Skočiť na obsah

Ficove roky III


game

Odporúčané príspevky

ja som to cital, no ty si asi nejako skratoval v chapani napisaneho....ked teda ten autor pise o politikoch, tak teda sem daj nejaky link na overenu informaciu, ze politici, co siria tie ucelove "zarucene pravdive" informacie, to maju z ineho zdroja, ako z medii...teda minimalne s tych, co som ja spomenul......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

co maju napisat hlavne spravy?.....toto je napriklad z dennika pravda.....

 

 

Lídri koalície PS/Spolu, KDH a Za ľudí na brífingu na bratislavskom Námestí SNP predniesli vyhlásenie k zverejnenej komunikácii Mariana Kočnera s Alenou Zsuzsovou, z ktorej vyplývajú prepojenia podnikateľa obvineného vo viacerých kauzách, aj v prípade objednávky vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice, s predstaviteľmi vládnej koalície.

 

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/522744-ps-spolu-kdh-a-za-ludi-sa-vyjadruju-k-moznemu-prepojeniu-kocnera-s-lidrami-koalicie/

 

 

V rozšifrovaných správach z aplikácie Threema, ktoré má polícia k dispozícii, sú aj správy medzi Marianom Kočnerom a obvinenou z objednávky vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej Aleny Zsuzsovej. V správach, ktoré zverejnil Denník N, si Kočner so Zsuzsovou písali aj o Kuciakovi. Sú v nich nemiestne posmešky, nenávisť a intrigy.

 

...a samozrejme nasledovala pietna spomienka, aby sa ukazalo spolucitenie....

 

 

Jej prvé myšlienky po tom, ako sa dozvedela o obsahu ďalšej uniknutej komunikácie patrili rodičom zavraždených mladých ľudí, Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

 

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/522533-caputova-zistenia-o-komunikacii-kocnera-su-tragicke/

 

a media su v tomto velmi kreativne a konspiracie z ich strany su na oblbovanie takych ako si ty.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ach, zase problem s citanim ,  ved tu su spravy, nie nazor redakcie.   V com sa ta snazili oblbnut ?  (okrem toho ze to nejde,   )  A len tak medzi nami, ved to je PRAVDA :), to su provladne media.   Co take si vy fasisti predstavujete pod spravami ?

 

A ved to sa ucilo aj za komunizmu, ci  u vas nie ?

Sic :

Správa je základným žánrom spravodajstva. Správa je aktuálna, vecná, presná, úplná, spoľahlivá, včasná a citovo neutrálna informácia o udalosti alebo jave, ktorý prináša aspoň jeden doteraz neznámy fakt (alebo známy, ale vystupujúci v nových súvislostiach), pričom daný jav sa stal alebo nestal, stane alebo nestane. Správa môže byť krátka alebo rozvinutá.

 

Bud teda ukaz ze ide o nepravdivu alebo nepresnu informaciu, alebo hladaj v komentaroch.    Boze, ze aj taketo zaklady netusis, co si chodil do pomocnej skoly ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. ked necitas, ale iba dedukujes, tak to potom aj mozes napisat taku blbinu, aku si napisal....si vsimni, ze ja som ti tam dal linky na to, ze politici preberaju z medii neoverene a neuplne informacie a tie potom siria, ako fakty....

 

 

 

 

Lídri koalície PS/Spolu, KDH a Za ľudí na brífingu na bratislavskom Námestí SNP predniesli vyhlásenie k zverejnenej komunikácii Mariana Kočnera s Alenou Zsuzsovou, z ktorej vyplývajú prepojenia........

 

 

 

 

Prezidentka Čaputová sa k najnovším zisteniam o komunikácii Mariana Kočnera s Alenou Zsuzsovou vyjadrila po stretnutí s ministrom spravodlivosti Gáborom Gálom.

 

 

2. Sic :"Správa je základným žánrom spravodajstva.        Správa je aktuálna, vecná, presná, úplná, spoľahlivá, včasná a citovo neutrálna      informácia o udalosti alebo jave, ktorý prináša aspoň jeden doteraz neznámy fakt (alebo známy, ale vystupujúci v nových súvislostiach), pričom daný jav sa stal alebo nestal, stane alebo nestane. Správa môže byť krátka alebo rozvinutá."

 

tak tie spravy co boli doteraz zverejnene v mediach (minimalne v N.SME a v Aktulitach) splnaju to, co si sem dodal?......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a nie ?  je to informacia o tom co povedali politici, je aktualna, je presna, spolahliva a vcasna a neutralna.   Nehodnoti ci je to dobre alebo zle.  Rovnako informovali o tom co povedali koalicni politici. 

 

Ak ti vadi ze media informuju o tom co hovoria politici, tak verim ze po nastupe fasistov sa situacia zmeni, zavedie sa cenzura a dozvies sa len to co povedi tvoji kamarati.      Dovtedy musis vydrzat

 

Politici to nazaj vyhlasili,   podobne ako ini zase vyhlasili ze to plati soros,  atd.    A ty si sem tam prispevok kde to autor kritizuje.   Ale pochopil si to tak ze kritizuje media.    Nie si teda schopny pochopit ani o com bol,  mas svoje predstavy a tie ti jasne brania chapat. Tomu sa hovori ze mas vymyty mozog propagandou,  a samozrejme ze to netusis. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

haha....ty si ozaj krok pozadu.....a kde ja som tu podaval, ze pravda spravila kotrmelec, ked uverejnila spravu, ze politici pouzivaju spravy z medii?.....este si to skus raz precitat......ja tam predsa pisem o tom, ze politici pouzivaju spravy z medii, ktore su neuplne, nepresne, tendencne...a nevie este ake a vydavaju ich za fakty.....ved som ti tam dal aj ziarive priklady s ich komunikacnej zrucnosti v preberani neoverenych "faktov" a ich naslednej popularizacii....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator,  ty si fakt mimo.   Media publikovali kocnerove spravy,  politoici ich interpretovali. Comu nechapes ?  Kde spravili media to z coho si obvinil ?    A media ich uvadzaju ako pravdepodobne uniknute,  ich pravdivost v zmysle ze ich pisal Kocner je overena,    atd .  To su fakty.   Politici ich hned pouzili ako dokaz a to kritizoval prispevok ktorym tato debata zacala.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

media inrormovali tendencne, neuplne a z nepotvrdenych zdrojov.....udajne a "zarucene" doveryhodny zdroj nie je ziadny zdroj....politici, co pieto spravy sirili formou kriminalizovania dotknutych osob su mentalne asi na urovni svojho guru s fetom...Trubkana....tuto debatu o debilnych novinaroch idem rozpisovat na nejaku temu o debilnych novinaroch...mozno tu taka existuje...ak nie, tak zalozim...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moj osobny nazor moze byt pre niekoho tendencny a hlupy...tak isto aj tvoj....to je ok.....alebo by si chcel aby to bolo ako za socializmu?....jeden spravny nazor?....a moj nazor na pracu novinarov je napisany v teme "diletanti novinari"....nenasiel som temu z nazvom "debilny novinari" a nechcelo sa mi zakladat novu....mozno sa vtom popise aj ty najdes, kedze tu tak vehementne hajis debilov novinarov.... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teraz fakty:   Aj ked nepises jasne,  zrejme hovoris o kocneriade,     faktom  je ze policia ma kocnerov mobil a na nom cez 80 tis sprav.  Toto potvrdila aj policia a nikto to nespochybnuje.   Rovnako policia tvrdi ze tieto spravy je mozne dokazatelne spojit s Kocnerom.

Dalej uz dlho trva unik sprav z vysetrovacieho spisu, a doteraz boli vzdy pravdive.  A dostava ich Todova, podobne ako teraz spravy,   samotne spravy su teda s vysokou mieru spolahlivosti skutocne Kocnerove.    

 

Zatial sme dostali spravy medzi Kocnerom a Zsuzovou,    to o com bol prispevok a com pisu aj novinari v komentaroch je otazka ci sa taketo spravy daju brat ako fakty a vseobecny nazor je ze ciastocne,  Kocner sa moze chvalit aj tym co sa mu nepodarilo, postelne spravy nikdy nie su uplne spolahlive.  Ale ak o niecom pise, tak sa da overit ci to zodpoveda aj inym  znamym faktom.   Ide teda o indicie, nie dokazy.   

 

Netusim preco informator takto prska, ved ide vacsinou o zname veci, o tom ze Bodor mal policiu pod palcom  cvirikali aj vrabce, o tom ze Kocner mal "stastie" na policajtov aj na sudcov tiez.   Len sa teraz da o tom pisat, kedze to je podlozene minimalne spravami.  

Otvorena otazka je ina,  tento unik informacii z policie nie je normalny, a kedze pokracuje tak niekomu vyhovuje.  Novinari teda nevedome (aspon dufam)  niekomu pomahaju.    A to prilis nsvedci o ich inteligencii.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pisem nielen o kocneriade, ale vseobecne.....svoj nazor na debilov novinarov som popisal v teme o "diletantoch novinaroch", teda sa uz tu o nich nebudem vyjadrovat, kedze toto je tema o smere a Ficovi....ak chces reagovat, tak chod do temy o diletantoch novinaroch....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

https://www.aktuality.sk/clanok/733971/opat-nesiel-stazuju-sa-zeny-po-odrieknuti-vlakov-dopravca-zabezpecit-rano-ludi-je-problem/

 

U nas nejazdia roky a sme si zvykli. Nie su lekari, rusnovodici,ucitelia. Treba si zvyknut. Vsetko za darmo a nikde. Kucharky, co robia zadarmo. Moji dvaja klienti co mali restauracie v  Revucej. Zmizli. Teda ani jedlo za 3,3 nebude.

 

Podľa matky má dievča každý deň problém stihnúť tréning bez toho, aby nedostala vynadané od trénerov, ktorí samozrejme nerešpektujú dennodenné meškanie. Denisa je presvedčená o tom, že je to pochopiteľné a športovec má byť na tréningu.

 

Auto.

 

Vysvetľuje, že to nie je ďaleko, ale ani blízko. „Moji nadriadení nebudú donekonečna rešpektovať, že dochádzam neskoro, aj keď to nie je mojou vinou. Čas, ktorý mi chýba, si musím poobede nadrobiť v práci. O to kratšie som doma s mojimi deťmi a neustále sa dookola naháňam,“ prezrádza, aké problémy jej robí vzniknutá situácia na železniciach.

 

Na to nemam ani coment. Ona chce nieco co ma v normalnej krajine fungovat. A ja sa pytam co v tejto krajine funguje pre ludi(nemyslim nasich)?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

na druhej strane pán Fico a jeho spomínanie na uplynulých tridsať rokov:
 

Robert Fico na 30. výročie Nežnej revolúcie vyhlásil, že znamenala pre milióny občanov pokles životnej úrovne.

„A pre státisíce z nich prepad do pásma chudoby, z ktorého sa postupne začali dostávať až po roku 2007.
Súčasné médiá sú plné jednostranných informácií nekriticky oslavujúcich význam Novembra,“ napísal na Facebooku.

 

má to ovšem viacero príčin, a nie je to ani zďaleka vždy také priamočiare.
nekriticky oslavovať november je chybka, nerobia to dokonca ani vtedajší lídri.
ale nie nežná či akákoľvek revolúcia ako pojem je predsa vinný... ale vždy ľudia a ich konanie.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na meciara zabudol ? 

inak ten rok 2007 je zabavny

https://www.google.com/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9_&met_y=ny_gdp_mktp_kd_zg&idim=country:SVK:SVN:CZE&hl=sk&dl=sk#!ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_mktp_kd_zg&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:SVK:CZE&ifdim=region&hl=sk&dl=sk&ind=false

 

 

Ale november je zmena od komunizmu ku slobode,  od novembra sa nemozeme vyhovarat na cudzich, co sme si zvolili to sme dostali.  

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Len 2007 je prave rok co prisla kriza a pokles,  fico to ma nejake pomylene.  Pokles prisiel zaciatkom 90 rokov ale zhruba v 96 sme dosiahli podobnu uroven ako v 89,  odvtedy sme az do 2007 prave rastli a dobiehali zapad.  To aspon hovoria cisla o HDP na hlavu. Z pohladu ekonomiky mame za sebou rast aky sme este v historii nezazili,  Problem su posledne roky, ked zaciname stagnovat,  chybaju reformy, extenzivny rast vdaka zahranicnym investiciam sa vycerpal.  nejsou lidi :),  A na skolstvo sme sa vykaslali, na  vedu a vyskum tiez. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sedí. 90. roky úplne vynechal, katastrofálny stav a praktiky v školstve a v zdravotníctve, v športe... to sú hodne boľavé miesta, týkajú sa každého... šport vtedy, ke´d môžeme nadávať.
mimochodom, platy rastú, nedávno som čítala, ale miliardy sú v nenávratne. kdesi sú, celkom určite.
ovšem prečo zrovna 2007. bál sa vytiahnut 90?
pán Fico tu gazduje už koľko? nepočítam... 10 rokov? a mimochodom, všetci majú maslo... ani jeden nie je bez viny. vrátane nás. a našich volebných účastí a výberu....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

iste,   mohli sme byt ovela dalej. Ale zrejme je to ako s anglickym travnikom,  chce to cas. 

 

Ale mame tu v europe skanzen, Bielorusko   tak si mozeme pozriet aka bola alternativa v 89.

https://www.google.com/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9_&met_y=ny_gdp_mktp_cd&idim=country:BLR:LTU:EST&hl=sk&dl=sk#!ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_pp_kd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:BLR:LTU:EST:SVK&ifdim=region&hl=sk&dl=sk&ind=false


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov