Jump to content

Ficove roky III

game
 Share

Recommended Posts

kazdy poslanec berie mesacne cca 3 000 euro na asistenta/ku....treba sa obetovat a nepotrebnne prac.miesta zrusit a peniaze na dochodky su na svete.....vyrataj si 3 000x12=?.... x150=?...... :)

• 1 year later...

Ficko dal obcanom nejaku hadanku a vraj kto sa dopatra k menu tej XY osoby, tak mu posla flasu sampanskeho....mozno som tu neznamu osobu dedukciou a vylucovacou metodou vypozorovanou u "specialnych prokuratorv" objavil....tuje dolkument od GP...

file:///C:/Users/vratnica/Downloads/IV_3_Pz_29_21_1000_12.pdf

odporucam stranu 12.....

kedze som abstinent, tak flasu prenecham nejakemu ucastnikovi sutaze "HRY o ZIVOT" kde sa hra, okrem toho zivota, aj o miliony.... :)

Možno si abstinent, ale aj mierne pripitý by si všimol, že si sem vložil odkaz na disk v tvojom počítači. Tak ale možno nejaký fakt dobrý heker sa k tomu pedeefku možno dopracuje...

pred 11 hodinami, informator napísal:

tak flasu prenecham

ja nepijem, ale aj tak by som rada vyhrala nejakú drahú fľašku na Ficovi.... informator, daj sem správny link, prosím :)

nejako mi to nejde sem dat do linku...ale da sa to dohladat na stranke GP, tak som dal tu str.12...

Generálny prokurátor Slovenskej republiky IV/3 Pz 29/21/1000-12 Bratislava, 31.08.2021 U z n e s e n i e Generálny prokurátor Slovenskej republiky v trestnej veci obvineného G.H. a spol. pre zločin zneužívania právomoci verejného činiteľa podľa § 326 ods.1, ods. 2 písm. c) Tr. zák. a iné, evidovanej na Úrade špeciálnej prokuratúry Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky pod sp. zn. VII/1 Gv 26/20/1000, na podklade návrhov obvinených , B.F. a H.G., podaných podľa § 364 ods. 1 písm. a) Tr. por., podľa § 363 ods.1, § 366 ods.1, ods. 2, § 367 ods.1 písm. b) Tr. por. takto.............

str. 12

Z pohľadu celkových nákladov C. predstavovala odmena pre spoločnosť B., s.r.o., zanedbateľnú položku. V rokoch 2006-2007 sa celkové náklady C. pohybovali rádovo v desiatkach miliónov €. Odmena pre spoločnosť B., s.r.o., nedosahovala ani sumy, ktoré spoločnosť platila svojim zamestnancom na úrovni stredného manažmentu. Pre porovnanie, napríklad A.B., do ktorého pôsobnosti spadala oblasť „business intelligence“, platila C. asi 400.000,- Sk mesačne. Spoločnosť B., s.r.o., dostávala v priemere mesačnú odmenu 273.000,- Sk, čo pre jednu osobu, keďže na získavaní informácií sa podieľali obv. a aj obv.B.F., predstavovalo asi 136.000,- Sk mesačne. Pre porovnanie výšky iných vyplatených odmien C. obv. H.G. poukázal na zmluvy týkajúce poradenstva v oblasti trestného práva uzatvorené s Advokátskou kanceláriou L., v ktorých bolo dohodnuté, že služby bude primárne poskytovať A.L. Dôvodom, prečo došlo k zadaniu zákazky práve tejto advokátskej kancelárii bola skutočnosť, že v nej začal pôsobiť A.L, ktorý síce nemal v tom čase dostatočnú advokátsku prax, ale mal špecifické skúsenosti zo svojho predchádzajúceho pôsobenia v politike. Tak ako v prípade obv. G.H., aj v prípade A.L stanovil výšku odmeny na začiatku spolupráce obv. H.G.. Priemerná odmena pre A.L bola 7.000,- € bez DPH, pre obv. G.H. a obv. B.F. asi 4.500,- € bez DPH. Za prvý rok spolupráce A.L neposkytol C. žiadny písomný výstup, za ďalšie obdobie vypracoval 5 písomností v celkovom rozsahu 40 strán, za čo mu bola vyplatená finančná odmena v celkovej výške asi 240.000,- €. Výstupy od obv. G.H. a obv. B.F. sa síce nezachovali v plnom rozsahu, avšak ich rozsah dosahuje niekoľko stoviek strán. Naviac, firma B., s.r.o., poskytovala C. konzultácie dvakrát za mesiac, pričom A.L. len raz mesačne. Uvedený argument použila obhajoba na podloženie svojho tvrdenia, že obv. G.H. ako bývalý dlhoročný príslušník SIS a šéf kontrarozviedky mal rovnako ako A.L, ktorý roky pôsobil vo vrcholovej politike, špecifické skúsenosti, ktoré bola C. ochotná náležite oceniť. V tejto súvislosti obvinený zdôraznil, že si možno len ťažko predstaviť osoby kvalifikovanejšie na vyhľadávanie a zber informácií, ako sú bývalý šéf kontrarozviedky a bývalá dlhoročná príslušníčka SIS.

V denniku N bol rozhovor s Makom a Slobodnikom. Oni ani jeden nieje bratislavcan. Len v Bratislave dostali funkciu.

https://www.tyzden.sk/video/76577/sefredaktori-dennika-n-aktualit-a-tyzdna-zaziva-slovensko-navrat-starych-cias/?ref=tit

Teraz dal otazku Hrib - co mam byt opytovany preco to povedia? Nepocul som odpoved este. Na zapade ak niekoho pristihnu pri hocijakej blbosti,sa prizna a odstupy. U nas Kalinak,ci Kovacik, ci Fico,  bude este 30 rokov po smrti svojej zapierat. Preco? Preco to tito povedia - ja som pocul rozhovor so Slobodnikom. Mne prislo ,ze on sa chce vyspovedat, nechce aby sa to uz dialo. Ale podla mna je tych zaprasenych klamarov stale vela - Kalinak - ten nepovie pravdu nikdy.

• 8 months later...

Prvy Ficov chranenec dostal 8 rokov v prvej napravnej. Sice moze byt o tri, alebo styri roky vonku, ale hadam dovtedy stihne schudnut.

Predseda Smeru na chate povedal, ako mu na Kovacikovom pripade zalezi a Para s Bodorom a Gasparom sa po jeho odchode rozpravali preco:

„Poslal by pokojne Kováčika aj dnu, ale vie, že potom… prúser. A keby tam aj nejaký odkaz od Dušana, že chlapci, ja vydržím, ale keď to bude právoplatné, tak ste v p**i“

Povedal mlady Gaspar

• 3 months later...

Takze nasi sudruhovia  veselo prazdninuju a krajina sa potaca v zdrazovani a co sa mi najviac paci... vedia oni vobec, ze tato kriza a zdrazovanie a inflacia mali v europe a amerike zalozene uz r. 2021? 

Mimochodom, podarilo sa mi parkrat zazriet na tlacovkach aj Matovica s jeho svedomim Hegerom... ti chlapi su stale viac na gumenu izbu... v Bruseli musia byt nadseny co za psychiatriu mame vo vlade... 😑