Skočiť na obsah

Ficove roky III


game

Odporúčané príspevky

tyso

Ale to by sa Fico musel začať stavať do Orbánovskej pozície..

Viesť tvrdú konfrontáciu s EU, napríklad vyslovene odmietnuť prisťagovalecké kvóty..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo, uz zacal. toto je priprava na predcasne volby. teraz sa hra na to kto bude vinnik. uvidime co zvladne bela, ale fico to hra zatial dobre. predcasne volby skoncia tak ze vlada bez smeru zrejme nebude mozna

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tyso

no kto bude "vinník"?

doteraz to vždy bol "sprostý národ"..

ja si nemyslím že to zrazu bude iné, "krasoduchovia" nikdy sami seba, zo svojich neúspechov neobvinia..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo, vinnikom predcasnych volieb ma byt MOST,   ten teraz na  prvy pohlad nema dobre riesenie.  Aj ked mu vymenia Kalinaka, tak karta Soros im dost brani ostat vo vlade.  Smer tak ostane ako ten co snazil konstruktivne konat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Soros karta" ako konečný dôvod, ktorý povalí vládu?

Pochybujem..

Srandovné ale je, že práve tý čo kvôli "Soros karte" najviac jačia, pravidelne vyťahujú "Putin kartu" a zlých ruských tajných agentov čo neblaho ovplyvňujú dianie u nás aj vo svete..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Cim dalej sa zda, ze terajsia opozicia na cele s prezidentom a oligarchiou spoza nich, nam tu pripravuju Kyjevsky  scenar riesenia ako povalit vladu za pomoci ulice, chaosu a vyuzit-zneuzit pri tom aj vrazdu dvoch ludi a rozdelit si statne funkcie minimalne do predcasnych volieb....tak toto a sposob ako to "demokraticka" opozicia a prezident pretlacaju je politicke chrapunstvo a zneuzivanie obcanov tejto skur...ej republiky, za ktorej pomery moze minimalne v takom rozsahu cela politicka scena a skorumpovana novinarska spodina (okrem vynimiek samozrejme), ktoru stedro podporuju oligarchovia....zaujma tu este niekoho obcan? kazdy samozrejme zastupuje celu spolocnost.....cudne :(


:bejby: :punk: :hehe:

 

attachicon.giflegitimnym-cielom.png

 

na co teraz narazas?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na čo by som mal narážať? Nevieš čítať text z obrázka?

 

 

 

Myslel som, že ten debo už prerazil dno, ale tými rečami o "štátnom prevrate" sa zhovadil už úplne. Štátny prevrat sa dial pred 2 rokmi v Turecku, a aj to len v štádiu pokusu. O štátnom prevrate by ten debo mohol kecať vtedy, keby opozícia vyzvala armádu na prevzatie kontroly v štáte, a nie že zopár ľudí sa zíde na námestiach. Tresnite domu debovi už niekto po papuli, nech sa spamätá.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel.. Ja ti neberiem že je Fiko debo..

Ja tvrdím že tento humbug vedú ešte nebezpečnejsí debili, ktorý si "správnu vládu" predstavujú hlavne tak, že k nám tá "Správna vláda" dovezie aspoň milión musulmanov..

https://domov.sme.sk/c/20775972/postoj-dennika-sme-ku-konspiraciam-ktore-siri-robert-fico.html

Máme spoločenské poslanie a zodpovednosť prinášať čitateľovi ucelené informácie a vysvetlenia - najmä v časoch takéhoto komplikovaného spoločenského diania, aké prežívame dnes.

Občan vypni mozog.. My ti "pravdu", pekne predžujeme a natrávime, a potom ti ju do hlavy nakrciame hotovú..
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na čo by som mal narážať? Nevieš čítať text z obrázka?

 

 

Myslel som, že ten debo už prerazil dno, ale tými rečami o "štátnom prevrate" sa zhovadil už úplne. Štátny prevrat sa dial pred 2 rokmi v Turecku, a aj to len v štádiu pokusu. O štátnom prevrate by ten debo mohol kecať vtedy, keby opozícia vyzvala armádu na prevzatie kontroly v štáte, a nie že zopár ľudí sa zíde na námestiach. Tresnite domu debovi už niekto po papuli, nech sa spamätá.

 

Trochu spomal.....politici na cele s Kiskom uz klesli sice do suterenu moralnej stupnice, ale novinari ho uz prerazili a mam dojem, ze uz su pomaly na opacnej strane zemegule ak nie vesmiru....a citat viem, akurat neviem, co ma ten clanok spolocne s dnesnym blaznenim na SK....popis to teda...vdaka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Postoj denníka SME ku konšpiráciam, ktoré šíri Robert Fico

 

Ako budú postupovať reportéri a editori denníka SME.

 

7. mar 2018 o 17:49 SME

 

V čase, keď je potrebná jasná podpora pre kritickú, dôveryhodnú a nezávislú žurnalistiku, premiér Robert Fico šíri myšlienky o cudzom nepriateľovi, ktoré sa najčastejšie objavujú na konšpiračných weboch. Práve tieto informačné zdroje podkopávajú demokratické inštitúcie.

 

Odmietame sa stať kanálom pre akúkoľvek protisorosovskú nenávistnú kampaň. Ale pre médium, ako je SME, by nebolo správne bojkotovať Roberta Fica alebo ignorovať jeho tlačové konferencie.

 

Máme spoločenské poslanie a zodpovednosť prinášať čitateľovi ucelené informácie a vysvetlenia - najmä v časoch takéhoto komplikovaného spoločenského diania, aké prežívame dnes.

 

Budeme však ku konšpiračných teóriám, ktoré šíri, pristupovať ešte kritickejšie. Nedovolíme Ficovi odpútavať pozornosť od podstatných vecí, budeme takéto pokusy ignorovať alebo čitateľovi dôkladne vysvetľovať, prečo sa premiér tejto krajiny uchyľuje k taktike oslovovať najnižšie pudy verejnosti.

 

Prípadne, Ficove vyjadrenia tohto typu sa objavia v našej sekcii Lovíme hoaxy.

 

Dôverujeme úsudku našich novinárov, že dokážu vyhodnotiť danú situáciu a postaviť sa kriticky aj takejto snahe premiéra.

 

Ak usúdia, že Robert Fico namiesto informovania verejnosti zneužíva tlačovú konferenciu na šírenie konšpiračných teórií a nenávisti, odídu alebo prerušia priamy prenos.

 

Redakcia SME

 

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/20775972/postoj-dennika-sme-ku-konspiraciam-ktore-siri-robert-fico.html

 

 

Dovolím si skopírovať celé, keďže ide o vyhlásenie redakcie (s ktorým sa tiež stotožňujem). Takto to má byť.

 

 

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je u SMEtiarov a ich klone v Nocniku nejaka normalizacia?.....to co tu tocia o nejakej vyvazenej a kritickej zurnalistike?......dalsie masirovanie, ze my nic, lebo to vsetko niekto iny?....kuva, sebareflexia jak h-vado :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto tu je práve dokonalý obraz polarizovanej krajiny... presne toto tu bolo pred nejakým štvrťstoročím.

čo tak v prvom rade upokojiť krajinu, ako základ.

vymýšľanie konšpirácií o odznakoch a podobných kravinách tomu pomôže? je tu spústa mladých dizajnérov a grafikov, a spústa drobných podnikateľov, ktorí to bez najmenších problémov po pár stovkách vedeli zrealizovať za pár dní...

nie je úlohou vlády a premiéra ukočírovať krajinu, keď sa búri?

Maďarič, ktorý pred pár rokmi sám seba prezentoval ako najväčší obranca pána Fica, spomeňte si na výsledok prezidentských volieb... sa ukázal ako najväčší frajer.

to pán Kaliňák je prilepený sekundovým lepidlom k tej svojej stoličke?

 

Kiska ako prezident má tiež právo sa pýtať, aj Fico má právo... ale spochybňuje vlastnú mládež, vytiahnutie Sorosa a spústy kdečoho, spochybňuje, že sú mladí schopní usporiadať protestné akcie a pochody... vidí za tým bubákov, zabúda vidieť, že sa diali a dejú aj v zahraničí.

 

a pritom nevedia prísť ani na to, kedy bol vlastne Kuciak a jeho partnerka zavraždení - domotali to so súdnym a obhliadajúcim lekárom, nedodržali predpísané postupy a napriek veľkému humbuku okolo zatýkania talianov sú všetxci na slobode - a v podstate sa na Kuciaka úplne zabudlo, pretože sa pán premiér a minister vnútra sústredia na konšpirácie okolo maďarských židov. čo priniesli nové?

vie ešte vôbec niekto tam vo vláde že nejaký novinár bol zavraždený?

vôbec nemusel byť zavraždený z politických dôvodov, ani z novinárskych, akože stúpil niekomu na otlak, možno stúpil, ale komu vlastne?

 

čo tak skľudniť situáciu? alebo rok s osmičkou na konci pracuje?  odchod Kaliňáka by upokojil situáciu aspoň trochu, menej divokých konšpirácií rovnako...

a ten miliónový balík na stole.... to bola absolútna katastrofa... takto sa normálny premiér nespráva.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Revúca - Námestie Slobody od 17:00 do 20:00

 

som zvedavy. Ci tam budem. Asi ano je to najdolezitejsia udalost obcana za tohto statu. Som zvedavy kolki tam budeme, ci viacej ako na nejakom plese.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

 

maslo na hlave ma kazdy....Kiska ako prezident najviac...a to nepisem preto ze ho nemam rad....a ze sa rozne veci okolo vrazdy tej dvojice zo strany policia udiali akosi divne, tak ja to pripisujem soku s toho co sa stalo a s tlaku besniacich novinarov a opozicnej SaS a OLaNO.....media pocnuc Basternakom neinformovali nestranne a toto je vysledok ich prace....navodili atmosferu toho, ze za vsetko moze Smer a aj jej koalicny suputnici....takze za tuto zaciatocnicku blamaz zo strany policie si musia sypat popol na hlavu hlavne novinari.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

spýtaj sa ináč: má dôvod klamať? keď na to je na jeho úrovni spústa svedkov? povedal už 5.3. toto:

Politický vývoj na Slovensku nie je nijako ovplyvňovaný zo zahraničia. Myslí si to štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí (MZVaEZ) SR Ivan Korčok.

"Pokiaľ ide o stretnutie prezidenta Andreja Kisku s Georgeom Sorosom minulý rok v septembri v New Yorku, môžem potvrdiť, že som sa na ňom nezúčastnil ani ja, ani nikto z delegácie MZVaEZ SR," uviedol na svojom profile na sociálnej sieti.

Reagoval tak na pondelkové vyhlásenie premiéra Roberta Fica (Smer), ktorý nepriamo poukázal, že za prejavom, s ktorým vystúpil prezident v nedeľu (4.3.), môže byť americký miliardár Soros.

 
rok predtým, roku 2016 tam však bol Miroslav Lajčák:  https://dennikn.sk/minuta/1051061/
 
a čo teraz?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uprimne povediac za kiskom prejavom je fico, to ze kiska priniesol temu predcasnych volieb je skor dosledok ficovych utokok na neho. nie je to sice velmi statnicke ale pochopitelne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

spýtaj sa ináč: má dôvod klamať? keď na to je na jeho úrovni spústa svedkov? povedal už 5.3. toto:

 
rok predtým, roku 2016 tam však bol Miroslav Lajčák:  https://dennikn.sk/minuta/1051061/
 
a čo teraz?

 

 

takze neklame.....nerobim mu obhajcu, iba konstatujem. A to ze tam bol Lajcak mna osobne az tak netrapi a ak to bude problem nech od neho nasa zdegenerovana medialna sfera ziada vysvetlenie.

 

uprimne povediac za kiskom prejavom je fico, to ze kiska priniesol temu predcasnych volieb je skor dosledok ficovych utokok na neho. nie je to sice velmi statnicke ale pochopitelne

 

 ak si si doteraz nevsimol, tak Kiska to zacal svojim zdrziavanim vymenovania ustavnych  sudcov a potom sa to zacalo gradovat.....pre mna je skor problemom, ze Kiska si za cenu chaosu vybavuje osobne spory s Ficom a nevaha do toho zatiahnut vsetkych obcanov....takze kto prvy "vystrelil" je nepodstatne a prezident sa sprava ako desperado a tu dal jasne najavo, ze nie je prezidentom vsetkych ludi, ale iba casti, ktora mu ide po ruke....je to predsa len politicky nesvojpravna a politicky nekomplentna osoba, ktora sa svojim terajsim chovanim znizila na uroven politickych dobrodruhov Sulika a Matovica.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Informator, cim viac cumim do diskusii o Sorosovi a "zarucene overenych informacii", tym viac zacinam verit tym konspiraciam :)

Verim, ze si sa do toho nacumel uz tolko krat, ze Ta to uplne zmagorilo.

 

Boh vie co Tvoj sukromny zivot :) (to bolo len skonstatovanie, hlbsi zaujem nemam)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Spirko by to mozno(len moja blba domienka u neho,lebo ho nepoznam) nedaval,keby nezabili tie dve deti. A nebola by takato atmosfera. Ze sa to moze zmenit. 

 

Mal odvahu predtym, aj dnes. Mozno moze mat aj dnes velke problemy. Ale urobil to. Povedal pravdu.

 

------

Dva tyzdne dozadu som pisal, ze to bude dalsi ich prokurator. Som rad ,ze som sa mylil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov