Skočiť na obsah

Ficove roky III


game

Odporúčané príspevky

Textil a obuv z Číny boli na Slovensku súčasťou colných podvodov v rokoch 2013 a 2014. Zistil to OLAF a teraz žiada, aby pre nevybrané clo za druhej Ficovej vlády, naša krajina vrátila do rozpočtu Európskej únie (EÚ) 302 miliónov eur. Informoval o tom dnes Denník N.

https://www.aktuality.sk/clanok/621476/pre-colne-podvody-ziada-unia-od-slovenska-vyse-300-milionov-eur/

 

Vlaky zadarmo, obedy zadarmo - potom su tam a mozu kradnut. A ze toto nieje mafiansky stat. Inak debo so SNS, ze platy navyse a rekreacie. 

 

Preto mame tento stat aky mame. Ja som velmi rad ,ze o tychto zlodejinach sa len docitam. Nasledky samozrejme znasam - ale zatial sa ma velmi zdravotnictvo netykalo. 

 

Doprava ,skolstvo - to viem prezit. Sudnictvo, policia. Toto u mna v okrese je vcelku OK.  Ale co to voli co so vsetkym tymto ma problem ja nechapem.

 

.-----------

A ten olaf ci zahranicne institucie riesia len veci co sa ich tykaju. CI cigarety(vid Revuca, Ruzomberok) ci tento textil. Zrejme sa to predavalo na zapade. Preto to riesia. Neriesia co sa deje v EU na vychode. Rozkradanie eurofondov ich nezaujima.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Zvlastna tlacovka. Zvlastny generalny prokurator. Zvlastna cena za zivot. Ja(keby som bol novinar) by som sa generalneho prokuratora spytal, za aku cenu by v palili jemu gulku do hlavi. Do tela -  aby sa prestal tupo tlamit. 

 

Preco je mlady novinar dolezitejsi ako generalny prokurator. 

 

Neviem ake maju proti nim dokazy. Priame ja sa tomu nerozumiem - ale zbran nemaju? Ci nemaju vobec nic. Teda zivot tych dvoch mladych a tychto 4roch je absolutne nula. Za sedemdesiat tisic zmarenych ix zivotov. Je to tak iste? Ta nahanacka na orave - ci preteky nestali ovela viac - nehoda ferari a porsche s fabiou? 

----------

Nasiel som podobnu uvahu.

 

Koľko stojí zavraždenie obyčajného občana v našom štáte keď vražda investigativného novinára je 70000 E odhadom možno za 5000 E. Kam sme sa to dostali a vďaka komu? Dnes som počul jednu dôchodkyňu v autobuse vykladať, vraj Kuciak nemal pchať nos kam nemá a nič by sa mu nestalo a tak mu treba, asi to bola nejaká účastníčka Ficovho MDŽ. 

Čítajte viac: http://domov.sme.sk#ixzz5ShcEZ45H

Vam to nenapadlo? Tu su zmarenych x zivotov, dvaja mrtvy -4 do smrti zavreti za 70 000? Ich rodinny prislusnici.  Aku tu ma cenu ludsky zivot?  A ten kochuj si robi srandu? CO je za to zodpovedny? Peklo.  Kto stanovil tu cenu? Ja? Ci ma vacsiu zodpovednost on?  Este sa tam pochechtava. 

 

Ide o prianych 70 000. Oni ukradnu rocne dvadsattisic krat viac. Teda vedia zabit kludne 40 000ludi. A ze alkohol zabija.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dvaja policajti oficiálne pred vyšetrovateľmi dosvedčili, že videli, ako vlečú vietnamského podnikateľa Trinh Xuan Thanha do slovenského vládneho špeciálu. Informáciu priniesol Denník N.

Tomu bratislavská krajská prokuratúra potvrdila, že prokurátor podal návrh na začatie trestného stíhania.

 

Uz sa ani nechcem pytat na ich cenu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ad priame dokazy - udajne u vraha sa v domacnosti nasla vrazedna zbran (kdesi som cital v komentaroch)
bud je to hoax, alebo je vrah debil, alebo ma k tej zbrani citovy vztah :D

rad by som veril, ze maju tych pravych a ze ti zaspievaju

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

Po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej, ktorá bola len náhodnou obeťou, sa obvinení chystali zavraždiť aj prvého námestníka Generálnej prokuratúry SR Petra Šufliarskeho.

 

Informáciu priniesol portál Aktuality.sk s odvolaním sa na dôveryhodný zdroj, ktorý potvrdil začatie trestného stíhania za vraždu v štádiu prípravy.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/486777-obvineni-z-kuciakovej-vrazdy-sa-chystali-zavrazdit-prokuratora-sufliarskeho/

 

tak sa nám to posúva na nový hardcore level...

 

 

Policajný prezident Milan Lučanský hovorí, že policajti museli raziu urobiť predčasne, lebo sa báli úniku informácií. Objednávateľa tak musia hľadať ťažšou cestou ako pôvodne chceli.

https://www.aktuality.sk/clanok/629532/lucansky-raziu-sme-urobili-predcasne-podcast/?utm_source=pokec.azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok1

 

skôr by som povedal, že ich tlačil čas, aby nedali dole aj toho prokurátora

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takze Fico vyzyva Sulika na ferovku. Leader koalicie vs leader opozicie. Jeden bude vycitat druhemu, ze k nemu Kocner chodi na ranajky a druhy bude vycitat prvemu, ze s Kocnerom zije v jednom baraku. Stmelujucim prvkom slovenskej politiky je jeden mafiansky sedlak. Tu sme sa dopracovali.

Mimochodom, aj Sufliarsky ma za usami. Clovek uz v tejto republike pomaly nema komu drzat palce.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Stmelujucim prvkom slovenskej politiky je jeden mafiansky sedlak. Tu sme sa dopracovali.

 

 

no jo, ale keď ten sedlák začne rozprávať, tak sa otrasie v základoch komplet celý politický mainstream ... dá sa predpokladať, že od Fica, cez Borisa Dolára, až po Šulí(n)ka, všetci usilovne pracujú na tom, aby držal hubu. a z pozadia im držia palce Dzurinda s Miklošom, aby im to vyšlo... som zvedavý ako to chcú urobiť, či ho cez procesnú chybu presťahujú na Belize, alebo sa mu v base stane nehoda...

 

 

Clovek uz v tejto republike pomaly nema komu drzat palce.

môžeš Harabínovi ... podľa aktuálnych preferencií je z prezidentských kandidátov na treťom mieste ... to sme to dopracovali...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kde sme to dopracovali  - som si pozrel zoznam kandidatov v nasom meste mam vybrat dvanastich z trisatpat. A? Neviem ani jedneho, styroch vybrat? Vzdy som chodil volit.  U nas mesto je relativne poriadku.  Neviem o tom ,ze by u nas nejak kradli, ci by nas zadlzili. Chodniky robia.

 

Kde sme to dopracovali a ze nemam sancu ani jedneho vybrat - to je otazka kde sme to dopracovali. Slusny clovek tam nepojde,alebo slusny kvalitni ludia tam nepojdu - venuju sa svojej praci svojim zalubam -oni neveria zeby nieco vedeli zmenit. Tie volby su uplne zbytocne. 

 

Nase mesto je mesto kde ti zmizne 50 percent sikovnych ludi(50 percent z populacie - znich vacsina sikovnych ludi) a to sa odzrkadli. Ja to dvihat nebudem. Lebo nemam na to. Budem podporovat ludi co to myslia a robia dobre pre deti. Malovanie ,futbal . Popar rokoch asi im poviem hes hes -prec.

 

Som to ukazal zene. Nech mi ona vyberie koho mam kruzkovat ja tam nepoznam nikoho,koho by som ja dobrovolne dal(doteraz vsetky volby som diktoval koho ma volit zena). Co mi vyberie na 90 percent spravim. Asi sam od seba dam ,chalana z ulice. Mozno dvoch. Su z ulice. Ale?....  Ja neviem aky maju program - som sa s nimi Dvadsat tridsat rokov nerozpraval. Viem kto su ale neviem co chcu. Inak ulica je kratka do dvadsat domov. Su ulice u nas ,kde byva tisic ludi su take aspon tri sidliskove - na nasej ulici - coja viem 40 ludi.MOzno 60.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

presne tak....jeden tu uz nemoze verit nikomu druhemu iba sebe samemu....tak isto ako za komunistov......ja by som odpurucal, aby sa medzi nedoveryhodne institucie  zaradla aj novinarska obec....za komunistov sluzili cervenej ideologii a teraz modrej a este aj majitelovi...a robia to radi, lebo peniaze.......teda ziadna pravdiva informovanost, ale citatelnost je na prvom mieste.... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no sa zda, ze ten "investigativny" novinar zacal otvarat kopc zaujmavych tem.....a nielen o tom, co on (udajne) pisal.....

 

https://www.aktuality.sk/clanok/630505/marian-kocner-odovzdal-originaly-zmeniek-v-kauze-markiza/

 

....podla novinarov podozrivy cislo jedna Kocner, ktory sa svojou pracou dopracoval az k tomu, ze usvedcil seba a aj spolupachatela Ruska s toho, ze v inkriminovanom case ohrozenia, tejto v tom case jedinej "pravdomluvnejJ sukromnej TV stanice,  spolocne riadili tento odrb kanal a vedome a cielene zavadzali obcanov....uz to asi casom vsetko vyjde napovrch v tejto medialnej zumpe na slovensku......a navyse sa udajne Lipsic osobne poznal z obvinenou z objednavky vrazdy Kuciaka a poznal sa aj s Kocnerom.....komu sa da este tu verit?.......taky maly podvodnicek ako Kocner a tolko znamych na verejnych miestach....aj ten slovensky insiminator zo Sme rodina (demokraticka opozicia) sa radil medzi jeho znamych a aj medzi znamych tej obvinenej Anny Zs.  ...samozrejme sa zoznamili omylom cez SMS-ku...nejako cudne ako aj ta "nevinna" fetacka s Cisteho dna (ci cisteho vina?)....tolko cudnych nahod az s toho jedneho mrazi.... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

že by jedna kasta? rovný rovného.

pohybujú sa už takmer tridsať rokov v rovnakých hoch kruhoch, samozrejme že sa poznajú, kamaráti majú kamarátov, tí majú ďalších kamarátov.

politika.

 

takto to beží aj v umeleckých kruhoch a v kdejakej inej spoločnosti, prečo by to nebehalo takto práve v politike? poznajú sa. točia sa tam, samozrejme sa poznajú krížom krážom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pekne ze su tak kamaratsky... :)  

 

len je smiesne, ked sa navzajom obvinuju s toho, kto kde s kym a kto koho pozna osobne a kto spolu  dovolenkuje, ci medzi sebou obchoduje....atd....senzacne odhalenia a svedectva o krivom charaktere dotycneho.....ked neskor sa objavi ze sa vsetci medzi sebou dobre poznaju a su spiazneny obchodne resp. rodinne, tak sa vsetko javi inak....to uz ale nikoho asi netrapi....teda takto to bezi...ako aj ty pises....skratka hornych 10 000(?) sa samohodnoti pred nesvojpravnou spodinou, ktora len cumi, cumi, cumi a potom ide k urnam a vdaka tejto skorumpovanej bande bude volit nieco nevidaneho.....fasistov.....ale kedze spodina je nesvojpravna, tak vsetko je nelegitimne a teda sa to osetri zakonom a je vymalovane....absurdistan....nieco na sposob toho, co popisuje aj Baranek......

 

https://glob.zoznam.sk/komentar-jana-baranka-stekot-nemrtveho-psa/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Vajčáka lámu smeráci nasilu:
https://www.aktuality.sk/clanok/636967/lajcak-bude-mozno-kandidovat-na-prezidenta/?utm_source=pokec.azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok1

zrejme si v centrále vyhodnotili, že jedine on ich zachráni od fiaska v prezidentských voľbách...

už teraz môžem vyhlásiť, že budem v druhom kole hlasovať proti nemu, nech by bol protikandidát ktokoľvek... teda s výnimkou Čaputovej, či ako sa tá dorota volá. to by som k druhému kolu nešiel vôbec, lebo smeráckov síce nemám rád, ale z ľudí ako je ona, je mi na grc...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

NO ja to mam zazite - teda premna jeto jasne - vrece zemiakov. Nikto kto bude kolaborovat so Smerom. 

 

Vajcak. Vajcak.  Nevola sa Lajcak?   Preco ho ludia musia dehonestovat na mene?

 

Bol zapas s Lucencom. Super sa snazil. Mali sme velmi peknu akciu ale lucenecky brankar to zazracne chytil. Bol najvacsi potlesk. Chalan nechapal preco mu tlieskaju. On dostal tri styri goly,aj na taj strane kde boli ludia ,ale nebol taky aplauz, dobre dali dali dalsi gol. Nechapal ten potlesk,ked golu zabranil. Ze nebol. Zebol ovela vacsi a ludia mu tlieskali. 

 

Jeden z trenerov  -kandiduje za SNS - predtym zareval - on ma silny hlas rez a rubaj dokrve. Hned jedna mamicka mu povedala prestan. Aj sam to nedospieval po madarskej kotrebe. Hanbil som sa zanho.  Nikdy SNS ANI Smer kandidat odomna hlas nedostane.

 

Toto zareve - pri zapase,kde hraju jedenastrocni chalani. Pritom v tom luceneckom druzstve mohli byt vacsina slovakov. Ved je to jedno aj keby tam bola vacsina madarskej narodnosti. 

 

Spravil nam hanbu. Neexistuje aby moj syn pod nim hral.On jeho trener nieje ale ani nikdy nebude.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

„Dnes už vieme, že organizátori tých demonštrácií po vražde Jána Kuciaka boli z organizácií, ktoré platí George Soros. My dobre vieme, kto sa s kým schádzal a akú úlohu v tom čase zohrával. Všetko to pôjde von, až bude jasné, kto si objednal vraždu,“ dodal Fico.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/491426-dve-percenta-z-dani-poukazat-rodicom-fico-to-navrhuje/

 

O co ide Ficovi? O predcasne volby? Preferencie padaju. Vlastne aj volici ubudaju.

 

A ze preco ten clanok na Pravde.

Len cez víkend expremiér Robert Fico zverejnil na svojom facebookovom profile rozhovor z 18. októbra pre server Echo24.cz, v ktorom tiež hovorí o tom, že organizátori sú z organizácií, ktoré platí G. Soros. „My dobre vieme, kto sa s kým stretával a akú rolu v tom čase zohral. Všetko to pôjde von, keď bude jasné, kto si objednal vraždu,“ povedal.

https://www.etrend.sk/ekonomika/organizatorov-protestov-za-slusne-slovensko-niekto-anonymne-udal-vypocuva-ich-naka.html

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja sa už len smejem, čo všetko vylezie z tej chorej hranatej hlavy.

 

Ja len dúfam, že sa raz dožijem času, keď tomu sviniarovi pôjdu tvrdo po krku a skončí v správnej cele. Aj so svojimi ľuďmi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vysvetlenie je jednoduche....sprava sa ako kazdy ypolitik, ktory sa citi odstavena na druhu kolaj....ci uz vo vlastnej strane alebo verejnostou....ukaz jedneho politika, ktory  by sa v podobnom psychickom rozpolozeni a fyzickom odstaveni spraval inak....podla mna nenajdes ziadneho....no u mna je stale na vyssom leveli ako "Dobry anjel".... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fico sa nemá čo správať ako politik odstavený na vedľajšiu koľaj, pretože podľa vlastných slov už v politike štyri roky nepôsobí!

hádam si stojí za svojimi slovami, a nesral by si do huby... a keď už je teda z politiky von a nevie čo z voľným časom, tak môže sadnúť do auta a spraviť si výlet - previezť sa po diaľnici z BA do KE, ktorá je, tiež podľa jeho slov, už osem rokov komplet hotová!

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

co na to povedat?....asi len tolko, ze uz tu je vidiet psychicky vyvoj Fica....nejakom podobne sa spravaju vsetci politici a novinari......klamu a podvadzaju, ale je na volicoch a citateloch vyhodnotit, kto klame a podvadza menej a podla toho sa zariadit....ci uz vo volbach alebo v podpore toho-ktoreho media..."a vo tom to je".. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To, čo Fico predvádza v posledných dňoch, to je už prípad pre psychiatriu. Teda, on je už dlhší čas vhodný exemplár pre psychiatrov. Klamať, kradnúť a ohovárať všetko čo sa dá, v tom je špička. Bastard tunelársky.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ved vravim...sprava sa ako kazdy politik....myslis, ze su nejake svetle vynimky?....media ukazuju ze nie....aj podvodnika Basternaka stale oznacuju takto...podnikatel Basternak....teda vsetci podnikatelia su podvodnici, lebo Basternak zbohatol na danovych podvodoch a stale ho oznacuju za podnikatela...teda danove podvody su legalna cesta v podnikani....ci nie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

Vo štvrtok sa mali na Národnej kriminálnej agentúre (NAKA) konať ďalšie výsluchy organizátorov z iniciatívy Za slušné Slovensko.

 

Napokon sa tak ale nestane, informovala iniciatíva na svojom facebooku. „Dnes popoludní nám bolo oznámené, že vec bola na základe rozhodnutia prokutátora vecne a miestne odstúpená,“ napísala iniciatíva.

V tejto chvíli nie je jasné, aký bude ďalší postu NAKA alebo prokuratúry a či sa bude v predvolávaní a výsluchoch pokračovať respektíve bude vo veci anonymného trestného oznámenia vznesené aj konkrétne obvinenie.

... 

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/491698-naka-pozastavila-naplanovane-vypocuvania-organizatorov-za-slusne-slovensko/

 

tak toľko zatiaľ k tomu na základe anonymného trestného oznámenia...

stačí na nich pozrieť, to sú predsa typickí členovia skupiny ovplyvňujúcej mocenské pomery platení Sorosom... 

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/491426-dve-percenta-z-dani-poukazat-rodicom-fico-to-navrhuje/ -_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov