Skočiť na obsah

Ficove roky III


game

Odporúčané príspevky

Andrej Danko by mal prijať osobné rozhodnutie. Uviedla to v oficiálnom stanovisku koaličnej strany Most-Híd jej hovorkyňa Klára Debnár.

„Vzhľadom na zverejnené informácie by mal predseda Národnej rady SR prijať osobné rozhodnutie,“ uviedla Debnár. Danka vyzvali na odchod z postu predsedu NR SR aj predstavitelia viacerých opozičných strán.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/491744-andrej-danko-sa-k-rigoroznej-praci-nebude-vyjadrovat-do-vyjadrenia-komisie/

 

Budu predcasne volby. A hodia to na MOst. Bugara podporia na prezidenta.  Inak co lepsie by ste im poradili? Ja osobne - kradnut dalej. Ale velmi rafinovane,ze Vam na to nepridu. Budu tam kde Kocner(podla mna Kocner aj Basrtnak to maju na dozivotie), ci Janusek.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Lajcak podal demisiu. Zdrhnut chce aj Kazimir. Ak prezident Kiska vymenuje Kazimira za guvernera NBS -strati u mna posledne ... nieco preco som ho volil.

 

Kazimir na MINFIn je presne to iste ako Kalinak na vnutre. Pre mna presne to iste zlo.  Kalinak - Gaspar, Kazimir -Imrecze. 

 

K Lajcakovi? Je vacsci zmrd ako Fico? Ci mensi? Pred mesiacom, rokom,dvomi,6timi sa lubili. Preco?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zaujimave je, ake moznosti sa teraz Lajcakovi nukaju.
-moze sa vzdat mandatu poslanca a vysrat sa na slovensku politiku
-moze si mandat nadalej uplatnovat a byt sucastou koalicie
-moze si mandat nadalej uplatnovat, vystupit z klubu Smeru a stat sa nezavislym poslancom. Koalicii by tak oficialne zostalo iba 75 poslancov 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vymenoval si to dobre. Ale so Zitnanskou a Kalinakom sediet v jednej lavici nebude. Preco?

 

Lajcak a prezident. Ja som si myslel,ze nato nikdy nechce ist. Raz ma pomylilo nieco co spomenul o impulze.

 

Ale kto by ho volil? Inak sranda pred desiatimi dnami mal tridsatdva percent?  Priklad ja nie- za kolaboraciu so Smerom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

SDKU - tam nehlasovali spolu SNS - SMER- Kotleba a Kolar?  Za dochodkovy strop to bude asi to iste. Teda SDKU -tyso vdaka za poznamku. Budem sledovat lepsie SaS poslancov. CI to nehodim Olano. Inak Most sa nevytratil z koalicie? Teda budeme volit Most? 

 

------------

Most - SDKU- Sietari volici vy ste stastni - co ste za poslednych 8 rokov dosiahli ? Ja Gratulujem - je to aj vasa praca. Vy ste toto volili a mate to vo vlade a parlamente. Ja nie. Moji su v opozicii. Vy volici tychto stran ste zodpovedni co sa deje v tejto krajine. Nielen tupci co volia kotlebu,danka ci fica.

 

Gratulujem a tlieskam. Aj Miklosovcom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to co deje teraz zacina pripominat meciarovske casy, sns vo vlade obracia zahranicnu politiku a nikto nie je schopny zatiahnut rucnu brzdu. a najhorsie ze na tom spolupracuje ustavna vacsina parlamentu.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Treba uznat, ze Globalny pakt o migracii Dankovi akoby v poslednej chvili z neba spadol. Dnes je temou zahranicnopoliticke smerovanie Slovenska (a oni urobili vsetko preto, aby nou bolo), len nedavno novinari opisali ako Danko podvazdal pri ziskavani titulu, byvali ministri z SNS dostali 11 a 9 rokov natvrdo a SNS zasluzene prezivala tazke obdobie. Netvrdim, ze temu Globalneho paktu nemala SNS pripravenu, lebo k tomu sa proste musi principialne postavit kazde trdlo. Pellegrini mal teraz tlacovku a povedal, ze "Slovenska republika sa stretnutia v Marakesi na 100% nezucastni, aby obcania boli kludni" Funguje to jednoducho, najprv tych jednoduchsich ludi do nepricetnosti vydesia sirenim klamstiev a hoaxov a teraz spolu s fasistami a vacsou polovicou opozicie (co dava dokopy ustavnu vacsinu) strkaju hlavu do piesku "aby ludia boli kludni". Da sa povedat, ze Slovensko zacina doplacat na populizmus a prvym na rane je jeho obraz v zahranici. Koalicne aj opozicne strany, u ktorych sa dali obcas pozorovat aspon naznaky pricetnosti sa chytili do vlastnej pasce. Toto o slovenskej politike skutocne vela vypoveda a nie je to nic, cim by sme sa mohli chvalit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://www.facebook.com/martin1fedor/posts/10218410922252911

 

Martin Fedor - SDKU - vsak tyso?

https://sk.wikipedia.org/wiki/Martin_Fedor

 

Ako hlasoval ked ich kotleby natreli? A samozrejme Bugar tam len vosiel a vysiel. 

https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=40914

 

-----------------------------------

Preco sa Danko odtrhol z retazi?

https://dennikn.sk/1312439/nova-hadka-v-koalicii-sns-podpisala-zmluvy-na-stihacky-podla-pellegriniho-su-neplatne/?ref=mpm

 

Cital som v diskusii. 

Lebo Danko si myslel,ze tie peniaze ma uz iste. Resp.do juna tohto roku bol krotky. 

 

A teraz ho zacnu byt po lebeni.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://www.aktuality.sk/clanok/646471/koalicia-moze-prist-o-tesnu-vacsinu-v-parlamente/

 

„Predseda Mosta-Híd Béla Bugár následne reagoval, že ide porušenie koaličnej zmluvy.“

 

Bugár si spočítal, že ak by aj neboli predčasné voľby,  4-ročné volebné obdobie končí 5.3.2020. Zrejme pragmaticky kalkuluje, či ešte zostať v koalícii, alebo už začať apelovať na „morálne hodnoty“. Teraz sa mu vyskytla príležitosť, ako koalíciu „potopiť“ a vyjsť z vládnutia s Dankom a Ficom s "charakterom". Ak by to urobil, pripravil by si podmienky pre koaličné jednania s výtazom budúcich volieb a získal by možno nejaké body, pri voľbe za prezidenta. Kto vie, či bude mať ešte podobnú príležitosť. Keby chudák ešte vedel, kto bude zostavovať budúcu vládu, určite by dnes dokázal zaujať rozhodnejší postoj...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to co deje teraz zacina pripominat meciarovske casy, sns vo vlade obracia zahranicnu politiku a nikto nie je schopny zatiahnut rucnu brzdu. a najhorsie ze na tom spolupracuje ustavna vacsina parlamentu.

 

a v com su tieto casy Meciarovske?......ze by v tom, ked  sa v parlamente dokazalo, ze sme parlamentna demokracia a nie totalitarske liberalno-fasisticke zriadenie?

 

............ Funguje to jednoducho, najprv tych jednoduchsich ludi do nepricetnosti vydesia sirenim klamstiev a hoaxov a teraz spolu s fasistami a vacsou polovicou opozicie (co dava dokopy ustavnu vacsinu) strkaju hlavu do piesku "aby ludia boli kludni". Da sa povedat, ze Slovensko zacina doplacat na populizmus a prvym na rane je jeho obraz v zahranici. Koalicne aj opozicne strany, u ktorych sa dali obcas pozorovat aspon naznaky pricetnosti sa chytili do vlastnej pasce. Toto o slovenskej politike skutocne vela vypoveda a nie je to nic, cim by sme sa mohli chvalit.

 

tak toto ja pokladam za hoax, ako s poucky....

https://www.aktuality.sk/clanok/646471/koalicia-moze-prist-o-tesnu-vacsinu-v-parlamente/

 

„Predseda Mosta-Híd Béla Bugár následne reagoval, že ide porušenie koaličnej zmluvy.“

 

Bugár si spočítal, že ak by aj neboli predčasné voľby,  4-ročné volebné obdobie končí 5.3.2020. Zrejme pragmaticky kalkuluje, či ešte zostať v koalícii, alebo už začať apelovať na „morálne hodnoty“. Teraz sa mu vyskytla príležitosť, ako koalíciu „potopiť“ a vyjsť z vládnutia s Dankom a Ficom s "charakterom". Ak by to urobil, pripravil by si podmienky pre koaličné jednania s výtazom budúcich volieb a získal by možno nejaké body, pri voľbe za prezidenta. Kto vie, či bude mať ešte podobnú príležitosť. Keby chudák ešte vedel, kto bude zostavovať budúcu vládu, určite by dnes dokázal zaujať rozhodnejší postoj...

 

Bugar, ako nadejny kandidat na prezidenta, nespravi nic, co by mohlo skazit jeho vyhliadky na uspesnost volby do uradu prezidenta...  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tono

Tie tri byvale Kollarove stetky su spolahlivejsie, ako radovy poslanec Smeru, ale treba uznat, ze postupne im ubuda.. Navyse ked ide o vela, mozu sa spolahnut aj na kotleby a neviem za aku cenu dovladnut relativne v pohode. Je to iba otazka guraze.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na Tatri bol Pelegrini. Chcu zachranit aby pre Smer pracoval Lajcak. Vraj kvoli predsednictveOBSE a vraj ho chcu aj za prezidenta. Teda co chcu? Aby bol diplomat ci prezident? O co im ide, ked vedia ze lajcak uz nechce robit pre smer nic.

 

A bola na peleho otazka,ze prezident moze ist do Marakesu. Pele,nech si ide, a potom  vysvetli obcanom.  Ved dnes keby bol Lajcak prezidentom asi by tam na stopercent siel.  

 

------------

Ako Lajcak prezident - nema ziadnu sancu. Ja si myslim,ze to je spravne. U mna mi vadilo a vadi ,ze bol v SMere, ale niekto napisal, ze by ho volil keby mal o jednu moskovsku skolu menej. KSC. Teda pre mna ten clovek by nebol nikdy volitelny, ale oni ho tam chcu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Este co ma napadlo.. Pellegrini - nema poker face - aj v tej diskusii,ked sa okrajom bavili o stihackach, a Pele povedal,ze stihacky nebudu(kseft) kym nebude v parlamente vyriesena obranna strategia - vtedy sa usmieval a skodoradostne mu klipkalo oko. Teda som zvedavy ako to dopadne. Suboj Smer a SNS.

 

Zmluvy preto premiér momentálne považuje za neplatné a „čokoľvek na obrane podpísali, tak to môžu dať do skartovačky“. Uznesením z 11. júla vláda uložila ministrovi obrany Gajdošovi do 31. decembra tohto roku „uzatvoriť po odsúhlasení finančnej časti ministerstvom financií zmluvné dokumenty s vládou USA potrebné na obstaranie nových taktických stíhacích lietadiel“.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/493747-pellegrini-nepostavili-sme-sa-proti-lajcakovi-ale-proti-marrakesu/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox

Bol som fajcit asi po tridsiatej minute a toto som nepocul.

 

Skartovat? Trhat faktury? CI vysetrovat ? A dat na to podnet, Nie sa akoze pytat. Porusilosa nieco? Ano? NIe skartovat vysetrit. Nie pytat sa. Vidite rigrozka aj marakes su srandy pre ludi. Toto to malo zakryt. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V súčasnosti v médiách dominuje téma väzobného stíhania aktivistov Greenpeace. Danko sa na margo tejto témy vyjadril:

 

"Bez akceptácie rozhodnutí súdov nie je možné budovať právnu spoločnosť. Vyjadrovať sa k akémukoľvek rozhodnutiu súdu nie je úlohou politikov,"

 

Generálny prokurátor SR Jaromír Čižnár si v pondelok vyžiadal príslušný spisový materiál v súvislosti so žiadosťou o odňatie veci z pôsobnosti Krajskej prokuratúry Trenčín a zároveň za účelom preskúmania postupu orgánov činných v trestnom konaní.

 

Generálneho prokurátora vymenúva a odvoláva prezident Slovenskej republiky na návrh Národnej rady Slovenskej republiky.

 

Poslanci národnej rady sú volení zástupcovia občanov Slovenskej republiky.

 

Nie je to Oxymóron?

 

Vďaka bohu mám technické vzdelanie. Subjektívny výklad fyzikálnych zákonov našťastie nepodlieha právnemu výkladu ani žiadnemu vykonávaciemu predpisu.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kovboj Ciznar podal dokaz, ze na slovensku, ktore sa hrdi, ze je tu zavedena liberalna demokracia, vladne ulica a tzv. aktivisti, akoze tribuni ludu...vivat pravny stat...vivat liberalna demokracia.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kovboj (Ciznar) prehlasil, ze dozorujuci prokurator nepochybil, iba si inak vylozil zakon.....ak nepochybil, tak sudca rozhodol na zaklade toho, co mu navrhol prokurator, ktory nepochybil, takze uvalenie vazby bolo zakonne...ci nie?....ak teda bolo zakonne, tak zrusenie tohoto zakonneho aktu ma svoj postup...ci nie?....Ciznar teda konal na zaklade coho?.......

 

jedine  riesenie tak, ako to predviedol GP, je iba to, ze dozorujuci prokurator je pravny analfabet a nema na prokurature co robi....vtedy by sa dalo ospravedlnit konanie GP, ktory vydal prikaz na prepustenie teroristov....ako inak sa moze v pravnom state rozhodnutie sudu dat zrusit GP?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak na toto som este nemyslel, ale pokusim o to.... :)

 

mne sa to stale ale podoba, ako aj u teba, tak aj u GP, na sposob riesenia problemu...."ucel svati prostriedky".....aj za cenu , ze spravite z okresneho prokuratora debilneho uradnika....len potom by sa mal ten dement s toho okresneho miesta pobrat na krizovatku riadit dopravu...co by ale tiez mohol si tam zle vyhodnocovat stavajucu dopravnu situaciu....tak neviem kde by ste ho mali zasit :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuz zjavne nechapes co sa vlastne stalo, tak od zaciatku. vazba nie je trest, sud o treste este nerozhodol. vazbu navrhuje prokurator a moze svoj navrh stiahnut. na rozdiel od sudov je prokuratura riadena centralne a tak nadriadeny moze rozhodnut inak, GP ma takuto pravomoc a pouziva ju, napriklad ked zabili filipinca tak prokutator vazbu neziadal ale gp ano. ulohou sudu je posudit ci su splnene zakonne poziadavky. sud sam od seba neziada o vazbu ani ju neukoncuje. a teraz k podmienkam: su tri dovody: ak hrozi ze bude pokracovat. a to musi byt podlozene faktami. v tomto pripade je kazdemu jasne ze ostraha objektu si uz da pozor a tak nie su ani naznaky ani moznosti ako by mohli pokracovat. druhy dovod je moznost ovplyvnovat svedkov, k cinu sa hrdo priznavaju, neviem o indiciach ze by ovplyvnovali a tak tento dovod je zrejme tiez vyluceny. a tretim je moznost uteku. zase chybaju aj indicie uteku. no zvonku to naozaj nevyzera na opravnene dovody. v obdobnych pripadoch sa vazba neziadala, je teda skoro iste ze krajsky sud by ju zrusil a vysledok by bol ze stat bude platit nahradu. nuz prokurator zakon neporusil ale bol trochu menej pricetny, zato sudkyna je fakt mimo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Delegátov vyzval k tomu, že musia začať"makať každý jeden deň" a nemôžu sa spoliehať len na Fica či Pellegriniho.

Vrátil sa aj ku komunálnym voľbám a poďakoval tým, ktorí sa nehanbili kandidovať za Smer, za čo mu v publiku zatlieskali.

 

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22004033/snem-smeru-zacal-fico-vystupi-s-vyse-hodinovym-prihovorom.html#ixzz5Z6Q5nL9w

Mal som susedu - co u nas bola zvolena za SMER. Do mestskeho zastupitelstva, Ale to asi 9 rokov dozadu. Nebola,ci bola ja neviem za  Smer,a ako vazne.

 

Ked bolo v Revucej stretnutie za Martinu a Jana, Revucanov tam bolo asi dvesto. Ziaden prejav,len sme tak cez polhodinu, hodinu stali. A revucky spevokol zaspieval hymnu. Spievala tam aj suseda. Nemyslim, ze z kolegiality - lebo snimi spieva. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov