětem.

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

poučné videjko pre celosvetové hnutie mamyniek, prírodných žienok, kojiliek a podobnej hávede.... ako môžu dopadnúť ich debilné nápady:

 

a má to aj na nete skutočné základy, sledujte....
mamky sa chvália s vycapenými obrázkami odrastených a pubertálnych detí prisatých, s radami, ktoré vyšli knižne - kniha sa volá tuším lesana z paneláku...

kde je zakázané čo len spomenúť ovocnú šťavu, polievočku, zeleninu, čokoľvek okrem kojenia... kojenie predsa musí stačiť... až do dospelosti.

a toto je skutočnosť . deti od 9m  (9m sú pre neznalých na mamynkovských stranách mesiace, nie metre!)  po 11,5 rokov:

 

post-3-0-82354100-1556623246.jpg   post-3-0-01117100-1556623247.jpg

(fb, antimaminky)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ha! veru bol! bol zbojník a odvisol za rebro!

 

 

toto si vyboxovali u FB, aby takéto fotky mohli dávať verejne na FB... vrátane od hlavy po paty posratých a dogrcaných detí a nahých detí a detí na nočníkoch.... od toho pokvitne ľudská kultúra stále krajšie a iq mamynek rastie do nebes....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ktosi kdesi vyhrabal malý zázrak... teraz putuje netom, a pravdepodobne je to americká edukačná pomôcka pravdepodobne pre deti z nejakého spoločenstva, kde je zakázané nakresliť tehotnú ženu v ľudskej podobe a polohe....

podľa mňa to kreslila manželka kazateľa z kostolíka Ježišovho požehnania dobrej úrody kdesi v Idahu, alebo priamo pán kazateľ.... normálny človek toto nemohol ani nakresliť, ani vydať.

 

post-3-0-55036400-1557057985_thumb.jpg

(antimaminky FB)

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď robia extrémistické hovadiny na sebe, nech do toho pokapú. ale to oni radšej na deckách:

 
Veganští rodiče v Austrálii málem vyhladověli svou 19měsíční dceru

 

Trest vězení hrozí australským rodičům, kteří svou dceru živili přísně veganskou stravou. Dívka byla ve svých 19 měsících, kdy se na případ přišlo, na úrovni tříměsíčního dítěte, napsala ve čtvrtek australská agentura AAP. Dítě nemělo žádné zuby a vážilo necelých pět kilogramů.

....

https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/504438-vegansti-rodice-v-australii-malem-vyhladoveli-svou-19mesicni-dceru.html?source=FBS&fbclid=IwAR279jHLyzxVNXsf6yfIfXVsgRtlhhkEVhqQbvbry2WXGHqcSLQtjD7HIsI

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

mamynky sú samí génový inžinier, oni to vysvetlia, v genetike sú doma, majú predsa doma plody svojho genetického inžinierstva, tak to musia vedieť lepšie :nono:

post-3-0-12829100-1562250350_thumb.jpg     post-3-0-84141700-1562250349_thumb.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a od idiotiek pokročíme kúsok ďalej:

 

V posledních týdnech hýbe internetem text, který vytvořila jedna slovenská maminka, a který uveřejnila na svém facebookové profilu. My v magazínu máme rádi bio, a rádi jej doporučujeme. Ale taky víme, že všeho moc škodí.

Názor a pohled maminky je zajímavý a nás by zajímalo, co si o něm myslíte vy. Samozřejmě, že to není jen o bio či nebio, ale především o současném přístupu k výchově dětí v porovnání s minulostí. Omluvte doslovný překlad, tudíž i občasný ostřejší slovník.

 

Pro všechny „biomatky!“ Konečně něco, co se dá číst! Jsem zděšená, úplně nejvíc z maminek dnešní doby. Děkuji mému exmanželovi za tu nehodu, kterou způsobil před čtrnácti lety a jejíž výsledek je mimochodem dokonalý … Že to bylo v době, kdy jsem byla mladá, hloupá a neuvědomělá, když jsem neřešila nic, jen jsem se těšila, kdy si budu moci obléknout rifle na šle. Krásně to časy.

Výbavička spočívala z dupaček, košilek a čepiček, postýlky, kočáru a fusaku a tří lahví s dudlíkem. Když se mi narodil ten můj malý prudič, na trhu byla jediná kniha o matce a dítěti s orientačními tabulkami, kdy může jíst banán a maso a rýži. Internet chválabohu, ještě nebyl v plné palbě, klasické kontroly u lékařky, bylo třeba očkovat. Jasně, pich sem pich tam, dítě mi nezdebilnělo, antibiotika jej nezabila ani fimóza ho nesnesla ze světa.

Dětskou výživu jsme vařili doma, z pěti kilo jablek a kila cukru jsem mu naklohnila na pololetí. Brambor s mrkví, uvařený za neuvěřitelných sedm minut, příprava oběda dohromady 10 minut. Můj syn žije, je zdravý, krásný, moudrý, už i chlupatý, skutečně je bez závady. To jen tak stručně na okraj. Jdu k věci.

 

 

Psal se rok 2001. Teď, když poslouchám těhotné ženy .. K* va, co to je? Co těhotné – to je ještě snesitelné, ale maminky, co mají mimina hlavně po 30-tce, ty vole, tak to je pořádný záhul.

Vyhýbám se debatám s nimi, protože bych se dostala do konfliktu. Nehledě od strašně životu nebezpečných povinných očkování, které hromadně bojkotují již ve třetím dni těhotenství, kdy se již mimochodem začíná velmi aktivní příprava na dítě přes google. Každého osobní názor … Já píšu ten svůj, kdybyste mi tu chtěli dávat kázání, kolik chemie je v očkovacích látkách …

Kdybyste neměli internet, víte tak ho*o a dáte si dítě očkovat i vakcínou pro čivavy. Když ho očkovat nedáte a svědí ho zarděnky, pak jsem zvědavá na vaše přesvědčení …

Ale ne o tom jsem chtěla. Vrátím se ke třetímu dni těhotenství, kdy už druhý pásek na testu zcela zmodrá.

Čtení recenzí na kočárky, nejlepší, nejnovějšího typu za tisíc eur, což je velmi praktické a ekonomické, vzhledem k tomu, že tam dítě bude půl roku. Dále by bylo velmi hodně, aby mělo křesílko, nejlépe vibrující a samokrmící a hlavně z nezávadného materiálu. Nejlépe z BIO stromu z deštného pralesa, ať nezvětrá. 

Lahví s dudlíkem minimálně 11, protože však budu taková unavená, že to se nebude dát stíhat mýt. Zapomněla jsem na sterilizátor na láhve, ten je velmi důležitý a ještě jeden zvláštní, na dudlíky. A o těch vysílačích s kamerami nemluvě, zvláště je-li dítě v pokoji cely čas s námi, je třeba mít i senzor pohybu a dýchání, je třeba být v permanentním stresu během celého dne, kdy se dítě ve spánku pohne.

 

Dále je třeba sledovat každý den novinky na netu a číst, co je škodlivé ve vzduchu, ve vodě, v jídle, ve vlhčených ubrouscích, všude. Pozor, bakterie! Nastává období přikrmování. Ostře sledované etikety na vámi oblíbených polotovarech. OMG, samé éčka, jdeme na BIO.

Vše musí být BIO. Duchaplné diskuse na maminkovských fórech. Když čtu větu: „Ahoj mamule, malinká má soplík a stále kňourá, co poradíte ??? Ahojkyyyyy“ Co ti j ** e? Však ji odsaj nos a hlavně pochop to děcko! Ty když máš sopel, tak jsi taky nasraná. Úplná chuťovka je pak pro mě: „Koupila jsem malé bioplienky, takové z plátna …“ No, to je na mrtvici.

BIOPLENKY ?? WTF ?? Jakože bio, že doma si vyvinu konopí, usuším, vymlátím, utkám a ušijeme, jo? Můj ty bože, ženy, a pak maminka zaperlí, že: „Neřebaluj ještě malou, vždyť ten pásek na pampersky nezmodral, to vydrží i 6 hodin.“ Ale žereme bio jablka, protože mají etiketu.

 
Pak hromadné nářky, jaké je strašně drahé mít dítě – no bodejť by nebylo, když vám některým BIO hrabe. Doba je možná vyspělejší, ale matky jsou mnohem línější usnadňováním si života, soustředěním se na číhající nástrahy se okrádáte o zážitky.

 

Pamatuji si, jak jsem šlehla plenky na vyvářku a vytáhla kapesníky. Zbytečně se pohoršujete, že někdo na fb napíše, že v tubičce od dětské výživy našel plíseň, že když dával někdo dítěti výživu s masem a brokolicí, najde tam vlas, že Marťánci dětem nepomáhají. Jste to ženy vy, co si děláte takový život. Jdete a koupíte. Vibrační křesílko? Na co?

Posadím na gauč, dám pod něj polštářek a dobré. Sterilizátor? Na co? Proplachujte horkou vodou. O nevím jakých značkových pos * ných lahvích ani nemluvím.

 

Ne vždy je všechno cool a trendy zdravé a správná volba. Se*te na bioživot a mějte děti občas poblinkané, zasoplené a špinavé od písku. Nepanikařte, když sní malou housenku. Tím vším kolem se ubíráte o obyčejnosti života.

To mě jen tak dnes napadlo. Že bioplenka … pro biohovno … nebo snad pro mír na zemi? Amen. “

 

http://www.alternativnimagazin.cz/slovenska-maminka-napsala-vzkaz-vsem-bio-matkam-je-mi-z-vas-do-smichu-nazor-si-udelejte-sami/?fbclid=IwAR1cxnBrlCIbVMFYM-6zJiM1EjBQ3B7qiCgc4526UogxP7UES1g7ag3OwI0

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

a pre mamynky je tu ďalšia novinka.... to bude odfotených pásikov a duchov a  "akú tam vidíte farbu?"  na nete....

odfotené zrejme za pochodu niečím hrozným.... v okienku je v najlepšom prípade niečo dúhové, možnp to bude ten dúhový jednorožec :)

 

post-3-0-24776700-1563892946.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov