Skočiť na obsah

Ficove roky III


game

Odporúčané príspevky

kazdy poslanec berie mesacne cca 3 000 euro na asistenta/ku....treba sa obetovat a nepotrebnne prac.miesta zrusit a peniaze na dochodky su na svete.....vyrataj si 3 000x12=?.... x150=?...... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Ficko dal obcanom nejaku hadanku a vraj kto sa dopatra k menu tej XY osoby, tak mu posla flasu sampanskeho....mozno som tu neznamu osobu dedukciou a vylucovacou metodou vypozorovanou u "specialnych prokuratorv" objavil....tuje dolkument od GP...

file:///C:/Users/vratnica/Downloads/IV_3_Pz_29_21_1000_12.pdf

odporucam stranu 12.....

kedze som abstinent, tak flasu prenecham nejakemu ucastnikovi sutaze "HRY o ZIVOT" kde sa hra, okrem toho zivota, aj o miliony.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nejako mi to nejde sem dat do linku...ale da sa to dohladat na stranke GP, tak som dal tu str.12...

 

Generálny prokurátor Slovenskej republiky IV/3 Pz 29/21/1000-12 Bratislava, 31.08.2021 U z n e s e n i e Generálny prokurátor Slovenskej republiky v trestnej veci obvineného G.H. a spol. pre zločin zneužívania právomoci verejného činiteľa podľa § 326 ods.1, ods. 2 písm. c) Tr. zák. a iné, evidovanej na Úrade špeciálnej prokuratúry Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky pod sp. zn. VII/1 Gv 26/20/1000, na podklade návrhov obvinených , B.F. a H.G., podaných podľa § 364 ods. 1 písm. a) Tr. por., podľa § 363 ods.1, § 366 ods.1, ods. 2, § 367 ods.1 písm. b) Tr. por. takto.............

 

str. 12

Z pohľadu celkových nákladov C. predstavovala odmena pre spoločnosť B., s.r.o., zanedbateľnú položku. V rokoch 2006-2007 sa celkové náklady C. pohybovali rádovo v desiatkach miliónov €. Odmena pre spoločnosť B., s.r.o., nedosahovala ani sumy, ktoré spoločnosť platila svojim zamestnancom na úrovni stredného manažmentu. Pre porovnanie, napríklad A.B., do ktorého pôsobnosti spadala oblasť „business intelligence“, platila C. asi 400.000,- Sk mesačne. Spoločnosť B., s.r.o., dostávala v priemere mesačnú odmenu 273.000,- Sk, čo pre jednu osobu, keďže na získavaní informácií sa podieľali obv. a aj obv.B.F., predstavovalo asi 136.000,- Sk mesačne. Pre porovnanie výšky iných vyplatených odmien C. obv. H.G. poukázal na zmluvy týkajúce poradenstva v oblasti trestného práva uzatvorené s Advokátskou kanceláriou L., v ktorých bolo dohodnuté, že služby bude primárne poskytovať A.L. Dôvodom, prečo došlo k zadaniu zákazky práve tejto advokátskej kancelárii bola skutočnosť, že v nej začal pôsobiť A.L, ktorý síce nemal v tom čase dostatočnú advokátsku prax, ale mal špecifické skúsenosti zo svojho predchádzajúceho pôsobenia v politike. Tak ako v prípade obv. G.H., aj v prípade A.L stanovil výšku odmeny na začiatku spolupráce obv. H.G.. Priemerná odmena pre A.L bola 7.000,- € bez DPH, pre obv. G.H. a obv. B.F. asi 4.500,- € bez DPH. Za prvý rok spolupráce A.L neposkytol C. žiadny písomný výstup, za ďalšie obdobie vypracoval 5 písomností v celkovom rozsahu 40 strán, za čo mu bola vyplatená finančná odmena v celkovej výške asi 240.000,- €. Výstupy od obv. G.H. a obv. B.F. sa síce nezachovali v plnom rozsahu, avšak ich rozsah dosahuje niekoľko stoviek strán. Naviac, firma B., s.r.o., poskytovala C. konzultácie dvakrát za mesiac, pričom A.L. len raz mesačne. Uvedený argument použila obhajoba na podloženie svojho tvrdenia, že obv. G.H. ako bývalý dlhoročný príslušník SIS a šéf kontrarozviedky mal rovnako ako A.L, ktorý roky pôsobil vo vrcholovej politike, špecifické skúsenosti, ktoré bola C. ochotná náležite oceniť. V tejto súvislosti obvinený zdôraznil, že si možno len ťažko predstaviť osoby kvalifikovanejšie na vyhľadávanie a zber informácií, ako sú bývalý šéf kontrarozviedky a bývalá dlhoročná príslušníčka SIS.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V denniku N bol rozhovor s Makom a Slobodnikom. Oni ani jeden nieje bratislavcan. Len v Bratislave dostali funkciu.

https://www.tyzden.sk/video/76577/sefredaktori-dennika-n-aktualit-a-tyzdna-zaziva-slovensko-navrat-starych-cias/?ref=tit

Teraz dal otazku Hrib - co mam byt opytovany preco to povedia? Nepocul som odpoved este. Na zapade ak niekoho pristihnu pri hocijakej blbosti,sa prizna a odstupy. U nas Kalinak,ci Kovacik, ci Fico,  bude este 30 rokov po smrti svojej zapierat. Preco? Preco to tito povedia - ja som pocul rozhovor so Slobodnikom. Mne prislo ,ze on sa chce vyspovedat, nechce aby sa to uz dialo. Ale podla mna je tych zaprasenych klamarov stale vela - Kalinak - ten nepovie pravdu nikdy.

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

Prvy Ficov chranenec dostal 8 rokov v prvej napravnej. Sice moze byt o tri, alebo styri roky vonku, ale hadam dovtedy stihne schudnut.

Predseda Smeru na chate povedal, ako mu na Kovacikovom pripade zalezi a Para s Bodorom a Gasparom sa po jeho odchode rozpravali preco:

 „Poslal by pokojne Kováčika aj dnu, ale vie, že potom… prúser. A keby tam aj nejaký odkaz od Dušana, že chlapci, ja vydržím, ale keď to bude právoplatné, tak ste v p**i“

Povedal mlady Gaspar

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Takze nasi sudruhovia  veselo prazdninuju a krajina sa potaca v zdrazovani a co sa mi najviac paci... vedia oni vobec, ze tato kriza a zdrazovanie a inflacia mali v europe a amerike zalozene uz r. 2021? 

 

Mimochodom, podarilo sa mi parkrat zazriet na tlacovkach aj Matovica s jeho svedomim Hegerom... ti chlapi su stale viac na gumenu izbu... v Bruseli musia byt nadseny co za psychiatriu mame vo vlade... 😑

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Zaujímalo by ma, čím to je, že v tej opozícii sú smeráci také usilovné včeličky, majú kopec výborných nápadov, podnetov, návrhov, len keď sú pri moci, tak z nejakého paranormálneho dôvodu sa zrazu nič nedá, nejde to, skutok sa nestal ... divné toto...

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Naď a Káčer boli robiť Ficovi predvolebnú kampaň..

Citát

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Fuj-vypadni-chceme-mir-Ministri-v-pekle-A-debata-jeste-nezacala-731313

O zábavu postaráno měli včera někteří obyvatelé Michalovců na východě Slovenska. Debata o válce na Ukrajině se tam zvrhla. Ministři obrany a zahraničí Naď a Káčer svými tvrzeními publikum rozhodně nepotěšili, nedá se ale říci, že by jim předtím bylo nakloněné. Ozývalo se skandování „My chceme mír!“ nebo „Hanba!“ Na ministra zahraničí dokonce, že „Káčer patří na pekáč“. A ministři odpovědeli v podobném duchu. 

Kým budú takýto.. "trtkovia" snažiaci sa úplne nezmyselne polarizovať spoločnosť a naštvať maximum ľudí, okupovať Slovenskú politiku.

Tak naštvaný ľudia pôjdu, budú voliť Fica..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mám názor.. V mizernej spoločensko ekonomickej situácii, môže otvorene "za vojnu" a jej pokračovanie, agitovať buďto nejaký ten "Putin" alebo politický samovrah bez štipky realizmu a pragmatizmu v kečke. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemám za koho by som kopal. (nenašiel som nikoho kto by bol ochotný zaplatiť za rozumné rady) Tak s radosťou si teraz kopnem aj do Fica.

Fico ktorého politický program znie "korumpovať a nechať sa skorumpovať". A akonáhle mu bude jasné, že nejaké tie percentá napríklad z toho predaja migov na Ukrajinu skončia v jeho vrecku, budezrazu nadšene za a bude tvrdiť že je to pre Slovensko veľmi prospešné. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 29 minútami, alamo napísal:

môže otvorene "za vojnu" a jej pokračovanie, agitovať buďto nejaký ten "Putin" alebo politický samovrah bez štipky realizmu a pragmatizmu v kečke. 

a  ti co volaju po "mieri" a dufaju ze sa dockaju ako tu rusi spravia poriadok , tych zaradujes kam ?  To su oportunisti a realisti ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Presne si to definoval, Fico je typický oportunista. Pre neho je podstatné iba to, aby získal moc. Chce sa zviesť na vlne frustrácie voličskej základne, ktorá je masírovaná dezinformáciami ruskej propagandy.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 43 minútami, Tono napísal:

..ktorá je masírovaná dezinformáciami ruskej propagandy.

Podľa mňa ho budú voliť skôr preto, lebo otvorene vyhlasuješ "ľudia keď budete voliť Fica, tak ma naštvete.."

A pretože ty štveš ich.. Tak, čo asi tak čakáš že potom urobia?

Sú to zväčša "normálny" ľudia, chodia do práce, platia dane. Nepotrebujú nijakú podporu od štátu. Reálne sa o ich skutočné potreby, nijaký politik nezaujíma a nevie ich identifikovať.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja síce momentálne vôbec nevidím, čo sem tyso vypisuje. Lebo minule sa mi tu niekto vyhrážal, že ma dá na ignorlist. Tak som sa nechal inšpirovať, povedal som si že vyskúšam ako to funguje. A dal som na ignorlist tysa.

Takže keďže vôbec neviem, čo sem píše (a ani ma to nezaujíma). Ani mu nemôžem odpovedať. Fakt zaujímavá situácia.

..

Milé "intelektuálne elity".

Ja teda osobne Fica voliť nebudem, budem voliť Sulíka. 

A áno, už iba preto lebo to tu veľa ľudí naštve ešte viac.

Keď už teda chcete súťažiť v tom, kto koho viac naštve.

:focus:

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, alamo napísal:

A áno, už iba preto lebo to tu veľa ľudí naštve ešte viac.

Volit z trucu aby niekoho nastval ?   Ano, dakujem za ukazku ako sa sprava pubertalny volic.  nastastie toto je velmi vzacne spravanie,  volici sa mozno nespravaju racionalne ale vacsina z nich si to aspon racionalizuje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Trafená hus zagága..

Citát

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/660007-kacer-sa-pustil-do-matovica-papalas-a-podliak-vytiahol-fica-z-hrobu/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box

Káčer sa pustil do Matoviča: Najhorší papaláš a podliak. Vytiahol Fica z hrobu

Rastislava Káčera rozčúlilo, že Igor Matovič, ktorý chodí takmer dva roky s ochrankou, promuje svoju pondelkovú besedu v Michalovciach ako diskusiu bez ochranky. Matovičovi vyčíta, že kritizoval papalášstvo a niet väčšieho papláša ako on. Takto sa podľa Káčera správa "len úplný podliak". Matovič pripomenul, že Káčer nedávno v Michalovciach počastoval divákov, ktorí vyjadrovali nesúhlas, slovami ako dobytok či opice.

„Igor Matovič bol síce neschopný premiér, ale jedno sa mu uprieť nedá. A mala by to primerane oceniť aj Slovenská spoločnosť anestéziológie a intenzívnej medicíny. Politickú mŕtvolu Smeru oživil ani nie z klinickej smrti, ale z hrobu. Na človeka, čo nevie bez podvodu ani diplomovku napísať, to je slušné,“ uviedol Káčer.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov