Jump to content

Kollár "Sme rodina"

Recommended Posts

informator
pred 55 minútami, game napísal:

navráťme sa na moment k tomuto Kollárovi, ktorému je venovaná téma - dnes mi v novinách padol zrak na článoček, po nehode operovaný, stav naďalej vážny
https://www.ta3.com/clanok/1195934/je-to-s-nim-vazne-ministra-sa-pytali-na-kollarov-zdravotny-stav.html

co je to vazny stav?....ja, ako obcan, to chcem vediet, kedze ten mafiansky parazit je verejny cinitel s postavenim druheho(?) kompetencne silneho postavenia v SR....

• 3 months later...

Podla ministra socialnych veci a rodiny Krajniaka sme zaznamenali jav, ktory sa neda vysvetlit a treba otvorit kostoly, lebo:

Citát

Máme aj jeden overiteľný historický príklad. V roku 1710 koncom jari zasiahol mesto Trnava mor. Prvá obeť bola zaznamenaná 19. júna 1710. Nasledovali mesiace a mesiace tvrdého lockdownu, ale nepomáhali. V novembri 1710 bola Trnava stále “zavretá”, ale mor sa šíril ďalej a kosil bohatých aj chudobných. Zúfalí občania sa rozhodli v spoločnej modlitbe prosiť o pomoc Pannu Máriu. 21. novembra 1710 sa celé mesto zhromaždilo v Dóme sv. Mikuláša pri zázračnom obraze Panny Márie. Potom po modlitbách v procesii obišli námestie a Trojičný stĺp a za hlaholu všetkých zvonov v meste sa vrátili naspäť do Dómu sv. Mikuláša. A stal sa zázrak. Od toho momentu mor skončil. Od toho momentu už v Trnave nikto na mor nezomrel.

Podla ministra socialnych veci a rodiny Krajniaka sme zaznamenali jav, ktory sa neda vysvetlit
(a je to stale nedostatocna odpoved na otazku, ako sa so svojim predsedom vobec vyskytol v politike)

informator

1. Krajniak priznal totalnu neschopnost terajsieho momentalne mentalne naruseneho vladneho gangu styroch opic spravovat veci verejne....

2. Boh zasa prostrednictvom tohoto naruseneho gangu styroch opic ukazal mentalny stav byvalej opozicie.....to by vysvetlovalo, preco sa Krajniak a jeho predseda (minimalne) vyskytli v politike....

informator

no tak takych bolo viac, ale s tym rozdielom, ze Krajniak je minister a ma priamy dosah na kopec veci a napr. ten Kufa je iba poslanec bez priameho dosahu na zmenu a preto je ta iniciativa s Pannou Mariou iba jeho sukromny nazor.....

Ja priznám že som volil stranu sme rodina, ale ešte raz by som ich už nevolil ani za svet. Stačí to že naslubovali že nebudú rušiť tie sociálne balíčky z predchádzajúcej vlády a pekne potichu zrušili už skoro všetko.

informator

dakujem cenzorovi za zmazanie prispevku, ktorym som reagoval na prispevok deada pred cca 4,5 hod.........naplnal niecim protispolcensku cinnost?....ked uz mame predsedu tejto organizovanej kontroly..... :((((