Skočiť na obsah

Pomoc - zabudol som čo je to Vášeň, ako vyzerá, ako ju znova nájsť? ?


Jovzin

Odporúčané príspevky

Tak jo ako vzdy pisem ked sa nieco stane zle. Ale teda ked tak premyslam pisem aj ked sa stane neico dobre ako narodenie deti, radosti z deti...

 

Tak kedze neviem  skym sa mam o tom podelit a vy mi viete celkom dobre rady dat tak som velmi zvedavy hlavne na odpovede od zenskej casti fora.

 

Stalo sa to , ze som zabudol uplne co je to Vasen. Ako vlastne vyzera ? Ako sa prejavuje ? A kde ju vobec viem najst znova ? 

 

Ono je to trosku dlhsi pribeh.   A mozem si za to z polovice urcite i ja za to sam, lebo posledne mesiace je moj den asi : rano odniest maleho do skolky, potom praca az do 16tej , behat po maleho do skolky a potom po praci vacsinou do 20tej kym nezaspia deti to je staranie sa o deti a hranie sa s nimi.   No po 20tej ked deti zalahnu tak sadam za PC a bavim hry a nevenujem sa Stevke, teda obcas viem prist a odbit si to , ze pozrieme nejaky spolu film ale na dalsi den sa zase bavim na PC do noci.  Takze ano priznavam je to i s polky moja chyba , ze som zabudol co je to Vasen a ako sa aplikuje. 

 

Ale to com som sa dozvedel vcera to som necakal vobec , ze sa stane.  Asi to plati , ked hovoria , ze clovek po svadbe uz prestane bojovat o vztah a o zenu. Proste je uz jeho tak na co ju dalej dobijat a ukazovat jej ako ju lubim napr cez tu Vasen...

 

Stevka chodi na autoskolu kedze si robi vodicak.   No a ten pan ucitel mi bol prezentovany ako uko s tucnym pupkom a nesymapticky co si mysli  , ze je pan sveta no ako spravny cech.    No zial po vcerajsku som sa dozvedel , ze pan nesympaticky sa stal zrazu velmi sympaticky dokonca si to mysli este jedna ziacka jeho autoskoly. Ale vyklul sa z nasho pana ucitela aj dost suknickar co som si mal hned vsimnut , cesi boli vzdy najvacsi suknickari na svete - hodavada jedne.

Ze vraj to zacalo minuly mesiac ked jej dal po zadku, ze co robi a ze nic iba srandu.  Potom to sa sputilo znova nedavno asi pred 2 tyzdnami ked jej chcel rozopnut nohavice co sa nastastie nepodarilo.   Takze pan suknickar ide rovno na vec.   Pred tyzdnom to ale uz zaslo dalej a rozopol jej nohavice ale nastasite sa daleko nedostal lebo , ze soferovala.    No to neni est to najhorsie. Teraz v nedelu , ze vraj to uz doslo k tomu ze jej tie nohavice rozopol a osahaval ju. 

 

No zial ale co je este horsie Stevke sa to asi pacilo lebo , ze vraj to v nej vzbudilo Vasen... A este ze ide z neho taka Dominantnost....

A co je uz totalne na hodit si slucku tak je , ze keby ste videli ake spravy na FB mu napisala co mi ukazala. Ze mu musi tie nohavice vratit nabuduce ona a ze nech sa tesi na poriadnu "fajku".  Plus sprava o tej nedeli , ze stastie ,ze uz prestal lebo ak by tu ruku nechal o 5 sekund dlhsie tak na neho skoci a rozdaju si to bud na predych alebo zadnych sedadlach..... 

 

Ako toto ma odrovnalo totalne. Tak ona namiseto aby sa ohradila a uplne skoncila s nim vsetok dalsi kontakt tak ona mu este vypisuje na FB taketo spravy a to Vam poviem tie spravy z nich ta Vasen celkom isla. Zial Stevka boal ta , ktora mu viac pisala ako on jej. Je pravda , ze na FB jej on nepisal nic uchylne  ale za to Stevka mu pisala kazdy den ako sa ma ako je na jazde....

 

Boze co mam robit ludia ?  Je mozne , ze stracam Stevku ? Viem to este nejako zaehnat ?  Viem to byt ja od ktoreho ma prijimat Vasen a ne od nejakeho cudzieho uchyla ucitela ?   

 

Mam byt dominantny v manzelstve ? mam proste byt zrazu alfa samec a bude sa robit co ja poviem, ked jej zrazu tak chyba dominantnost ? 

 

A co s nasim vztahom ?  mam to chut zabalit cele a odist niekam daleko.  Fakt neviem ako sa jej mam pozriet do oci , ako mi tak mohla kalmat cele tie 3 tyzdne a nepovedat nic. Objimat sa a tvarit sa , ze sa nic nedeje.  

 

A co nechapem najviac ona chce este ist na jazdu v patek pred skuskou z autoskoly na vodicak.  Ona nechape , ze tym , ze nic nepovedal ked ju ten uchyl osahaval mu iba dodala sebavedomie. A po tych spravach o fajke a o tom ako by to skoncilo na sedadlach mu iba duplom dodla odvahu a v paitok to moze fakt skoncit realne tou fajkou a rozdanim si to na sedadlach hoc aj za cenu , ze to ona nebude chciet. Proste ho navnadila tak ujko bude cely zhavy a bude jej iba opakovat ,ze vsak to si chela to si mi pisala... Ako ja ju na tu poslednu jazdu nechem pustit vobec alebo iba tak , ze tam budem i ja na tej jazde. 

 

Ja to fkat nechapem v sexe na tom klape aj ked je pravda chyba tma ta Vasen. Lebo snazim sa skor vymyslat nejake veci aby ten sex neznudnel tak vymyslam nejake novinky v sexe ale asi na ukor Vasne ot je pravda.

 

Neviem ludia poradte co mam orbit. Ako moja doveru k Stevke je na dne. Bojim sa toho co sa bude diat ked pojde do prace tento rok. To aby som trpol kazdy den ci nahodou tam neni zase nejaky sympaticky pan a prebudil tiez v nej Vasen a ci nahodou niekde sa nieco nedeje... Preto mam chut to radej zabalit a ist niekam prec.  Proste aj ked mi vcera opakovala lubim ta iba teba no zial po precitani tych Vasnou pisancyh sprav panu ucitelovi autoskoly, tak mam dost pochybnosti o tom jej Lubim ta stale.....

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vo vztahu je normalne, ze to, co bolo na zaciatku /a da sa to nazvat hocijako/ casom opadne. Tiez je asi normalne, ze ludia, ktorym napriek tomu vo vztahu nieco chyba, to zacnu vyhladavat /alebo len proste tak najdu/ inde, ked sa im toho nedostava doma. Skusil by som to nejako okorenit, vazne sa porozpraval a keby to nepomohlo, nechal by som to ~~plavat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Boze co mam robit ludia ?  Je mozne , ze stracam Stevku ? Viem to este nejako zaehnat ?  Viem to byt ja od ktoreho ma prijimat Vasen a ne od nejakeho cudzieho uchyla ucitela ?   

 

Mam byt dominantny v manzelstve ? mam proste byt zrazu alfa samec a bude sa robit co ja poviem, ked jej zrazu tak chyba dominantnost ? 

 

A co s nasim vztahom ?  mam to chut zabalit cele a odist niekam daleko.  Fakt neviem ako sa jej mam pozriet do oci , ako mi tak mohla kalmat cele tie 3 tyzdne a nepovedat nic. Objimat sa a tvarit sa , ze sa nic nedeje.  

 

A co nechapem najviac ona chce este ist na jazdu v patek pred skuskou z autoskoly na vodicak.  Ona nechape , ze tym , ze nic nepovedal ked ju ten uchyl osahaval mu iba dodala sebavedomie. A po tych spravach o fajke a o tom ako by to skoncilo na sedadlach mu iba duplom dodla odvahu a v paitok to moze fakt skoncit realne tou fajkou a rozdanim si to na sedadlach hoc aj za cenu , ze to ona nebude chciet. Proste ho navnadila tak ujko bude cely zhavy a bude jej iba opakovat ,ze vsak to si chela to si mi pisala... Ako ja ju na tu poslednu jazdu nechem pustit vobec alebo iba tak , ze tam budem i ja na tej jazde. 

 

Ja to fkat nechapem v sexe na tom klape aj ked je pravda chyba tma ta Vasen. Lebo snazim sa skor vymyslat nejake veci aby ten sex neznudnel tak vymyslam nejake novinky v sexe ale asi na ukor Vasne ot je pravda.

 

Neviem ludia poradte co mam orbit. Ako moja doveru k Stevke je na dne. Bojim sa toho co sa bude diat ked pojde do prace tento rok. To aby som trpol kazdy den ci nahodou tam neni zase nejaky sympaticky pan a prebudil tiez v nej Vasen a ci nahodou niekde sa nieco nedeje... Preto mam chut to radej zabalit a ist niekam prec.  Proste aj ked mi vcera opakovala lubim ta iba teba no zial po precitani tych Vasnou pisancyh sprav panu ucitelovi autoskoly, tak mam dost pochybnosti o tom jej Lubim ta stale.....

 

ale no... trochu tej tvojej Števke ver.

prestaň jančiť a vidieť koniec sveta,  nevysedávaj do noci pri PC, venuj sa Števke, chýba jej trochu korenia v živote.

sex všetko nespasí, ani dobrý sex.

 

nepochopila som, odkiaľ vieš o tých extempore s nohavicami, a kto sa komu hrabal v nohaviciach, pokiaľ som ako tak porozumela dobre, tak to Števka nebola, ale jej kamarátka. a ty si o tom nemal vedieť vôbec. načo? aby  si teraz jančil?

 

trochu flirtu ešte nikoho nezabila, a nezabije ani Števku, a nezabije ani teba - daj jej ho, evidentne jej to chýba.

 

tak si nepokaz vzťah, ktorý vám funguje, tým, že jej nebodaj teraz začneš zakazovať dokončiť autoškolu, lebo učiteľ je proutník.

to nie je vášeň, to je korenie.

 

tak v nej to korenie prebuď, venuj sa jej, ona tá vášeň po pár rokoch spolužitia môže skutočne opadnúť, aj opadne, ale ty si sa usadil v tom vzťahu ako pantáta,

a Števka je mladá žena, potrebuje vedieť, že je mladá a stále atraktívna. tak ako každá iná žena.

 

tak prestaň hľadať koniec sveta. zbaliť sa odísť je riešenie fakt originálne.

 

ste rodina, všetko funguje, ľúbi ťa, keď pôjde do práce, pôjde do práce - nebude žiť vo vzduchoprázdne, a budú okolo nej aj muži, zvykneš si na to aj ty aj ona.

len nezabudni na to korenie. daj jej ho ty.

 

nič sa nedeje, len jej nerob scény, ani žiarlivostné ani trúchlivé, lebo tým to pokazíš úplne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A co ak uz Stevka nevie ako Ta zaujat a vzbudit v Tebe zaujem, tak prisla s "historkou" o flirtujucom instruktorovi.

To je samozrejme jedno, to ci ono je jasny signal toho, ze jej nieco chyba.

Chyba tomu stava, nemusi to byt prave vasen.

A niekedy staci byt tou stavou aj takyto typ konverzacie. Je to zakazane, je to tajne, je to dobrodruzne. Nepoznane, a tym padom vzrusujuce.

 

Staci si vecer otvorit vinko, dat deti starym rodicom a odbehnut do wellness alebo do kina, pozvi ju na romanticku veceru (nie prave fast food ci pizza). Porozpravat sa a zaspominat, ake to bolo kedysi, ked ste sa spoznali, vase prve (aj trapne) chvilky. Garantujem Ti, ze sa prijemne zasmejete a aj vas to trocha postekli a mozno vzbudi tuzbu, na ten konkretny vecer, to je jedno, ale aspon vzbudi, okoreni ten stereotyp.

 

Blizi sa Valentin. Ano, mozno komercna zalezitost, ale ako vysita prilezitost pre tych, ktori si z roznych pricin neurobia spestrenie pocas roka, pocas beznych dni. A citia, ze by to tu druhu polovicku aj potesilo. Treba sa aj obetovat. Skuste si pripadne povedat, ze konkretny den v tyzdni date VZDY deti rodicom, a bude to iba vas vecer, alebo den, zalezi.

 

Nechaj jej niekde na stole odkaz, ako sa na nu tesis vecer. Pripadne jej pocas dna posli "hanbatu" sms, cokolvek co vas vyvedie zo stereotypu.

Viem o com pisem, prezivala som nieco podobne. Nastastie tam neboli ziadne zavazky.

 

Laska, vztah, je ako rastlinka. Ked sa nestaras, zacne schnut. Az sa dostane do takeho stadia, ze raz prinesies litre vody, ale ju to uz nezachrani. Preto ked ta starostlivost nie je 100%, nech je aspon taka, ze sa rastlinke dari a je spokojna.

 

Drzim palce.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Staci si vecer otvorit vinko, dat deti starym rodicom a odbehnut do wellness alebo do kina, pozvi ju na romanticku veceru (nie prave fast food ci pizza). Porozpravat sa a zaspominat, ake to bolo kedysi, ked ste sa spoznali, vase prve (aj trapne) chvilky. Garantujem Ti, ze sa prijemne zasmejete a aj vas to trocha postekli a mozno vzbudi tuzbu, na ten konkretny vecer, to je jedno, ale aspon vzbudi, okoreni ten stereotyp.

 

 

a nie, jovzin, nemusíš namietať, že tam nemáte starých rodičov - vieme.  na jeden večer zvládnete nejakú slečnu k deťom. v takom veľkom meste takáto služba určite funguje.

 

ty buď ten, kto očarí a prekvapí vlastnú manželku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keby nechcela, tak ti tie správy neukáže. myslím si, že chce, aby si žiarlil, aby si o ňu zabojoval, aby sa vrátila aspoň časť toho, čo bolo medzi vami keď si ju balil a keď ste sa brali. Čo tak požiadať občas nejakú kamošku, aby vám večer postrážila malého a šli ste si dakam zatancovať alebo aj neviem, čo vás spolu bavilo ?

(my sme s Flinstonom chodievali pravidelne na plesy, decká sme dali rodičom na celý víkend a šlo sa. )

je normálne, že časom je to trocha inak ako bolo na začiatku vzťahu, ale vzťah treba budovať a my ženské rady počúvame aspoň občas, že dobre vyzeráme, že sa našim partnerom páčime, a dokonca aj nejakú tú malú dávku žiarlivosti berieme, lebo to značí, že sa páčime aj iným, a zároveň že nie sme pre našich chlapov luft.

Pravdaže prídu aj iné problémy ako strata vášne, ale vzťah treba budovať a na to treba dvoch, obom musí na tom záležať a ten druhý by ti tiež mal vedieť. To všetko môžem pokojne prehlásiť, lebo aj keď ma Flinstone niekedy vytáča, sme spolu 33 rokov...

 

Mimochodom, tí učitelia v autošlkole boli proutníci aj za mojej mladosti. I pridám príbeh zo záhrobia.

mala som 20 a bola som študentka, nakoľko som študovala v Zlíne, doma som bola len niektoré víkendy a cez prázdniny.

Moja sestra sa dala na vodičák, a šlo jej to skvele, bola talent od prírody, mala odvahu, reflexy, všetko, čo dobrý vodič má mať. jej učiteľ si to všimol, a keďže to bol nejaký bývalý pretekár (aspoň jej to tvrdil), naučil ju aj iné veci ako klasickú jazdu. A nejako sa stalo, že ju začal baliť, chlapík presne vedel ako na ňu. I pomotal jej hlavu. Jazdil s ňou aj mimo tých hodín čo mala v rozvrhu, a zároveň ju balil a úspešne. Bolas z neho úplne hotová. Ale zasa mala ešte toľko zdravého rozumu, že sa s ním nevyspala. ktovie ako by to bolo skončilo, keby...

blížili sa prázdniny a naši rodičia si bvymysleli, že čo keby som si vodičák spravila aj ja, akurát ten kurz prebiehal počas leta a keďže ja som všetky skúškY mala porobené, mala som voľno, učiť som sa nemusela a mohla som si robiť čo sa mi zachcelo až do konca septembra, akurát ddakedy v polovici bolo treba ísť na zápis...a tak som sa prihlásila aj ja do autoškoly. Ja som ale zďaleka nebola taká ako sestra, naopak, som úplný antitalent, moje jazdy boli kŕčovité, hneď pri prvej som sa skoro okúpala aj s embéčkou aj s inštruktorom v Dunaji...neviem, či si chlapíkmpovedal, že by v tom bol čert, aby aj mňa nenaučil poriadne jazdiť, a veru ma tiež začal baliť...neviem, čo rozprával segre, ale mne rovno navrhol, že si ma chce zobrať za ženu, keď doštudujem. Ke´d som sa ho opýtala na sestru, povedal že s ňou už nechodí. Aj tak som bola opatrná a nejak sa mi to celé nepozdávalo. So sestrou som sa porozprávala, a povedala mi tiež, že je koniec, tak že ak sa mi páči, nech to s ním skúsim.

A najlepšie na tom celom bolo, že jeho brat ma učil teóriu, a aj ten ma balil. mala som s ním hodinu údržby a po hodine on končil a že ma vezme domov, ja netušiac nič zlého nasadla som k nemu do auta, a vtedy začal...našťastie nebol nejaký násilník, a keď som mu párkrát dôrazne povedala, že napriek tomu, že je sympatický, tak z tioho nič nebude, a vtedy spustil ódy na toho svojho brata, že aký je to úspešný zvodca, že baby po ňom idú jak divé a každú kdotú chce, vraj dostane (v duchu som sa uškrnula popod fúzy, lebo predsa len sa našli dve, ktoré nedostal). tak som sa vlastne dozvedela, čo som vedieť potrebovala bez toho, aby som sa na to pýtala. A tak ke´d ma potom ten, čo si ma vraj chcel vziať, pozval do kina, šla som, ale žiadne techtle mechtle sa nekonali, a vtedy sa nasral a ani ma nešiel domov odprevadiť, a to bolo prosímpekne asi 11 hodín večer.

Doma som samozrejme všetko vyslepičila sestre, a tak sme sa už len nspolu azsmiali nad podarenými bratmi-proutníkmi, kde našťastie pravá ruka nevedela čo robí ľavá...

a tak sa predasa len našli najmenej dve - síce trocha naivné, ale rpedsa len nie celkom praštené - dievčatá, ktoré nedostal.

len sa divím, že dopustil, aby som pri mojich šoférskych schopnostiach ten kurz urobila...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm dobre ludia spominate si ako sme spolu bojovali za lepsieho Jovzina. Cervik pochybnosti a tak. Tak ono sa to darilo a Jovzin bol spokojny.  No vsak ak chete vediet pravdu nepovedala mi to ona ale jej FB. Ano spravil som to , ze som si pozrel jej FB. Ale nebolo to len tak, ze sa pozriem. Zacal som si totiz vsimat nejake znaky - ked som sa prisiel k nej do izby a sedela za laptopom na FB tka ho okamzite vypinala alebo prepinala na nieco ine, z mobilu ktory mam ja ( pozicany od Stevky moj jej v oprave ) tak zrazu zmyzol FB aj messenger,  jej travenie na FB trosku viac ako by bolo vhodne este dokonca aj ked sme lahli do postele sedela za mobilom  aspon hodinu, a zrazu z nicoho nic po 3 mesiacoch co do nej hustim o tabletky ci nechce znova brat ( ono obaja mame radi ked to vyvrcholene ostava dnu a ne vonknu )  a ma vzdy ignorovala s tymto, zrazu povie , ze ide ku lekarke po tabletky...  Tak to vo mne proste ten cervik pochybnosti vybuchol znova po 7 rokoch kludu. 

 

Takze potom mi uz musela povedat ako to vsetko bolo lebo som bol tak vybuchnuty , ze som mal chut ju vuhodit z domu.   Takze ano stalo sa to vsetko co som pisal. A teraz mi povedzte co mam robit ten piatok ?  Mam ju pustit na tu jazdu pred skuskou s tym uchylom , ktory po tych spravach na FB musi byt ina nadrzany ako hovado?  Co ak sa neico zle stane aj ked ona nebude chciet lebo ten uchyl je nazhaveny?   Mam podat trestne oznamenie za sexualne obtazovnie mojej manzelky ? Plus este je tam ohrozenie zivota mojeje manzelky , kedze on jej rozopinal tie nohavice ked ona soferovala a nemohla sa branit?   Cize ja mam ako velku chut ist po skuskach rovno na policiu...   Nechcem to nechat tak, nech tomu ucitelovi par sedivin pribudne na hlave.

 

Btw ja nevem ci v tom nebudu aj geny co som dufal , ze ich Stevka nezdedi, ale ich matka bola taka, ze stale od nich odisla  za nejakym inym a potom sa vratila, odprpsila manzela a chvilu bol klud a potom zase sla za nejakym inym atd atd az otec Stevky podal ziadost na rozvod...

 

Plus Stevka spominala, ze ju aj troska tahalo to zakazane ovocie... Kurnik ale preco vlastne ? ,  je to tymi genmi alebo preco vlastne ju tahlo to zakazane ovocie ked ma doma milujuceho manzela a dve krasne deti to fakt nechapem. Kvoli tej vasni co u nas chyba a mala ju na chilu v aute pocas jazdy ked ju niekot zacal osahavat ???

 

Btw vcera ako pisete sme mali taku volame to psychologa na nasej posteli :)  Ono obcas si tak vieme proste len lahnut a po tutuli mutuli potom mat hodinu pravdy alebo ako to mam nazvat. Proste sa rozpravame o vsetkom moznom. A spomenuli sme si prave ako to bolo na zaciatku , ako sme sa do seba zalubili, ako sme si dali prvu pusu, prve pokusy s Durexami :D , ako som ju poziadal o roku a ako vyzvedala od mojej sestry co to ma byt za prekvapko,  ako sme boli v tatrach spolu a ake to bolo vasnive v tej Lomnici,  ako sme boli spucovani za to , ze som sa najrv neopytal jej ocka o ruku Stevky ale rovno zasnubenie, ako sme boli na retro diskoteke v KE, ako sme este pocas prezliekania sa na redovy stihli si dat jedno kolo tutulu mutuli :D ...

 

A povedali sme si , ze nechame deti bud u brata alebo ak budeme na SK pocas Valentina tak ich nechame o sestry Stevky a urobime si kino a vecru a spolocne chvilky  v aute ( kedze ono neviem preco ale ona je trosku fakt uchyl na sex a fajku v aute dost potom tuzi, my sme to raz uz v aute skusali vsetko ale nejak to nedopadlo velmi az tak super tak sme to uz viackrat neskusali co som nevedel ze Stevka ale stale tuzi to skusit  ,  a ci aj preto nejako ked ten uchyl zacal ju obchytavat ci tam u nej ta vasen neprebudil tymto tak skoro ).   Plus som slubil ze ten PC budem sa snazit nechavat vypnuty skoro kazdy den, ze len obcas ked bude fakt hnus v praci tak na odreagovanie sa zabavim na hodku dve a potom to vypnem...

 

Len skoda ten stratenej dovery , ktoru u mna teraz stratila. Aj ked mi hovori , ze planovala mi vsetko po pitaku povedat no neviem ci by to spravila. 

 

No ako som pisal mozem si za to i ja sam ked sedim iba za PC a nevenujem sa vlastnej manzelke a nezveladujem tu kvetinu nasu menom " vztah" . Proste neviem ja som nejako po svadbe vypol vsetky tie dobijacie a snaziace sa o nu funkcie u seba.

 

Ako uz pisala aj dollphinka kedysi som jeje vdel napisat steklivu SMS ked som este robil v KE. Aj Stevka mi vcera spominala na posteli, ze som kedysi jej pisal viac SMS , ze ako sa na nu tesim ked pridem domov, viac som ju len tak objal, viac dostala obcas kytku  proste robil viac takych necakanych prekvapeni viac.   A to som odkedy sme manzelia nejako prestal robit...    

Trebalo by to znova ozehlit a zapojit tie dobijacie a snaziace sa funkcie o nu znova.  Nemozem si dovlit aby ta kvetina "vztah" zvedla a ani to nechcem.    

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na margo tej jej jazdy v piatok, povedz jej, ze si nezelas, aby viac chodila na jazdy s tym instruktorom.

Jednoducho sa Ti to nepaci, nezelas si to. V tomto byt Tebou, tak som razna.

Pretoze to co robila s tym instruktorom je vo vztahu nepripustne, a ak to nechce pokazit, mala by sa snazit sa s dotycnym viac nestretnut.

 

Ziadne policie, ziadne staznosti, ved ju predsa neznasilnoval, ona sa nebranila.

Toto je medzi vami, a ak jej zalezi na tom vztahu, viac sa to nezopakuje.

V tom pripade by malo aj jej zalezat na tom, a viac s dotycnym do auta nesadne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som vlastne až teraz pochopila, keď som ovšem dobre pochopila... čítala som to narýchlo a trochu je to zmätené.

to ona, Števka,  bola aktérom toho nohavicového extempore? áno? rozumiem tomu dobre?

ak áno, to potom mení situáciu.

 

inštruktor sa dá aj vymeniť. navrhni jej, aby si ho dala vymeniť. a bez debaty. / ja som to pred časom spravila - a na môj podnet vyhodili inštruktora z práce /

 

nemení to na situácii, že je doma sama s deckami či deckom toľké roky a ide jej to na mozog - až teraz som si uvedomila, že ste spolu vlastne už skutočne hodne rokov, a vyplnili to deti. a korenie jej chýba.

či má niečo z matky, to sa ešte uvidí.

 

ale v tomto sa postav na zadné a odtiaľ potiaľ, a ona by mala vedieť, pokiaľ.

a ty sa jej venuj, ale ujasnite si, a bude to chcieť skutočne rozhovor, čo je povolené a čo povolené vo vašom manželstve nie je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OK aby som to uviedol na spravnu mieru pre game:

 

ucitel ju pred vinocami trepol po zadku. Ona , ze vraj sa ohradila co to bolo a on na to ze iba sranda.

 

Potom dlho nic kedze sviatky a tak.  

A teraz pred 3 tyzdnemi na jazde sa snazil o rozopnutie nohavic ale nepodarilo sa to. A Stevka , ze vraj mu odtahovala ruku a hovorila nech prestane.  No zial mam pocit ze asi ne dost jasne mu hoovrila to nech prestane.

 

Pretoze na dalsiu jazdu znova jej rozopinal nohavice a tentokrat aj osahalval kde nemal. Stevka mi hovorila , ze znova odtahovala jeho ruku a hovorila nech prestane ale znova mam pcoti ze to asi nehovorila dost jasne.

 

Na dalsej jazde sa to znova opakovalo rozopnutie nohavic a osahavnie kde by nemal a ze vraj znova mu odtahovala ruku a hovorila nech prestane no mam stale taky pocit , ze to nebolo dost jasne z jej strany.

 

A po tejto jazde mu napisala tie FB spravy co som Vam spominal, :  " Ze nabuduce mu to musi vratit ona to rozopinianie nohavic a dat mu super fajku k tomu"  A " Ze dobre ze prestal ju osahavt lebo ak by tu ruku este nehcal 5 sekund tak na neho skoci a rozdaju si to na tych sedalach"      

 

No a dalsia jazda je ta dnesna v piatok a bohjim sa jej ako cert kriza. Ten ucitel bude nazhaveny ako hovado po tych spravach co mu pisala.  Takze nechem ju pustit na tu jazdu.

 

Inak Stevka mi povedala ze ked ju osahaval tak proste citilia tak vzrusenie , ze bolo jej to neprijemne ale bolo to i take nove zakazane vzrusujuce....

 

Takze ako pise game mam pocit , ze jej uz lezie to byt stale doma na hlavu a tak jej take slabsie korenie zivota mozno prislo v hod.   Ono ja ako som pisal uz minule si za to mozem sam ze sa iba bavim a nestaram o nu a nehovorim jej aka je pekna a ako jej to pristane a ta vasen sa vytratila u mna. 

 

Takze neviem ako to mam brat. Stevka hovori , ze ona mu tu ruku davala prec a hovorila , ze nech prestane takze da sa to brat ako precin sexulane obtazovanie ale na druhej strane ako hovorim aj sa jej to troska pacilo lebo to bolo nove , zakazena , vzrusujuce.

 

 

A ne game ako pisem zatial ziadna fajka nebola ani rozdanie si to na zadnych sedadlach zatial to bolo iba v rovine FB sprav.  No zial mrzi ma , ze na FB ona bola stale ta co mu vypisovala :(   Takze mam pocit , ze tam mozno zo strany Stevky bol ako flirtik kedze jej ten ucitel je sympaticky ze vraj...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No tiez nad tym premyslam co to je potom ?  A ta ruka v nohaviciach bola hlavne od neho ne od nej. Ona iba mu pisala po poslednej jazde z nedele tie FB spravy o tej fajke ze by mu to vratilo tak a o tom , ze ako by si to rozdali ked by ta ruka ostala dlhsie. Co nastastie sa nestalo a verim ze ani nestane.

 

Ja mam pocit, ze to nebolo zalubenie alebo flirt z jej strany ale to take fyzicke pritazlive daco. Neverim ze sa do neho zamilovala , iba tam proste bola nejaka ta fyzicka pritazlivost , ktora tusim je prave pri sexoch na jednu noc.   Proste travila s tym ucitelom 2 - 3 mesiace casu, kazdy tyden jazda s nim pocas ktorej sa rozpravali o vsetkom moznom co som pocul aj o rodinnom zivote , tak sa nejako viac spoznali za tie mesiace,  tak proste nemala len mna stale na ociach ale uz aj niekoho ineho konecne po xx rokoch doma tak jej to asi trosku vliezlo na hlavu alebo neviem.

 

Mna najviac mrzi to pisanie z jej strany. Proste mam to vryte do hlavy a neviem sa toho zbavit a hlavne toho pocitu ci by to fakt spravila co tam pisala alebo nie. Proste z tych sprav mam pocit ze ona k tomu ujkovi uz nieco zacala  citit ale fakt dufam ze to bola len ta fyzcka pritazlivost a ne zamilovanost alebo zalubienie... Neviem fakt ci ju zblbol a jej trepal kaleraby do hlavy a ona tomu prepadla alebo co...       Aj ked fakt v sexe nam to klape teda aspon si myslm , ze nam to klape, nidky sa nestazovala a aj ked sa o tom bavime tak , ze je spokojna a nemenila by ma za iny "kolik" .    Ona mi hovorila vcera , ze to co pisala jemu tie FB spravy , ze to chela napisat mne  ale nejako to pisala jemu ale sorry to jej neverim to klame.

 

Ja len dufam , ze to nebude: " aka matka taka katka ", lebo ma porazi a potom sa na tie buduce roky manzelstva netesim. Nechcem o nu prist, no ak fakt podedila tie blbe geny , ze bude behat za kazdym sympatickym panom ako jej mama tak si mozem hodit tu slucku rovno...  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Preboha, to sa sem teraz vrátil Tomáš s nejakým novým nickom? :o Však toto sú takmer totožné myšlienkové pochody akými sa tu prezentoval ten lúzer !!!

 

Jovzin - keď sa ti manželka pochválila že chodí na jazdy do autoškoly, možno tým nemyslela že si robí vodičák :)

 

Špiritizovať o nejakých dohadoch, že čo a ako si to treba vysvetliť, nemá zmysel. Niekedy (ako napr. v tomto prípade) treba brať veci veľmi zjednodušene (takpovediac doslova čierno-bielo).

Sú dve možnosti : 

A ) buď nejaký nadržaný inštruktor obťažuje tvoju ženu čím sa v podstate dopúšťa protiprávneho konania. V tomto prípade to treba riešiť rázne - ísť za ním a dôrazne mu vysvetliť že on tvoju manželku obťažovať nebude, alebo odísť z tej autoškoly, alebo to celé riešiť s orgánmi činnými v trestnom konaní.

No ale kedže vidíme že táto možnosť asi neplatí (hej, asi by si s ním nepísala správičky cez FB a nepriznávala sa že ak by pokračoval v osahávaní že by si to s ním za chvílu rozdala). Takže platí v tom prípade možnosť :

B ) tvoja žena ťa podvádza, chce ťa podviesť alebo má sklon a náchylnosť k takémuto konaniu. Či je chyba v tebe alebo v jej povahe a zdedených génoch (alebo v kombinácii oboch faktorov) nie je až tak podstatné, vzťah ide proste do hajzlu a pre Števku už nie si dokonalý a bezvýhradne milovaný muž.

Aké by malo byť riešenie v tvojej situácii - absolútne netuším, ani nie som kompetentný v tomto niekomu radiť, ale asi by som v takejto hypotetickej situácii prišiel za manželkou a narovinu sa jej opýtal : "tak, ako to vidíš medzi nami dvoma do budúcnosti?" a narovinu by som sa jej opýtal či si teda želá rozvod. Buď si naplno uvedomí a prizná si že už ťa nechce a že to chce ukončiť a skončí sa tým balansovanie v neistote, alebo sa vystraší, zistí že máš odvahu veci riešiť aj radikálnym spôsobom a si uvedomí, že neni dobré sa zahrávať s tebou a vodiť ťa za nos. Treba pred ňu postaviť dve jasné a zrozumiteľné alternatívy. 

 

P.S. : To, že ty pri každom sexuálnom akte dosiahneš vyvrcholenie ešte neznamená že tým pádom môžeš povedať "sex medzi nami je úplne v poriadku" ... možno neni

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak minule ju prstoval dnes dosiel aj dalej?

 

Jozef sam som mozno na tom podobne. Bol  ci som. 

 

 

-----------

 

Co poradit? To musis vediet ty a tvoja zena.

 

------------------

 

 

Mne zena nasrala - mierne sa spustila nejalym bosniakom. Ona sa asi prednim odhalila , ale ta tvoja sa nim nechala prstovat.

A jej sa to pacilo a chce mu to oplatit. Ako to riesit - zmlat ho. Ak mas problem -dojdem.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Alex ne nie som Tomas. Ja som na tomto fore dlhsie nez vsetky jeho temy dokopy :D  

Plus ja som si uz presiel problemami ake mal on v minulosti a mal som super ludi z tohoto fora co mi poradili ako game, Dollphinka, Pani Flinstonova, Helle...

 

Anyway mala pred skuskou jazdu ale nastastie iba 45 minutovu a nebola tam sama ale este jeden mladas co si tiez robi autoskolu a mal skusku tiez v piatok.

Kazdopadne budeme musiet autoskolu opakovat. Ze vraj stres , je aj chora a keby neopravila na poslednu chvilu hoc len jednu z tch 3 otazok tak mohla prejst test :(  

 

Kazdopadne ten nas instruktor jej povedal , ze bude mat este jazdu pred tou dalsou skuskou tak som jej to ranze zatrhol , ze nech pomysli a zabudne , ze ju do toho auta nepustim s nim sediet samu.

Na druhej strane tu jednu jazdu by jej este trebalo lebo po meste jej to velmi nejde. Medzi dedinami po okresnych cestach v pohode ale v meste je to blbe.  Takze neviem co teraz. Ten instruktor je vlastne aj majitel autoskoly a je tam iba on sam.  Cize asi uplne vymenit a zohnat inu autoskolu na tu este jednu jazdu pred skuskou vsak su tu este 2 -3 dalsie autoskoly v meste.

 

Akurat ja proste sa z toho stale neviem dostat a stale sa snazim pochopit , preco mu pisala tie FB spravy. To proste neviem dostat do hlavy. Mi spominala , ze to bolo iba sympatie nic viac z jej strany. Ale potom preco mu pisala take tie veci co by som od nej ani vo sne necakal, fakt to  nechapem.  Ja mam pocit , ze tam bola trosku skor nejaka fyzicka pritazlivost z jej strany asi. Alebo proste to , ze ja som ju zanedbaval a neukazoval som jej aka je super a ze je stale kus a stoji za hriech. A prisiel pan sympaticky a ukazal jej to trosku inym sposobom , ze je super a stoji za hriech a ci jej preplo alebo proste potrebovala trosku okorenit zivot tak napisala taketo spravy cudziemu cloveku nechapem fakt. 

 

Slimak co si myslis ze to bolo ak si cital vsetky tie moje prispevky ? Porad ja fakt neviem. Alebo Hele , pani Flinstonova, game co vy si myslite ,ze to bolo ?    A no nebolo to upne , ze nechala. On ju naststie este nestihol prstovat iba jej rukou osahaval pindu. A ze vraj mu hovorila nech prestane a odtahovalo mu ruku len proste mam pocit , ze mu to nehovorila dost jasne. Inak by asi na dalsiu jazdu nezacal zase s osahavnim. Alebo neviem ci proste vydala nejaky ston pri tom alebo  sa tvarila prijemne ked ju osahaval a ujko si povedal tak jej sa to paci tak to i nabuduce spravim fakt neviem. Ale ked mu napisala po tej jazde z nedele z minuleho tyzdne tie FB spravy (vratenie osahavania v podobe fajky a ak by nechal tu ruku dlhsie tak na neho skoci rovno v aute)  tak asi sa jej to pacilo a asi mu to nejako dala najavo aj v aute nie len tymi FB spravami alebo neviem.

 

Plus coho sa desim teraz viac nez toho , ze ma sediet v aute s tym panom sympatickym , sa bojim ,ze o nu pridem , ze proste jej laska ku mne vyprcha a sa zamiluje do niekoho ineho a ja pojdem na druhu kolaj...  :(    Dufal som, ze nam ta laska vydrzi aspon kym deti nebudu mat 18-nast.  Ale priznam sa , ze po tomto co sa stalo zacinam mat obavy ako dlho to este bude medzi nami trvat hlavne z jej strany... 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akurat ja proste sa z toho stale neviem dostat a stale sa snazim pochopit , preco mu pisala tie FB spravy. To proste neviem dostat do hlavy. Mi spominala , ze to bolo iba sympatie nic viac z jej strany. Ale potom preco mu pisala take tie veci co by som od nej ani vo sne necakal, fakt to  nechapem.  Ja mam pocit , ze tam bola trosku skor nejaka fyzicka pritazlivost z jej strany asi. Alebo proste to , ze ja som ju zanedbaval a neukazoval som jej aka je super a ze je stale kus a stoji za hriech. A prisiel pan sympaticky a ukazal jej to trosku inym sposobom , ze je super a stoji za hriech a ci jej preplo alebo proste potrebovala trosku okorenit zivot tak napisala taketo spravy cudziemu cloveku nechapem fakt.

 

Skús pár krát poskočiť, možno ten kábel, na ktorom si stojíš, sa uvoľní.

 

Koľko rokov ste spolu? 7? Ono sa nenadarmo zvykne hovoriť, že vzťahy/manželstvá po 7 rokoch prechádzajú krízou, buď sa to ustojí alebo je koniec. U teba to vyšlo na rok presne.

 

Z toho čo som čítal, čo si písal, no čo k tomu povedať? Z tvojej strany prišiel stereotyp. Ak tvrdíš, že v sexe vám to fakt klape a opisuješ to spôsobom, že raz za čas prídeš za manželkou a odbiješ si to, tak buď tvoja manželka je dosť tolerantná a skromná alebo ty si taký ťažký frajer. Evidentne je pravdivá druhá možnosť. Jednu z vecí čo ženy nemajú rady je to, keď vzťah začína stagnovať. Máte dve deti, ona sa o ne stará ako matka, ale je mladá a možno už cíti stereotyp. Tebe stačí, že si to len odbiješ, jej to však nestačí, tak si našla, chtiac-nechtiac náhradu. Áno našla si náhradu, pretože ak tvojej žene niekto ošaháva micku a ona mu na to povie, len "nech prestane", tak tam je jasné, že už niečo muselo byť alebo boli situácie, ktoré k tomu viedli. Plus to vypisovanie na FB, skrývačky a zatajovanie pred tebou, čistá ako lanský sneh určite nebude. Vieš si vôbec predstaviť túto situáciu z tvojho pohľadu, že robíš inštruktora ty, a ty z ničoho nič začneš cudziu ženu ošahávať? Ak by ti len strelila facku, tak by to bolo najmenej, niektoré by boli schopné ťa ťahať po súdoch za sexuálne obťažovanie. Musíš prijať fakt, že vaše manželstvo je v kríze, ty si manželské povinnosti len odbiješ a ona si našla náhradu, lebo jej to odbíjanie nestačí. Máš možnosť to riešiť tak, že si zavoláš slimaka a pôjdete si to s inštruktorom vybaviť alebo so ženou hoď vážnu reč a povedz jej rázne na rovinu čo sa ti nepáči a nech si láskavo vyberie. Je to len na tebe, lebo ak si tvoja žena všimne, že sa k tomu staviaš letargicky alebo nevieš čo s tým, tak si definitívne skončil. Poznám prípady, že stačila veľmi malá nevera a ženská chodila s monoklom cez pol ksichtu. Myslíš, že sa na nejakú neveru ešte niekedy odváži? Nevravím, že máš ženu zmlátiť, ale mal by si to začať rázne riešiť. Jedna moja ex ma podozrievala, že som mal niečo so spolužiačkou (nikdy som s ňou nič nemal), ale jej stačilo len podozrenie a oheň a síra už boli na streche, dokonca jej napísala sms, nech ma nechá na pokoji a ona jej odpísala o nejakom úplne inom chalanovi, tak som bol za vodou :D Ja sám som zažil mnoho rokov predtým podobnú situáciu, že s polofrajerkou sme išli na nejakú akciu, ona sa tam ožrala a nechala sa ošahávať nejakým týpkom. Tak som si ho zavolal von a tam sme sa povyprávali. Ale aj tak dobre, aspoň som zistil, že ona stojí za hovno a ja našiel som si tam tiež niekoho :smilieee: Sú veci, ktoré treba riešiť rázne, pretože ak žena bude vidieť, že si bábovka, tak nebude mať problém bábovke to spraviť znovu, tak sa postav k tomu ako chlap, boha!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No po 20tej ked deti zalahnu tak sadam za PC a bavim hry a nevenujem sa Stevke, teda obcas viem prist a odbit si to , ze pozrieme nejaky spolu film ale na dalsi den sa zase bavim na PC do noci. 

 

Ja to fkat nechapem v sexe na tom klape aj ked je pravda chyba tma ta Vasen.

Axel citaj poriadne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin, dňa 25 Jan 2017 - 09:29, napísal:snapback.png

No po 20tej ked deti zalahnu tak sadam za PC a bavim hry a nevenujem sa Stevke, teda obcas viem prist a odbit si to , ze pozrieme nejaky spolu film ale na dalsi den sa zase bavim na PC do noci. 
 
Ja to fkat nechapem v sexe na tom klape aj ked je pravda chyba tma ta Vasen.

 

je to tam... už v prvom jovzinovom príspevku to bolo, že vie, že svoju ženu v podstate zanedbáva.

usadil sa v mladom manželstve ako pantáta, jovzin má dobrú prácu, narobil dve deti, žena sa stará, on nosí peniaze a pohrá sa s deťmi...

 

takých chlapov je plno: niekto chodí do krčmy, niekto vysedáva s pivom pri telke, niekto sedí za pc celé večery... potom mu občas napadne, že je aj manžel a má aj mladú fešnú ženu, tak sa jej povenuje, a na druhý deň zasa sedí pri pc a mastí hry.

 

sedem rokov sama s deckami doma v cudzej krajine v cudzom meste či dedine medzi cudzími ľuďmi je hodne. to je na bedňu.

 

že keď Števka reagovala takto na prístup toho chlapíka a je to neadekvátne, ok, súhlasím.

bez debaty.

mala mu dať po paprči takú, že by si za volant chvíľu nesadol. ale...

 

 

ale...

na druhej strane to celé mohla robiť tak potajomky, že si o tom vôbec nemusel ani len tušiť... takže tu je trošku rozpor.

 

urobila veľkú chybu, keď to nechala zájsť tak ďaleko:  nechať si položiť ruku na plece a nechať si otvárať zips na nohaviciach je rozdiel.

 

ale na druhej strane ti o tom povedala, a stále mi nie je celkom jasné, či to odbila vtipom, alebo sa priznávala k nekalým myšlienkam,

alebo ťa chcela s tým priznaním vyprovokovať k činom.

 

alebo neviem. stále v tom nemám jasno, ako to priznávanie prebehlo, čo presne bolo na FB, ako to bolo myslené, nebol to hrubší humor, neúmerný flirt, skutočne prehnala chýbajúce vzrušenie v živote? asi to posledné.

 

 

keď nejde ten inštruktor vymeniť, už nech len dokončí tú autoškolu, ale porozprávajte sa o tom, ešte pred jazdou, odkiaľ pokiaľ môžete zájsť, čo pre vás ten váš vzťah znamená. zahodiť je to relatívne ľahko. popracovať na ňom je väčší problém.

to si sadnite a vyjasnite, teraz.

 

a samozrejme nezabúdaj, že na manželstvo ste dvaja.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin, neočakávaj, že váš vzťah bude celý život taký ako bol v začiatkoch. V čase chodenia a spoznávania sa boli medzi vami, tak ako medzi inými dvojicami prevládajúce vášne, ale pri dlhodobejšom spolužití vášní ubúda. Vzťah je však skôr na dôvere, na spokojnom spolunažívaní, na radosti z detí ... a takéto spolunažívanie by malo, či skôr mohlo byť ešte krajšie, ako vzťah založený iba na vášni.

 

Snaž sa vaše problémy vyriešiť doma medzi štyrmi múrmi. IBA vy dvaja, nikto viac nemá čo do vášho vzťahu hovoriť.

Tiež si myslím, že by si mal Števke rázne povedať, že nie si ochotný žiť ako paroháč a nemieniš tolerovať žiadne jej úlety.

 

Nemôžeš neustále chodiť Števke "za zadkom", nech už sa pohne kdekoľvek a nemôžeš za ňu riešiť vaše spoločné problémy.

Momentálne máš "na muške" učiteľa z autoškoly, ale Števka raz nastúpi do zamestnania, a pokiaľ to nebude čisto ženský kolektív, do "zorného poľa" sa jej môže dostať ktokoľvek. Nemôžeš prísť za človekom, ktorého máš v podozrení, že sa neadekvátne správa k tvojej manželke, pretože mu vlastne nemáš čo povedať. Vždy je to z tvojej strany iba podozrenie, bolo by to iba tvrdenie proti tvrdeniu.

A že si si niečo prečítal na FB? ... vieš dobre aj sám, že "papier" veľa znesie.

Nemáš "v rukách" nijaký dôkaz, a ty budeš pred ostatnými vyzerať ako žiarlivec, ktorý svoju manželku kontroluje na každom kroku.

 

Nezastávam sa Števky a "nejdem" proti tebe, ale cudzí svet vidí iba časť problému a vidí iba to, čo vidieť chce.

Števka je dospelá žena, je manželka, matka, tak hádam musí mať nejaké "mantinely", musí vedieť čo môže a čo už nie.

Musí mať sama pred sebou nejakú hrdosť a nechovať sa ako žena ľahších mravov.

Ak však Števka "vyznáva" iné hodnoty spolužitia ako ty, ak sa jej druhí muži "páčia" viac ako by sa patrilo, budeš sa asi musieť veľmi dobre zamyslieť ako ďalej ...

 

Ale ešte "malá" poznámočka na záver ...

To, čo píšeš o autoškole, to je pre mňa niečo skoro nepochopiteľné. :hmmm:

Jednak, ako by si učiteľ v autoškole mohol toto dovoliť voči osobe za volantom, ktorá zďaleka nemá šoférovanie "v krvi", ale tiež,

ak by Števka mala záujem skutočne podvádzať, predsa by to robila čo najviac utajene, bránila by sa, nepriznávala by sa.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja si to dovolujem vidiet priblizne ako doll. Stevka skratka potrebuje uputat pozornost (u nas to sice volame inak, ale tu som za vcelku slusneho clena). Takze by si sa mily jovzin mal viac posnazit. Lebo inak sa naozaj posnazi niekto iny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuž naozaj neviem, čo k tomu ešte povedať...dám príbeh zo záhrobia...

mala som asi 30, prišla som do novej roboty z materskej, a hneď aj ma začal baliť chlapík tak asi v mojom veku. netušila som, čo je to zač, ale ani nebol môj typ a aj keby bol, nerozbila by som deťom domov kvôli nejakej hlúpej avantúre, nevyhľadávala som nejaké vzťahy mimo. A tak som jeho dvorenie odrážala, ale čím som viac odpinkávala jeho narážky a pokusy, tým bol chlapík vytrvalejší a aj drzejší, až raz povedal pred celou prevádzkou niečo, čo vôbec nebola pravda a ani mi to neprišlo ako vtip, a tak som mu vyťala jednu, len tak to pleslo, ceká prevádzka sa mu smiala. Odvtedy ma ignoroval, ani ma nezdravil, a ja rada že mám od neho pokoj. Keď už som tam bola dlhšie, došlo mi, že ten človek balil všetky ženské od 18 do 60.

ja som teda situáciu s ním vyriešila, mala som pokoj. Po čase ho tiež zlosť prešla a mali sme korektné vzťahy, on si nedovoľoval, občas ešte povedal nejakú narážku, ale vždy som ho usadila, tak potom prestal aj s tým.

lenže ouvej, potom tam nastúpila moja sestra, na moje miesto, a ja som odišla...Bola to naozaj pekná ženská, a samozrejme, hneď ju začal opaľovať, ale ona nebola dosť rázna, nevedela ho poslať hned kadeľahšie, a slušné odmietavnie jeho náklonnosti bolo rpd platné, dokonca sa nanútuil aj k nej domov, v telefónnom zozname si našiel adresu, a keďže bola rozvedená, myslel si, čo akurát na neho čaká...dokonca sa k nej bez pozvania pribatolil aj s kufrom, ale to už ho poslala preč, že toto teda nie. A výsledok bol ten, že si počkal na ňu a zmlátil a dokopal ju.

Potom ešte keď podala na neho sťažnosť, tvrdil, že vraj aj so mnou žil, čo bolo teda úplne na smiech, lebo celý podnik vedel, ako ma balil a polka podniku videla, ako som mu vyťala a počula, ako som ho vždy odpáklovala. lenže sestra chudinka si to vyžrala aj za mňa.  Taký hajzel to bol.

Keby Števka bola ráznejšia, pokojne by mu po tej drzej paprči mohla pleštiť jednu a poslať ho do prdele. Ale to by jej mal asi povedať Jovžin. Že by nespravila šoferák, toho sa nemusí báť, môže mu aj jednu pleštiť, aby vedel odkiaľ pokiaľ, a vôbec si nemyslím, že by jej potom robil nejaké problémy, jednako on má takých paničiek a slečiniek určite viac, a jednako je to aj jeho vizitka, ako naučil paničku šoférovať. Howgh!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov