Skočiť na obsah

Letom netom - internetové podivuhodnosti


game

Odporúčané príspevky

nevyriešime, môžeme mať len rozdielne názory, a môžeme počkať, čo na to ďalší súd...

 

zatiaľ si kukneme, čo robia mamynky pod dohľadom školených dúl v Česku, okrem toho, že svoje placenty a pupočné šnúry sušia a vystavujú do obývačiek...

Kokteil z placenty mi udělala dula

 

keby len kokteil... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Toto je to najdolezitejsie, ze nie vcerajsi? :) povodne bol pisany skutocne trochu zavadzajuco, ale neriesila som, nakolko bol najnovsi - podstatny bol dost mrazivy pribeh.

(pise to tam dodatocne sama redakcia, ze to poplietlo mnohych, upravili to)

Najnovsi je teda tu, pre tento debat, k predchadzajucemu pripadu, ten ma dokonca 8 rokov... Podobnych pripadov a zlyhani dúl je dost a dost,

len tu nesledujeme kazdy.

Nazory lekarov, ktori to zazili, a takychto pripadov bolo ovela viac,su rovnake a aktualne furt. A odvaha tej matky a stiahnuty zadok tej duly, ked videla, ze je velky problem. Vysledok - ozivili ste mi umierajuce decko, padajte. No nie je to odvaha? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

božíčku dobrý sladký, šak kúpim misu, nééé?!

jedna z tisícov v ponukách tisícov obchodov snáď len bude dosť veľký válov...

 

čo by tieto sliepky robili bez spoludebiliek na nete? zatiaľ to bol mimibazar a emimino, teraz je to stotisíc skupiniek na fb, jedna debilnejšia ako druhá... kam tento svet speje :(

 

post-3-0-27455300-1544206541.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nedávno jedna americká mamynka spravila dieru do netu,

asi potrebovala svojich 5 minút pofidérnej slávy - stratil sa mi link aj s fotkami - prebehlo to svetovým bulvárom a zaniklo:

 

matka sa chválila, že jej 8 ročná dcéra sa sama odstavila z kojenia... že jej matka sa chystala, že ju bude kojiť maximálne do 9 rokov, ale dcéra to uťala na jej smútok skôr...

 

a toť jedna našská, skôr neskôr bude tiež v bulvári:

jej mamynkovský problém - ako znovu začať kojiť trojročného chlapca... tým ženám to kojenie ide na mozog. teraz je to už úplne jasné.

 

post-3-0-27103000-1544532812.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:zubiska: to vysvetluje, preco vela deti nevie jest priborom..tie zeny su uplne vymlete..co preboha da materske mlieko trojrocnemu? zijeme niekde v pusti, kde nic ine nie je? nechapem

 

jasne, mesacne dojca je rozkosne, ale trojrocne???..brrr

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... a to bol ešte len začiatok...

 

tak takéto nie je... to nemôže byť pravda, že nie?

nebyť emimina a netu, narodená v 199* nie je už dnešné kura, kam by sa na tieto debility išla anonymne pýtať? :doh:

 

post-3-0-77887600-1544639202.png

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a zasa porody... https://www.darujme.cz/vyzva/1200419?fbclid=IwAR1DuikpxQ-4ADTGi-eWMFKQCcVznk3Sh10dhcRvHD3n2CRrpvsGtsrvuug

 

a neobstojí námietka, že dnes už je sloboda a ženská si môže vybrať a bla bla... veď nech sa učupí pod kríčkom ako indiánka a porodí, žiadny problém.
neobstojí už len preto že tá sloboda je tu pomaly tridsať rokov, rodia ženy čo sa v nej už narodili samy, a na desaťtisíce pôrodov ročne sa nájdu ročne až tak tri prírodné lesany mamynky, ktoré majú problém so všetkým.

už len ten blbý nástrih, ktorý sa často omieľa - bola som aj natrhnutá aj nastrihnutá, sakra rozdiel, na vlastnej koži.
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game, zase budem oponovat: clovek svoje prava nestraca v porodnom sale.

 

Na rozdiel od predchadzajuceho pripadu som nenasiel ani naznak toho, ze by sa rodicka dozadovala niecoho v neprospech zdravia svojho dietata, skor naopak (dotepanie pupocnikovej snury).

 

Tvoje znevazovanie "ucupenej indianky rodiacej v kricku" a "lesany" nie je je v sulade s faktom, ze si odvod dietata z nemocnice vybavila odbornika - prediatra (ktory teda s odvodom suhlasil). 

Este raz: nemocnica nie je vazenie, v inych krajinach s lepsou uspesnostou porodnosti tuto 3-dennu vazbu bez ohladu na zdravie dietata nepoznaju.

 

To, ze ty preferujes nastrih, nijako nezmensuje pravo zeny ho odmietnut. Predsa len bude lepsie ked nebudes rozhodovat za ostatne a nechas to na ne, nech sa rozhodnu. Rozhoduju o svojom tele, nie o zdravi novorodenca. Konanie proti jej voli sa teda neda klasifikovat inac ako nasilie.

 

Ze ty budes mat znamych nejakych porodnikov?  :happyroll:

 

PS. : kedze clanok ma hned na zaciatku policko "darujte peniaze", tak by som k informaciam v nom uvedenym pristupoval bez potvrdenia z ineho zdroja znacne skepticky.

 

PPS. : Porodnica v Neratoviciach je vyhlasena pozitivnym pristupov v Prahe a okoli, preto ma prekvapuje staznost prave na tuto porodnicu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to prvé PS... toto je tá skupinka mamynek, ktoré zastupuje tá advokátka, napísaná na konci - všetky tieto prípady zastupuje ona, a na všetko sa u nich vyberajú peniaze... že to nie je celkom kóšer, no ale nech si robia, ked niektorá vymyslí, že chce čokoľvek, partička sa vyzbiera, advokátka zaplatí... to je ich vec :)

druhé PS: ... presne to je vec, a sú o tom informácie dohľadateľné na nete, ako si takmer všetky rodičky z pôrodnice v Neratoviciach pochvaľujú príjemný a ľudský prístup, od sestier až po pomocný personál, ako sa snažia matkám pomôcť a uľahčiť ako len môžu.

 

ten prípad je vlastne popísaný nimi samými kvalitne: príde tam ženská s pripraveným pôrodným plánom a to tak musí byť... lebo pozor! ona rodí! 

neviem, nakoľko ty sleduješ dianie okolo dnešných žien s ich nápadmi a prístupom k okolitému svetu... mám nielen prístup do toho sveta, sledujem ten nástup lesaniek a mamyniek dlhé roky, a, čo je najlepšie, v posledných rokoch protesty žien s mozgom proti jednaniu ich hebnutých spolupútničiek.

 

dovolím si požičať na túto tému slová jednej z nich z podobnej témy inde, lepšie by som to asi nevyjadrila, a podotýkam, že takýchto reakcií je stále viac a sú stále častejšie:

 

"

XXX nehnevajte sa, ale porod je normalna vec, pokial nie su komplikacie, kedy je treba medicinsky zasiahnut ( sekcia). To, že vam da lekar klystir, aby ste neporodila dieta do hovien, alebo vam zašije pipinu, nech nechodite dotrhana a zmrzačena ja osobne pokladam za komfort ktorý mi moderná medicína umožňuje oproti stredoveku. To, že pri pôrode použije zvon, kliešte, alebo urobi sekciu považujem za záchranu života dieťaťa zaseknutého v porodných cestách. V minulosti by na takuto komplikaciu zomrela matka i dieťa. To, že si tam lesana vyžaduje blokaciu život zachraňujucich zakrokov by malo byť trestne. Že si tam vymrnčuje mrazenie placenty a ine nezmysly je o ochote a nie povinnosti. Tiež má každa možnosť sadnuť do krikov a rodiť, ako indianka, nikto nikomu nedava kudlu na krk predsa. Len nech nie su potom zodpovedni za takuto blbku zachranari, ale ona sama, keď sa niečo posere. Uprimne moj otec ma jedno pravdive rčení: niektore baby porodia a kedže v živote nič vynimočnejšieho nedokázali sú schopné o tom mlieť celý život. A presne o tom to je, porodia všetky, netreba s toho robiť vedu a niečo extra, doležitá je dalšia výchova a život... "

 

dodám ešte toľko, že áno, sú nemocnice, kde robili nástrihy takmer bežne, niekde menej bežne, a nejde o to, čo ja preferujem, je to od lekára odborný zásah, ktorý prakticky necítiť, uľahčí pôrod, zahojí sa za tri dni a nezostanú po ňom stopy.

ten lekár je tam a vidí.

 

aký pôrodný plán si namyslela mamynka lesana, a tie ich davové a laktačné psychózy a čarovanie s pupočníkom, s krvou, s placentou... to je za hranicou. nejaké príšernosti s nimi tu už v tejto téme sú, a keďže vieme, čo je placenta, že deväť mesiacov vlastne slúži ako stoka a odpadná nádoba a okamžite po narodení sa z nej stáva príťaž, ktorú treba odpojiť, minimálne podviazať, lebo môže narobiť viac škody, vlastne nič iné, len škodu....

 

keby si to vážne sledoval, vychádza z toho jedno: ja som otehotnela, ja som zaslúžilá matka, ja kojím, sadá mi to na mozog, ale kto je viac... :)

 

 

btw. pôrodníkov známych nemám žiadnych, len tieto zaslúžilé mamynky a lesany to dosť hrotia... o tom sa dá ešte písať a písať : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aký pôrodný plán si namyslela mamynka lesana, a tie ich davové a laktačné psychózy a čarovanie s pupočníkom, s krvou, s placentou... to je za hranicou. 

 

Nejak tomu stale nerozumiem: ak niekto pride do nemocnice s porodnym planom, tak je to automaticky strelena lesana s laktacnou psychozou?

 

príde tam ženská s pripraveným pôrodným plánom a to tak musí byť... lebo pozor! ona rodí! 
 

Takze pokial nie je ohrozeny zivot alebo zdravie dietata tak ano: tak musí byť... lebo pozor: porodnica nie je ani dobytcak, ani vazenie a musia v nej respektovat slobody jednotlivca, vratane aj tych rozhodnuti, ktore niekomu pridu hlupe.

 

Mimochodom, co je take hrozne na poziadavke, aby nechali dotepat pupecnikovu snuru a ako konkretne zachranili lekari zivot a zdravie dietata tym, ze ju odstrihli pred dotepanim?

 

ten lekár je tam a vidí.

 

 

Nuz lekar tam je, snad aj vidi, ale castokret nedba. Riadi sa stale nasim "narodnym folklorom", nie tym, co je pre matku a dieta podla sucasnych vedeckych poznatkov najlepsie.

 

Napadla ma jedna davnejsia Lampa, kde okrem "lesany" bol aj slovensky porodnik #1: Peter Kaščák

Prekvapilo ma, ze prave z jeho ust zaznela kritika na odbornost zasahov pri porode.

https://www.tyzden.sk/podlampou/26555/ako-sa-rodime-na-tento-svet/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trochu je to zložitejšie a zároveň jednoduchšie.

 

mamynkovskú otázku je dobre vidieť komplexnejšie... sledujem a čítam /nielen ja/ roky, ako sa kdečo mení pri rodení, robení, výchove detí a správaní mladých mamyniek, a ani zďaleka to nie je k lepšiemu. je toho strašne veľa, a časť z toho sa tu už popísala.

ten postoj ja som mladá matka, kto je viac, je viac než dosť rozšírený, to je jedna vec, druhá, že vonkajšie prejavy sú stále častejšie stále podivnejšie.

ale dobre.

 

nemocnice a pôrody...

keď má lesanka mamynka pôrodný plán vypracovaný nejakou dulou a ide rodiť do nemocnice, nemôže s tým rátať, že všetko vyjde podľa plánu.
ono - deti sa rodia aj narýchlo a náhodne vo všelijakých polohách a vo vode a čo ja viem ako kdejako ešte vyexperimentovane, len to nie vždy takto vychádza.

len tak mi teraz napadlo... za desiatky rokov sa aj v amerických filmoch a seriáloch čoraz častejšie objavujú kdejaké pôrody patriace do deja - len tak narýchlo si spomínam na desiatky, všetky, skutočne všetky sa odohrávali v pre nemocnice klasickej polohe...
ale to len tak mimo misu.

 

a k pôrodnému plánu ešte ... keď je kľud, žena sama, aj bez pôrodného plánu sa veci môžu zašmodrchať, ale ide to lepšie, tí ľudia odviedli stovky pôrodov, samozrejme sú aj lekári všelijakí, ako v akomkoľvek inom odbore medicíny.

keď nastane boom, a rodičky v nejaký deň prichádzajú jedna za druhou, chcela by som vidieť tie vypracované pôrodné plány...

 

nejde o to, že nemáme direktivne nariadené veci, je liberalizmus a sloboda a čo ja viem čo všetko ešte... je.

keď chce lesana rodiť podľa rád internetu - lebo tu je havne pes zakopaný - nech rodí teda doma s dulou, pôrodnou babou, manželom, nech ide do súkromného sanatória, zaplatí si luxus aký len chce, ovšem sa nesmie čudovať, keď sa niečo došmodrchá a veškerý pôrodný plán ide bokom aj tam.

 

sem-tam sa nájdu hlasy aj od starších žien, že nemajú dobrú spomienku na svoj pôrod, že v nemocnici toto alebo hento... iste. aj také bolo.

ale stále platí, čo napísala tá žena v tom citovaní. aj vtedy, aj dnes. dodržiavať striktne pôrodný plán je to najmenšie, normálnu ženu vtedy trápi to, aby bolo všetko v poriadku, aby bolo dieťa v poriadku, aby nenastali komplikácie a všetko okolo toho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

dáme trochu internetovej silvestrovskej zábavy? dajme... :)

takéto pôrodné asistentky a duly pripravujú mamynkám lesanám pôrodné plány a domáce pôrody, potrebuje k tomu uháčkovať woodoo háčkované miminko a háčkovanú placentu a háčkovanú pupočnú šnúru... :)

 

post-3-0-82918800-1546273384.jpg

 

a potom nasleduje niečo, čo nevymyslíš, keď nie si moderná mamynka... odtlačok zadku skutočného neháčkovaného mimča na tanier... toto normálneho človeka nenapadne... :happyroll:

 

post-3-0-82589300-1546273290.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mamynkovské stránky letom netom sú plné sťažností, ako odučiť decko spať v manželskej posteli... takmer jedna k jednej všetky, ktoré sa zo začiatku chválili, ako je miminko super, že je s nimi.

čo mi teraz napadá, naposledy jedna mamynka zúfalo hľadala pomoc: má už trojročného syna, ktorý ich stále okopáva v manželskej posteli, ale okrem toho si v noci sedem - osemkrát urobí samoobsluhu, vybalí jej obe prsia, lebu musí mať obe, jedno mu nestačí, a nacucá sa - z každého prsa trochu, a za noc to zopakuje osemkrát.

to je len jeden z ohromného množstva...

keď sa chvália, ako je fajn, že je malé pri nej a nemusí vstávať ku každému kojeniu, spatra odpálkujú každú skúsenejšiu či normálnu ženu, že takto je to dobre a ona tomu rozumie najlepšie, lebo je zaslúžilá matka.

 

o rok o dva pýta rady a skúsenosti, ako s nezmyselnými zlozvykmi, na ktoré ona sama naučila svoje decko, skoncovať.

 

napríklad:

jediná rada: dieťa má mať vlastnú postieľku s ohrádkou, stačí pre začiatok kúsok od matkinej, ale od prvého dňa nenaučiť spať v manželskej posteli.

dieťa potrebuje svoju pohodu a istotu, manželia potrebujú svoju pohodu a pohodlie a istotu.

 

post-3-0-17251200-1546698538.jpg  post-3-0-36230000-1546698538.jpg

 

:doh:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som asi lesana s prekojenym mozgom, ale aky uzasny benefit ma vstavanie v noci kvoli kojeniu?  :zubiska:

 

O tom, ze nie je vhodne nechat decko vyrevat vo vedlajsej izbe pisu aj odbornici...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

obávam sa, že ti uniklo čosi z vyššie napísaného  :)

 

dieťa má mať vlastnú postieľku s ohrádkou, stačí pre začiatok kúsok od matkinej, ale od prvého dňa nenaučiť spať v manželskej posteli.

dieťa potrebuje svoju pohodu a istotu, manželia potrebujú svoju pohodu

 

pred nejakými 15, 20 a viac a ešte viac rokmi to bol normálny postup s novorodencom - kým nenastúpil masovo internet a mimibazar a FaceBook do každej izby a kuchyne.

psychológovia vedia zvyčajne, čo hovoria, ale nikto tu nenapísal, že sa decko má odložiť do vedľajšej izby a nechať ho revať.

normálne je bábätko privyknúť na svoju postieľku, na dosah matky...

po istom veku pomaly dieťa môže prejsť do svojej izby, pripraviť ho na to, keď už tomu viacmenej rozumie a už bude mať väčšiu postieľku... normálne vychované dieťa je na to dokonca hrdé...

nehovorím, že to treba spraviť bum, ideš tam, a zavrieť dvere. pomaly, dieťa treba vychovávať a pripravovať a učiť ho denne spúste vecí.

 

matky, ktoré pre nejakú príčinu nekoja, musia vstať z postele, priniesť pripravenú fľašu, potom prebaliť a dať do poriadku dieťa, aj keď je noc... tak je to normálne.

matky, ktoré majú z pohodlnosti decko pri sebe a len vytiahne kojaci nástroj a prikojí dieťa kedykoľvek a pritom vlastne ďalej spí, také niečo, že prebaliť, dať do čistého, pohodlne uložiť dieťa do jeho postieľky dospať - stačí natiahnuť ruku a dieťa skomtrolovať alebo pohladkať a je v bezpečí  - také sa nekoná, aspoň ani jedna kojilka o tom nevykladá, len o kojení pohodlne v posteli.

 

a po nejakom čase potom plačú, že čo s deckami, ktoré navykli na veci, od ktorých si ich caparti nevedia odvyknúť.

 

ne ne, pol slovom som nenapísala, že JE

...  vhodne nechat decko vyrevat vo vedlajsej izbe pisu aj odbornici...

ani náhodou.

 

 

to správanie mamyniek a lesaniek a moderných ja som matka, kto je viac,  je začiatok tohto procesu - a psychológovia varujú už pekne dlho:

Tolerantní výchova ničí dětem hodnoty. Jsou zlé, nezvladatelné a ničeho si neváží.

tu sme o tom písali pred pár dňami:

https://www.freespace.sk/tema/287-deti-povaha-a-správanie-sa-detí/?p=270995

 

:klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

dieťa potrebuje svoju pohodu a istotu, manželia potrebujú svoju pohodu a pohodlie a istotu.

 

 

Dieta ziskava svoju pohodu a istotu v kontakte s rodicom, alebo aspon v jeho bezprostrednej blizkosti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

áno.

matiek, ktoré bez kojenia osemkrát v noci do veku 3 - 6 bez nočnej samoobsluhy a okopávania rodičov v spoločnej manželskej posteli vychovali deti tiež... a nemuseli jačať o pomoc, ako odnaučiť deti od naučených zlozvykov.

 

dieťa získava pohodu, istotu, správne návyky v kontakte s rodičom, ktorý mu dáva lásku a nezabudne mu rozprávať, veľa veľa rozprávať, učiť ho denne, naučiť spústu vecí,  a vychovávať z neho človeka.

 

nože si prečítaj ešte raz varovanie pani psychologičky z rádia... a to je len jedno. podobných len tu už máme hodne. stačí pozrieť na ulicu, ako sa mnhé deti správajú vonku... stačí čítať matky, ktoré na fb - kde inde - pýtajú rady, čo robiť s trojročným frackom, ktorý ju fackuje a bije a kope, čo robiť s deckami, ktoré si v piatich rokoch na ulici pýtajú cecok, a už je to trochu trápne aj tým supermatkám... a to je len odrobinka z toho, čo vyrábajú matky z dnešných detí a svojim vlastným deťom.

 

------

 

a na ilustráciu kojomamyniek - obľúbená dojčica netu menom Nellinka - podobné fotky dáva po celom nete, dokonca aj do bazárových skupín, ale asi je exhibicionista, a nie bársjaký... sranda je inde :)

 

na prvej fotke má dieťa 18 mesiacov, na druhej 17... ale sú tam fotky po dvoch rokoch, decko už smeruje pomaly k trom, ... na jej fb stránke prekladá Nellinka takýmito kojacimi fotkami fotky svojho dieťaťa, ktoré je v kuse a neustále podľa jej vlastných slov z 98 % kojené - fotkami toho istého dieťaťa v nemocnici, na pohotovosti, po návšteve lekára... keď malo zažívacie potiaže, bolesti bruška, bolesti kdekade inde, ekzémy a ešte kdečo. prečo asi? mamyky tlieskajú, ale už menej často. :klobuk:

 

post-3-0-89903300-1546794955.jpg    post-3-0-16720900-1546794956.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ... a ešte spanie v spoločnej posteli aj z druhej strany :doh:

 

post-3-0-97626900-1546798078.jpg

 

a nie je mamynka sama... naučila dieťa pekne na svoju postieľku, a cpe sa decku do nej, alebo ho nenechá kľudne vo svojom spať a vláči ho do manželskej postele, aj keď decko nechce...

 

 

post-3-0-78645100-1546798078.jpg    post-3-0-60463700-1546798078.jpg

 

asi ako hmatateľný prejav lásky k dieťaťu... ? :hmmm:

a ešte taká podotázka sa tu vnucuje: dokedy? 10, 15, 18, novomanželom povie posuňte sa? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game,

v clanku psycholozky nie je o spani s dietatom napisane nic.

 

Male dieta je spravidla vo  vacsej pohode, ked spi s rodicom - toto je danne biologicky.

Pokial aj rodicovi je prijemnejsie spanie s dietatom, naozaj netusim kde vidis problem.

 

Na jednej strane tu strasis s detmi naucenych "zlozvyku", ale zaroven pises o rodicoch, co brania detom spat samotnym.

Tak ako je to teda: maju taketo deti problemy sa naucit spat same, alebo nie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rozhovor so psychologičkou je tak jasný, že kto pozerá okolo seba, používa aspoň trochu masu v hlave a vidí a číta problémy ultramoderných rodičov, nájde v tom všetko, čo robí zle.

na druhej strane chápem, že pritrúblym supermoderným rodičom treba všetko bod po bode, aj tak to nepomôže, viď patálie a nepochopenie situácií so spaním... jedny decko nepustia z manželskej postele, druhým decko samo chce vo svojej postieľke a napriek tomu ho do manželskej postiele ťahajú, iný sa pchajú do detských postieľok či to deti chcú či nechcú... všeho přiměřeně.

čo myslíš, prečo boli vymyslené kolísky.

 

odpoveď na tvoju otázku " maju taketo deti problemy sa naucit spat same, alebo nie?" je NIE. prečo by mali?

 

pri normálnych fungujúcich rodičoch s primeraným iq a dôslednou starostlivosťou a výchovou svojich novorodencov od prvého dňa tam nie je žiadny problém, len to treba vydržať a dôsledne dodržať, aby mali deti návyk, istý denný režim, zadok v suchu a svoj vlastný pelech. deti to ocenia.

rodičia, ktorí nerobia zo svojich detí cvičené zvieratká, si dokážu vytvoriť dokonalý láskyplný vzťah s deťmi aj bez facebookovského cirkusu, to nie je nič iné, len ktorá nad ktorú, akú facovinu vymyslí.

 

výsledky sú niekedy desivo zúfalé - teraz ľutujem, že som neodložila obrázok a otázku jednej čerstvej matky roku:

dvojtýždňové dievčatko odfotené a hodené na fb s neskutočnými červenými vyžratými stehnami, zadkom, predkom, tak strašne, že sa jej lúpala koža.

matka, ktorá spí s deckom v jednej posteli a je hnilá vstať v noci a prebaliť to, DVOJTYZDNOVEMU decku vyrobiť takéto nekutočne boľavé hlboké vážne zapareniny si zaslúžia zobrať jej decko. ako to dokázala tomu dieťaťu vyrobiť za dva týždne, to je skutočne dielo. dúfam že to nakoniec zobrala k lekárovi a ten jej z fleku jednu zavesil, aj za cenu poťahovačiek s tou debilkou.

a to nehovorím ja, to boli ohlasy normálnych žien tam pod tou fotkou a dokonca aj podaktorých "mamyniek" na tú hrôzu.

 

je to totižto problém en bloc - to nie sú ojedinelé poznatky či tu jedna mamynka toto, tam druhá mamynka tamto, o tom básnia psychológovia a píšu a rečnia už pár rokov so zdvihnutým prstom.

 

mne je to jedno, len mi je ľúto tých detí. dôsledky pokazenej výchovy a starostlivosti sa dostavujú po pár rokoch, a tiež je toho plný facebook a net... ja nepíšem o jednotlivých problémoch, ale o trende, ktorý smeruje podivným smerom, psychológovia mi to potvrdzujú.

mohli by sme o tom písať celé strany, čo všetko dnešné matky robia so svojimi deťmi navonok, pre verejnosť, pre facebook a pre vlastnú hlavu, lenže to predsa nejde, preto sa to tu objavuje po troškách.

a to, čo tu už je, je stále len kvapka v mori.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak rodic nuti dieta spat s nim spolu, aj ked dieta by uz chcelo spat same, tak to je podla tej psychologicky spravny pristup, pretoze nie je "shovivavy" a 

 

 

Protože malé dítě neví, co je správné. 

 

Takto nejako?  :zubiska:

 

S tym zaparenym zadkom dvojtyzdnoveho dietata - komu/comu konkretne to davas za vinu?

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov