Skočiť na obsah

Ficove roky III


game

Odporúčané príspevky

Ja som dnes dostal echo, ze spravca chce zacat novu schodzu. Dnes som si pozrel co su to za ludia za tou sprostredkovatelskou firmou(ludia bez titulov - teda biele kone). Aj ich vykazy - ze co to je zac. Doteraz ma to nezaujimalo.

 

Ja som im poslal zalobu - spravcovi aby sa vedel ako zariadit a nie. Zacina vyssia hra.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vcera bol oznam.

Som ho naskenoval pravnikovi a nakopiroval ,6ks pre susedov a ich som nastivil a kazdy mi otvoril dvere. 

 

 

Samozrejme na tu schodzu prijdem a porozpravam.

 

 

 

 

 

 

A vlastne ze to chcu opakovane robit priznavaju ,ze prvy krat klamali. Im je to jedno. Oni chcu len proviziu. A ja im ju odmietam dat.

post-1625-0-00366200-1468017472.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Stale som rozmyslal co s tym konatelom - sefoom od spravcu - ....

Vychadza mi to len tak ze ho musim zrusit. Mozno to dokazem. Idem to spravit. Zrusim ho.

 

 

Vyem ho z roboty .. lebo mam dovody a mu nedoverujem a zacnem na tom pracovat zajtra.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Toho spravcu zrusim(nemyslim ludi co pracuju v BH) - lebo mi pomohli aj ludia co nebyvaju u nas v cinziaku a im vadi. Nebude tam. 

 

Matovic Galo ci Lipcis mozno sami nevedia zrusit Kalinaka a Fica. Ale ja toho zmrda zrusim. A nebudem sam.

 

V mojom cinziaku nebude robit zlo - prehral. Tym ze dal novu schodzu -ale prehral by tak ci tak. Ale on zlo nebude robit ani v inych cinziakoch. V mojom meste nebude robit zlo. Ja nechcem aby taki ludia robili zlo aj v krajine. Mi  mame velke problemy ci  budeme mat a dokazeme ich prekonat len ked budeme sa spravat slusne. 

 

 

----

Mne pomohli aj ludia so sudu aj s bytoveho hospodarstva. Neviem ci som mal to napisat. Ale taka  je pravda. Tym ludom dakujem, ak im niekto ublizi - ci si dovoli -je mrtvy clovek.

 

 

Ja dnes filozovujem a rozmyslam co spravim zajtra, hej zajtra ak preskocime nedelu to spravim v pondelok pojdem za primatorkou  

Aby odvolala zmrda.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co ja viem? Mne to uz aj smiesne - idioti ta chcu okradnuut. Zlodej ma vediet ako kradnut. A to tak, ze nevies ze ta niekto okrada - a ked to niekto si mysli nemoze vediet kto ta chce okradnut.

 

----------

Ja si realne myslim a inak to dopadnut nemoze - ze ojekakaci budu znami a nic nedosiahnu len hanbu.

 

Nechapem ze ti ojekakaci nepoznaju ani zakon. Im je zakon volny . Oni to zrejme vedia aj proti zakonu. A sa im to zrejme dari ,ale narazili.Predvcerom bola schodza stal som vedla ojekakaca - stym inteligentnejsi som sa aj rozpraval. Ten tupejsi povedal vetu ze nech si to napise sam - prezencnu - ja ze ty chces po mne peniaze a si to mam pisat? ten inteligentnejsi to zacal spisovat.

 

Cele to bolo aj tak zbytocne - cela ta jeden a pol hodinova schodza - lebo porusila zakon a podla mna je neplatna.  Ale ti dvaja ojekkaci tam aspon stali, aj ojekavac spravca, aj ja - ale ludia co chcu byt v komisiach sa na schodzi ani nezucastnili.

 

Neplatna je kvoli tomu ,ze na opakovanie schodze v tomto pripade potrebujes suhlas 80 percent vsetkych, a to nikdy mat nebudu.

 

Osobne ma sklamal a som bol vykolajeny - ze zmenil stanovisko clovek co chcel zalovat(ja som to robil aj kvoli nemu  - mam jeho podpis pod zalobou). Ale on tomu nerozumie - najstarsi clovek a  vysvetlil mu syn ako ma hlasovat. Motiv neoznam - lebo su najrizikovejsi ludia co nebudu mat peniaze.

 

Ostatni ludia dodrzali slovo a hajili svoje.  Takych je 5.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vcera som si zasiel na pivo a prisadol si kumne nejaky starsi clovek. Dochodca a sme sa rozpravali.  Na koniec prisla pren rodina. A bol tam chlap co som ho poznal - policajt co mi "poradil" aby som to dal na sud,ze aj to je riesenie. Ked ku mne prisli som to uz s pravnikom riesil.

 

A sa toho dochodcu pytam, kto je to a on ze jeho syn.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja len tak pre srandu -- zase porusili zakon. a uz ich nebolo v nijakom hlasovania jedenasenast  Pri jednom hlasovani ci ma mas ta firma zastupovat bol o  8 hlasov teda  8 im nedoveruju.  Inak ak chceli nieco opat riesit museli mat trinast hlasov. Vedeli o tom ak niesu blbi a nedali a samozrejme nemali trinast hlasov. Prehrali. Nech daju zapisnicu v pondelok - hned ide na sud ci vstredu - hned ide na sud a porusili dalsi zakon. Ci ju aj nedaju. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Proste porusili zakon  - posrusili zakon. a Na sude nevyhraju. lebo sa to neda. Cele to pojde na sud aj nemuselo -len su vu blbi a  pojde,

 

 

Aj prva schodza aj druha  je nezakonna.  BBudu dve za paisnice  - neviem ci aj bude druha- napadnem ju ze je nezakonnna - pravnik sa vyhra ak bude zzapisnica. Ja tiez.  Ja  to spravim , lebo musim.  ------------  ak nieco kcete robte aspon zakonne ci slusne.

 

Neviete to tak robit -tak nic neurobite.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bola minulu stredu nova schodza  o tom istom ako prvy krat. Uz bola aj realna volba a na zateplovanie a rekonstrukciu im chybali dve hlasy. Potrebovali jedenast mali devet. Traja proti ci sa zdrzali a styria nezucastneni.

 

Zaloba zabrala sa snazili to robit podla zakona. Snazili ale neurobili. Ale mne to mozno vyhovuje.

 

Proste mi to vyhovuje,ze mozu dat aj dalsiu schodzu - opakovanu ale uz budu potrebovat trinast hlasov a to nikdy, nikto, neda. Alebo som zvedavy co navrhne moj pravnik - lebo tam strategii a moznosti je vela. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

JA len tak so srandy - svoju zalobu vyhram - proti strana bude chciet zrusit prvu  zapisnicu, bude to v jej prospech. Dnes som si nacital aj zakon inak on sa novelizuje kazdy polrok od prveho jula je dalsia novelizacia ci platnost - ja by som najradsej zazaloval stat a poslancov.

 

Realne este budu asi tri schodze. Dve  budu iste a bude aj tretia. oje..su blbi. To im dosial stacilo. Byt drzi a blbi.

 

To ze mame taku vladu aku mame a si ju zasluzime a ze je to nas obraz - uz to chapem. Ti susedia su naozaj...... aj blbi, aj o######..., aj sebecki, aj ...

 

Ja to kludne vyhram - nemyslim len svoju zalobu ta je stopercentna - ale ze oje ba... utru hubu. Ale akych sprostych mam susedov, teda aj spoluobcanov to je az neuveritelne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuz je pravda, ze narod ma taku vladu, aku si zasluzi

len mam pocit, ze generacne to ide od deviatich k piatim a darmo nadavame, ze dnesna mlada generacia je blba... aku sme si ju vychovali, taku ju mame

 

a co sa politikov tyka, vobec nie som si isty (a obavam sa), ze Fico III. nie je vrchol ladovca :( ako bolo kdesi napisane, nie Kalinak je problem, ale cela generacia (generacie ?) slovenskych politikov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes bol opat postovy den(ja som to od pravnika dostal asi o tri hodiny neskor). Mi suseda stala vedla postarky,ze to neprevezme ze ona na sud nechce ist. Ja jej ze to vyhram a na sud nepojdete. Teda sa bala prebrat dopis od sudcu,kde predbezne pozastavil uznesenia z prvej zapisnice - co pre mna nic neznamena. Len to ze asi tu zalobu vyhram.

 

 

 

----

 

Co som nove pochopil. Keby sme mi mali malo penazi vo fonde oprav by nas sa ani nepokusali oje..at. Oni ak sa chcu o nieco snazit - vytahy ,ze su vraj mode(mi ho nastastie nemame) - to bude problem kolegu - u nich navysili fond oprav aby si vedeli dovolit vytah a proviziu. Ak budu mat dostatocnu sumu to spustia presne ako u nas. Dostatocna suma ja neviem - oni si to vyhodnotia. Ale banka SLSP da 90 percent. Teda ked u nas v pisomnom hlasovani vedia a ze chcu stodvadsatsest tisic - vo fonde mame desat percent z tej sumy. 

 

 

Pre mna vyhra bude to - ze nie vyhram zalobu prvu druhu tretiu zalobu - ale ze oje bav..ci skoncia a to nielen v mojom cinziaku.

 

Inak asi sa u nas v meste o tom zacina rozpravat. Zacinaju si to uvedomovat aj priemerni ludia. Pred dvoma hodinami som to v krcme zasluchol. Bolo to pri stole oje...vaca naseho spravcu - pocuval to jeho synovec. Rozpraval to jeho kamarat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://tv.hnonline.sk/ekonomika/800099-ti-ludia-si-musia-brutalne-doverovat-truban-vysvetluje-ako-funguje-korupcia-na-slovensku

 

Ti ludia co su pred Basrtnakovym bytom. Priklad ja -som tam nebol len kvoli tomu aby sa to nedialo. Ovela vacsie peklo ako ja - ja mozem byt v klude nikmu som nic nespravil aspon v tom deju(ani v pripade zateplovania u nas).  Ja som prisiel vyjadrit podporu slusnym ludom v statnej sprave -oni taky tam su -mozno su v mensine ci zastrasovany zhora - ze ak to neurobis prides o miesto.

 

Tie uplatky nejdu pre uradnika ani na riaditelovi. Tie bere politicka a mafianska spicka. Neurob to nebude riaditel ,neurob to nebude uradnik.

 

Neurob to nebude policajtny riaditel, ci prokurator.

 

http://hnonline.sk/slovensko/800801-matovic-je-hystericky-zavadza-ludi-generalny-prokurator-reaguje-na-kauzu-okolo-spirka

 

inak toto je boj a uvidime ako to dopadne. Nemam o tom vela nastudovane ale ja si to nenecham lubit a ja neprehravam.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Zajtra je posledny den pre dalsiu zalobu. Rozhodol som sa ju dat. Pravnik ju napise ja precitam,pripomienkujem ci nech mi vysvetli o co ide a posle.

 

Porusili zakon - bolo uznesenie - dolezit kde je potrebnych jedenast hlasov v zapisnici je napisanych desat,realne bolo devet. Bol som na schodzi.

 

Proste to uznesenie je neplatne ,ale ak nepodam zalobu zajtra, v nedelu bude platne, aj porusenie zakona.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Verili by ste ze pravnikovi podakujem? Hej oni niektori aj robia uzitocne a slusne veci. A su potrebni -ti slusni. Je dana dalsia zaloba.

 

Prva zrusila prvu schodzu, druha zrusi druhu a dalej uvidim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V rumunsku sme spravili par nakupov. Toto je nakup ranajok na  3 dni + dalsie veci. 6 mineralok 1,5l, , 20 kroasantov,3l sladenej vody, 5l piva, chleba, servitky, 4 banany,2 papriky, 3 rozne pastety, 10-15 dg sunky, tvrdeho syra na platky, keksiky, 3 l mlieka,sardinky apod. Z kreditneho uctu to stiahlo nieco cez 22 eur.

 

Ale co je pozoruhodne na vsetky potraviny mas znizenu sadzbu 9% . Zakladna 20% je len na pivo a servitky. Teda tam som zaplatil DPH 9,47 lei,teda v priemere 10,5% na Zlodejsku by to bolo 2krat viac 17,42 lei, teda 19,3%.

 

Zrejme aj trochu viac lebo neviem ci u nas mineralka stoji 27 centov, jeden kroasant 22 centov, 0,5l piva 30 centov, velka bageta 38 centov, nakrajany grahamovy chleba cca 750g 22 centov a pod.

 

Este doplnim benzin som najdrahsi kupoval za 4,83lei a najlacnejsi asi 4,60lei teda 1,05eura. Rumuni ale musia castejsie jazdit na plyn. Na vidieku som videl vela len stanic kde predavali len plyn, nemali benzin, naftu a ten najlacnejsi bol 1,99(to bola celkom bezna cena, mozno tak do 2,2lei) teda 45 centov a najdrahsi niekde na zapade 2,69lei za liter, ci kilo.

post-1625-0-79274600-1471262058_thumb.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som dnes ocapal nastenku.

 

Aj som sa nieco dozvedel.

 

Na nastenke maju nejake informacie o tej firme a maju tam dalsiu zalobu a predzvest dalsej.

 

 

Proste ja si to nenecham. A niektori budu lutovat ,ze ku nam prisli.

post-1625-0-82886800-1471392446_thumb.jpg

post-1625-0-79368200-1471392523_thumb.jpg

post-1625-0-14296900-1471392603_thumb.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slovaci su sproste telata. je fajkt.  a je absolutne nenormalne co sa dialo u nnas v cinziaku. Je to aj sranda,ale ja im nikdy svoje peniaze nedam.

 

Nikdy flistovnova - chapes - nikdy. Nikdy. A mozes sa postavit 7 krat na hlavu aj tak vysledok bude nikdy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja len tak so srandy.  Hanbim sa za chlapov. Ja som myslel ze drzia slovo. A som myslel ze vedia preco. Dvaja co mi podpisali zalobu od nej utiekli. Jeden som si myslel ,ze je chlap predomnou utekal. Posratejsi narod - ci nebudem zovseobecnovat - posratejsi cinziak ako sme mi si neviem ani predstavit.

 

Na konniec sa zastavim u Gomoryho a ten mi to vysvetli - to je ten co na vsetko jekakabe. A mi povedal,ze jeho hlas nic neznamena - aj kvoli tomu som to robil- chcel som mu ukazat ze aj jeden hlas moze nieco znamenat. Ale to je ten banik c mi buchal na radiator a ja som mu buchal na dvere.

 

Inak polovnici su taky sraci a o######avaci? Ja som myslel ze nejaku hrdost a cest. Nic. Hanbim sa za nich.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Da sa vobec toto nejako riesit v pomeroch, ktore tu vladnu?...a teraz nemam na mysli iba nase socialnodemokratickoliberalne Slov(p)ensko, ale aj ostatok statov v okolo nas. Slusnost by nemala chybat osobe, co pise taketo "pravdy" a teda sukromie by malo byt tabu, ale zasa je pravda, ze deti politikov ziju z dani ich volicov a su volena cast obcanov, urcenych na spravu veci verejnych. Takze.......?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mate tu tlacovku nejakych ujov. Ani ju nedam.

 

Ja som bol na demonstracii aj so zenou a s detmi(tristo km). Lebo pre deti chcem slusnejsi stat a da sa to. Rumunsko je priklad a boli ovela hlbsie pod nami.

 

Snazim sa nieco zmenit aj u nas v meste ci v cinziaku.

 

Mojmu starsiemu kolegovi co zil aj sa socializmu - sa tu uz nechce zit. Pojde inde stary dochodca. Ostanu tu len ######liny.

 

Stary pracovnik chce zmiznut z tohto nadherneho sveta? Preco? Preco tu nechce ostat? Medzi nami aj ja som mu vypicoval. V minulosti. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

práve pred chvíľou som si tak skutočne skutočne uvedomila, že už hodne dlhý čas, celé týždne či dokonca mesiace úplne vynechávam domácu politiku ...
nečítam a nepočúvam cielene správy,

tomu sa nedá vyhnúť, aby sa niečo cez akékoľvek kanály nedostalo do vedomia, viem, aké rezonujú mená, že sa poriadajú demonštrácie, že to je niečo ako napľutie do mora, a mocní a skorumpovaní sa rehnia do kapsy  ... od hora až dolu po malé miestne samosprávy, kde sudca typu majster H. sa ešte stále rehoce do hrsti a kde niečo také, že odstúpenie, keď som nachytaný priamo na hruškách, nehrozí ...

pauza.

už sa mi práve nechce, cielene vynechávam, nesledujem, už tak akurát stačilo, máme toľko svojich problémov a bolestí a kdečoho, že jednoducho odmietam vstrebávať ďalšie, celá spoločnosť komplet je chorá, a protiví sa mi sledovať tie ksichty tam hore, kompletne všetky.

napadlo mi to, keď som pred chvíľou niekde zarela drobné video so speváčkou Kirschner, o tom, že už nemôže k politike mlčať ani ona, či tak nejako ... a mne napadlo, že a čo z toho? ja ani počúvať a sledovať. 

pauza. na chvíľu proste dosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://dennikn.sk/540365/jana-kirschner-zastavme-uz-politikov-ktori-nam-klamu-rovno-do-tvare/

 

nemam piano

 

Ale este jedno lepsie.

 

http://www.aktuality.sk/clanok/361577/raper-strapo-o-politike-ked-padne-kalinak-ficova-armada-sa-rozprchne/

 

Ja si ich vazim. Za nazor.

 

Ja mam kamarata co je v podniku obchodny riaditel - jeho sestra(sudkina) mi pomahala so zalobou. On uz  chce ist do dochodku - je aj sef turistom a uz je unaveny.   Unaveny z debilov. Teda dalsi odide. Dalsi slusny clovek. A to je velka strata my ich vela nemame. 

 

 

---------------

 

Od nas su sikovni ludia. Podla mna aj nie o######avaci ... nemyslim Danka .. budeme mat stretnutie po dvadsiatich rokoch a v tej triede nebude jeden o######avac. Slusni ludia alebo si to zliznu.

 

Ale ich poznam. Tam o######avac nemal miesto. A bolo vela sikovnych ludi co sa presadili.

 

 

Moja skupina ci kde som ja patril - sme stale spolu. Dvoverali sme si pred dvadsiatimi rokmi a dvoverujeme si aj dnes. Sme len starsi chlapci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov