Skočiť na obsah

Randenie, rande, stretnutie


doll

Odporúčané príspevky

ja som v tom "skrytý" úmysel vytušil, a chytila ma mierna panika :lol:

rýchlovravná je aj aj...

ja som sa nikomu neponúkal. keď začala o tej konvici, povedal som, že keď som mal s varnou konvicou taký problém ja, tak som milú konvicu švihol do zberu elektroodpadu, a za 10 euro som si v tesku kúpil novú... príliš sa jej moje riešenie nepáčilo, ale zase ja nie som politik, takže moje riešenia sa nemusia páčiť :shifty: a navyše, takto mám aspoň pokoj :thumbsup:

 

snáď ťa nechytá panika, že si príťažlivý pre nejakú ženskú? :cervik:   Veď to je fajn, lepšie ako keby od teba bočili a kde mohli, tam sa ti vyhli...či...? neboj sa, určite na teba nevyvinie fyzické násilie. daj vedieť, ako pokračuje kanvicová romanca :)

Až nikoho nenajdeš, ja sa obetujem, aj klobasu ti kupim... :)

to akože sa budeš hrať na Tomášuvu nádejnú frajerku a budeš s ním nacvičovať dialóg pri klobáse? Táto predstava vo mne vyvoláva veselie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak vám prajem, nech nacvičíte plodné dialógy a situácie. Tomáš ti bude do smrti vdačný. A ak pridáš ku klobáse aj kolu...nezabudni potom dať na známosť aj niečo bližšie z tých nácvikov. Som náramne zvedavá, ako to bude úrebiehať a hlavne aký to bude mať efekt. Hlavne či sa Tomáš konečne po aplikácii te=orie do praxe dočká aspoň   :nalicko:  --- ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak vy dvaja, už teda naplánované je, tak teraz už snáď pristúpime k tomu skutočnému randeniu :)

 

mimochodom .... Vilmuš, ty máš také ohromujúce príbehy zo záhrobia, nemáš nejaký dobrý z rande? kto má dobrý príbeh z nejakého rande?

ja tu nad tým premýšľam, ale ... akosi tie rande neboli nijako pamätné, len tak, že som bola vždy vystresovaná a ja, málovravná osoba a dokonalý introvert v tých blahých časoch, som na prvých nesmelých rande viac trpela, než by bolo osožné ... :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

snáď ťa nechytá panika, že si príťažlivý pre nejakú ženskú? :cervik:   Veď to je fajn, lepšie ako keby od teba bočili a kde mohli, tam sa ti vyhli...či...? neboj sa, určite na teba nevyvinie fyzické násilie. daj vedieť, ako pokračuje kanvicová romanca :)

 

mňa nechytá panika z toho že ešte môžem byť príťažlivý pre niektoré ženy, mňa chytá panika konkrétne z tej jednej "konvicovej" :o čiže konvicovej romanci sa plánujem vyhnúť elegantným a veľkým oblúkom, lebo však zas nemusím mať všetko...

 

inak aj z tých ďalších, ktoré nejakým spôsobom dali najavo svoj záujem, nie som práve dvakrát odviazaný :lol: a to zďaleka nemám Tomášove nároky, a veľmi dobre si uvedomujem v akej lige som :yes_yes:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj ja uz idem do ligy do akej patrim uz som sa uvedomil. V teme ,,ake temy zvolit" som uz mal tlacovku a dal som vyhlasenie.

 

Takze teste sa na nove clanky z randeni s dotycnou. Ci uz v blogu alebo tu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

U teba randenie? nie, nie a nie.

Povedz jeden dôvod prečo by s tebou mal niekto dobrovoľne niekde ísť, kdekoľvek a nie že na rande. Jeden jediný dôvod.

Čo ty žene dáš? Čo v tebe nájde. Len jedno pozitívum povedz, prečo by s tebou žena mala dobrovoľne tráviť čo len minútu. 

Viac krát si už písal ako od teba ženy bočia, ako ťa nechcú, že ty nie si masový vrah. To asi nie si, ale to je tak všetko, kde sa tvoje pozitíva končia.   

 

Do akej ligy sa to chceš dostať? Čiže začneš si hľadať obézne a neatraktívne zanedbané ženy, ktoré nik nechce. Ženy, ktoré nie len neatraktívne vyzerajú ale aj svojím intelektom neohúria, nemotorné, nezručné, ktoré vlastne nič poriadne nevedia urobiť. V konečnom dôsledku ženy vyslovene hlúpe, ktoré by (napr. v téme o chudnutí opísali svoje päť chodové menu, s debilným podtónom ako ony chcú schudnúť a ako im to nejde.)

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Do akej ligy sa to chceš dostať? Čiže začneš si hľadať obézne a neatraktívne zanedbané ženy, ktoré nik nechce. Ženy, ktoré nie len neatraktívne vyzerajú ale aj svojím intelektom neohúria, nemotorné, nezručné, ktoré vlastne nič poriadne nevedia urobiť. V konečnom dôsledku ženy hlúpe, ktoré by (napr. v téme o chudnutí opísali svoje päť chodové menu, s debilným podtónom ako oni chcú schudnúť a ako im to nejde.)

 

to ale nie. nie nie. také si hľadať Tomáš nikdy nebude.

dáma, ktorej fotku dal do inej témy, na ktorej bude teraz pracovať, je vraj už z kategórie tých, kde znížil latku ... je to pekná dobre oblečená žena so skvelou postavou. tu , kdepak hirošimu : )

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tu slecnu s ktorou ma (ze vraj) stretnutie, tak to Tomas rube teda poriadne vysoko. Chuda slecna...

Nakolko na Florine otazky pozname odpovede vsetci, uz teraz si dovolim tvrdit, ako dopadlo to "rande"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mňa nechytá panika z toho že ešte môžem byť príťažlivý pre niektoré ženy, mňa chytá panika konkrétne z tej jednej "konvicovej" :o čiže konvicovej romanci sa plánujem vyhnúť elegantným a veľkým oblúkom, lebo však zas nemusím mať všetko...

 

inak aj z tých ďalších, ktoré nejakým spôsobom dali najavo svoj záujem, nie som práve dvakrát odviazaný :lol: a to zďaleka nemám Tomášove nároky, a veľmi dobre si uvedomujem v akej lige som :yes_yes:

prečo ešte?

a s tými ďalšími si rande ani neskúsil? :)

 

To ho mam aj boskávať :):) :)

Chcelo by to trenovať s babou.

no veď môžeš si to zariadiť tak, že Tomášovi rpedvedieš názornú ukážku aj s babou...a potom po tebe si rande vyskúša aj on. Najprv nech kuká a pozoruje, a potom nech si aj skúsi, či to zmákne

:)

Sorry, game...rande je rande, nech už je akékoľvek...

 

tak vy dvaja, už teda naplánované je, tak teraz už snáď pristúpime k tomu skutočnému randeniu :)

 

mimochodom .... Vilmuš, ty máš také ohromujúce príbehy zo záhrobia, nemáš nejaký dobrý z rande? kto má dobrý príbeh z nejakého rande?

 

ja tu nad tým premýšľam, ale ... akosi tie rande neboli nijako pamätné, len tak, že som bola vždy vystresovaná a ja, málovravná osoba a dokonalý introvert v tých blahých časoch, som na prvých nesmelých rande viac trpela, než by bolo osožné ... :innocent:

ale mám, čožeby som nemala.

 

príbeh zo záhrobia 1.

To som bola  ôsmačka, keď sestrina spolužiačka prišla za mnou, že nejaká jej kamoška sa chce kamarátiť aj so mnou, ale sa hanbí. ja teda nič netušiaca že teda šak prečo nie, a došla som na dohovorené miesto, nejaká povala domu, ktorý dnes už neexistuje...a tam chalan. Čo už mi iné ostalo, len teda sa s ním zoznámiť. Nemôžem povedať, že by som z neho šla do kolien, ale zasa bol celkom milý, tak som stade nezdrhla, a tak sme kvakotali, najprv len tzak o škole (chalan už mal 16 a chodil na nejakú učňovku, zabudla som na akú), potom o hokeji (už vtedy ma hokej zaujímal) a kadečom inom, z tej barabidzne sme vyšli von a šli sme na špacír k 3trkoveckému jazeru, chalan mi kúpil kytku, lenže ja som sa bála domov ju doniesť, som mu vysvetlila, že mám veľmi prísnu mamku, ktorej nemôžem povedať, že som bola na rande, a tak mi sám odporučil dať ju do toho jazera. Položila som ju tak, aby kvety mali konce stopiek vo vode, možno že si ju aj niekto potom zobral.

Stretli sme sa ešte asi tak 3x a nejak to samé zakapalo. Predsa len som bola ešte decko.

A neskôr keď som to mojej prísnej mamke povedala, tak sa len smiala, že som jej to mohla povedať, vraj by jej to nebolo vadilo.

 

Príbeh zo záhrobia 2:

O rok neskôr:

Mojej naj kamarátke omylom zavolal nejaký chalan, a keď chcela zložiť, tak sa jej opýtal, teda už keď je na linke, či sa môžu aspoň porozprávať, a tak s ním pokecala. A nakoniec sa spýtal, či by jej ešte mohol zavolať, a povedala, že môže. A tak jej začal pravidelne volávať, a jedného dňa sa spýtal, že či nemá nejakú kamošku, lebo aj jeho kamarát si chce s nejakou kočkou takto volávať, a stalo sa. Dala mu moje číslo. A ten môj bol veselý a zábavný, a bol aj docela aktívny. A postupne som sa začala na tie telefonáty tešiť. Dohodli sme sa, že mu nechám na nejakom mieste už som zabudla kde, svoju fotku, a potom mi ju príde osobne vrátiť.

Pokaždé, ked u nás zazvonil telefón, ozlomkrky som k nemu bežala. keď to bola nejaká mamkina kamarátka, tak som sa len modlila, aby dlho nevykecávali, aby mi mohol zavolať. A keď to bol on, tak azsa aby mamka neprikvitla a nenačúvala...raz veru stála meter odo mňa a pýta sa, že kto to bol. A ja že deniska (to bola tá moja kamoška). A mamka že nejaký má hrubý hlas. A ja že je zachrípnutá. Mamka potom odišla do kuchyne a už sa ma nevypytovala. No a ako to potom dopadlo s tou fotkou? Tak sme sa dohovorili na konkrétny deň a hodinu, prišiel a zazvonil, mamka mi za chrbtom, ešte som si fotku stihla dať pod pulóver, s chalanom sme chvíľku na seba pekne kukali, a keď sa objavila mamka, tak slušne pozdravil a že hľadá XY, že na ktorom poschodí bývajú. Mamka že takí tu nebývajú a ja som sa pridala, že veru nie, že možno vo vedľajšom vchode...a tak sme sa prvýkrát videli. naša telefónna romanca ešte bnejaký čas pokračovala. Inokedy zavolal, že je dolu na rohu, tak ja hneď som sa aj brala vyniesť smeti, aby sme sa videli...

Takže také boli moje prvé rande.

nabudúce pridám o dcérinom prvom rande. Určite sa nebude na mňa za to hnevať, to bolo vtipné :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prečo ešte?

 

 

prečo? asi takto, oficiálne som v tzv strednom veku, ale cítim sa niekde medzi sto až nekonečnom. fyzicky som síce v celkom dobrej kondícii, ale som permanentne unavený, a nejak je toho na mňa posledné roky veľa /ale to na fóre veľmi rozoberať nechcem/, takže každý náznak záujmu od nejakej ženy je pre mňa vlastne tak trochu prekvapením :o

 

a s tými ďalšími si rande ani neskúsil? :)

a s ktorou? stručný prehľad dám prejavujúcich záujem tak zreteľne, že som to pochopil aj ja:

 

2x vydatá :doh: z toho jedna dokonca dosť neodbytná, ale tá už je našťastie z firmy preč... niekto by s tým možno problém nemal, ale pre mňa to problém je.

 

 ďalšie sú rozvedené:

 

- jedna povahou tak trochu Xantipa, navyše tak trochu veselšia nátura /slušne povedané/...

 

- druhá má oranžové vlasy, oplechované ucho, a ešte k tomu je športovo založená :cotisisi:

 

- ďalšia pozerá farmu a podobné TV zgrcy

 

- ďalšia momentálne čaká tretie decko s tretím chlapom - toho klofla potom ako zistila že nemám záujem

 

 

v zozname nie sú zarátané tá "konvicová", ani ďalšie dve zo smeny na ktorej som začínal - ale než som ich lepšie spoznal tak ma preložili na inú, takže tie už nevídam. a pochopiteľne ani tie, ktoré by možno aj záujem mali, len ho dávajú najavo decentnejšie, takže ho ani neregistrujem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- druhá má oranžové vlasy, oplechované ucho, a ešte k tomu je športovo založená :cotisisi:

No tu mi mozes dohodit. Mne by sa pacila... A tu druhu co kuka TV je moje druhe ja tak by sme si rozumeli.

 

Este mozno budem mat jedno rande, neni to iste ale mam rozrobenu este jednu ta ma 90 kg na 175 cm takze to by mohla byt znizena latka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... Este mozno budem mat jedno rande, neni to iste ale mam rozrobenu este jednu  ...

 

OMG, čo je toto za slovník ... že by novodobý casanova?!

Predsa ak mám o niekoho záujem, tak hádam o jednu osobu, nie hneď o celý hárem! :ermm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No tu mi mozes dohodit. Mne by sa pacila... A tu druhu co kuka TV je moje druhe ja tak by sme si rozumeli.

Este mozno budem mat jedno rande, neni to iste ale mam rozrobenu este jednu ta ma 90 kg na 175 cm takze to by mohla byt znizena latka.

Tomas, zacina sa mi z teba dvihat zaludok

 

Mozno by si si mal kupit nejaku nafukovaciu "zenu", z pevnejsieho materialu s vyssou nosnostou

 

Pre teba je skutocnych zien skoda

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No tu mi mozes dohodit. Mne by sa pacila... A tu druhu co kuka TV je moje druhe ja tak by sme si rozumeli.

 

Este mozno budem mat jedno rande, neni to iste ale mam rozrobenu este jednu ta ma 90 kg na 175 cm takze to by mohla byt znizena latka.

Kolko sebavedomia :D

To nepise Tomas, ze? :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

žeby nastal zásadný zvrat? clovek2 Tomášovi dohodí hneď dve: oplechovanú a tú, čo kuká rovnaké programy v telke, a alarm mu udelí lekciu spojenú s praktickou ukážkou a praktickým cvičením, len sa milý alarm musíš poponáhľať, aby ste to stihli ešte pred tými rande, čo má už dohodnuté, nech má hárem troška rozssiahlejší! :) a Tomáš môže začať! rastie nám tu nový donchuan! :D začína to tu naberať zaujímavý smer, zveselieva sa! Fakt neviem, či to brať vážne alebo si z toho všetkého uťahovať, lebo v poslednej dobe ma to vyložene zvádza k tej druhej možnosti.

 

clovek2: ok, svoju energiu venuješ na iné aktivity, a veru máš pravdu, oplechovaného či opancierovaného by som tiež nechcela, ani 2x rozvedeného a ani takého, čo robí potomkov kade chodí, aj keď som teta z praveku  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vilma, to že pravdepodobne zostanem single beriem +/- ako fakt, a tragédiu z toho nerobím, samota mi do veľkej miery vyhovuje...

ostatne, nájsť ženu menom Eva, ktorá má narodeniny 24/12, a takú flegmatickú že ju nerozhádže ani jadrový výbuch, sa ukazuje ako prakticky nemožné... a to ani nehovorím o bonusoch, ako napríklad sirota a jedináčik :lol:

 

no, časť energie venujem na iné aktivity dobrovoľne, a druhú, podstatne väčšiu časť, pretože jednoducho musím. rezervy na prípadný vzťah asi ani nemám :(

 

@ oplechované ucho... dnes som si všimol že má ešte aj obočie prepichnuté :doh: človek by predpokladal že baba po štyridsiatke bude aspoň trochu na rozume...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

 takú flegmatickú že ju nerozhádže ani jadrový výbuch, sa ukazuje ako prakticky nemožné... :lol:

 

 

Flegmatická dáma   :D

 

 Ingrediencie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zatial su takmer realne dve randenia. Jedno take flexi a druhe take lepsie. Teraz venujem vsetok casu delegacii takze do piatku v tejto teme nemam co robit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

clovek:

takže ty rád také, ktorými nič nepohne...    no, mala som v ZŠ a aj na strednej (tá istá osoba to bola) spolužiačku, ktorá bola veľmi múdra, rozprávala pomaly a rozumne, jakživ som ju nepočula zvýšiť hlas alebo nebodaj ešte zakričať...ešte aj keď už neviem pri akej to príležitosti vypadlo v triede okno, pri ktorom sedela, len pohla hlavou tým smerom, ani okom nemrkla, otočila hlavu naspäť a pokračovala v tom, čo mala rozrobené...my všetci ostatní sme skoro zrádnika dostali, :vystraseny: - a ona nič. Ani prd.

Ibaže táto pani sa nevolá Eva a nenarodila sa 24.12., a je šťastne vydatá niekoľko desaťročí.


a teraz sľúbené prvé rande mojej dcéry.

 

Ako som tu už párkrát spomínala, robievala som v táboroch vedúcu, a obvykle chodili so mnou aj moje baby, častejšie tá mladšia, niekedy obidve. V ten rok šla len tá mladšia, to mala 10 rokov. decká boli skvelé, boli super partia, a my vedúci tiež. Deti si veľmi obľúbili najmä večerné diskotéky, ktoré prebiehali v našej réžii: Hlavný mal magnetofón, púšťal na chodbičke krídla, ktoré sme mali len pre seba, kazety, a deti na tej chodbe pred izbami tancovali o 106. A stalo sa, že sa vytvorili páriky, aj tá moja prežívala takú detskú táborovú lásku. Chalan bol tuším o rok starší, veď vravím, deti.

Pravdaže keď tábor končil, decká si sľubovali, že sa budú aj potom v rámci možností stretávať, moc to ale nevychádzalo, lebo ešte boli malí na čavargovanie po meste samé, ale dcéra mala "šťastie", že ten jej býval len o pár blokov ďalej. A tak sa chopila iniciatívy a zavolala mu. I dohodli si, že sa stretnú. kočena sa vyparádila, dala si najkrajšie šatičky, a šla na miesto činu. lenže milostivý sa dovalil na bicykli, a tak namiesto špacírovania on šiel na bicykli a ona klusala za bicyklom. Teda gavalier na pohľadanie, somár, keby ju aspoň zviezol...ale nie, ten pajác ju nechal klusať za bicyklom, nedivím sa, že sa nasrala sa  odišla a už ho nechcela vidieť. Viac sa nestretli, až v jednom z ďalších táborov, ale to už boli každý niekde inde. tak sa skončila letná detská láska. Nedávno sme pri upratovaní skríň našli v jej skrini tričko, ktoré na tých diskotékach mávala najradšej, tak som si na to spomenula.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

clovek:

takže ty rád také, ktorými nič nepohne...   

 

no, moja ex dokázala z každej banality urobiť tragédiu pangalaktických rozmerov, a najviac ju vytáčalo to, že ja som v takých chvíľach zostával celkom v kľude... tak mi pripadá logické že ak by som hľadal, tak potom takú, ktorá veci vidí podobne ako ja...

 

...ešte aj keď už neviem pri akej to príležitosti vypadlo v triede okno, pri ktorom sedela, len pohla hlavou tým smerom, ani okom nemrkla, otočila hlavu naspäť a pokračovala v tom, čo mala rozrobené...my všetci ostatní sme skoro zrádnika dostali, :vystraseny: - a ona nič. Ani prd.

áno :thumbsup: presne o tom to je :yes_yes:

v bývalej robote sa občas stalo, že v mašine ktorú som oživoval, z nejakej príčiny explodoval takýto tranzistorík. a keďže sú to tvory spoločenské, tak zvykli do kremíkového neba odchádzať vo dvojiciach alebo štvoriciach... vždy to bola taká morda, že sa celá hala otriasla v základoch, a tiež som sa pri tom neobťažoval zľaknúť... lebo však načo aj. to by som sa potom musel aj myknúť ... to je zas pohyb navyše ... a prečo sa vlastne hýbať navyše, keď nemusím  :lol:

 

Flegmatická dáma   :D

 

 Ingrediencie

  •  4 cl bieleho rumu
  •  4 cl sladkého vermútu
  •  1 lyžica marhuľovice
  •  1/2 lyžička grenadíny
  •  1 lyžica citrónového džúsu     

 

neviem či by to ale nebol nepovolený doping :lol: udržovanie flegmatickosti takýmito prostriedkami :confused:

 

a pre Tomášovu prípadnú skorofrajerku by nejaký recept nebol?

aby to s ním vydržala, drink by sa mohol volať Bdelá kóma, a recept začínať asi takto:

  •  4 cl absintu
  •  4 cl denaturáku
  •  1 lyžica vývaru z makovíc
  •  1/2 lyžička rohypnolu
  •  1 lyžica ...     

:party:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keby som randil s atletkou tak ona by bola rada ze by mohla bezat popri mne a ja na bicykli. Alebo jednu do ktorej som bol tiez zalubeny som ju tahal ze ona mala inline korcule a chytila sa šaragle a tahal som ju bicyklom.

 

Polorande to je take ze ja som zalubeny do zeny ale ona o tom nevie, ja sa tvarim ako kamarat aby si aj ona myslela ze som kamarat a pritom to je platonicka laska, ale keby sa dozvedela ze som do nej tak by viac nesla somnou von.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keby som randil s atletkou tak ona by bola rada ze by mohla bezat popri mne a ja na bicykli. Alebo jednu do ktorej som bol tiez zalubeny som ju tahal ze ona mala inline korcule a chytila sa šaragle a tahal som ju bicyklom.

 

.....

lenže moja vtedy 10-ročná dcéra nebola na atletickom tréningu, ale to malo byť rande. Že chalan to poňal po svojom, je zas iná vec. Ak chcel ísť von na bicykle, mal jej povedať, aby si aj ona zobrala von bicykel a aj obliekla by sa inakšie, nie do pekných šiat. Buď rande, alebo športové popoludnie, ale treba vedieť, čo na seba a čo od toho očakávať...je jedno, či má dievča 10 rokov alebo 18.

clovek2: a k čomu taký aparát slúžil? Niečo do televízora, alebo  čoho súčasť to bola?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V poriadku. Problem bol ze sa nedohodli. Ja som vzdy oznamil akym dopravnym prostriedkom pridem a raz som bol aj peso kedze obaja sme boli z rovnakej lokality.

 

Je to dobra tema, o randeni sa furt da. Aj ja som preto taky naladovy v tomto ze jeden den chcem zabudnut na zeny a druhy den randit lebo mne to ide necakane ako ked rybar hodi udicu a caka. Keby mesiac nic nechytil tak je podgurazeny ze naco to robi, je to blbost, ajtak sa nic neda chytit, a necha to s nechutou tak. Ale pride den ked ma zaber tak sa tesi, to ho posmeli a povie si no pridem aj zajtra. Ja takisto kym cakam v rade na poste alebo v cakarni na poliklinike rozhadzem na zoznamke spravy roznym zenam. Niekedy sa mesiac nedari oslovim 100 zien a nic, niekedy sa najde taka super ze si rozumieme tak ma to posmeli a chcem randit, ale ked sa 4x sklamem tak zase si poviem ze to sa neda, nebudem randit, neoplati sa to atd.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov