Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

No neviem, ja si to nedokážem predstaviť, mať niečo a nepamätať si to. Ako stalo sa mi pár krát za život, že som sa strieskal, že ma museli domov doniesť, ale pamätám si ako ma niesli / viedli / ako som prišiel domov... tak to by som si musel pamätať aj keby niečo bolo. Proste nedokážem sa ožrať tak, aby som mal okno a keď som v takom stave, že mám okno, tak potom sa divím, ako niekto môže fungovať a "niečo" skúšať. Ja okno chápem tak, že človek je ožratý tak, že je už pomaly v bezvedomí. Nechápem, ako sa vôbec dá mať sex a na druhý deň o tom nevedieť. To sa potom môže stať hocičo, aj do riti ťa môžu pretiahnuť. Takže čisto teoreticky je možné, že cizyho v takomto stave niekto pretiahol a baba to nebola!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To sa moze jednat aj o stav, ze si v momente ze sa prave strasne ozieras, pre*iahnes zensku, zaspite, rano sa zobudis a okno.

 

Samozrejme v prvom momente si to clovek nemusi pamatat, ale v priebehu dna, ked sa dava clovek dokopy, si spomenie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:D To ze reagujem, este neznamena ze to zazivam..

 

Funguje to takto pri kazdej situacii, nielen co sa sexu tyka. Rano sa clovek prebudi a tapa, co sa v noci dialo...na diske, na nejakej party, etc..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, hned po zobudeni si nepamatas/nevies, ale do 1-2 minut sa ti to nahle vynori

 

Jaj tak, no toto aj ja zažívam, že čo ja viem napr. mi ráno zvoní budík a prvú minútu rozmýšľam prečo vlastne zvoní, potom mi napadne, že asi mám niekam ísť, potom rozmýšľam, kam to mám vlastne ísť.... stalo sa mi to asi 2x, že som fakt nevedel čo sa deje, prečo zvoní budík. Až po nejakých 2 minútach som si to uvedomil. Ale to preto, lebo som málo spal a neuvedomil som si, že musím vstávať. Zobudiť sa a nepamätať si čo bolo včera, je predsa len niečo iné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

No asi hej, lebo takmer čokoľvek sexuálne považujem za normálne, ale šabla rozhodne nepôsobí sexuálne :)

Eeejha. Pre Teba potom rozne uchylky, sado-maso, perverznosti, zvratenosti a vsetko z podobneho sudka je normalne :D

 

Sorry, znova som sa nechala uniest :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V alkoholickom opojení s toho moc neni. Človek sa narobí jak sviňa, ak vôbec trafí tam, kde chcel.

Priznám sa, do dnes sa zasmejeme z manželkou pri spomienke, ako som sa v podguráženom stave pokúšal o sex. Nešlo to a nešlo....stále to pružilo...niečo ma vystrčilo von...

Jednoducho, cez punčošky to nešlo. :)

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov