Skočiť na obsah

Veríte v odrábanie urieknutia a poslanie energie na diaľku


Veronika6478

Odporúčané príspevky

 

Tomasa viac nespominat ;)

prečo??? ak by Nika mala záujem o prerastené decko, Tomáš by určite záujem mal, lebo však on má záujem prakticky o každú, mohli by tak tvoriť ideálny pár... navyše, tomáš by sa mohol v tom obchode zamestnať ako SBSkár, a dávať na Niku pozor :thumbsup:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vy sa strašne nudite keď si dávate do google nicky. Ok ste ma sklamali. Som tu posledný krát, Majte sa

Aha..no nudu si predstavujem inak, tych par sekund si najde asi kazdy :)

 

Mimochodom, taketo spravanie je hodne mladej zaby :)

Utekom riesis vsetky problemy vo svojom zivote?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm ... ako by to na svete vyzeralo, keby skutočne existovali nejaké "mimo" sily, ktoré by ovládali chod našich myšlienok?!

Samozrejme, hlavne tých negatívnych. :hmmm:

Koľkí ľudia každému z nás, možno aj nechtiac ublížili, koľkým sme možno aj my tak isto sami ukrivdili,

koľkí politici ubližujú nám všetkým a nechce sa mi veriť, že by všetci vysokopostavení mali okolo seba nepriestrelnú auru, ktorá by ich chránila pred "zlobou sveta". Taký je asi môj pohľad "na čary a veštenia". :ermm: 

 

Či sa oplatí bojovať o svoju lásku?! Myslím, že nie ... či už s čarami, alebo bez nich.

Je dosť ľudí, ktorí nestoja dokonca ani o naše priateľstvo, ktorí nám dajú pocítiť, že ako priatelia sme pre nich prijateľní asi tak, ako vred na zadku, načo teda plytvať svojimi silami pri niekom a niečom, čo nemá žiadnu perspektívu ... možno v podvedomí si uvedomujeme, že je to boj s veternými mlynmi, akurát nám trvá trošku dlhšie kým sme túto skutočnosť ochotní, či skôr schopní prijať.

 

Veronika, pozor na to, čo dávaš na internet ... ľudia, čo len trošku zbehlí v tomto virtuálnom svete si vedia pár kliknutiami zistiť o tebe aj to, čo by si rada nechávala ukryté. To "zisťovanie" ani nie je z dôvodu, že by ti niekto chcel ublížiť, ale asi skôr preto, aby zistili niečo viac ... či sa za nickom neskrýva napríklad 60-ročný dôchodca, ktorý si takto kráti dlhú chvíľu, a s ktorým potom treba "debatovať" na jeho vlnovej dĺžke.

Ak niečo o sebe na internete zverejníš, musíš byť pripravená na to, že strácaš svoju anonymitu.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vy sa strašne nudite keď si dávate do google nicky. Ok ste ma sklamali. Som tu posledný krát, Majte sa

milá Nika, keď raz vystupuješ pod rovnakým Nickom na celom webe, od /angry/Birdz :P až po LinkedIn, tak nielen pre nás, ale pre každého je len otázkou pár minút, aby sa dozvedel o tebe prakticky všetko. teda hádam okrem čísla podprdy, a obľúbenej farby gatiek :D  a ty sa urazíš na nás? to sa môžeš potom uraziť na každého človeka s prístupom na net, lebo rovnako si to dokáže vygúgliť každý. teda okrem tomáša :lol: 

myslíš že personalisti vo firmách nevedia používať google, ak by si náhodou hľadala novú prácu? urazíš sa potom aj na nich ak si prečítajú tvoje príspevky na rôznych fórach, a radšej sa potom možno ani neozvú?

 

ozaj, aké farby gatiek nosíš najradšej? ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ahojte. Som tu nova. Chcem sa spytat ci verite v odobrani urieknutia na to aby sa spriechodnil tok aby som ziskala ex a na posielanie energie aby sa moj ex ku mne vratil. Neviem ci tomu mam verit . dve vestice mi to ponukli ze mi to urobia.

 

1. Áno, verím, že sa dá odobrať urieknutie aby sa spriechodnil tok energie a verím, že sa dá posielať energia. 

2. Neverím, že tie dve veštice sú toho schopné.

3. Neverím, že nájdeš niekoho seriózneho, kto by to chcel urobiť a bol by si plne vedomý toho, čo pri tom robí.

 

A viac-menej sa stotožňujem s tým, čo tu popísali ostatní. V dnešnej dobe je najdôležitejšie, akými "energiami", (= náladami, požiadavkami, predstavami, ilúziami, ideami) pôsobíme na našich najbližších my sami a či sa naši najbližší chcú s takými energiami zapodievať.

Je totiž doba slobody. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobre, ale čo keď nemá žiadnu obľúbenú farbu gatiek?

 

Čo keď chodí naostro?

Mnohí doktori to schvaľujú - koža môže lepšie dýchať a predstavivosť mužov je na maxime - čo prospieva ich kardiovaskulárnemu systému.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie je to také jednoznačné ... prípadne môže pôsobiť naopak ... priveľký nápor na srdiečko, alebo sa odkrví mozog a prekrví ....

 

ale kam sme sa to dostali od problémov s nehodným chlapom a od nápoja lásky? -_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

ale kam sme sa to dostali od problémov s nehodným chlapom a od nápoja lásky? -_-

tak ja to teda vrátim späť k téme, a pozeraj ako elegantne  B)

 

Dobre, ale čo keď nemá žiadnu obľúbenú farbu gatiek?

 

Čo keď chodí naostro?

 

naostro určite nechodí, a v tom je práve zásadný problém! pretože práve tie /tipujem že ružové/ gaťky tvoria bariéru, brániacu voľnému toku energie medzi Nikou a jej bývalým. čiže, treba jednoznačne odstrániť ružové bombiše, na ktoré určite hľadel ten Nikin frajer ako urieknutý, a energia zečne prúdiť nielen na diaľku, ale aj celkom zblízka :thumbsup:

 

problem is solved, téma sa týmto môže uzavrieť, a Nika si za ušetrené peniaze, ktoré by inak bez našej pomoci zbytočne minula na neseriózne pokútne veštice, nakúpi nejaké sexi prádielko ;)

 

 

vidíš Nika, som ti písal, že také rady ako dostaneš tu, nikde inde nenájdeš :shifty:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked ale ona si to uz urcite neprecita...

ste ju uplne odplasili, plantaznici :(

Ak slecna riesi tymto sposobom vsetko a vzdy ked niekto povie nieco co sa jej nepaci, tak to v zivote bude mat tazke.

Nevraviac o tom, ze ma vek, kedy sa taketo detinske spravanie uz nenosi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked ale ona si to uz urcite neprecita...

ste ju uplne odplasili, plantaznici :(

ale ona to číta celkom určite, len zostala mierne urieknutá z toho čo sa dočítala /taká nálož dobrých rád sa ťažko predýchava aj odolnejším jedincom/, a nepíše jedine z toho dôvodu že má zablokovaný tok energie /ružové bombiše, nezabúdaj na ich negatívny vplyv/... chcelo by to povolať do zbroje našu vrchnú ezoteričku :thumbsup:

 

ešte to by tak chýbalo, aby som ja niekoho odplašil -_- však píšem len samé príspevky pozitívneho charakteru :happyroll:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov