Skočiť na obsah

Majstrovstvá sveta vo futbale 2018 (Rusko)


aljak63

Odporúčané príspevky

Dánsko - Francúzsko dosť nuda, Austrália - Peru aspoň nejaké góly padli....

 

Austrália  -  Peru             0 : 2

 

Dánsko    -  Francúzsko  0 : 0

 

večer se hin ukáže... či Argentína dovŕši svoj osud, či sa dokázali pozbierať, ale proti Nigérii to nemusí byť jednoduché, Island ide do toho s Chorvátskom, mohli by prekvapiť

 

Nigéria    -  Argentína      1 : 2

 

Island     -  Chorvátsko     1 : 2

 

Argentína si zachránila kožu, ale ťažko horko, nepekným futbalom... akosi to stále nie je ono.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj Nemecko musí dať gól, a podľa možnosti nedostať, aj Švédsko...

 

post-3-0-73759200-1530110873.png

 

prvé polčasy skončili 0 : 0

 

Juž. Kórea - Nemecko 2 : 0

Mexiko - Švédsko 0 : 3

 

Nemci boli nenemci od samého začiatku turnaja, ako záhoráci radi hovoria: ked to nende, tak to nende... Nemci idú domov!

Kórejci majú aspoň dušičky na mieste - dokonale zmazali z ihriska NEMCOV! .... aj keď nepostupujú, ale skončili s lepšou chuťou v puse... : )

 

 

večerné zápasy - aj Brazília má sekeru nad hlavou, aj Švajčiarsko aj Srbsko

 

post-3-0-67047900-1530116045.png

 

Srbsko - Brazília. 0 : 2

Švajčiarsko - Kostarika 2 : 2

 

Brazilia si zachranila krk, a Svajciarsko - Kostarika to bol thriller az do poslednej minuty...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ešte včera sa zdalo, že Argentínčania budú najväčšími tragédmi turnaja, keď ledva s odretými ušami postúpili zo skupiny, ale vidím, že Nemci ich hravo, priam majstrovsky prekonali :lach:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tragedi su aj tak. Nebyt pomoci toho Turka co poserie kazdy zapas, ktory piska, tak uz tam niesu. Nigeriu okradol o 2 penalty. A to je tam 10 rozhodcov aj s tymi co kukaju televizor. To bola fraska.

 

Nemci hrali zle uz prvy zapas. Tam to bolo jasne ze to daju tazko. A trener necha doma najlepsieho Nemca za minuly rok, Saneho. To su nepochopitelne veci.

 

... a už sa o tom popísalo neúrekom, že v argentínskom mužstve nevládne pohoda, že Messi nemá ten hrací komfort v akom sa mu dobre hrá, že je priveľmi sústredená hra na jedného človeka... a ešte spústa kdečoho, ale že keď si pri hymne držal sklonenú hlavu, nebolo to nachystanie sa na veľký zápas.

tam bude problémov skutočne hodne

 

mimochodom, Uruguay nedostal ani jeden gól v troch zápasoch, z troch zápasov je zatiaľ jediný, kto má 9 bodov, sympatické : )

 

 

dnes je 13. hrací deň, pokračuje sa v tretích zápasoch v skupinách:

26.png

Messi mal skoncit uz tak ako chcel. Neboli by mali problemy.

 

Co je sympaticke na tom antifutbale co predvadza Uruguaj? :-(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pretože Uruguay, mam pre nich slabost, pretoze prve MS a tak, nic ine v tom nie je, a hrajú svoj futbal a je zatiaľ zjavne vysoko účinný :)

 

dnes tu máme doteraz kruto pokorené Poľsko, ktoré snáď niečo ukáže...

 

Japonsko - Poľsko 0 : 1

Senegal - Kolumbia 0 : 1

 

a večerné zápasy:

 

Panama - Tunisko. 1 : 2

Anglicko - Belgicko 0 : 1

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prekodrcali sme sa základnými zápasmi, po jednodňovej prestávke začína dnes  na MS futbal 2018: Osemfinále

 

mimochodom: od osemfinále sa hrá s loptami  ináč sfarbenými - čiernošedé "bodky" naberú červenú farbu.

post-3-0-81242800-1530372455.png

 

 

dnešné zápasy:

post-3-0-99377200-1530365533.png

 

Francúzsko  -  Argentína       4 : 3              Argentína.... skončila, Messi je smutný

 

Uruguay       -  Portugalsko    2 : 1              nuž tak, uruguayský futbal je zatiaľ efektívny...

                                                                   

                                       

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Antifutbal slavi uspech. Aj s cirkusantom Suarezom. Ja tej Fife nerozumiem. To je pokrytecka organizacia jak fras. Prečo take divadlo ako predvadza Neymar, Suarez, Pepe... netrestaju? Veď to je katastrofa čo stvaraju, aj ti hrači aj FIFA. . Hlavne že v každej televizi beži reklama na Fifa fair play, mantinely okolo ihriska tym heslom tiež "oblepene". Keď už to nevidi rozhodca a neda ZK, tak nech to trestaju dodatočne. Stop na dalši zapas a dovidenia. 

 

Ten zapas FRA - ARG tiež nič moc. ARG tragicka, 2 goly nahodne a Frantikom stačilo zapnuť na 15 minut a bolo po zapase. Inak nuda. 

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zvlášť Neymar je fenomén, čo ten chlapec dokáže predvádzať na ihrisku, na to je oscar málo, ale je ich rozhodne viac, milujem, keď efektne urobia zo šesť sedem kotrmelcov na hranici kolapsu, ale opatrne, aby sa im ani náhodou nič nestalo... no nič.

ideme dnes ďalej....

 

post-3-0-04946100-1530445086.png

 

prvý zápas máme za sebou aj s predĺžením, rozhodli moje vrelemilované penalty:

 

Španielsko    -    Rusko  1 : 1  ( penalty 3 : 4 )

 

 

večerný zápas:

 

Chorvátsko   -    Dánsko  1 : 1  ( penalty 3 : 2 )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak. :)

a dnes pokračujeme:

 

post-3-0-46811600-1530540062.png

 

 

dnes to mexiku nevyšlo, brankár bol skvelý, ale na góly poslabšie... Neymarovci idú ďalej

 

Brazília    -    Mexiko        2 : 0    Mexiko bolo dnes skutočne slabšie

 

večerný zápas:

 

Belgicko   -    Japonsko    3 : 2   ... a fantastický futbal a úžasný výkon Japoncov  :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už ani Anglicko nie je to, čo bývalo. Takto porušiť tradície a po tridsiatich rokoch postúpiť po penaltovom rozstrele... Sautgejtova nočná mora sa skončila.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pekne sa to vyfarbilo, máme po osemfinále, Angličania prekročili svoj tieň, kdekto povypadával, zostali do štvrťfinále:

 

Uruguay, Francúzsko, Brazília, Belgicko, Rusko, Chorvátsko, Švédsko, Anglicko

 

výber je už hodne zúžený, tak čo myslíte, kto to bude, vážení futbalisti?

čítala som, že kde kto predpovedá Brazíliu... ale celé MS sa konali kdejaké prekvapenia, a prijala by som nejaké úplne nezvyčajné prekvapenie, čo ja viem, trebárs Uruguay : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a niečo pre milovníkov fair play... a pre FIFA:

doteraz na MS strávil "najväčší futbalista sveta", ako sa rád sám nazýva, preležal doteraz na trávniku 14 minút... :)
https://sport.sme.sk/c/20864475/brazilia-belgicko-ms-vo-futbale-2018-preview.html

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

dnes prvý zápas: Uruguay - Francúzsko 0 : 2

dnes večerný zápas: Brazília - Belgicko 1 : 2

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čítala som od spústy odborníkov, že tento rok to bude bezpochyby Brazília... nebude, a vôbec som nemala pocit, že by mala byť.

ovšem keď čítam a počúvam prognózy odborníkov už nejaký mesiac, hodne sa mýlia, a tento šampionát im prechádza cez rozum,

stále mám pocit, že to bude niekto, koho z ukecaných odborníkov málokto čakal.... no iďme na dnešní štvrťfinálové zápasy : )

 

Švédsko   -    Anglicko        0 : 2 

 

Angličania boli bez debaty dnes lepší

 

Rusko      -    Chorvátsko     2 : 2 ( po penaltách 0 : 1 )  dobrý futbal napínavé do poslednej lopty : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z týchto 4 bude niektorý majstrom sveta: Francúzsko, Belgicko, Anglicko, Chorvátsko

keď odmyslíme Francúzsko, vyzerá to tak, ako som si predstavovala, že by to mohlo dopadnúť... niekto nečakaný....

alebo to bude Francúzsko znovu po 20 rokoch... : )

 

post-3-0-12474700-1531070541.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no takže.... moje prianie je Belgicko... ale asi to bude Francúzsko...

leda že by to tak nebolo... ale zrejme bude :)

 

 

tak teda:

Francúzsko  -   Belgicko   1 : 0

 

nedá sa nič robiť, dnes Belgičanom chýbala iskra, Francúzi boli lepší, aj keď teda góly absentovali... zasa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a dnes tu máme druhý semifinálový zápas... myslím, že to bude dnes Anglicko... resp. ja by som to priala tentokrát Anglicku...

hoci doma sa o veci trochu... polemizujeme: nech nie sú Angličania hamižní - vraj keď aj vymysleli ten futbal, a keď už aj doteraz toľké roky čakali a dostali sa do semifinále, nemusia hneď aj do finále... : )

 

Chorvátsko - Anglicko 2 : 1 po predlzeni, co uz :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Finále Anglicko - Francúzsko by bola bomba, škoda, takáto možnosť sa už tak skoro nezopakuje. Vo finále budem fandiť Chorvátom, nakoniec im fandím celý turnaj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten mesiac prebehol strašne rýchlo a tu sme pred poslednými dvomi zápasmi :)

post-3-0-18589500-1531580131.png


sobota o tretie miesto... tak teda nakoniec Belgicko je tretie a konecny vysledok je

Belgicko - Anglicko. 2 : 0

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov