Skočiť na obsah

Ficove roky III


game

Odporúčané príspevky

slimak, nerozumiem. narativ problemu je nedovera v policiu ze dokaze vysetrit nieco v com su zamoceni chranenci smeru a vina sa kladie kalinakovi.

a to ze opozicia nema na vladu si myslim stale. mne by stacilo aj vymenit par ministrov ale ak vznikne dohoda o predcasnych volbach tak ok. ale uprimne nevidim riesenie bez smeru

a ocakavam ze fico teraz hra na to most bude musiet opustit koaliciu a zobrat na seba pad vlady. potom pride dohoda o predcasnych volbach

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kratke zhrnutie :    Na rozdiel do Remiasa  tu nie je podozrenie ze ide o politicku vrazdu,   nie su ziadne indicie ze by Kalinak ci Fico tuto vrazdu chceli alebo aspon o nej vedeli vopred.  Ale su silne indicie ze kryju plno inych zlocinov.   A toto bol skor spustac verejnych protestov.   Na druhej strane ja osobne nevidim alternativu v opozicii.   Mna by uspokojilo ak by sa SMER zacal chovat aspon trochu normalnejsie, vymenit Kalinaka a zbavit sa aspon vplyvu aspon casti oligarchov.  

Kluce od miesacky teraz drzi Bugar,  aj ked sa mu moze stat ze sa mu strana rozpadne pod rukami a potom pride nejasny chaos. 

Takze si myslis,ze staci vymenit Kalinaka a preco? Neboli ti ludia od talianov zamestnanci Fica?

 

Tato kauza - nieje o tom,ze zabili novinara primarne. Ale o tom o com tam pise,teda ani nie o Troskovej. Teda ,ze tu nefunguje nic. A za to Kalinak za vsetko nemoze. NBU a SIS - co je najblizsie nespada pod ministra vnutra. Ale Fica - premiera.

 

Kalinak tam nemal byt nikdy ministrom. Je aspon desat pribehou - kauz kedy mal byt odvolany a nie su aspon tri(pred rokom 06) co ho mali vylucit a o to uchadzat?

 

Nevidis alternativu ,teda LSNS to nieje(ani nikde inde). A stacilo by ti aby Kalinak odisiel.  To si pisal dnes o druhej . 

 

Pre teba mozno. Pre mna by mali byt nove volby.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slimak ja sa nebranim novym volbam ale nevidim co sa moze zmenit, nevidim normalnu opoziciu a nove volby tak podla mna povedu k podobnemu vysledku len mozno most vymeni kdh. sulik znicil pravicu tak dokladne ze este sa z toho nespamatala

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ziadne kauzy a preslapy sa nevyriesia tlacovkama mentalne nesposobilej opozicie....ratam tam SaS a OLaNO....to sa da vyriesit iba vo volbach a nie za mikrofonom a na ulici.....

 

Dnes som si pozrel správy na viacerých staniciach. Videl som Matovičove prejavy, všetko v norme, bez nejakého vykrikovania. Takže mohli by sme sa začať baviť o tvojej mentálnej spôsobilosti, lebo keď som videl Fica musel som sa smiať. Ale aspoň už vieme, že za všetkým sú židia! :D

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 sulik znicil pravicu tak dokladne ze este sa z toho nespamatala

Kto je pravica - ako pravicovy volic ako ty co radsej uprednostnis Fica? JA som Dzurindu nikdy nevolil. Za SDKU dostal moj hlas - v krajskych volbach v tedy ked aj kotleba. Najprv dostal Kotleba potom SDKU. A o 4 roky najprv Kanik a potom Kotleba - porazil vrece.

 

Tieto tvoje reci porazaju pravicu, Ta Zitnanska, Bugar, ci ini neporazaj pravicu? Nechces sa nadtym viac zamysliet?

 

Sulik znicil pravicu.  AKo? Vtej pravici si mal ludi -ekonom z KDH co aj 8 rokov na HN pise clanky pre Fica? Miklos, Dzurinda a Radicova tu v kuse nevyplakavaju? Bela Bugar. On je praviciar?  Fico je laviciar? Kto znicil pravicu a preco by to robil? kto zabil pravicu pozries sa do zrkadla?

 

Myslis ,ze gorila pomohla SaS? Len tak tak preliezli.  Ci na to myslis - ze to dali Nicholsonovci?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nedostatok spánku podľa štúdií spôsobuje halucinácie a bludy.

Jedine tak sa dá racionálne vysvetliť dnešný prejav Roberta Fica.

Odteraz je jeho vláda alternatívou jedine pre sklamaných voličov Mariana Kotlebu.

Reči o hrádzi proti extrémizmu boli iba fake news.

 

 

 

Alternatívne médiá plačú – keď máte fanúšika na Úrade vlády, stali ste sa mainstreamom.

Ak náhodou nie sme svedkami rozpadu osobnosti predsedu vlády, dovolíme si položiť mu jedinú otázku.

Nehanbíte sa, pán premiér?

https://7viet.hnonline.sk/1705594-sudnost-roberta-fica-je-ako-hradza-proti-extremizmu-neexistuje

 

Tu su len dve moznosti bud sa vyhovori na unavu,ze nespal(ako cesky prezident na virozu - on aj tak skoncil),alebo skoncil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som si pozrel správy na viacerých staniciach. Videl som Matovičove prejavy, všetko v norme, bez nejakého vykrikovania. Takže mohli by sme sa začať baviť o tvojej mentálnej spôsobilosti, lebo keď som videl Fica musel som sa smiať. Ale aspoň už vieme, že za všetkým sú židia! :D

 

Ja nezastavam fica...ak som to niekde napisal, tak to sem daj.....ja poukazujem na to, ze opozicia (SaS+OLaNO) zenu ludi do ulic a bicuju vasne....a ze si to dnes nepobadal na tom Psychomatovicov, tak to je asi tym, ze vladychtiva opozicna elita zbadala, ze procesiama v uliciach moze prist aj sama do problemov....neskoro, ale predsa. Za to sa ale tento opozicny "svatec" nevyhol dalsim konspiraciam a ma novu stopu...a k tomu ficovmu prejavu....brani sa sposobom, ako to robil vzdy....co uz moze, ked opozicia ma know-how na rozne teorie aj bez dokazov a ma k dispozicii aj mainstrem.....ale ako vravim...mne je sumafuk cely fico a aj smer, no bohuzial alebo chvalabohu, ja za to nemozem ze mas s tym ty problem......opozicia a aj prezident maju svoju konspiracnu teoriu a fico svoju.....asko vravi poucka..."politika je umenie mozneho"....a je este dodavam svoju...kazdy politik je uz z podstaty veci podvodnik a klamar....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Miroslav Lajčák nechce špekulovať o Sorosovom záujme o problémy Slovenska,

hľadanie ich príčin v zahraničí podľa neho krajine nepomôže. Nikto však nemôže spochybniť, že Soros je človek, ktorý významným spôsobom vplýval na vývoj v strednej Európe aj mimo nej, uviedol Lajčák.

Celé stanovisko:

“George Soros je človek, ktorý významným spôsobom vplýval na vývoj v strednej Európe aj mimo nej. To je fakt, ktorý nikto nemôže spochybniť. Zaujíma sa o dianie u nás, v susedných krajinách aj v krajinách, ktoré patria medzi priority slovenskej zahraničnej politiky. Toľko k jeho osobe. Vôbec teraz nechcem špekulovať či a do akej miery sa zaujíma o dnešné problémy Slovenska. Sú to problémy domácej slovenskej politiky a hľadať ich príčiny za hranicami nám nepomôže. Vyzývam všetkých, aby k riešeniu týchto problémov bezodkladne pristúpili s chladnou hlavou a s vedomím zodpovednosti za náš spoločný štát.”

https://dennikn.sk/minuta/1051170/?ref=mpm

Takze Lajcak nechce dat demisiu? Ochvilku tu bude fotka Kisku, Sorosa a Lajcaka - dva roky stara.

https://slovensko.hnonline.sk/1705654-fico-tvrdi-ze-kiska-bol-za-sorosom-bez-zastupcu-ministerstva-nie-je-to-pravda-odkazuje-prezident

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

K policii, Gasparovi(vstredu minuli tyzden mal tu prispevok o dvoch zo zbranami a pervitine - co behal po zahradach)

 

Teda Gaspar tam vedome klamal. Lebo vedel kedy sa to stalo . V stredu nie piatok.

 

https://slovensko.hnonline.sk/1705654-fico-tvrdi-ze-kiska-bol-za-sorosom-bez-zastupcu-ministerstva-nie-je-to-pravda-odkazuje-prezident

 

Gaspar, Fico a Kalinak su zavadzaci a klamari.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pridam aj ja svoju konspiracnu teoriu....

 

game

 

.......moze byt toto terajsie diane dovodom toho, ze Vasecka sa pred casom rozhodol pokusit sa v KDH spravit "palacovy prevrat"?...taka hlupa zhoda okolnosti, ze jedneho az zamrazi... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Konšpiračné teórie sú "zadarmo"..

Články na SME a Denníku N.. A ďalších takých "médiách" sú platené..

Sú "PIANKO" zamknuté.. Nikto ich nečíta..

Iba hňup by platil za agitprop..

To znamená že aj túto "revolúciu", stále robia tý istý blbci, cvoci a mogori, ktorý sa nič nové nenaučili a nič nezabudli..

Preto som taký skeptik..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale vďaka konšpiračným teóriám sme sa od Fica dozvedeli, že scientológ Kiska je napojený na Sorosa :D Ten keď je v koncoch, vždy tresne nejakú hovadinu až to dverami trieska.

 

Včera som išiel k susede pozrieť, ináč ona kedysi zatvrdnutá ficovolička, včera som ju nespoznával, na Fica nemala dobrého slova, no konečne sa jej rozjasnilo.

 

Neviem čo tu stále riešite. Smer je už tak zdiskreditovaný a skompromitovaný, že normálny človek ho voliť nemôže. Po tom enormnom množstve káuz a divných trendoch sa to nedá.

 

ja poukazujem na to, ze opozicia (SaS+OLaNO) zenu ludi do ulic a bicuju vasne....a ze si to dnes nepobadal na tom Psychomatovicov, tak to je asi tym, ze vladychtiva opozicna elita zbadala, ze procesiama v uliciach moze prist aj sama do problemov....neskoro, ale predsa.

 

Sloboda zhromažďovania je jednou z výsad demokracie. Zaujímavé ako stále máš potrebu riešiť, čo robia SaS a OĽaNO, ale akosi sa míňaš s príčinou tohto všetkého. Príčinu hľadaj na Súmračnej a ich deštruktívnej politike, ktorá má od čím ďalej tým viac od demokracie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

obávam sa, že Smer nie je tak zdiskreditovaný.

už pár dní sa potuľujú po mailoch videá a texty,... a stačí pozrieť pod nimi spústu komentárov. pán Fico má síce menšie preferencie, ale zďaleka nemá menej oduševnelých voličov. kto sa ozve proti, udupú ho.

 

pripomína to stále viac mečiarizmus - žiadna rovnováha, zdravý rozum išiel na dovolenku. buď si ficovec, alebo si nepriateľ.

alebo naopak. keď veríš tomu úžerníkovi, platenému CIA, si nepriateľ štátu.

 

pred 25 rokmi to tu už bolo, snáď stačilo... ale kdepak.

 

napr. jeden z mnohých potuľujúcich sa mailov z dneška:
https://www.youtube.com/watch?v=cw1XqlJJJ8U

 

 

mimochodom, nevyspal sa na to, dnes to pokračuje:
Fico: znovu zaútočil na Kisku,

Kiska: musíme mať vládu, ktorá nepolarizuje krajinu

 

https://domov.sme.sk/c/20774696/v-pripade-kuciakovej-vrazdy-vypoculi-vyse-sto-svedkov.html

https://domov.sme.sk/c/20774780/ludia-musia-opat-zacat-verit-statu-vyhlasil-prezident-kiska.html?ref=trz

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ze fico treti den za sebou tara o Sorosovi,vyhodnocujem,ze bude pad vlady. A Fico sa pripravuje na predcasne volby.

 

Kasle uz na Mostakov - lebo neodvola Kalinaka.

 

Fica politicky odstavia Smeraci. Lebo ich nici -fico ma v pazi aj Smer.

 

Kotlebovske reci ficovi a smeru nepridaju hlasy,ale hufne uberu. Ludia s tymto nazorom - kotlebovsky volic - fica nema rad,nedoverujemu. Nemozes ist raz do jadra a potom otocit. Byt proti sankciam pre Rusku a hlasovat zane a pod. Jemu nedoveruju.

 

Prezident Kiska by nezacal vytvarat novu vladu,keby neveril,ze to ma sancu na uspech. V podstate jedine normalne riesenie.

 

A posledna indicia - Bela ide na dovolenku. Ci ho pustili jeho oligarchovia. Neagitoval by za sudrznost a vyjednavanie,tlmenie vasni?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Konšpiračné teórie sú "zadarmo"..

Články na SME a Denníku N.. A ďalších takých "médiách" sú platené..

Sú "PIANKO" zamknuté.. Nikto ich nečíta..

Iba hňup by platil za agitprop..

To znamená že aj túto "revolúciu", stále robia tý istý blbci, cvoci a mogori, ktorý sa nič nové nenaučili a nič nezabudli..

Preto som taký skeptik..

 

A si teraz predstav, ze takato politicky a citovo negramotna luza tu bude mozno po volbach spravovat veci verejne....ak si tu vie niekto predstavit, ze psychomatovic a psychonicholsonova budu rozhodovat spolocne, tak jedine v pripade, ze maju spolocneho psychoterapeuta...ja tipujem prezidenta...aj ked u psychomatovica si jeden nie je isty nicim....mozno ma dvoch terapeutov a oboch vodi za nos a mozno aj nahrava :(

 

ja uz nie som ani skeptik...som z hnuseny s tejto nesvojpravnej opozicie.....

 

Sloboda zhromažďovania je jednou z výsad demokracie. Zaujímavé ako stále máš potrebu riešiť, čo robia SaS a OĽaNO, ale akosi sa míňaš s príčinou tohto všetkého. Príčinu hľadaj na Súmračnej a ich deštruktívnej politike, ktorá má od čím ďalej tým viac od demokracie.

 

 

Ja nemozem hladat pricinu na Sumracnej, pretoze ta nerobi v TV vyhlaseniach taky cirkus, ako tato sulikovsko-matovicovska spodina, ktora v ramci chaosu a detabilizacie spolocnosti si riesi svoje osobne spory s Ficom, Kalinakom a nejakym Gasparom. Ved ak by sa takymto "osviezujucim" sposobom zbierania politickych bodov spravali v kazdej krajine, tak sa to tu hemzi vybavovanim si svojich sporov podla vzoru ...cojaviem....ze by VOSR.?  :(

 

obávam sa, že Smer nie je tak zdiskreditovaný

 

nemá menej oduševnelých voličov. kto sa ozve proti, udupú ho.

 

pripomína to stále viac mečiarizmus - žiadna rovnováha, zdravý rozum išiel na dovolenku. buď si ficovec, alebo si nepriateľ.

 

ja by som sa skor obaval vlady pod taktovkou Sulika a Matovica...

 

ako vravis...presne ako druha strana....ci nie?

 

mas pravdu, no akurat si vymenila akterov...vtedy ukludnoval prezident a teraz prezident si vybavuje cez media osobne spory s premierom a tymto polarizuje spolocnost...no co uz sa da cakat od splatkoveho prezidenta a najvyssieho velitela armady :) tym zasa nezastavam fica, ale olej prisiel od Kisku :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niektori smeraci niesu hlupaci. Len preco sa normalne vyjadruju az ked si pozastavia clenstvo.

 

Som zvedavy, ci Pelegrini si spomenie na to co dnes povedal o pol roka. Samozrejme su aj ini ako Glvac a Rasi. 

Aj preto, že verejnosť ani novinári zatiaľ nie celkom docenili dve udalosti: vyjadrenia generálneho prokurátora, jeho podporu demonštráciám a ostré vyjadrenie o narušení právneho štátu. Dajme však udalostiam pravý význam: vražda novinára nie je „prerazením“ právneho štátu, je to hnusný zločin a to Čižnár veľmi dobre vie. No ak má tento zločin akékoľvek krytie, aj sprostredkované, v štátnych orgánoch, tak toto je to „prerazenie všetkých princípov právneho štátu“ a som presvedčený, že práve toto mal na mysli generálny prokurátor touto formuláciou.

Druhou udalosťou je odchod vedúceho kancelárie premiéra Romana Šípoša. Muža, ktorý patril dlhé roky k úzkemu osobnému kruhu Roberta Fica a nepochybne videl „do všetkého“. A už to nedokázal uniesť: tak čítam ja jeho okamžitý odchod, lebo do oficiálneho termínu si zobral dovolenku. Ak to poviem inými slovami: Maďarič, Čižnár, Šípoš vidia hlbšie a vedia, že sa to neskončilo, ale práve začalo.

https://dennikn.sk/1051612/slovensko-nezaziva-len-politicku-krizu-toto-je-statna-kriza/

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Meciar radi Ficovi:

 

 

"Politická zodpovednosť neznamená, že si trestný čin urobil, politická zodpovednosť znamená, že zodpovedáš za to, že vôbec vznikol"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hej to bolo tiez dobre.

 

Dnes dal smercky poslanec mesta Ba.

 

 

Dnes traja clenovia vedenia Smeru okrem ineho vyhlasili, ze vedenie Smeru ma plnu podporu clenov a clenskej zakladne Smeru.

Pani, zobudte sa z tohto sna! Vy netusite, co sa deje medzi obycajnymi slusnymi ludmi, medzi radovymi clenmi Smeru. Vratte sa spat na zem, zacnite pocuvat, co si obycajni radovi clenovia Smeru myslia. Denne odchadzaju desiatky slusnych ludi zo strany len preto, lebo uz davno nepocuvate a nerespektujete nazor prichadzajuci zdola. Vam neprekaza, ze clenovia sa hanbia otvorene priznat k nasej strane? Ze slovo smerak sa pomaly, ale iste stava nadavkou? Vy trpite absolutnou stratou kontaktu s realitou! Hawk

 

https://www.facebook.com/stare.mesto/posts/10211767757571537?comment_id=10211768610552861&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22R2%22%7D&pnref=story

 

A teraz mu odpovedal krajsky predseda.

 

Martin Glváč (Smer) obvinil bratislavského poslanca Martina Borguľu, že je členom Smeru len vtedy, keď má z toho výhody. Borguľa v utorok vyhlásil, že žiada generačnú výmenu v strane. „A ty si ešte člen?“ pýtal sa Glváč Borguľu. „Či len keď je z toho nejaký prospech pre teba alebo priateľov a rodiny?“

https://dennikn.sk/

Ja na facebooku niesom ,ale vraj to je aj dalej.

 

Martin Glváč. „A ty si ešte člen? Či len keď je z toho nejaký prospech pre Teba alebo priateľov a rodiny?“ spýtal sa ho. „Martin, som ešte členom Smeru, alebo už si ma za iný názor vylúčil?“ kontroval Borguľa.

Čítajte viac: http://domov.sme.sk#ixzz590a6xBMy

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dalsia relacia na tasr s Hrabkom.

 

http://tv.teraz.sk/tyzden-v-politike/x6fp0gh180310-020-010_tyzden_20180305/14437/

 

Oni maju stastie to natacat vtedy,ked to zaujimavejsie bude o par hodin.

 

Hrabko akoby videl viac do MOstu hid. Nieze utoci, vycita SaS , ze sa nepokusili Kalinaka v parlamente dat dole. 

 

Dnes preco? Nech si ho daju dole samotni mostaci. Aj premiera. Alebo nech  s nim vladnu a zodpovedaju si za svoje ciny a ciny spolukoalicnikov. Oni sami si ich dobrovolne vybrali, pribrali Sietarov.  Tak ak to chcu riesit nepojdem na dovolenku. Ale riesim. Hrnciar nech da navrh na odvolanie Kalinaka ci celej vlady.

 

Ako dnes by isto trosku inak Hrabko rozpraval - je dobry. Ale tak ako prezident aj v SaS vedia viac ako on. A vedeli nie pred dvomi dnami mozno aj pred piatimi dnami.

 

Teda mozem sa mylit. Preco pomahat Bugarovi? Vybral si si to, vyzer si to. Samozrejme spravil by som to vtedy keby som vedel,ze Bugar si to ozaj vyzere sam. Ze bud vystupy sam - ci zaplace,pri nevystupeni.

 

 

---------------

Normalny a slusny clovek - poslanec z Mostu - vystupil hned po vstupe Mostu do koalicie. Nejaky vystupil minuly tyzden. Ten zvysok nech sa v pondelok poradi a sa rozhodnu maju najviac informacii. Su vo vlade a isto to s nami obcanmi myslia najlepsie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Este par podobnych.

 

 

Server Trend.sk nebude venovať Robertovi Ficovi priestor na svojej stránke. „Robert Fico dnes opäť blúznil o Georgeovi Sorosovi a neváhal konšpirovať ani o spomienkovom pochode na zavraždeného novinára Jána Kuciaka a výrobe odznakov na jeho počesť. Kým bude premiér šíriť podobné nezmysly na svojich vyhláseniach, zastierať nimi vážne podozrenia a utekať bez možnosti klásť mu otázky, nebudeme im na TREND.sk venovať priestor.“

https://www.etrend.sk/ekonomika/fico-definitivne-stratil-sudnost-je-na-case-dat-ho-do-obrazu.html

 

Keby to nebol "mrtvy" politik dovolili by si to? ,, Takto ja som rad ,ze to spravili(a chvalim ich za to) ale mali to spravit skor. Ale berem. Plus,ked sa pridaju dalsie media,tak mozno to nejaky zivot zachrani, ci na cestach, v nemocniciach. 

 

 

Je to otvorenie Pandorinej skrinky
"Pre mňa sú prekročené všetky akceptovateľné hranice,"povedal dnes pre HNonline.sk Šebej. Vyjadrenia Fica o Sorosovi totiž považuje za otvorenie Pandorinej skrinky, keďže ide o antisemitskú konšpiračnú teóriu, ktorá bola navyše až do vystúpenia Fica vytesnená do kruhov konšpiračných teoretikov v podobe časopisu Zem a vek či kotlebovcov. 

V pondelok čaká Most Republiková rada, na ktorej sa má rozhodnúť, či strana zotrvá v koalícii. Šebej na otázku, či ovplyvnia Ficove vyhlásenia o Sorosovi jeho postoj k budúcnosti vládnej koalície, znela: "Celkom určite áno."Poslanec Mosta sa však odmietol konkrétnejšie vyjadriť s tým, že si to nechá na začiatok budúceho týždňa.

https://slovensko.hnonline.sk/1706165-sebej-fico-prekrocil-vsetky-hranice-ovplyvni-moj-postoj-k-buducnosti-koalicie

 

Ja osobne tomu cloveku neverim ani ako ficovi. Hrabko ma kandidata na povalenie Ficovej vlady.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem či som si to spočítal správne..

Aby prešli v parlamente predčasné voľby.. Neboli by pre to nutné aj hlasy od Kotlebovcov?

Spomínal to už niekto?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov