Skočiť na obsah

Ficove roky III


game

Odporúčané príspevky

Kolega potvrdil preddavky co dal vcera aj matovic. Myslim za garaz . Minuly rok platil jedenast euro. Preddavky ma na 75. To ma este chatu a byva v cinziaku s vytahom.  Dnes som bol trochu pomoct otcovi so snehom a pozrel som si jeho fakturu v robote prepocital tam na jednotku KWH klesla cena asi o dva percenta. Mal tam aj nove ceny do dvanasteho januara.  Co mu skocilo a to nema fakturu voda.  Nie o vela o 4 eura - zo 44 na 48 - ale kludne moze mat o 40% mensiu spotrebu. U elektriky mal menej o tridsat percent. Teda u kolegu z garazou , chatou a vytahom zaplati o dvesto euro viac. Otec zaplati viac na vode. Pri mensej spotrebe.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jadrom Holjenčíkovho vystúpenia je pritom rada vodárom, aby firmy precenili aj majetok, ktorý je už odpísaný, a opäť ho zarátať do nákladov. Na takéto precenenie odporúča vybrať dobrú znaleckú firmu.

"Znalecký posudok môže byť vykonaný aj na majetok, ktorý má v súčasnosti nulovú zostatkovú hodnotu?" pýta sa jedna z prísediacich.

Z odpovede Holjenčíka vyplýva, že v tom problém nevidí.

https://dennikn.sk/673997/ako-holjencik-reguloval-ceny-nebranim-sa-zdrazeniu-vysvetlim-ako-na-to-zacneme-precenim-majetku/?ref=tit

Keby nebola ta nahravka podla mna nic by sa nedialo. A nic sa ani diat nebude. Som zvedavy na ceny vody.

Pri elektrike sa to dotklo nehorazne mozno 1/3. U vody ked pridu faktury aspon u nas to bude velmi zaujimave. Mame stastie aj ked sme v BB kraji(Revuca patrila do roznavskeho okresu) teda dnes pod VSE a VSV.

 

 

 

 

Som velmi zvedavz na tu nahravku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

- Je mi ľúto všetkých tých ľudí, ktorých títo ľudia svojim heroizmom klamú.

- Tiež mám svoje city!

- Tu sa teraz nemáme hádať, koho povešíme.

- Čo sme my s prepáčením opice, aby nás tuniakych Čech učil cestovať na vlakoch?!

- Všetkých tých voličov týchtoch politických strán by som fakt chcel povedať, nech si aspoň pozrú niečo v histórii o týchto ľuďoch.

A na záver vrchol:

- Politické strany spýtajte sa vo svete, či môžu sedieť dozorných radách manželky sídlach strán!

Hádate správne, kapitán a preceda mal tlačenku.

Samuel Marec
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 https://kosice.korzar.sme.sk/c/20453531/zabudnite-na-ekonomiku-zabudnite-na-logiku-toto-je-politika.html?ref=njct

 

Dve take linky ozrejmujuce ako to asi je.

 

http://www.ta3.com/clanok/1099567/predseda-urso-konci-narocna-cesta-brexitu.html

 

Clovek by si myslel, ze to budu nejaky erudovani, slusni ludia. Ale ze budu tarat a klamat v kazdej druhej vete?

 

Nerozumeli sme tým regulovaným odpisom, pretože to je nový pojem.Povedal nám, že ÚRSO ako nezávislý úrad môže mať regulovaný odpis, ktorý vstupuje do ceny. Tak sme to potom pochopili, naštudovali a naozaj, dá sa to. Bývalý šéf ÚRSO to myslel dobre, len niektoré vodárenské spoločnosti v tom nemali jasno. Predĺžili sa doby odpisov a do ceny by teda vstupovala oveľa menšia hodnota, čo by sa prejavilo znížením ceny vodného a stočného ale v reáli by to nepokrývalo náklady na výrobu a distribúciu a vodárenská spoločnosť by bola vo vážnom ohrození.

 

Toto z danovymi ani uctovnymi odpismi nema nic spolocne.Tie su dane. aspon danove uctovne si urobi podnik ake chce.

 

Ak urobia kanalizaciu za 100 milionov a 95 im zaplatia eurofondy a 5% stat. Oni nic nevynalozili na tu predrazenu kanalizaciu(cisticku). Dostali majetok zadarmo. Zdanoveho hladiska. Presne hodnota odpisov a teda nakladov sa rovna hodnote vynosov.  A tu hodnotu budu davat 20 rokov. Aj do vynosov aj do nakladov.

 

Toto su nejake regulovane odpisy na ich potreby - vraj je to na 60 rokov(dajme tomu ze mu verim)  - teda on chce 1,66 miliona eur rocne od zakaznika. Alebo si naceni nieco mozno aj travu nad potrubiami a tam si spravy 30 rocny odpis - mozno nad nejakou V3s si naceni na 100 000 eur uroby 6rocny odpis a do nakladov da 16 666 eur, co mu maju jeho zakaznici po kontrole RU ludia rocne zaplatit.

 

 

URSO v podstate jednotlivym dodavatelom elektriny povedal(ak verim holjencikovi) ,ake mozu mat naklady a cenotvorbu si spravia aku chcu.

 

To ze u otca su 4 nove tarify oproti minulemu roku s nejakymi konstatnami to si vymysleli sami. AJ nazov aj hodnotu. Na strede ak mali ineho poradcu sa to vola mozno nejak inak. A mozno ich maju novych 6.

 

 

 


Potom bol este jeden link a to ja nechapem. Ja som Ing. ale ekonomicky.

 

-

variabilnú zložku maximálnej ceny tepla 0,0723 €/kWh - fixnú zložku maximálnej ceny tepla s primeraným ziskom 3085,9525 €/kW http://www.urso.gov.sk:8088/CISRES/Agenda.nsf/0/F8D1DB333B95E6E6C125807A003EB6A1/$FILE/0243_2017_T.pdf
Predstavitelia KDH uviedli príklad jedného takého domu zo Žiliny, kde nájomníkom stúpli mesačné náklady z približne 160 eur na 1 200 eur.

To im tam dali aku technologiu, ze si kuria vlastnymi prdmi?

U nas ta fixna zlozka vzrastla z 215 na 250 eur. To urobili len kvoli tomu,ze v roku 2012 bola tepla zima malo sa kurilo. A to ma vplyv na nejaky regulacny prikon.  

 

Proste si robia co chcu a z ludi blaznou. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

mister Fico zasa pekne domotal ľuďom hlavy.
 

Neplatenie sa netýka len problematických prípadov navýšených zálohových platieb na rok 2017, na ktoré reagoval Fico svojimi vyhláseniami. Tie viacerí dodávatelia prestali posielať alebo ich posielajú s nižšími sumami po tom, ako regulačný úrad začal ceny napravovať, s čím práve finišuje.

 

aféra s novými faktúrami za elektriku, keď Fico radil neplatiť a roztrhať, má svoje pokračovanie.

 

mnohí ľudia to zobrali zgruntu - neplatia ani vlaňajšie vyúčtovacie faktúry, čiže prípadné nedoplatky za minulý rok.

 

ako toto bude pán Fico riešiť, keď začnú ľuďom za nesplatený minulý rok odpájať elektriku, to bude zaujímavé.

 

Počet neplatičov prudko rastie, Ficova výzva neplatiť tohtoročné nové faktúry zabrala aj na faktúry za minulý rok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Ja len podla nadpisu.

https://domov.sme.sk/c/20488246/byvaly-sef-tajnych-mikulec-spravodajske-sluzby-sa-zneuzivaju-ako-za-meciara.html?ref=njct

https://domov.sme.sk/c/20487688/policajt-ktory-hovori-o-mareni-razie-u-basternaka-nemal-som-zaludok-na-dianie-v-policii.html

 

Toto som ani necital. Ale pred nimi boli ini ludia aj uz mrtvi.

 

U nas sa tiez nezatepluje. A vraj Fico sa ma stahovat. Ma zmysel bojovat.  Ale mne ci inym staci raz(aj som zamenil byt a o dva tyzdne sa odstahujem). Niekto to skusi aj viackrat.  

 

Mne pomohli ini ludia. Dufam,ze ten co vysetruje Bastrnaka to mysli ozaj - ze to nieje len nejake divadlo. Ale ak to mysli ozaj, verim ze sme mu dali silu aj ti co sme boli pred Bastrnakom - ficovom byte v lete minuleho roka.

 

Ja som dnes v celku spoko


Vcelku spokojny. Inak ja som tu dal link na nejaku Danovu stranku - boli tam spisy a hned som vedel, ze to je podvod. Fico to nevie ani dnes? Ci Kalinak, ci sef financnej spravy co tam je cely cas? Ale Fico sa nam trochu ruca.

 

Sa mi zda - ze uz je nepopularny ako Meciar - a ho hadzu cez palubu. 

 

Alebo mu uz neveria ludia? Myslim nie ovce - ale vyssie postaveni? Meciar - smradil este vdaka Ficovi desat rokov. Fico moze skoncit ovela skor - ale kto ho nahradi. Teraz vidite jeho pad.

 

---------

Cital som nazor - co je logicky - ze smeraci - kalinak pochopil - ze bastrnaka pred ovcami nemoze ochranovat ci stopnut on. Ovce to lepsie stravia ak to stopne sud.  Ja si myslim,ze aj ked mali taky umysel sa im to vymkne z ruk.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som ohladne zateplovania hladal v minulosti dost vela informacii. Realnych ake to moze byt. Na nee ich nenajdes.

Nedavno som nadabil na toto.

 

 

Skúsim takto, v našej osade patríme k veľkým bytovým domom - 10 vchodov necelých 180 bytov
Oprava a zateplenie strechy 2006 v cene 58 383,08 EUR viem prepočítané konverzným kurzom je len ilustratívne 
2008 zateplenie obvodového plášťa a výmena schodišťových okien 405 827,97 EUR fakturované už pri fixnom kurze
v zime 2008/2009 zateplenie stropov suterénu 29 139,06 EUR
Suma sumáru 493 350,11 EUR bez skrytých nákladov napr. opráv balkónov - čisto zateplenie
Nenávratné dotácie a granty -72 321,74 EUR

Jednotková cena tepla za GJ po rokoch 2002, 2003, 2004 .....2015 v poradí
12,81€, 15,10€, 17,74€, 16,93€, 17,95€, 18,42€, 21,35€, 19,54€, 19,27€, 22,09€, 24,84€, 24,39€, 29,00€, 25,81€ 

Spotreba tepla v bytovom dome GJ po rokoch 2002, 2003, 2004 .....2015 v poradí
5910,48, 5832,72, 5259,24, 5299,92, 4887,44, 4838,04, 4405,68, 3658,68, 3897,72, 3367,80, 3373,92, 3251,88, 2569,68, 3017,16

Fakturovaná cena za teplo v bytovom dome EURpo rokoch 2002, 2003, 2004 .....2015 v poradí
75 730,11€, 88 091,34€, 93 308,09€, 86 868,01€, 87 712,48€, 89 098,42€, 94 073,87€, 71 483,80€, 75 096,97€, 74 384,47€, 83 799,71, 79 320,86€, 74 522,99€, 77 858,43€

ak použijem podľa Tajmaca referenčný rok spotreby tepla pred zateplením v mojom prípade rok 2007 (4 838,04 GJ) pre roky po zateplení a násobení jednotokovou cenou v rokoch 2008-2015 výsledná suma úspor proti spotrebe v referenčonom roku bude 270 693,24 EUR čiže za necelých osem rokov sa na úspore nákladov na teplo splatilo necelých 55 % nákladov na zateplenie. Nie je to samozrejme korektný výpočet, ale záver si môže spraviť každý sám, v každom prípade sú to reálne čísla. Priemer výdavkov na na vykurovanie za roky 2009-2015 je 76 638,18 EUR v porovnaní s výdavkami pred zateplením za roky 2002 - 2008 je to 87 840,33 EUR. Nižšie výdavky na teplo za roky 2009 - 2015 sú aj napriek nárastu jednotkovej ceny za teplo, takže zateplenie má reálny prínos pre vlastníkov ktorí investovali do zateplenia

Ja odhadujem návratnosť ak sa to tak dá nazvať na úrovni cca 25 rokov čo je ďaleko od tajmacovho záveru "návratnosti" 100 rokov.

http://www.porada.sk/archive/index.php/t-290374.html

 

Pre mna to bolo dost dvolezite. Ja prispievatela nepoznam, ale za mna je to slusny clovek, co dal cisla,podla mna spravne. Dal cisla za strnast rokov.

 

On to spravil spravne. Podla hodnot byva niekde na juhu. On naklady(za zateplenie) na byt ma tretinove co mali  byt u nas(on dva a pol tisic mi cez osem tisic). Po druhe oni usetrili na byt rocne (ja som si to pocital uz pred dvoma mesiacmi) teda len z pamati - z 488 rocne na styristodvadsatosem rocne. Teda o 60 eur. Teda za tu sumu mozno zaplatili aj uroky.

 

---------

Ale co si vsimnite oni aj znizili spotrebu na polovicu,ale cenu za jednotku tepla maju dvojnasobnu. Teda cely cas platia to iste. Vidite tam nejake vykyvy ceny plynu? Viac ako zateplenie - spravili nove okna.Ci rovnako tolko.

 

Oni maju smolu, ze je tu nejaky regulacny urad.  My - ja neplatim za teplo viac ako v 06 ked som sa nastahoval. Mal som aj preplatok 400 eur. Minuly rok. To bol za rok nulastrnat ked som sa sprchoval a par mesiacov byval u rodicov.

 

-------------

Najblizsie najdem - este jeden link. Analyza za aku cenu je normalne zateplovat - bolo tam   rozmedzie tridsat - 40 euro za meterstvorcovi - to je normalna cena - U nas bola 80 euro. Keby bola u nas 50, bol by som ticho. Ale 80 ci viac som nezniesol.  Nikdy sa to nevrati.  Ti dochodcovia co ich je tam 70 percent -dvadsatpat rokov nedoziju - teda to nikdy nesplatia. A ja neviem preco By som mal dat niekomu do miesku dvadsat - tridsat tisic? Len za moj byt dvetisic eur. Preo mam ja dobrovolne dat niekomu dvetisic eur? Za nic ani uplatok - ja to nechcem. Dal by som kludne zo spolocneho aj 5 000 - kedy by vysledna cena  bola za 40 euro za meter. Metrov je tam tisic  teda sa to lahko rata.

 

Inak  kvoli dvadsat tisic dnes fizly dali toto.

https://www.aktuality.sk/clanok/426584/starostu-kalinkova-obvinili-ze-si-pytal-20-tisic-ako-uplatok/

 

Nemohol som to spravit. Lebo som o tom vedel. sam si to spocital. A aj ini ludia mi potvrdili tu sumu. Preto som to spravil. Dal ich na sud. Nie susedov. Realne ich. Ale kvoli spravcovi a nejakej firme, ktora pocas nasej druhej schodze - o######avaci na schodzi boli v ten den tu firmu(ich firmu) - podiely previedli na nejake dvadsat rocne dievca.  co mala na zaciatku roka 600 na ucte a tristo ci styristo tisic v pokladni. Na co potrebuju tristo tisic v pokladni - oni ich nemaju a naco ich pouzili? A pohladavky a zavazky? 

 

 

------------

Preco som to spravil, podporili ma ludia aj co nebyvaju u nas v cinziaku. Lebo mali podobne problemy. Urobil som to aj kvoli nim. Aby ani im zlo nerobili. Ja nechcem aby sa to robilo ani u nas v Revucej ani inde.

 

Zas proti zateplovaniu nic nemam, bol by som za - ti co unas nebyvaju a dali mi informacie - nech si to spravia slusne bez natlaku a slobodne a potom nech pomozu radami, zateplit aj ten cinziak kde ja uz byvat nebudem. Podla mna uz jeho vlastnik niesom.

--------------

Tu posledna moja namietka.

 

Zateplilo sa uz X zinziakov. Verim tomo ze nejakych dvadsat percent je na tom lepsie. Kde boli slusni ludia. Ale nejaku statistiku mate?  Ja som nevidel - teda ked nieje je to len o######.  A nielen statistiku ale konkretne cisla.  Preco to na nete nieje? Nieje cena za co je Mstvorcovy.  Preco?  A na zaklade coho sa mame rozhodovat?  Tu sa neda ved tie ceny len z toho prikladu co som dal. Usetris  a zdvihnu ti cenu. Ved to je o###### na nich.

.

 

Ja to neocakavam od Rayena - ani Fica - ale je normalne - ze nevies ceny? Realne ceny? A nemozes si pomoct.

 

Mne je to uz jednoa ceny nepoznam - ale - to som nikdy nechcel sa odpojit od kotolne - ked to budu vsetci robit slusne - vsetci sa nazeru. Ale ked to niekt nevie - .... zvoli si ho tam mesto, ci kona pre niekoho. CO?  Ja uz budem mat ine problemy.

 

 

Ja sud vyhram len kvoli tomu,ze nikdy nebol dopredu dany program. A oni vedeli preco to robia. Teda svoje zaloby tam necham.

 

Az do konca. Ja ich iste nestiahnem. Ale ludia v cinziaku ich mozu kludne mozu zrusit,nie zaloby, ale predchadzajuce schode, dalsou - ktoru uz napadnut nebudem moct - lebo nebudem vlastnik.  Ale to sa asi uz nestane - lebo o######avaci stratili silu. 

 

Ale aby sme sa nemotali po sudoch - ti ludia by mohli spravit schodzu o zateplovani. A mne je jedno ako to dopadne. Ci tak ci nijak. Vysledok by zrusil predchadzajuce a ja -ci pravnik by ukazal - ze ta tretia rozhodla. O tych dvoch predchadzajucich - ze boli nezmyselne. Nie nezmyselne - ale su bezpredmetne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

„Keby som urobil ja to, čo Radičová a jej poradca, tak vám garantujem, že aj vy stojíte so zápalkami v prvom rade a zapaľujete Úrad vlády. Priznajte, že by to tak bolo,“ vyhlásil Fico

 

http://strategie.hnonline.sk/media/933380-podpalovali-by-ste-urad-vlady-ak-by-som-sa-zachoval-ako-radicova-presviedcal-fico-moderatora

 

Jemu priatelia uz ... nestaci. priznajte ,ze by uz tak bolo. Co mu ma priznat? Ten moderator?  Ze je krajsi - ze ma byt ,ktory ziskal na danovych podvodoch?

 

Si zoberte ten marazmu - nicotu - nic -ludi co to vnimaju(priblizne ci presne vedia co to je, priklad aj ja). A maju nieco v praci aj robit. Naco? Naco robit nejake vykazy, ci danove priznania a robit to poctivo? Co ma robit ten policajt, prokurator? Uradnik? Inak uradnik neber uplatky -lebo dopadnes tak ako ministri za SNS - ci ten ich uradnik. 

 

 

Ak by parlament zrušil rozhodnutia prezidenta, mohol by v budúcnosti rušiť napríklad aj rozhodnutia generálneho prokurátora, vysvetľuje ďalej Fico.

„Aj toto riešenie považuje za riešenie na ústavnej hrane,“ povedal Fico ku koaličnému návrhu.

„Prezident Slovenskej republiky hrubo porušuje Ústavu Slovenskej republiky,“ vyhlásil Fico k tomu, že Andrej Kiska nevymenoval sudcov Ústavného súdu.

 

Ved 90 poslancov ak si takych zvolime - moze zrusit cely tento stat. Vsetko. A tych troch smerackych zmetkov by som nevymenoval ani ja. Ja som si zvolil prezidenta- nech robi co uzna za vhodne. Iste to spravi lepsie ako to co kona ten odkundes. 

 

Fico následne moderátorovi odporučil, aby nevytváral obraz o tom, že premiér každej krajiny je „skorumpovaný hajzel“.

 

Ja neviem kto vladne v Chile, v Slovinsku, v Portugalsku ci v Kazachstane. Ale viem ,ze ten co nam vladne  je skorumpovaný hajzel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fico skoncil. Je mrtvi. Tu agoniu budeme riesit tri roky?

 

Ja len tak ze tento stat nefunguje - vcom sa mi to vidi. Tak v skolstve. Aj tej justicii.  A com by ma este nefungovat zdravotnictve? A nejakej obrane? Na co je tento stat? Prekoho?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

 

Prípad Matoviča ukazuje, ako štátna moc stráca zábrany. Posvätné zábrany. Ako sa zneužíva na šikanu a ničenie súpera v politickom boji.

....

Tu už nejde len o občana a opozičného poslanca Matoviča. Tu ide o holý princíp.

Ústavné poistky, ktoré nás majú chrániť, už neplatia. Naopak, nedotknuteľní a chránení sú dnes len bosovia, ktorí ich zdemolovali.

https://www.aktuality.sk/clanok/466249/komentar-daga-danisa-to-co-robia-matovicovi-je-nehoraznost/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Tak kedy bude ta dialnica?

 

Diaľnica z Bratislavy do Košíc môže byť hotová do roku 2025, respektíve do roku 2026. Uviedol to dnes v relácii RTVS Sobotné dialógy minister dopravy a výstavby SR Árpád Érsek (Most-Híd) v diskusii s opozičným poslancom Národnej rady (NR) SR Eduardom Hegerom (OĽaNO-NOVA).

http://finweb.hnonline.sk/ekonomika/959923-dialnica-z-bratislavy-do-kosic-nebude-ani-v-roku-2020-ersek-posunul-dokoncenie-klucovej-autostrady-o-dalsie-roky

 

Ja mam ist d dochodku dvatisic styridstiatomsiedmom. Neverim ze bude hotova za mojho zivota.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...

Kedy by si bol spokojny s volbou riaditela RTVS? Je to predsa podla predpisov, co "zarobila" fernetkyna" vlada a ktoru poslal do historie Sulik. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Cicmanec dobre, Skytol dobre. Ale volici rozkradacov,prestante ma nasierat s dalsimi dlhmi. To som vymenoval len dve na dvadsat rokov obe po sto milionov. Len za tych dvesto sa da postavit rocne aspon dvadsat km dialnic.

 

https://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-2017/cislo-26/dialnice-by-uz-politici-mali-nechat-na-pokoji.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Nech už ide tento vypatlanec hranatý niekam do riti, najlepšie rovno do Leopoldova, kto je zvedavý na to jeho jadro. Patologický klamár a zlodej skorumpovaný mal už dávno sedieť a nie počúvať tie jeho táraniny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Andrej Danko dnes premrhal svoju životnú šancu ukázať, že dokáže byť politickým lídrom. Jeho politická kariéra po tom, ako si s ním dnes Fico „vytrel zadok“ bude už navždy poznačená karmou ukrivdeného človiečika, ktorý sa v politike snažil o „korektnosť, čestnosť, férovosť, morálku“, ale novinári, opozícia a dnes dokonca aj jeho koaliční partneri, mu hádžu polená pod nohy. Či už by to bola pravda, alebo nie, ale ako politik sa takýmto postojom diskvalifikoval rovnako v opozícii, ako aj v koalícii. Ak by bol situáciu využil, mohol sa od Fica a Bugára dištancovať a v predčasných voľbách kandidovať na premiéra. Ak by sa mu to aj nepodarilo, zachoval by si aspoň imidž rozhodného politika, vrátil by Ficovy poníženie a preferencie jeho strany by narástli. Mohol si klásť podmienky v novej vláde. Na to však Danko „nemá gule“. Vo svojej kariére nemusel príliš bojovať. Už ako študent pôsobil v predstavenstve podniku Lesostav v Revúcej, ktorý sprivatizoval jeho otec. Naproti nemu Fico, ako druhý syn robotníka na vysokozdvižnom vozíku, a Emílie Ficovej, ktorá pracovala ako predavačka obuvi, od mladosti vedel, že v jeho kariére pojmy, ako korektnosť, čestnosť, férovosť, morálka, sú, „útočiskom slabých“. A Fico dnes opäť predviedol, že je silným politickým lídrom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov