Skočiť na obsah

Letom netom - internetové podivuhodnosti


game

Odporúčané príspevky

Internet je na dnes už vskutku podivuhodné miesto.

ešte pred nejakými desiatimi rokmi kvitli posledné netové kaviarne, dnes má doma internet každý... čo je skvelá vec, na jednej strane, na druhej, mnohým ľuďom ubližuje... čím viac netu, tým viac sa človek dozvedá o svojich spolublížnych...

 

čo donedávna zostávalo skryté v hlavách, väčšinou sme o tom ani netušili, to je dnes na nete, a šíri sa... je to horšie ako mor.

 

niekedy letom netom natrafíme na skutočne podivuhodné nápady a blogy a konšpirácie a teórie a ľudí... a každý sa cíti byť liečiteľom, lekárom, vševedkom, mozgovymývačom, učiteľom národov, profesorom vysokej školy zvádzania žien a dotiahnutia úspechu, šťastia a peňazí...

Hiraxov zarábajúcich na zúfalstve nešťastných ľudí a prírodných matiek sa kotí na tony.

 

pre takéto úchvatné nálezy zakladám túto tému.

 

dnes som totiž našla náhodou jeden  blog... pozor. on je vlastne úplne nevinný, od milujúcej prírodnej matky, zamindrákovanej od prírody, nie len z ukradnutej placenty, ale opatrne:
 

Upekla jsem placentu

 

tak ako? zvládli ste to? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

názov blogu tej prírodnej matky je hodne zavádzajúci.

zaviedol aj mňa... tiež som chvíľu nemala odvahu na to kliknúť. :)
 

lenže jeden nikdy nevie, čo takýmto prírodným matkám skrsne v gebuli, tak som opatrne nahliadla. nebojte sa, je fakt len švihlá.

 

ale že je dokonale prírodne šibnutá, ale presne, je isté... a nie, skutočne nepiekla skutočnú placentu.

 

je to zložitejšie: jej dieťa odstrihli skôr, než na to bola duševne čakrálne sakrálne prírodne pripravená, a nedokázala to po celé mesiace rozdýchať... tak upiekla ovocný koláč, ktorý jej rozjatrené vnútro dal do poriadku, pretože sa jej podobal na placentu ... :doh:

z toho dostala ďalší geniálny nápad, a dala akože placentu ušiť kamoške z plyšu... a dala to decku ako hračku, aby jej decko netrpelo tým, že mu pri narodení placentu zobrali...  a toto prosím pekne má vysokoškolský titul, je poradkyňa na nosenie detí v plachtách a píše knihy ....

 

:boxing:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uz davnejsie som videl printscreen z jednej uzavretej skupiny na FB, kde MMS maniaci a maniacky zdielaju publiku fotografie vlastnych hovien. Proste sa naladuju chloritanom sodnym a potom vsetkym ukazu, co vysrali. Ta predstava, ako si niekto berie mobil na hajzel a..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je normalka. Ved to je seriozne umenie. Nedavno mal nejaky slavny fotograf kdesi v nejakej slavnej galerii vystavu fotiek exkrementov. Normalne aj reportaz v TV z toho bola.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fuj, čo je toto za tému. Dávnejšie som počas prepínania TV prepol na Faktor strachu, dávali im tam žrať placentu z prasnice. Viac napínalo mňa, ako tých, čo to tam žrali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

23 najdivnejších fotiek, aké dnes na internete uvidíte. Lepšie nevidieť
 

V posledných dňoch na internete narážame na samé podivné fotografie. A táto galéria je ich plná. S každým obrázkov dvihnete obočie o kúsok vyššie, až sa napokon budete tváriť ako ten prekvapený emotikon z mobilu, ktorý má ústa otvorené dokorán. Vlasy na syre? Flip-flopy z rýb? Chlpaté topánky? Svadobná obrúčka navlečená na kuse surového kuracieho mäsa? Prečo takéto fotografie vôbec vznikajú?

http://www.doba.sk/2017/04/01/23-najdivnejsich-fotiek-ake-dnes-na-internete-uvidite-lepsie-nevidiet/

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ono sa hlavne prostrednictvom fb siri zaplava parazitujucich clickbait stranok, ktore neprinasaju ziadny vlastny obsah, iba postahuju fotky z internetov, nalinkuju "zaujimave" videa z youtube a do nadpisu napisu ..to neuverite, co sa potom stalo!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

kedysi mali maminky priam povinnosť púšťať si Mozarta, aby mali inteligentné detičky... odvtedy doba pokročila, čo majú počúvať teraz, netuším,

ale internet vyriešil, ako...

celkom ma potešilo, že šialenosti nevymýšľajú len česko - slovenské mamynky a bydlenky, toto pochádza zo Španielska, plosím pjekne...

 

repráčik pre nenarodené bábatko - bude dokonalé, aj keď bude mať matku s iq húpacieho konýka: repráček do vagíny

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prírodné ženy sú prírodné ženy... prestaňme sa rozprávať úplne, ženy tu majú novú signalizačnú pomôcku, výrazné náušnice, ktoré ich polovičkám budú oznamovať, kedy nemôžu, kedy môžu začať s výrobou mimíska,

kedy sú spokojné, a kedy na nich kolegovia a manželia nemajú prehovoriť... geniálny vynález.

 

takéto čosi mali americké pokladníčky v podradných marketoch a továrňach pred rokmi (vtedy to bola v usa dosť veľká aféra, cca 10 - 15 rokov dozadu)  len ony to nosili ako čelenky na hlave.

 

všetci partneri do pozoru, čo ke´d sa také niečo zjaví v ušiach vašej polovičky, a dostanete nôž pod rebro, že neviete, čo tým chce dáma naznačiť!

 

http://menarki.cz/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

umývanie vlasov múkou. prírodné ženy sú prírodné ženy.

 

https://www.spojujenasjoga.cz/bez-samponu-bez-problemu-umyjte-si-vlasy-moukou/

 

 

"Zuzi, moc moc díky za tento článek! Poprvé jsem o mytí vlasů moukou slyšela od propagátorky Volné menstruace Katky Juřenčákové"

 

keď to vraví Katka Juřenčáková....

 

viete, čo je voľná neštruácia? keď nechcete vedieť, spoiler nečítajte. fakt nie.

 

 

 

Jak se otevřít

Při vyprazdňování tlačíte svaly pánevního dna směrem ven, hodně pomáhá představit si, jak se čípek otevírá a pochva je uvolněná. Dobrá pomůcka je také vypláznout co nejvíce jazyk a být při tom nahrbená.
(http://kalisek.cz/volna-menstruace)

 

mimochodom, toto všetko a ešte viac je od alternatívnej internetovej kravky menom Katka Juřenčáková:

http://www.zenaluna.cz/
https://www.youtube.com/watch?v=iQwUi6E9A5I

 

 

 

internet v rukách blbcov je sakra nebezpečná zbraň, ľudia z neho všeobecne blbnú, keby to človek nečítal, neuverí... a niekto naopak uverí, pretože to niekto napísal na net... nech je to čokoľvek a ktokoľvek :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

to, čo tu bolo doteraz, je len odvar.

čo dokážu stvoriť a vymyslieť prírodné žienky domáce s odpočinutými mozgami, to by bárskoho nenapadlo.

a aké sú na to hrdé!

 

otvoriť len na vlastnú zodpovednosť, len so silným žalúdkom, ony to myslia smrteľne vážne:

 

http://www.kalisek.cz/vyuziti-menstruacni-krve

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fascinujuce, podnetneeeee

 

velmi ma zaujalo vyuzitie menstruacnej krvi na malovanie...rozmyslam, ci by sa mi do zaciatku menopauzy podarilo vymalovat aspon 2-3 izby :zubiska:

 

ak by sa niekde nasiel clanok o vyuziti soplov..informuj tiez  zima sa blizi..skoda len tak soplit do vreckoviek  :zubiska:  :zubiska:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

a aby sme neumreli sprostí, že budlenky a mamynky a nány korzujú po nete s najhroznejšími kravinami, toto je trieda:

 

aj takéto uzavreté skupinky zodpovedných matiek operujú po nete - už nielen po nete, ale aj v skutočnosti.

čo z tých detí bude po ich boku, ich nesere:

 

Na internetu si ženy radí, jak obvinit manžely ze sexuálních útoků na děti

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

stavím sa tu s kýmkoľvek, že ste nevedeli, že tetanus nie je len taká choroba, čo dostanete, keď sa škrabnete o hrdzavý drôt... kdepak, pánové a dámy.

 

keď sa vám to stane, tak v prvom rade si povedzte, že ten drôt je súčasť psychosomatických ťažkostí a negatívnych myšlienok a hneď potom spravte nasledujúce:

 

než umriete na tetanus, zmierte sa so všetkými, s ktorými ste sa pohádali a rozhádali, odpustite tým, o ktorých si myslíte, že vám ublížili, potom môžete odísť s pokojom v duši.

 

napíšte všetky krivdy z jednej aj druhej strany na papier, ten potom obradne spáľte... potom sa začnite mať radi a prestanú k vám prúdiť negatívne hlúposti v podobe hrdzavých drôtov.

 

 

samozrejme, potom, keď ešte budete nažive:

 

Na fyzické úrovni je důležitá okamžitá lékařská pomoc, a to formou očkování nebo antibiotik.

 

Řeč těla: co nám odkrývají potíže s tetanem?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

kto nemá silný žalúdok, nepozerajte na to, vážne nie.

na nete je teda skutočne všetko, človek sa snaží vyhýbať kdečomu, ale často úplne beznádejne... ľudia sú trafení, čím viac net, tým trafenejší.

takéto niečo... zasa to má súvis s najnovším hitom prírodných ženičiek, pupočnou šnúrou...

 

ale v úplne inom kontexte, než by ste čakali. takže - varovala som. nepozerajte. keď chcete vedieť, čoho sú ľudia schopní, mrknite.

 

 

post-3-0-53820800-1520189537.jpg

FB, okoun.cz

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

jednoznačné... ľudstvo prichádza o mozog.

 

čím viac internet, tým menej mozgu.... niekto by mohol urobiť nejaký výskum, trebárs britskí vedci... podľa mňa by uspeli, našli by úbutok synapsií, neurónov, neviem čoho, ale niečoho určite...

 

čítam na mimibazare... ovšem najprv som pozrela fotku, potom čítam text:

Za týden tam jedeme na dovolenou, ráda bych proto věděla, co doporučujete tam v okolí vidět a také co vzít s sebou na takovou dovolenou s dítkem 7 let, co by se tam mohlo hodit vzhledem k místu? Děkuji za rady.
Jana P. (sindyy) ID 80594
15.7.2018 20:22 DNES

https://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=4872259

 

potom som sa začala obzerať, kamto idú... na Srí Lanku, do Vietnamu, Laos, Honduras?!

 

kdepak.... idú do hotela do Blanska.... :doh:

 

fakt. ľudstvo dozrieva. nevie, čo potrebuje jej vlastné 7 ročné decko, idú len nejakých 100 či dvesto kilometrov v rámci tej istej krajiny, tak keď niečo nebudem mať, tak to kúpim, to cudzí musia radiť, čo dávam doma svojmu decku?

achdumeinegüte :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a toto všetko chodí medzi nami...

 

teraz si skúste predstaviť, aké to bolo bez internetu... málokto tušil, kto každý študoval genetiku a veci príbuzné a tak.... :doh:

 

post-3-0-00792100-1531845977.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto preletelo v poslednom týždni médiami, všetkými.

dnešné zaslúžilé matky, ktoré potrebujú a očakávajú potlesk za to, že sa stali tehu a matkami, tomu tlieskali, toto je dnes moderné, kdekoľvek, doteraz, keď sa ozvali protesty, boli to hlavne také - aby matky nekojili svoje decká priamo pri stole v reštaurácii či rovno na lavičke v strede mesta a podobne.... aby boli aspoň trochu diskrétne, nielen pre ľudí okolo, ktorí sú menej odolní, ale aj pre ženy, ktoré nemôžu byť matkami, a je ich dosť, ale ja pre kľud toho decka.

 

teraz sa to prenieslo do vyššieho levelu: modelka kojila svoje dítě priamo na móle.

/ a zaujímavé - pre kľud toho decka mu nasadili na uši hluchátka či hudbu, ale zjavne to decko potrebovalo k svojej činnosti kľud /

 

mierne to podelilo komentáre, ale len mierne... je to prirodzené, ale čo keby sme dopriali decku aj okoliu trochu súkromia?

pohoršujeme sa, keď sa potrebný chlap postaví k múru a vyciká sa, ale šak aj to je prirodzené... čo vy na to?

 

http://www.tvnoviny.sk/soubiz/1927478_modelka-sokovala-predvadzala-plavky-a-pritom-dojcila

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-5969319/Sports-Illustrated-Swimsuit-model-Mara-Martin-reveals-breastfeeding-Aria-helped-overcome-jitters.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedze nie som matka a uz vobec nie kojaca, tak sa neviem vcitit a posudit, nakolko je prirodzene kojit kedykolvek kdekolvek. Ci a do akej miery potrebuje matka aj dieta pokoj a intimitu.

Ale ten modelkovsky pripad je podla mojho nazoru cisty reklamny tah.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zrejme je,

ale samotná téma rezonuje už veľmi dlho.

a áno - aj dieťa aj matka by potrebovali intimitu, aj preto capli tomu modelkovskému dieťaťu na uši hluchátka - aby nebolo rušené a vnímalo len matku.

 

je to prirodzená vec, ale dnes je svet dosť naruby... a toto už je trošku nad, podľa mňa.

nad normalitu je aj to, čo nedávno prebehlo v jedných blogoch, ale je toho oveľa viac... v reštaurácii priamo pri stole, kde pri ostatných stoloch obedovala spústa ľudí, obchodníkov a kdekoho... podľa mňa sú isté veci, ktoré by sa mali robiť intímnejšie.

 

aj doma sa pred návštevou matka stiahne do druhej izby, keď potrebuje nakojiť dieťa pekne v pokoji, prebaliť, uložiť ... aspoň to tak bývalo, dnes je naruby všetko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov