Skočiť na obsah

Randenie, rande, stretnutie


doll

Odporúčané príspevky

Niečo také. A mám aj kolegyňu ktorá je v pohode milá strašne nikdy sa nemračí, kamarátime sa, nemá nič proti mne. Sú aj dobré ženy len treba byť v dave. Také na zoznamky nechodia. Ale aby nedošle k nedorozumeniu tak držím sa toho na čom sme sa zhodli s celým fórom že ja niesom človek na vzťahy a iba sa kamarátim s nimi nič viac.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Žiadna žena nemá problém sa kamarátiť, keď má v tom na 100% jasno, že to bude len kamarátstvo. Keby si začal otravovať so vzťahom, tak by si videl tú zmenu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To mi je jasne a preto vase rady v tomto smere beriem vazne. Ked raz nie tak nie. Ved aj ta veriaca mi volava ze ako sa mam kedy ju pridem pozriet a podobne. Zvykol som najst po zobudeni alebi na prestavke SMS ze je prave v nasom meste a ci sa nestretneme... Len ona ma talent vzdy vtedy ma oslovit ked som v praci alebo spim po nocnej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

Priatelkina mladsia (14) zacina randit. To by bolo v poriadku, keby si na prve rande ako ochranku nedotiahla dvoch spoluziakov. Teraz pozeraju film, ona sedi bezpecne medzi spoluziakmi a chudak chalan,, ako piate kolo u voza na kraji, aby si ju nahodou nemohol ohmatat, alebo iba slusne polozit ruku na koleno. Prave som telefonoval s priatelkou a povedal som jej:

-vyhod tych dvoch darebakov z baraku, lebo tam pridem ja! :fakju:

Je mi ho luto :sad:
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 16. 5. 2021 at 21:54, dead napísal:

Priatelkina mladsia (14) zacina randit. To by bolo v poriadku, keby si na prve rande ako ochranku nedotiahla dvoch spoluziakov. Teraz pozeraju film, ona sedi bezpecne medzi spoluziakmi a chudak chalan,, ako piate kolo u voza na kraji, aby si ju nahodou nemohol ohmatat, alebo iba slusne polozit ruku na koleno. Prave som telefonoval s priatelkou a povedal som jej:

-vyhod tych dvoch darebakov z baraku, lebo tam pridem ja! :fakju:

Je mi ho luto :sad:
 

nech si fešák  zvyká.

A veď tá kočka je ešte dieťa...síce veľké, ale furt dieťa. O 5 rokov tých spolužiakov bude vyháňať aj sama :) 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

hľadal som v téme o varení recept na múčne cesto na perky, čo tam kedysi game dávala, a narazil som na toto:

Dňa 17. 1. 2021 at 21:28, Vilma Flinstonova napísal:

@clovek2...ale že snáď si dal šancu tej osobe od vás z roboty :)

 

neviem síce koho mala Vilma na mysli, ale ak je to tá, ktorú myslím - čo po mne v bývalej robote vyštartovala jak cigán po medenom kábli (a zabudla sa zmieniť, že je tak trochu vydatá), tak hlásim problém!

stretol som ju v utorok v terajšej robote, a nielenže vyzerá vynikajúco, ale podľa všetkého sa medzičasom stihla rozviesť... vyzerá tak dobre, že keď na mňa s úsmevom zamávala, tak som ju z 10 metrov chvíľu nemohol spoznať ... normálne mi rozhodila synchrón

:jawdrop:

 

  • Haha 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

@Sniper... Však stále ju mať môže :whistling:

 

Mimochodom, aké sú teraz možnosti zoznamovania na internete?

Za mojich čias (ehm 8 rokov dozadu :jaaaj:) bol pokec ešte relatívne ok spôsob nájsť aj normálneho človeka. Teda, je pravda že tam som si práve vzťah nenašla, ale známosti boli

Verím tomu že aj dnes sú tam aj normálni, ale isto je to o dosť ťažšie. 

Takže ako to vyzerá s našimi nezadanymi členmi? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, doll napísal:

Mimochodom, aké sú teraz možnosti zoznamovania na internete?

Neviem chrobáčik, ja sa nezoznamujem, v tomto mal Tomáš vždy špičkový prehľad, ale za posledné dva roky nespomenul ani len jednu polofrajerku, navyše už tu mesiac nebol, už ani neviem kvôli čomu sa zase odul.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 6. 12. 2022 at 11:11, doll napísal:

Mimochodom, aké sú teraz možnosti zoznamovania na internete?

Za mojich čias (ehm 8 rokov dozadu :jaaaj:) bol pokec ešte relatívne ok spôsob nájsť aj normálneho človeka.

neviem, na pokeci som +/- zo zvyku a mám tam spamový mail, ktorý občas chodím vymazať. mám dosť iných aktivít, pre ktoré ani nemám čas/chuť na nekonečné vypisovanie cez RP. nejakých pár kontaktov bolo, s jednou Axelovou krajankou som bol vlani na jar aj na kafe, ale išlo to do stratena potom. celkovo sa mi zdá, že najväčšie nároky majú také, ktoré si vlastne ani príliš vyberať nemôžu :eehmm:

takmer každá ktorá oslovila mňa sa začala namotávať štýlom: hurá, konečne jeden normálny, čo narozdiel od štandardného pokecového idiota nezačne okamžite s úchylnými rečami o sexe, a potom bola viac či menej sklamaná, že ja zas až taký záujem nejavím :oook:

v robote občas pri obede sedíme s jednou dávnou kolegyňou, tá mi furt dohadzuje jednu svoju kamošku ... nevyzerá zle, a má také pekné veľké     oči ... asi tak trojky :thumbsup:

Dňa 6. 12. 2022 at 11:11, doll napísal:

Však stále ju mať môže 

stretám ju len náhodne, z roboty okamžite práši na MHD, lebo sa stará o vážne chorého otca, takže na nejaké väčšie debaty nikdy nie je čas.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 6. 12. 2022 at 12:51, Sniper napísal:

za posledné dva roky nespomenul ani len jednu polofrajerku

Lebo na to rezignoval a uznal že máte pravdu. Pre mňa je to niečo nedostupné že nad tým by som nemal ani len uvažovať. Na frajerku treba byť inák pripravený, vyzbrojený, momentálne niesom v pozícii aby som sa takým veciam venoval.

Ale zhrnutie získaných poznatkov je že:

Vela spravila komercizácia internetu.

Prvá fáza keď to začínalo, išlo to len cez počítač ale tie boli drahé, bolo sa treba tomu aj rozumieť takže na internet mali prístup len ľudia čo mali dôvod vlastniť počítač a platiť za internet (kedysi to bolo drahé) a tak aj na prvých zoznamkách čo boli webstránky s inzerátmi alebo azet čo bol akýmsi predchodcom sociálnych sietí sa ešte nedostal kadekto ako teraz.

Druhá fáza bola keď zlacneli počítače aj internet samotný bol čoraz dostupnejší a začal sa dostávať aj medzi “prostý ľud” a tam už bolo logické že vznikala aj vačšia konkurencia medzi sokmi a začali prichádzať aj tí tzv. “sedláci” čo sa aj v bežnom živote tak správajú že z áut vypiskujú na ženy, vojdu na diskotéku a zarevú na celú miestnosť že kto chce je…milovať sa (to je konkrétny prípad z obce Tešedíkovo okres Šaľa). 

Tretia fáza to dorazila keď už prišli smartfóny, a ozaj lacný internet, všade verejná wifi, teraz už má prístup do virtuálneho sveta každý a tým prišli mnohé zoznamovacie platformy. Už to neni obmedzené na nejakú webstránkovu zoznamku alebo azet. Už aj samotný facebook ponúka takú sekciu, a okrem toho sú rôzne tindre, badá, takže to totálne skomerčnelo. Ľudia sú ponorení v displayoch smartfónu na každom kroku a tým pádom už zoznamovanie naživo ide do úzadia. 

K tomu prispeli 2 faktory. Prvý je spomenutý vyššie že už je všetko zamerané na digitalizáciu. Tak ako vyriešime banky, úrady, dáme si vypísať recept, objednáme si termín, digitálne elektronicky tak aj zoznámiť sa už zvykne elektronicky. Vzťahy sa digitalizujú tiež. Druhý faktor sú zákony. Okolo milénia sa ešte ľudia rozprávali na ulici, naživo sa oslovili… Teraz je považované za harašment aj to že podržíte kolegyni dvere. Dnes niekoho oslovíte a rovno nahlási obťažovanie. Ľudia sa boja. Za všetkým vidia úchylákov, násilníkov, veď len roztrhnete dúhovú vlajku a ide si po vás NAKA. Tak dá sa v takomto svete osloviť len tak niekoho keď sa všetko považuje za akt útoku a zlomyselnosti? Dnes ak niekoho osloví cudzí človek, ľudia sú nastavení že tento chce určite ublížiť, žobrať, niečo predať, vnucovať… a tak už automaticky povedia daj mi pokoj a uháňajú preč.

Takže zoznamovanie je skôr nebezpečné a riskantné ako nemožné. Napríklad v amazone som bol predvolaný na personálne že sú sťažnosti od žien že ich obťažujem a pritom som sa len zoznamoval. Sú tam kamery, svedkovia čo dokázalo že som sa ani jednej nedotkol, ja nerobím také že sexuálne poznámky ja som sa snimi normálne rozorával… tak mi aj personalista povedal že radšej nech sa k nim vôbec ani neprihováram lebo si to vysvetlia zle a budú sa sťažovať. Viete že som bojazlivý typ nikdy by som nerobil hento že vypiskovať po ženách a z áut vykrikovať na chodkyne že heej kočka máš dobrý zadok ako to robia “sedláci” a ajtak ja som za zlého už len preto že sa im prihovorím. V autobuse som len kecal s jednou a zhodou náhod to bola neter jedného roboša z areálu kde som strážil a ten už išiel za mnou že čo otravujem jeho neter. Nič som jej nerobil len sme sa zoznámili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 7 minútami, Tomáš napísal:

Napríklad v amazone som bol predvolaný na personálne že sú sťažnosti od žien že ich obťažujem a pritom som sa len zoznamoval. (...) V autobuse som len kecal s jednou a zhodou náhod to bola neter jedného roboša z areálu kde som strážil a ten už išiel za mnou že čo otravujem jeho neter.

:hahaha:

No evidentne pôsobíš tak odpudivo, že ženám je to nepríjemné už len keď ich oslovíš. Nič iné za tým nebude.

Ale čo sa týka zoznamovania cez internet, to je už len ako hľadať jedno zrno vo vagóne pliev, čistá strata času.

Ja som takéto zoznamovačky skúšal naposledy ešte niekedy na jar roku 2017, potom som sa na to už vykašľal, zvyšok roka som neriešil nič a od roku 2018 som už nemal na to ani čas, zmenil som zamestnanie, kde som mal kopu práce (ale aj kopu pekných kolegýň :zubiska: ), v roku 2019 ďalšie nové zamestnanie, doma na home office, o rok neskôr do toho vbehla koróna, takže izolácia, akurát s jednou susedou som chodil niekoľko mesiacov von. Ideálne je zoznámiť sa naživo, tieto vypisovačky cez internet ma už roky nebavia, stačí mi, keď si niekoľko hodín vypisujem s našimi zákazníkmi každý deň :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, Sniper napísal:

evidentne pôsobíš tak odpudivo, že ženám je to nepríjemné už len keď ich oslovíš

Áno a preto sa tomu už nevenujem. Tak ako existujú extrémne príťažliví ľudia že nič nerobia ale proste tak pôsobia že ženy priťahuje ako magnet, existuje aj opak toho. Ale to je na inú (a hlavne zbytočnú tému) takže zoznamovanie všeobecne či už naživo alebo virtuálne je extrémne ťažké. Ludia sú nároční, konkurencia obrovská, je to ako predať sa v biznise na presýtenom trhu. Druhý kamoš vravel že skúšal dokonca kresťanskú zoznamku kde očakával takú väčšiu pokoru a slušnosť ale ževraj nič slabota. Jedine tak že už sa poznáte ako napr. tá suseda, kamoška, ale zase tam obvykle nevznikne vzťah lebo z logického hladiska už by dávno bol. Takže tá osoba s tým ani neráta že vzťah bude.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 6 hodinami, Tomáš napísal:

... v amazone som bol predvolaný na personálne že sú sťažnosti od žien že ich obťažujem a pritom som sa len zoznamoval.

@Tomáš, keď s nejakou dámou chceš rozprávať - úmyselne píšem rozprávať, nie sa zoznamovať, musíš poznať hranicu kam až môžeš ísť. Kedy už druhá strana nemá žiadny záujem, ale ak ty stále "tlačíš na pílu", druhá strana to berie ako obťažovanie, nie iba ako obyčajnú snahu porozprávať sa.

Sám vieš, že ani tebe samému sa všetky dámy nepáčia, sám si vyberáš ... "tak teda táto určite nie" /a sám vieš prečo tomu tak je/. Preto uznávaj, že aj dámy majú určité svoje kritériá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Každý má právo slobodnej voľby a preto je málokedy zhoda. Tým pádom randenie je ako stávkovanie na MS vo futbale že každý si povedal že Brazília je svetový tím čo tam po nejakom Chorvátsku a nabili ich. Nevyšli im tipy a rozčulovali sa. Tak aj žena darmo mne sa páči a ja ju chcem keď ona nechce mňa a zase jej sa páčil kamoš ale on zase nechcel ju. Takže tam kým príde zhoda je šanca jedna k miliónu ako uhádnuť 5 zápasov že kolko gólov padne.

Randiť môžete keď vás baví počúvať XY výhovoriek že ste neni jej typ, budme len kamaráti tak do toho. Mne tie starosti nechýbajú, radšej sa fajnovo najem pri sledovaní TV.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zas tie tvoje debilné porovnávania jak v osobitnej škole.

Ale inak dosť fail, že tvoje pokusy zoznamovať sa vo firmách končia sťažnosťami na personálnom, v autobusoch fyzickým napadnutím od iných chlapov a na ulici dobre že nie trestným oznámením na polícii. Ty zrejme budeš dosť vtieravý až to ide za hranu slušnosti, inak si to vysvetliť neviem a nikdy som nezažil, že by na niekoho sa sťažovali úradom preto lebo sa chcel len zoznámiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako je napísané vyššie pôsobím strašne odpudivo. Ale nedovolujem si k ženám tak ako niektorí sedláci že chytí ženu za zadok v bare, z auta vykrikuje na chodkyne, pískajú na nich atď. Ja sa snimi len rozprávam a slušne sa zoznamujem spýtam po čase či by sme mohli niekam zbehnúť von, prípadne vymenit kontakt a také bežné. Nič zle im nerobím nehovorím im vulgárnosti atď. V RP kolko takých je že pošle fotku svojho prirodzenia a dopíše nejaké vulgárnosti. Ja som anjel oproti nim ale moje vyžarovanie, výzor, proste celý človek pôsobí tak odpudivo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

33 minutes ago, Tomáš said:

Ale nedovolujem si k ženám tak ako niektorí sedláci že

A ty nie si sedlak, ked si tak vtieravy, ze na teba davaju staznosti, ini chlapi ta chcu bit ci ti hrozia trestne oznamenia? To ze si podla teba odpudivy este neznamena, ze zeny budu riesit tvoj pokus o zoznamenie staznostou. Tam muselo byt ovela viac. Mozno si ich bral rad radom ako kusy dobytku, asi si bol dotieravy a ked ti slusne naznacili, daj pokoj, tak ty si ani nevedel, co ti naznacuju. Potom sa necuduj. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, Tomáš napísal:

Ja sa snimi len rozprávam a slušne sa zoznamujem spýtam po čase či by sme mohli niekam zbehnúť von, prípadne vymenit kontakt a také bežné.

A za toto sa chodia na teba sťažovať na personálne? Vážne??? Vážne???????

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ti bude skôr asi v tomto:

pred 15 hodinami, Proteus napísal:

tak ty si ani nevedel, co ti naznacuju. Potom sa necuduj

Maximálne toto lebo ak mi žena povedala daj pokoj, nemám záujem tak som ju okamžite nechal tak a šiel za ďalšou. 

Ale to je obecne známe že ženy niekedy tak naznačujú že to muži nepochopia, však sa vedú o tom debaty stále… Aaaach tí muži kým im to nepovieš oni nevedia… chlapi na to: aach tie ženy kto má vedieť čo chcú na čo myslia… Alebo tie vtipy čo o nich kolujú že ak žena povie A myslí na B pritom chce C… 

Nikdy som im nejako vedome nerobil zle. Ale sú také ženy že usmieva sa na teba, je milá k tebe, a za chrbtom ide dávať sťažnosť. To aj na fórach čítam od žien že: Ja som len milá na chlapa a on si to hned zamení s tým že mám záujem… Sami sa priznajú. Tak kto sa v nich má vyznať. To je na dlhú debatu. Ale zase tendencia je vidieť len to zlo že z 500 žien ma 3 udajú tak jasné že každý vidí len škandál že sa na mňa sťažovala ale nevidia tých 497 čo sa nesťažovalo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov