Skočiť na obsah

Letom netom - internetové podivuhodnosti


game

Odporúčané príspevky

Prečo si ženy zahaľujú prsia? Je to dôsledok kresťanskej prudérnosti? Prečo? Veď obraz madony, kojacej Ježiša, bol často predmetom sakrálneho umenia. Ženské prsia môžu byť rovnako symbolom materstva, ako aj sexuálnym symbolom. Muž, ktorý vidí odhalené prsia kojacej ženy je často zmätený, lebo odhalené prsia sú pre neho sexuálnym symbolom. Tento fakt využíva aj marketing, kde prsia, ako sexuálny symbol, sa stali komerčným prostriedkom v reklame, využívajúcej atavistické pudy. Anatomický a fyziologický zmysel tohto orgánu musel byť v mnohých kultúrach skrytý odevom, lebo u mužov príliš vzbudzoval libido. A pekné odhalené ženské prsia vyvolávali u niektorých žien konkurenčnú nevraživosť. A tie škaredé všeobecné odsúdenie na verejnosti. Paradoxne aj keď sú ženské prsia nástrojom toho nadprirodzenejšieho poslania, ako kojenie, je asi lepšie, keď zostanú tabuizované. Etika je nástroj, ktorý sme si našťastie vymysleli preto, aby sme sa nechovali podľa našej prirodzenosti. Inak by sme sa správali ako opice.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je síce pravda, že odhalených muffinov a ritných medzier sme tu nedávno zažili hromady, keď boli v móde bokové rifle, a odhalených kdekoho v lete rovnako... niektoré boli strašné.

a vôbec mi neprekážajú a kope ľudí neprekážajú FKK pláže a nudisti a naturisti, v pohode, je to ich životný štýl, ale majú svoje miesta, kde ten štýl prevádzajú.

 

človek sa od istého času zahaľuje, aj keď u nás v našej civilizácii nejdeme do extrému, ale spoločenský konsenzus je taký, že nosíme plavky a zakrývame intímne časti tela... proste to tak je.

 

nakojiť svoje dieťa je normálna vec... ovšem je to nenormálne, keď mladé ženy obhajujú svoje počínanie na verejnosti nenormálnymi argumentmi... a sledujem to už dlhý čas, a tie argumenty sú nie úplne normálne.

 

ako píše Tono - etika.

 

a aj istá etiketa... keď máme pri stole isté normy správania, máme isté normy na bežnú každodennú účasť v medziľudských vzťahoch, k tomu patrí aj taká vec, ako ísť na wc tam, kde je na to to správne miesto /keď to človek stihne : ) / alebo aspoň zabehnúť mimo pohľady, a rovnako nakojiť svoje dieťa v pohode, ale nie vytasiť prsník na verejnosti či pri stole v reštaurácii lebo ja som zaslúžilá moderná matka a mám na to právo...

 

to nie je pravda.

ako pozorovať holé zadky a zarezané spodné prádlo pri sedení v bedrových nohaviciach nebolo každému pozorovateľovi milé, tak ani pozerať vytasené prsia pri stole či v parku nie je každému po vôli, ani keď sú to zaslúžilé moderné matky, ktoré očakávajú potlesk, a beda každému, kto netlieska.

 

dá sa to veľmi pekne a jemne a žensky, aj v reštaurácii:

odvrátiť sa, poprosiť personál o odľahlé miesto, obrátiť sa od ostatných hostí, vonku v strede mesta minimálne prehodiť aspoň čiastočne ľahkú hodvábnu šatku cez seba a dieťa.... všetko sa dá elegantne a s gráciou a žensky a pôvabne.

 

 

 

kojace matky si vydobili pred časom na facebooku, aby tam mohli postovať svoje prsia a kojené deti, facebook ustúpil, lebo moderné matky sú nezmieriteľné...

ke´d človek trochu poblúdi po fb, to je hrôza, aj pre mňa ako pre ženu, a nie som ani náhodou sama - tie ženy niekedy bez absolútnej štipky súdnosti, niekedy je to príšerné... pôvab, intimita, grácia sú v ritnom otvore, a vznikajú dokonca takéto profily:

 

 

post-3-0-14435800-1532452879.jpg

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ďalšie prírodné matky a nekonečne hlboký internet...

 

nielen pečú koláče z ovocia na tvar placenty, šijú akože placentu z handier, sušia ju a melú a ktoviečo s ňou robia, aj placentu háčkujú...

 

to patrí u prírodných matiek odmietajúcich očkovanie, kojacich u stola nad tanierom v reštaurácii a vo viere, že dieťa má k svojej placente hlboký citový vzťah a musí mať pri sebe svoju placentu hoci aj uháčkovanú už nadosmrti, základ mamynkovskej existencie...

 

post-3-0-39819300-1532971963.jpg

fb mamynky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Ochbozeboze.... fakt a vážne...

škoda, že nepíše akú chorobu...

možno by stačilo, aby zaslúžilá mamynka vymáchala dieťa v save a naordinovala mu bazénovú dezinfekciu namiesto čakania na odoznenie choroby meditáciou a sílou vědomí...

 

post-3-0-07306800-1534776637.jpg

pitomost je nesmrtelmá fb

 

... a najlepsie by bolo hodit tie tablety rovno do najblizsieho potoka, nech si daju aj ryby

Aj tak som presvedcena, ze k sile meditacie patri splachnutie liekov do zachoda a odpadkovy kos. Na priroda, medituj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sak vegani co by si chcela..radsej umriet ako zjest zelatinu... :zubiska:  o chvilu mame na trhu veganske tablety..uvidite..nejaka farmakofirma vychyti tuto dieru na trhu :zubiska:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

a co zaujimave bolo v tych 81 komentaroch?

 

a ehm, ak si ho tam strcila cely, tak to bol iny fisting... btw - bol to vysavac sackovy? bezsackovy? podlahovy alebo tycovy? alebo dokonca ROBOTICKY ???

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a co zaujimave bolo v tych 81 komentaroch?

 

a ehm, ak si ho tam strcila cely, tak to bol iny fisting... btw - bol to vysavac sackovy? bezsackovy? podlahovy alebo tycovy? alebo dokonca ROBOTICKY ???

žiaľ, neviem... ku mne sa to dostalo už v takomto stave, tá spústa originálnych komentárov a rád nám zostane už asi naveky skrytá :)

 

 

ale ako cenu útechy tu máme jednu nádhernú ukážku neveselej budúcnosti ľudstva aj s jednou odpoveďou:

 

post-3-0-65551800-1536345419.jpg

motorkari.cz, fb anitmamynky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

malý výber z histórie Poradne zo slávneho portálu menom Mimibazar... len malý výber č. 1.

 

Denisa P. (puclík) ID 35391
Nevíte někdo slovo na M podle vzoru soudce? (podstatné jméno rodu mužského)
Zdeňka P. (Zzdenka) ID 39148
Zákonodárce.

Lenka Č. (capenka) ID 431354
Může mi prosím vysvětlit co je metodika výzkumu?
mám už dělat prezentaci k diplomce a má tam být, nevím co to obnáší.

Veronika P. (mitopa) ID 214492
Chceme navstivit punkevni jeskyně. Sem ale při těle a neumim plavat a proto se bojim te mokre cesty. Je to tam moc hluboke? Dostanem vesty abych se do ni vlezla?

Andrea T. (bamino) ID 76958
SLEVA
Výklad na konkrétní otázku 100 Kč

100 ky spokojených klientů a léta praxw. Kombinace zaručené kvality a příznivé ceny pro kažedého. Odeslání možno do cca hodiny.
Pokud máte jakoukoli svízelnou otázku, na kterou chcete znát svoji odpoveď zašltea ja vám jsem schopna do hodiny odeslat odpověď zpracouvanou na 2 A4.
ROZMĚRY: 2 x A4
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 1
CENA 100,- Kč

věra d. (tulipán) ID 121117
lazaně s toustového chleba
prosím někde jsem vyděla tento recept a nemohu nikde najít neznáte to??moc děkuji

Markéta Š. (brouk1975) ID 297884
Životopis-PRAXE-co uvést?
Vyplnuji životopis a je tam kolonka praxe.Co si pod tím představit?

Kateřina K. (Cibetecka) ID 39536
Prosím moc o pomoc, chystáme jako každý rok MDŽ pro místní ženy a letos jsme zařadili Nedělní chvilku poezie a já přemýšlím nad nějakou básničkou.
Jako první mám básničku
" Do řiti je malá dírka tam se vejde jenom včelka, a ta včelka to jsi ty, šťastnou cestu do řiti:"
Pak mě napadlo
Utopenec, žbluňk........a je konec.
Máte prosím nějakou takovou srandovní básničku, kterou bych ještě mohla použít??
Děkuji moc

hana d. (kankalinka) ID 274098
Jen pro zajímavost-knížky J.FOGLARA,
lze někde sehnat? Díky

Stanislava K. (stanulka) ID 46766
Oslovení - pan Brablec?
Prosím o radu, jak správně oslovit pána, když se jmenuje Brablec? Děkuji.

Kateřina Č. (kachena) ID 34179
myjete někdo brčka?

Eva T. (evajka) ID 221601
Potřebuji napsat seznam obyvatel domu (musí tam být i celá křestní jména) a mám málo místa v tabulce . Napsali byste "Pokorný Karel a Jana" nebo "Pokorní Karel a Jana"

Dana D. (Danka) ID 201849
Prosím,potřebujem někam dojet a na pracovní době je psáno-letní prac doba do xxx a zimní do xxx. Jaká doba je 6.dubna?

Tereza N. (terezkan) ID 140175
"Vaše dítě není studijní typ" - jak byste chápali tuto větu?

Lída K. (Dulidu) ID 83226
Dobrý den, nemáte někdo zkušenost, od čeho může bolet dítě ucho?

Dana J. (Danča 2) ID 19490
prosím, dával jste si někdo čistit ( otevřít ) čakry?

Monika P. (MonikaPl) ID 48356
Holky, potřebuji radu.Syn má vypočítat se zkouškou příklad: 5:9. Zatím měl vždy první číslo větší, takže např. 14:3= 4 zbytek 2 a zkouška je 3*4+2=14. U příkladu 5:9=0 zbytek 9, ale zkouška mi nevychází pokud dám 9*0+9=9. Přece nemůžu dát 5*0+5

Václava Š. (šíma) ID 13613
Mám dotaz, nejlépe na pancelky. Jak moc velký průšvih je roztrhání a údajně pomočení třídní knihy.

Lucie V. (LuckaV.) ID 84213
Nevíte, zda 8.5 mají státní svátek i v Německu? Díky.

Marie M. (Maruska07) ID 597164
Máte prosím někdo zkušenosti s dopravou na Slovensko jinak než autem?

sandra f. (Carcullca) ID 342099
FRANCOUZKY PROSÍM KDO MI PŘELOŽÍ bonjour bitches??

OLGA P. (laso) ID 62451
Prosím nemohl by mi někdo jen tak zhruba popsat práci uklízečky v restauraci.

Lenka Č. (capenka) ID 431354
Letim na dovolenou na Řecko.
Jak se lētá z Ostravy?Ani nevīm jak se tam dostanu z Olomouce? Nemám auto.

Martina S. (Marti CV) ID 452858
Louis Vuitton - dá se sehnat zdařilá kopie?
Nikdy jsem si nemyslela, že po ní zatoužím, ale je to tu!

Mirka V. (voňásek) ID 147167
Nemyslela jsem, že bych to někdy udělala, ale můžu si sem dát anketku?
Máme známého, je léta ženatý, manželství stojí celkem za prd, někdy má i myšlenky že by odešel, ale přesto to nějak pytlíkujou. Známý má milenku.
Milenka je rozvedená, ale stále bydlí s ex v domku, nemá kam by šla.
Teď se ukázalo, že milenka se se svým ex sem tam vyspí.
I náš známý občas spí se svou ženou.
Známý se svěřil mému muži a ten je naprosto rozhořčený , nabádá známého, aby milenku opustil, protože je mu nevěrná.
Takže máme kvůli tomu doma spor - já říkám, proč by milenku opouštěl, on přece se svou ženou taky spí.
Muž tvrdí, že TO JE NĚCO ÚPLNĚ JINÉHO, známý je ženatý, tak samo spí s manželkou, ale milenka je rozvedená, tak s ex nemá co spát a tudíž je to nevěra.
Teď když to čtu, tak je to hrozná blbina, ale je podle vás ta milenka opravdu nevěrná?

Iveta L. (Zentrichova-apatyka) ID 58604
jsem blbá, ale jaké měřítko mapy koupit? potřebuji podrobnou, je podrobnější 1:100 tis nebo 1:50tis?

Lenka V. (lenkavlš) ID 270263
Holky prosím bude my 40 let. Dneska šok bolí mě prso a když jsem si ho zmáčkla tak mi vyteklo jako kdyby začínající mateřské mléko. Došla jsem si koupit těhotennský těst a vyšlo my, že těhotná nejsem. Vím , že to nemusí být 100 procentí. Co to je?

NIKOLA S. (brekin) ID 308435
ORTEZA NA RUKU?
Moc Vás prosim dnes bych potrebovala odpověd,nevite,?dospělej ruka ne zlomená ale naražená,mám si koupit ramenní závěs ve zdrav.potýebach 500kč cca nevite? zda by nemohl napsat tzv recept on rekl KUPTE si a někdo mně rikal že měl na recept?Nevím zda záleží na chirurgovikde člověl byl?a nebo na tom zda je to jen naražene a rozdil kdyby bylo zlomené?mámho obědnanej ve zdrav,potrebach neměla ho pani naprodejně takže jsem jeste nevyzvedla?az zitra snad tam bude uz dojde jim,,,děkuji zaVaše zkušenosti,,,ruka naražená mám si ledovat,mazat,v klidu a koupit TOTO no,,,děkuji všem!!!

Kamila P. (megle) ID 269351 mimibazar.cz/megle
vyražené 3 přední zuby
Manželovi včera při fotbalu brankář vyrazil nechtěně 3 přední zuby,2úplně celé s kořenem a u jednoho půlka zústala.Bohužel na pohotovosti už nedokázali dát zpět.

jana b. (bemini) ID 75995
od pátku do neděle odjíždí synátor s babí,švagrovou a tchánem po čechách já se tak těším,že budu mít volný xbox kdykoliv si vzpomenu.

Jitka Z. (Jitule5) ID 52863
Krasný den všem. Prosím jak překonat nechuť. Každý večer řešim stresové situace že budu muset. Když musim nic necítím. Jak hadrová panna jen držim. Je mi z toho špatně. S manželem se kvůli tomu stále dohadujem.

Žaneta T. (Tomek) ID 16768
Dobrý den,prosím lze vyprat pejska Fisher price toho co hraje,bliká,povídá.Děkuji

Eva F. (Density) ID 56291
V kolik hodin je tma? Díky.

 

zberateľom vďaka: Antimamynky FB

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tie priebojnejšie mimibazarnice pred časom objavili telefóny a skupinkovanie na facebooku... humor a infantilné otázky zostávajú tie isté :doh:

 

post-3-0-79420600-1537294972.jpg

fb antimamynky

 

noooo...

ja by som povedala, že to záleží na tom, či chce v životnej veľkosti alebo stačí zmenšená atrapa...

potom je rozdiel v glóbe hviezdnej oblohy a tak... či?

asi sa mýlim :(

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

prípadík, ktorý sa ťahá už osem rokov, klasická prírodná mamynka domarodka vs lekár... aký je váš názor?

 

Velmi zajímavé, a z mého pohledu i nehezké, vyústění má již osm let starý případ, kdy záchranáři Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje vyráželi k domácímu porodu v Brně. Lékař záchranné služby se tehdy rozhodl novorozené dítě převést do nemocnice. Za to se nyní záchranáři musí omluvit a zaplatit rodině 100 000 Kč.

....

 

celý článok https://www.jaktonevidimja.cz/l/je-vic-zachrana-zivota-nebo-osobnostni-prava/?fbclid=IwAR3_c06kSuMNRwptIk-LY39nRrkh3Fy7pUn5JghBp-ljxOAUpWGuMNGUT0U

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

prípadík, ktorý sa ťahá už osem rokov, klasická prírodná mamynka domarodka vs lekár... aký je váš názor?

 

 

Nazor je taky, ze lekar nema pravo omedzovat osobnu slobodu: pokial neindikoval zdravotne komplikacie dietata, nemal pravo ho na nasilne zavliect do nemocnice.

 

Pred casom sa nejaky lekar dal zase pocut, ze zena po porode nie je svojpravna (a teda jej osobna sloboda nemusi byt respektovana).

 

A do tretice pripad z Ceska, ked zena "nedovolene" opustila porodnicu so zdravym dietatom a nemocnica na nu postvala policiu - sud dal za pravdu matke.

 

 

Ako keby lekarom nedochadzalo, ze totalita uz pominula a nemocnica nie je vazenie. Nasa "tradicia" drzat nasilu matky s detmi v nemocnici bez ohladu na ich zdravotny stav nema opodstatnenie, pretoze su krajiny s lepsimi porodnymi vysledkami, kde to nerobia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keby v samotnom Česku už nebolo pekných pár prípadov pôrodov doma aj s pôrodnou asistentkou, ktoré neskončili dobre, vôbec nejdem pochybovať či nedajbože polemizovať...

to, že lekári s titulom zvyčajne na seba navlečú polobožskosť, o tom je téma inde...

 

aj to vieme, že kedysi nebolo nemocníc, rodilo sa doma, že keď už bolo nemocníc, peknú chvíľu trvalo, kým na to múdry Dr. Semmelweis došiel, prečo im tam ženy omierajú...

až sa nemocnice sa stali pomerne bezpečným miestom, kde priviesť dieťa na svet, aj keď niektoré matky majú nedobré spomienky, ale to sa stávalo aj doma... a doma umierali aj matky aj deti koľkonásobne častejšie?

 

ten prvý prípad je ovšem nie tak jednoznačný, museli volať lekára.

lekár má u seba svoje ruky a stetoskop, v nemocnici prístroje a rýchlu pomoc... takže dieťa, ktorému k domácemu pôrodu volali narýchlo lekára, lebo sa dieťa narodilo viacmenej prirýchlo a neplánovane,  zobrať do nemocnice aj s matkou by bolo vcelku normálne riešenie.

 

tentokrát bez ohľadu na to, aký je môj postoj k lekárom, a že s nimi skúseností mám neúrekom... ten lekár musel podpísať, že dieťa je v poriadku, matka je v poriadku, zrejme nebol pôrodník.

matka pri tom ani nebola žienka prírodná lesná domarodiaca, mala len rýchly pôrod a nestihla do nemocnice... stojí to za 8 rokov ťahaníc po súdoch, že by ich aj s dieťaťom prezreli v nemocnici odborníci?

 

mimochodom, keby sa ukázalo, že niečo nie je v poriadku, na čo lekár doma nemohol prísť, žalovala by ho mamynka zrejme tiež...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Symptomy mas urcene spravne, unika ti ale pricina. Problem je v tom, ze porody doma nie su v Cesku legalne, od coho sa odvija aj ich bezpecnost.

V krajinach ako napriklad Kanada, kde su domace porody oficalne podchytene a su pri nich skolene certifikovane porodne asistentky, je rodenie doma rovnako bezpecne ako rodenie v nemocnici.

 

Ale to sme uz odbehli od temy, pretoze pripad sa tykal situacii PO PORODE, ked rodicka ani dieta nevykazovali ziadne zdravotne komplikacie. V takom pripade podla mna lekar nemoze obmedzovat osobnu slobodu. 

Argumentacia v clanku, ze nemal potrebne pristroje (a znalosti) na diagnostiku je zvratena - to ako keby teba nasilim odvliekli do nemocnice len preto, ze nemaju potrebnu diagnostiku na infekcnu chorobu, takze sa neda vylucit, ze ju mas.

Osobna sloboda sa moze obmedzit iba na zaklade dokazov, nie na zaklade ich absencie.

 

 

 

stojí to za 8 rokov ťahaníc po súdoch, že by ich aj s dieťaťom prezreli v nemocnici odborníci?

Samozrejme ze stoji, ved ide o tvoju slobodu. Nikdo ta nema pravo bezdovodne niekam zavliect, ani do nemocnice nie.

 

 

 

mimochodom, keby sa ukázalo, že niečo nie je v poriadku, na čo lekár doma nemohol prísť, žalovala by ho mamynka zrejme tiež...

Toto je uz ale ciste tvoja spekulacia "keby bolo keby", ktora nie je nicim podlozena.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

špekulácia keby bolo keby, ktorá nie je priveľmi ničím podložená, je správanie sa tej matky.

matka, ktorá mala šťastie a nemala skryté problémy a dopadlo to dobre.

túto matku ovšem priraďujem k tým, ktoré pýtajú lekárske rady medzi mamynkami na facebooku, odfotia deti s boľačkami, hnisavými pľuzgiermi, boľavými ústami, kdečím, že sa na to nedá ani pozerať, a pýtajú skúsenosti a diagnózy od iných mamyniek cez FB...

 

v pohode, keď je v Kanade domáci pôrod s pôrodnými babami a dulami úplne bežný, sú na to vyškolené špeciálne osoby, vieme. majú dlhoročný prepracovaný systém, zrejme funguje.

niečo majú vyškolené aj v Česku, ale majú s tým aj problémy, nefunguje to tak, ako by malo. byť na mieste matiek by som to nerobila... pretože ja viem, čo je to mať problémy, a že vôbec nie je také samozrejmé priviesť na svet zdravé dieťa bez okamžitej pomoci v nemocnici.

 

táto dáma mala šťastie, želám jej to.

ten lekár, 42 ročný, zanedlho po trestnom oznámení zomrel na náhlu srdcovú príhodu. to len tak mimochodom.

 

ja skutočne nehájim lekárov, opakujem.

 

 

kvapka čítania o mladých ženách typu mamynky - a kto chodí na príslušné facebookovské a mimibazarovské a emiminovské stránky, aby bol v obraze, ako ľudstvo ide do kytek, vie, že je to skutočnosť - bez príkras :)
https://www.extra.cz/snazilky-varilky-lesany-a-spol-6-desivych-typu-zen-na-ceskem-internetu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Spravanie matky bolo, ze odmietla ist do nemocnice, zvysok o blbej mamicke su uz len tvoje spekulacie, pretoze tradicia trojdnoveho nuteneho pobytu v nemocnici bez ohladu na zdravotny stav nema medicinske opodstatnenie, je to len pozostatok totalitnej buzeracie.

 

Odmietnutie tohto nezmyslu vobec nemusi znamenat, ze zo svojim dietatom nechodi za lekarom pokial ma zdravotne komplikacie.

 

Bohuzial uroven porordnictva je u nas taka, ze porod casto prebieha s komlikaciami prave kvoli "pomoci v nemocnici", ale to uz je na inu temu.

 

Mimochodom lekar nie je verejny cinitel, pokial uz chcel niekoho NASILIM odviest, mal si na to zavolat policiu, ked uz si myslel, ze ma na to padne dovody. Takto podla mna naozaj postupoval protizakonne. To ze zomrel, je mi luto, ale zijeme v pravnom state, kde si nemoze len tak hocikto hocikoho nasilim odviest ked si zmysli.


------------------

 

A co sa tyka facebokovych mamiciek - je to sila, na druhej strane u detskeho lekara ktory nedava homeopatika a nezlavuje v ockovani nikdy netreba dlho cakat.  :agree:

 

Ono kraviny nepochadzaju len od nich, napriklad nezmysel o nadymani pri kojeni zo sytenej sodovky je sireny aj "odbornikmi".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

smiley, už si zabehol trochu ďaleko :)

 

je jedno, či teraz chodí k lekárom, to nie je pudlo otázky...

či to bolo násilie, matka tesne po pôrode to skutočne tak mohla cítiť, to je hromada hormonálnych a psychických a kdejakých náhlych zmien,  ale... furt je tu pre mňa jedno ale.

 

ja by som ako ženská radšej volila odborného lekára... a dnes už to nie sú spravidla povinné tri dni, ovšem za ten čas je aj decko aj matka pozorované, kontrolované odborníkmi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No a nebude pudlo v tom, ze by si to volila TY a nie niekto za teba.proti tvojej voli?

 

Osobna sloboda zahrnuje aj pravo na hlupe rozhodnutia. 

Nehovoriac o tom, ze svoju mieru hluposti  ma aj rozhodnutie podvolit sa nezmyselnym totalitnym a protizakonym praktikam, pretrvavajucim na porodniciach.

 

Preco maju lepsie vysledky v porodnosti krajiny, kde matka a decko nie je tri dni pozorovane a kontrolovane odbornikmi ? (Ze by preto, lebo je to zbytocne?)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Preco maju lepsie vysledky v porodnosti krajiny, kde matka a decko nie je tri dni pozorovane a kontrolovane odbornikmi ? (Ze by preto, lebo je to zbytocne?)

 

myslis krajiny, kde populacia rastie geometrickym radom, ako napr. v Afrike? :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslis krajiny, kde populacia rastie geometrickym radom, ako napr. v Afrike? :D

 

Pod uspesnostou porodnosti som myslel pomer deti narodenych bez zdravotnych komplikacii, nie pocet porodov (to by bola pocetnost porodnosti).

 

Teda nie Afriku, ale zapadne krajiny, kde budu nechapavo cumiet napriklad na to, ze otec nemoze by prve dni po porode s dietatom v nemocnici inak ako navsteva (co je mimochodom proti deklaracii ludskych prav dietata).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prípadík, ktorý sa ťahá už osem rokov, klasická prírodná mamynka domarodka vs lekár... aký je váš názor?

 

 

celý článok https://www.jaktonevidimja.cz/l/je-vic-zachrana-zivota-nebo-osobnostni-prava/?fbclid=IwAR3_c06kSuMNRwptIk-LY39nRrkh3Fy7pUn5JghBp-ljxOAUpWGuMNGUT0U

game o tomto prip. som nieco zachytila, ze vraj to novorodene po ceste do nemocnice nachladlo a ine. ale to je , ja by som na mieste tych lekarov, nechala podpisat rodicov ze odmietaju prevoz do nemocnice, este by som im aj dala zaplatit zbytocny vyjazd a dovi dopo

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov