Skočiť na obsah

Aké témy zvoliť?


Tomáš

Odporúčané príspevky

Práve to bola sranda že jedna mi to aj povedala už nepamätám presne situáciu ale to som si zapamätal že buď tá ktorej som sa hral s vlasmi alebo jej kamoška ale utrúsil niekto presne to: čo hľadáš vši?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jeden kamoš to spravil. Ale situácia bola tak že sme tam stáli traja chalani vo firme na chodbe a ďalší kamoš došiel s nejakou kolegyňou a jeden taký nesmelý kamoš čo nikdy nebalil ženy ani sa o tom nikdy nerozprával a zrazu z neho vyblaflo že fúúú aké nádherné cicky vieš že taká spontánna reakcia že uvidel hneď tie prsia ako prvé a všetci sme o tom ešte dlho srandovali že chalan čo vyzeral byť najväčší suchár aj takí strašný slušák sa robí čo sa týka žien a práve on to povedal... 

 

Sedáva ešte v autobuse jedna ženská (ale to už je tretia v poradí nie tá o ktorej som sa vtedy bavil) a vyzistil som od dedinčanov že je voľná. Ale ona nastupuje skorej takže ona už sedí a môžem využiť možnosť že si prisadnem k nej a nebude to ani podozrivé lebo vtedy už je obvykle obsadený celý bus a dá sa buď stáť alebo k niekomu prisadnúť. Raz som už pri nej sedel ale to ešte dávno a náhodne a vtedy som ju nemal ešte na muške len som jej povedal že keď vystupuje nech povie ona len tak prikývla ledva dala zvuk zo seba to je taká megagigaultrašpeciálextratichá žena ešte horšie jak tá číslo dva (ktorú som už mimochodom dlho nevidel) čo len občas chodieva. Takže s ňou načať konverzáciu sa ozaj nijako nedá. Jedine s tým spôsobom že sa drzo prihovoriť. Ona len čumí z okna ani len nedá náznak mimikou že by bola osloviteľná. 

 

Kamoš poradil také že ak ide o na zastávke stojacu cudziu ženu s ktorou sa ani nezdravím len sa poznáme z videnia ako spolucestujúci (to je tá č.2) že tam by sa dalo osloviť tak že ísť okolo usmiať sa na ňu a pozdraviť sa a potom nič a ísť ďalej. Vraj to je nejaký psychologický ťah že chlap musí ostať záhadný že získať jej pozornosť potom odísť a že vtedy o tom rozmýšľa... Len ja som mu povedal že čo z toho že sa usmejem, pozdravím a odídem? On lúbi hrať také psychologické hry že prejaví záujem o ženu potom sa zrazu tvári že nemá záujem. Alebo na zábave že ho oslovila ženská pri bare tak s ňou kecal ale keď ho volala do tanca tak povedal nejakú srandu že netancujem lebo tu nemám tanečné topánky... A ženy sú zvyknuté že každý muž po nich slintá ale on nie tak jej to podnieti (že sakra tento je ťažký oriešok ale ja ho musím zlomiť) takú súťaživosť a potom ho volala na stretko že ak sa s ňou chce rozprávať tak nech za 5 minúť ide (niakam ho volala) a on že 5 minúť je málo však len obuv som si vyberal pól hodinu keď som sa chystal... Alebo že mala nejaká jeho nová známosť firemnú oslavu na ktorú ho pozvala sedeli pri stole a vraví jej aký máš krásny prsteň (chytil jej ruku so zámienkou že si prezerá prsteň) a ona samozrejme polichotená poďakovala a on pokračuje že to je určite arabelin prsteň... Ona že tak si niečo želaj možno sa ti to splní a on že prajem si nech si ešte krajšia... To bol taký dvojzmysel a ona že ááále týýý a buchla ho tak zo srandy... Také rýpanie, dvojzmysly že to vraj na ženy zaberá...

 

No a okritizujte mi toto: Poradil mi k tej stojacej uzavretej dáme že mám prísť a spýtať sa že tento autobus ide do Košíc? To už má zase humorný podtón lebo každý vie že z tej zastávky bus do Košíc nejde tak by to bolo načatie srandovacej konverzácie ale potom by volačo odpovedala a kamoš by na všetko vedel niečo utrúsiť niečo v zmysle že ona by sa zasmiala a povedala áááále daj pokooooj a on by asi na to dal že no tak odtialto sa do košíc nedostanem a kam idete vy... Alebo niečo také to záleží na reakcii protistrany ale on má na všetko odpoveď ešte keď ho aj odmietnu aj to dokáže zahovoriť nejako. 

 

Ešte k doll som chcel toľko že podotkla že na tieto typy rozhovorov by ju nik nedostal... Ani hellé ale tak dajte aj vy nejaké ukážky a príklady rozhovorov a tém ktoré by dojali vás?

Ved zeny si predsa prestal riesit, tak co mas dalsiu "na muske" (boze to je take degenerativne oznacenie, ze koniec). Normalny clovek by prisiel s tym, ze ho zaujalo dievca v autobuse, ktorym cestuje. Ty prides stym, ze hentu si este neskusil. No skus porozmyslat nad tym, kde je rozdiel medzi tebou a normalnym clovekom?

...

..

.

Normalny clovek nechodi po svete s tym, ze "aha, tuto som este neskusil, ako sa jej navtierat". Normalny clovek zacne riesit dievca, ktoreho nejakym sposobom zaujme, nie kazdu zaradom, ako pracovne ponuky.

Rozhovorom nikoho neziskas, nezbalis, ale rozhodne mozes odpudit. My sme sa s priatelkou bavili o vselicom (hlavne o hudbe), nic naucene, odpozorovane zo serialov, ako to sa to snazis ty, ale normalny, prirodzeny, rozhovor dvoch ludi.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jeden kamoš to spravil. Ale situácia bola tak že sme tam stáli traja chalani vo firme na chodbe a ďalší kamoš došiel s nejakou kolegyňou a jeden taký nesmelý kamoš čo nikdy nebalil ženy ani sa o tom nikdy nerozprával a zrazu z neho vyblaflo že fúúú aké nádherné cicky vieš že taká spontánna reakcia že uvidel hneď tie prsia ako prvé a všetci sme o tom ešte dlho srandovali že chalan čo vyzeral byť najväčší suchár aj takí strašný slušák sa robí čo sa týka žien a práve on to povedal... 

 

asi je dnes úplne iný svet, a zjavne mu nerozumiem ... keby mal chlapec 16, tak medzi pubertiakmi je hrdina, a všetci ostatní kamoši pubertiaci si ho budú doberať, aký je frajer ... u dospelých chlapov a žien je to spôsob, ktorý je úplne podpodlahový,

po a) nemôže potešiť žiadnu normálnu ženu na istej úrovni,

po b ) na pracovisku nemá čo hľadať,

po c) istý typ chlapov si viem predstaviť, ako týmto balí ženy ... ale je to hodne úbohé, úroveň ožratého seladóna  alebo naopak podúroveň štvrtej cenovej.

 

... len som jej povedal že keď vystupuje nech povie ona len tak prikývla ledva dala zvuk zo seba to je taká megagigaultrašpeciálextratichá žena ešte horšie jak tá číslo dva (ktorú som už mimochodom dlho nevidel) čo len občas chodieva. Takže s ňou načať konverzáciu sa ozaj nijako nedá. Jedine s tým spôsobom že sa drzo prihovoriť. Ona len čumí z okna ani len nedá náznak mimikou že by bola osloviteľná.

 

zjavne nechce byť oslovená. keby chcela byť oslovená, dá to najavo. v slušnosti ti prikývla, to je všetko, nič s nikým v  buse mať nechce. nemá záujem sa spoznávať a kecať s nikým.

 

Kamoš poradil také že ak ide o na zastávke stojacu cudziu ženu s ktorou sa ani nezdravím len sa poznáme z videnia ako spolucestujúci (to je tá č.2) že tam by sa dalo osloviť tak že ísť okolo usmiať sa na ňu a pozdraviť sa a potom nič a ísť ďalej.

 

... ale nehovor. vážne? kamoš poradil?

presne toto sme ti tu všetci okrem tysa písali tam, kde si sa zaoberal tou druhou slečnou, ktorá nechce s nikým komunikovať. spomínaš si?

pozdrav ju, ale DAJ jej pokoj, odťahuje sa od ľudí, nekomunikuje, nechce mať s nikým nič. nechce, aby do nej cudzí dobiedzali.

maximálne jej pozdrav, prejavíš záujem a budeš aj slušný, ale to je všetko.

kamošove psychologické ťahy sú úchvatné ... zjavne rodený psychológ ....:

 

Alebo na zábave že ho oslovila ženská pri bare tak s ňou kecal ale keď ho volala do tanca tak povedal nejakú srandu že netancujem lebo tu nemám tanečné topánky... A ženy sú zvyknuté že každý muž po nich slintá ale on nie tak jej to podnieti (že sakra tento je ťažký oriešok ale ja ho musím zlomiť) takú súťaživosť a potom ho volala na stretko že ak sa s ňou chce rozprávať tak nech za 5 minúť ide (niakam ho volala) a on že 5 minúť je málo však len obuv som si vyberal pól hodinu keď som sa chystal... Alebo že mala nejaká jeho nová známosť firemnú oslavu na ktorú ho pozvala sedeli pri stole a vraví jej aký máš krásny prsteň (chytil jej ruku so zámienkou že si prezerá prsteň) a ona samozrejme polichotená poďakovala a on pokračuje že to je určite arabelin prsteň... Ona že tak si niečo želaj možno sa ti to splní a on že prajem si nech si ešte krajšia... To bol taký dvojzmysel a ona že ááále týýý a buchla ho tak zo srandy... Také rýpanie, dvojzmysly že to vraj na ženy zaberá...

 

úplne že psychologické ťahy, hodné dospelých chlapov mezi 30 a 40 ... na takéto reči niekto vážne skočí?

 

nie každý má pohotové reakcie a "odpoveď na všetko" ako ten tvoj geniálny psychológ-kamarát ... ale keď také reakcie nemám, tak sa nebudem snažiť napodobňovať kamaráta, ktorý má na balenie žien metódy chlapa, ktorý si myslí, že je neodolateľný casanova ... nie je.

to sú reči, ktoré sú vhodné tak do kategórie postpubertálnych nádejných zvodcov, nie pre normálny prirodzený vývoj vzťahov.

 zavtipkovať rozhodne možno a je dovolené, ale tieto jeho ťahy sú tak obšúchané, až to bolí.

 

krk dám na to, že medzi tunajšími ženami by ho každá poslala s tými kravinami do teplých krajín.

 

 

dávaj seba, Tomáš.

keď už zasa riešiš ženy, menuj ich slušne: ženy, dievčatá, slečny, dámy, ... nie "hentá, jedna, kus, ... "

už to vymedzuje kategóriu, v ktorej sa chceš pohybovať.

 

vyjadruj sa slušne aj o prístupe: nie "mám rozrobenú", " mám na muške" ... lebo z toho mi stoja chlpy na chrbte.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jeden kamoš to spravil. Ale situácia bola tak že sme tam stáli traja chalani vo firme na chodbe a ďalší kamoš došiel s nejakou kolegyňou a jeden taký nesmelý kamoš čo nikdy nebalil ženy ani sa o tom nikdy nerozprával a zrazu z neho vyblaflo že fúúú aké nádherné cicky vieš že taká spontánna reakcia že uvidel hneď tie prsia ako prvé a všetci sme o tom ešte dlho srandovali 

Kamarat mal nejaku poznamku (robil si srandu len, nechcel ju v triede mal vybratu za zenu inu - tiez som ho nevidel rok - vtedy manzelmi este boli) na spoluziacku. Podobneho vyznamu. Na druhy den pred gympel prisli asi 5ti ucnovkari(dve mu pustil jej priatel(zvelkou pravdepodobnostou su manzelia doteraz - nevidel som ich rok ,dva) a dve jeho kamarat) -ho tam pekne zramovali - riesil to potom - ani nie policia, nieco ako socialka? Bol som svedok.

 

Vlastne mam este jednu podobnu skusenost - ked som bol svedok - vypovedal som uz na policii. Tiez kamarat mal nejaku poznamku k zene co odchadzala z podniku so skupinou. Ani nic sprosteho to nebolo asi sa poznali, ten co siel za nou si ho vytiahol v susednej miestnosti mu tak ponakladal - tam som sa vybral aby ho nezabil postavil sa medzi(vedel som ,ze mi neublizi poznal sa s mojim bratom) nich aj tak mu nakladal. Vypadnute predne zuby. 

 

Tomas Tomas...

 

V jednom aj druhom pripade si ty chalani asi koledovali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to odhade " protivníka".

Mne stačí počuť niekoho hovoriť, a viem , kde sa môžem pohybovať.

Mám dar reči, ako povedal jeden náš zákazník.

Dôležité podľa mňa je aj rozhlad človeka, ktorý sa chce zoznámiť.Dosť ťažko sa zoznamuje luďom jednostranne zameraným, géniom....lebo taký človek žije vo vlastnom svete, chápe 6 rozmerný priestor, ale o inom nevie nič a ťažko sa zapojí do debaty.

Ak v autobuse sedí dáma so skleným pohladom, sú dve možnosti:

Je sklená od prírody, s tým nič neurobíš ( môj syn, vraj pekný chalan, ale je introvert)

Ak je ale "sklená" od života, tam je nádej, že ak ju " zlomíš", vráti ti to v živote mnoho krat.Prebudíš ju k životu, ktorý sa s ňou nemaznal a to uzavretie sa je len jej obranou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ešte k doll som chcel toľko že podotkla že na tieto typy rozhovorov by ju nik nedostal... Ani hellé ale tak dajte aj vy nejaké ukážky a príklady rozhovorov a tém ktoré by dojali vás?

 

Prepac Tomas, ja v celom (aj) poslednom prispevku vidim iba infantilnost.

A to je ten rozdiel. Debaty sa daju viest na roznych urovniach, a ja Ti darmo budem hovorit tu inu, ked bude pre Teba neprirodzena. Proste ak si to ty, v pozicii velkeho dietata, holt, asi to tak ma byt, netreba to silou mocou menit, lebo to nebudes ty, bude to silene, umele.

 

To sa neda na ukazkach. Ja proste citim a vidim na niekom, ze je podobna krvna skupina, a viem, ze ho oslovim na debatu uz len obycajnym /pritom nie obycajnym/ pozdravom, pohladom, gestom. Ale to sa neda vysvetlit. Tieto veci sa bud deju, alebo nie.

 

Ak by mna isiel oslovit muz takym sposobom ako opisujes ty, tak ho zo slusnosti pozdravim a na otazky odpovedam stroho, snaziac sa nerozvijat debatu. Uz len tento pristup znaci neochotu viac spoznat dotycneho.

Keby si prisadne muz, ktory mi pride zaujimavy, vyslem signal, kedy sam chlap vyciti, ze stojim minimalne o debatu.

 

To ze hladi do okna, treba sa na to pozriet aj triezvo ... nie si jej sympaticky, bodka ;) deju sa aj horsie veci

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Si jej mal radsej kozy ohodnotit, dostal by si sa dalej :P

 

to som si veru nie moc istá...ak je to romantička, tak na začiatku by asi boli lepšie tie vlasy (oči, pery...). Neviem veru, keby ma nejaký chalan (keď som mala 20) pozval na rande a hneď začal ospevoveť moje kozy a že či sa mi v nich môže pohrabať, či by som nedzupkala ozlomkrky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj tie kozy treba vediet ohodnotit. Vidim nazivo toho jeho kamosa, vlastne aj Tomasa. Od nich by som to brala ako od nadrzancov, ktori kozy v ruke nedrzali snad nikdy :D Prepac Tomas, ale tak mi to pride :)

 

Kozy pochvalit sa daju aj na urovni :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mam dvoch dobrych kamosov, niekedy sme spolu boli partia, teraz uz ani velmi nie. Ale o to nejde. Ti dvaja mali jednu frajerku. Najprv s nou chodil jeden, potom druhy, ale vo vzajomnych vztahoch, teda v tom kostrbatom trojuholniku sa nic nenarusilo. Este treba dodat, ze ti dvaja si lubili /a stale lubia/ vypit a tiez lubili vsetko, co k tomu patri. Ta baba bola naopak vychovana slusne, ani poriadne zabohovat nevedela.. Dlho mi vrtalo v gebuli, co na nich vidi, ale zrejme nieco videla, tak som to neriesil, A tak sa trebars stalo, ze ma volali "na opekacku". Pridem tam, vidim dve basy piva, aj nieco ostrejsie, tiez nejake vino a na ohni sa opeka jedno kridelko /na mede bolo/ -tot opekacka. Ich rozhovor bol asi taky:

-hahahaha! povedal jeden
-hahahaha! povedal druhy

Ona stala smuta, neozrata, opreta o murik opodial a sledovala ich. Co viem, tahala to s nimi takto zhruba 2 - 3 roky. No a nemozem povedat, ze by bola sprosta, skor naopak :) Chcel som tym povedat iba to, ze pochybujem, ze ju zbalili na pekne reci so zladenymi temami:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj tie kozy treba vediet ohodnotit. Vidim nazivo toho jeho kamosa, vlastne aj Tomasa. Od nich by som to brala ako od nadrzancov, ktori kozy v ruke nedrzali snad nikdy :D Prepac Tomas, ale tak mi to pride :)

 

Kozy pochvalit sa daju aj na urovni :D

to hej, ale ja som to prispôsobila tomu, čo sa jej Tomáš pýtal pri tej pochvale vlasov - že či sa jej môže v tých vlasoch pokutrať. Len som vlasy vymenila za kozy. keď podľ& deada by sa s tým ďalej dostal...ale sorry, o tom pochybujem.

Mam dvoch dobrych kamosov, niekedy sme spolu boli partia, teraz uz ani velmi nie. Ale o to nejde. Ti dvaja mali jednu frajerku. Najprv s nou chodil jeden, potom druhy, ale vo vzajomnych vztahoch, teda v tom kostrbatom trojuholniku sa nic nenarusilo. Este treba dodat, ze ti dvaja si lubili /a stale lubia/ vypit a tiez lubili vsetko, co k tomu patri. Ta baba bola naopak vychovana slusne, ani poriadne zabohovat nevedela.. Dlho mi vrtalo v gebuli, co na nich vidi, ale zrejme nieco videla, tak som to neriesil, A tak sa trebars stalo, ze ma volali "na opekacku". Pridem tam, vidim dve basy piva, aj nieco ostrejsie, tiez nejake vino a na ohni sa opeka jedno kridelko /na mede bolo/ -tot opekacka. Ich rozhovor bol asi taky:

 

-hahahaha! povedal jeden

-hahahaha! povedal druhy

 

Ona stala smuta, neozrata, opreta o murik opodial a sledovala ich. Co viem, tahala to s nimi takto zhruba 2 - 3 roky. No a nemozem povedat, ze by bola sprosta, skor naopak :) Chcel som tym povedat iba to, ze pochybujem, ze ju zbalili na pekne reci so zladenymi temami:)

možno sa jej napriek všetkému aspoň jeden z nich páčil a dúfala stále, že sa niečo zaujímavé udeje, musela byť veeľmi trpezlivá, keď sa jej chcelo čakať, kým sa niektorému z jej gavalierov uráči všimnúť si jej...

kurník, pamätám sa, že raz ma 4 spolužiaci zavolali na paritčku nejakej tarotovej hry, už sa nepamätám akej. ja som sa teda statočne nudila jak moľa, ale nejak som im nepovedala, že ma to nudí a načo ma volali, len som tam tiež sedela, čučala na tie ich karty, a pila kofolu, občas aj so zápražkou. A tajne dúfala, že ma potom jeden konkrétny z nich pôjde odprevadiť a sa mi aj trocha povenuje; celkom si viem predstaviť pocity tej baby. V mojom prípade síce moje tajné prianie bolo splnené, ale pochopila som veľmi rýchlo, že z tohoto nič, čo byx mňa zaujímalo, nebude a že toto nie je nič pre mňa.  A tá baba z deadovho príbehu, to by ma teda zaujímalo, ako sa to vyvrbilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na začiatok, nečítala som to celé, čo tu píše tomáš.

Ale aké pohrabať vo vlasoch?   Bŕŕ, to je akože balenie? Toto sú už dosť intímne reči. Na to, aby niekto toto povedal už musí byť medzi dvoma ľuďmi dosť veľká dávka dôvery. Je to veľmi dotieravé.

A o prsiach podobne. To sú čo za "lichôtky" ? Inteligencia je aj o tom kedy komu a čo povedať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Práve to bola sranda že jedna mi to aj povedala už nepamätám presne situáciu ale to som si zapamätal že buď tá ktorej som sa hral s vlasmi alebo jej kamoška ale utrúsil niekto presne to: čo hľadáš vši?

Cudujes sa?!

Jeeezusom, kutrat sa mozes v januari v pivnici ked hladas korcule ale né v zenskych vlasoch!!! To musis jemne prechadzat prstami, pramen po prameni, tak ze bude mat zimomriavky a bude priast ako macka. Alebo, druha moznost, chytit, obmotat si okolo ruky a.... To je vsak uz iny level, hehe. Ale nikdy, NIKDY nie kutrat, afix!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj tie kozy treba vediet ohodnotit. 

 

Kozy pochvalit sa daju aj na urovni :D

to mi pripomenulo bývalého vedúceho, v bývalej robote. na porade vedenia /slezina komplet všetkých kravatárov z firmy/ zahlásil riaditeľovej sekretárke, inak veľmi peknej dievčine:

 

"Zdenka, veď sa toľko nehrbte. Za to sa nemusíte hanbiť, že máte malé cicíky."

 

len teda nie som si celkom istý či to bola práve pochvala na úrovni ;) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to hej, ale ja som to prispôsobila tomu, čo sa jej Tomáš pýtal pri tej pochvale vlasov - že či sa jej môže v tých vlasoch pokutrať. Len som vlasy vymenila za kozy. keď podľ& deada by sa s tým ďalej dostal...ale sorry, o tom pochybujem.

Bol som to ja, a bolo to myslene ako zart ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano Darkman je to tak, neriešim vzťahy ale tu sa bavíme len o konverzáciách. Je logické že kým nevyriešim seba tak v tomto stave nemôžem mať vzťah/manželstvo. Ale ide len o nevinné konverzácie v autobuse/v čakárni u lekára/v rade na pošte... Za jedna si precvičím a za druhé nikdy nevieš čo sa z toho vykľuje, Ak nebudem drzý a vulgárny tak nemá dôvod na mňa poslať priateľa aby ma zrámoval. Len skúšam do radu ako keď si niekto podáva tiket že čo ak...

 

istý typ chlapov si viem predstaviť, ako týmto balí ženy ... ale je to hodne úbohé, úroveň ožratého seladóna  alebo naopak podúroveň štvrtej cenovej.

Ale zaujímavé je že väčšina týchto chlapov ženu má, kým ja nie a dokonca takého ožratého seladóna jedna uprednostnila predomnou. Tak že ja som ešte horší v očiach žien. To síce už nepatrí do tejto témy ale je vedecky dokázané že ženy v podvedomí hľadajú chlapov čo sú dominantní že aj keď ju každý deň zmláti a škaredo jej vynadá bude to ideálny samec silný a dominantný, citujem z jedného (dokonca slovenského filmu): chlap musí vedieť aj udrieť! To bola odpoveď ženy keď jej chcel dvoriť slušný chlapík a povedal jej že prečo je s hentým čo jej len ubližuje... Ale tu sa bavíme len o konverzácii takže späť k téme a už neraz som zažil že aj dáma/slečna bola radšej v prítomnosti seladóna zo 4.cenovej ako so mnou. Rozhovory kde je každé tretie slovo vulgarizmus je pre ženy atraktívnejší ako slušný a tým pádom nudný rozhovor.

 

hm..a take si uz skusil  " slecna, nepozname sa odniekiaľ?" :zubiska:

Nikdy som také neskúsil. Ale vyzerá to dobre. Ona by povedala niečo že heeej? a odkial? alebo heeej ani som nevedela... Ako by som to nadpojil?

 

Ak je ale "sklená" od života, tam je nádej, že ak ju " zlomíš", vráti ti to v živote mnoho krat.Prebudíš ju k životu, ktorý sa s ňou nemaznal a to uzavretie sa je len jej obranou.

Ešte si možno dávate otázku prečo ja ukecaný, prehnane extrovertný človek vyhľadávam aj tie tichšie uzavretejšie akou bola aj č.2 (preto ich číslujem lebo len v tom autobuse som už pri tretej) č.1 bola jediná komunikatívna. Ja by som si strašne prial mať ukecanú a extrovertku ale tie sú práve tým nedostupné že už len keď idú na zastávku tak ju odprevádza celá tlupa ľudí spolužiaci/kolegovia, tlupa sa rozíde ale už na zastávke má minimálne 5 ďalších známych tak sa hneď dá k nim. Tí sa rozplynú nastúpením na ostatné spoje, je minútku sama tak aj vtedy telefonuje, potom nastúpi a v autobuse už sedia ďalší jej známi, hneď prisadne k nim a kecajú... Proste to sú typy žien čo majú 200 priateľov v reále a ďalších 1000 na sociálnych sieťach. A tak sa k nim neni ako dostať. Lebo zase keď ideme logicky na to dajte si otázku: Čo by robila ukecaná, živelná, temperamentná, sympatická žena sama? Taká má obvykle veľa známych a muži na takú stoja do radu. Taká keď sa rozíde tak už minimálne traja sú pripravení jej robiť oporu a tým sa uchádzať ako jej nasledujúci priateľ. Už aj na sídlisku všetky tieto typy žien v mojom veku sú povydávané a majú deti. Takže tiché a utiahnute baby sú samé práve vďaka svojej nedostuponosti že bežný človek urobí presne to ako aj vy na fóre radíte že proste vidí že asi nemá záujem tak ju neosloví. Takže tu ostáva voľný plac pre mňa s malou alebo nulovou konkurenciou. Ale po oslovení alebo nebodaj aj skamarátení sa je jasné že to by nemohlo fungovať lebo ja budem prednášať a ona len prikyvovať? Tie tiché typy sú málo aktívne tie len tak žijú svoj svet niesu to tie bláznivé typy že ideme po ulici a zrazu si dáme zo srandy pretek že heeej kto bude prvý pri tom strome a bežíme, alebo si ideme a zrazu mi dá snech za krk, tak ja ju hodím do snehu ona ma stiahne so sebou a smejeme sa, ideme a začneme sa guľovať... Proste také scénky z amerických romantických komédií to sa mne páči. Ale pozor myslím romantické komédie amerického typu nie ten štýl romantiky ako sfilmovaná verzia Pilcherovej.

 

Debaty sa daju viest na roznych urovniach, a ja Ti darmo budem hovorit tu inu, ked bude pre Teba neprirodzena. Proste ak si to ty, v pozicii velkeho dietata, holt, asi to tak ma byt, netreba to silou mocou menit, lebo to nebudes ty, bude to silene, umele.

 

To sa neda na ukazkach. Ja proste citim a vidim na niekom, ze je podobna krvna skupina, a viem, ze ho oslovim na debatu uz len obycajnym /pritom nie obycajnym/ pozdravom, pohladom, gestom. Ale to sa neda vysvetlit. Tieto veci sa bud deju, alebo nie.

Táto téma nemá názov Tomášove problémy s konverzáciou ale slúži všetkým. Účel nieje aby som mal ďalšiu svoju tému ale taká celoplošná kde sa zapoja všetci a tak tú ukážku môžeš dať všetkým. Možno sa z 10 čítajúcich dvaja v tom nájdu. Aj tvoj štýl debaty má protistranu. A ja len ako dokumentárny film som chcel vidieť ukážky od iných akým štýlom komunikujú oni. To neznamená že sa mám pretvarovať ale to že si môžem porovnať viacero úrovní konverzácií. Keď spoznávaš iné kultúry tak ich nespoznávaš preto aby si sa nimi stala ale chceš vidieť ako to chodí inde... Toto bol zámer témy. Nieje o balení žien ani o vzťahoch medzi pohlaviami len o tom aké sa vedú konverzácie.

 

Na začiatok, nečítala som to celé, čo tu píše tomáš.

Ale aké pohrabať vo vlasoch?   Bŕŕ, to je akože balenie? Toto sú už dosť intímne reči. Na to, aby niekto toto povedal už musí byť medzi dvoma ľuďmi dosť veľká dávka dôvery. Je to veľmi dotieravé.

A o prsiach podobne. To sú čo za "lichôtky" ? Inteligencia je aj o tom kedy komu a čo povedať.

Také činnosti ako hladenie vlasov, či viesť rozhovory typu či vládze udvihnúť chlapa, alebo ju vyzvať na pretek, je už fáza keď sa poznáme. Nie vtedy keď ju vidím prvý raz. A hladiť vlasy je skôr už forma túlenia keď už sú si dvaja dôverní ale dá sa to spraviť aj tak nenápadne že ste v strede to znamená že už nieje cudzia ale nieste si ešte ani takí blízki tak jej pochváliť náušnice a zároveň jej odhrnúť vlasy so zámienkou že si pozeráme náušnicu, alebo sa jej dotknúť ruky so zámienkou že jej pozeráme nechty a zároveň aj pochválime. Už vo fáze keď sa poznáme:

JA: Máš veľké nechty?

ONA: Jasné prečo?

JA: Lebo sa mi páči keď má žena veľké nechty.

ONA: Jaj tááák (automaticky ich ukáže) aha takéto.

JA: Pekné a nelámu sa? Sú pevné?

ONA: Nie, prečo?

JA: Lebo s takými nechtami keby si mi poškrabala chrbát bol by som rád.

ONA: (väčšinou sa každá usmeje že aaalééé a tak zahovorí, alebo povie namyslene že noo určiteee a nahodí nahnevaný xicht, alebo mi začala s tým škrabať chrbát)

 

A tak isto sa mi podarilo aj vďaka mobilným technológiám osloviť ženu a vy ste sa smiali na tom ale dá sa to. Sedeli sme v kupéčku na rannom rýchliku a ona si začala rozoberať mobil, meniť simkarty, potom vytiahla ďalší mobil, vybrala z neho baterku a tak s tým špekulovala hore dole... Opýtal som sa čo robí a už to išlo, bola ochotná, bola presne opak tej tichej z busu že táto aj sa občas usmiala keď sa pohľady stretli. Aj rapotala, žiadne hanbím sa/červenám sa efekty... Takže dá sa to.

 

JA: Aká to je simkarta (v tej dobe bol len Globtel a Eurotel a karty boli v troch farbách zelená prima, biela paušál, červená easy ona mala modrú...) 

ONA: To je rakúsky operátor, vieš ja robím v rakúsku a keď prejdem hranice si tam dávam slovenskú (vidíte to? Ja som sa len spýtal čo to je za kartu a ona spustila ako Eva Máziková v tej reklame od Telekomu keď furt rapotala).

JA: (tu som prakticky nemusel robiť nič ona všetko ťahala) kde v rakúsku pracuješ? (bežná neutrálna otázka)

ONA: Vo Viedni.

JA: Wauuu Viedeň mám rád (pritom som tam nikdy nebol ale z komisára Rexa som toho veľa poznal) a hneď že jasné tamto pekné námestie a ten ratthaus je cez vianoce pekný, a to umelé klzisko pri viaduktoch, práter tam je super tam by som chcel ísť...

ONA: Hneď vytiahla mapu začala mi ukazovať že kde je ktorý bahnhoff a jak sa tam ide atď. Taká strašne ochotná...

 

Tam to ukončili kvalitné služby železníc že cesta z BA do GA trvá len 25 minút pričom autobus sa tam trepe pomaly 2 hodiny. Takže som jej povedal že musím vystúpiť. Len toľko som vedel že ide do Levíc nič viac.

No a aj na tomto ste sa smiali že som chcel hľadať vzťahy na diaľku len pri železničnej trati... Napríklad v nedeľu sa do Levíc či Zvolena dostanem ľahšie ako 40km vzdialenej Nitry kde treba prestupovať čakať na prípoje, no za ten čas (a zhruba aj za podobnú cenu) sa dostanem aj do 120km vzialeného miesta rýchlikom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

Táto téma nemá názov Tomášove problémy s konverzáciou ale slúži všetkým. Účel nieje aby som mal ďalšiu svoju tému ale taká celoplošná kde sa zapoja všetci a tak tú ukážku môžeš dať všetkým. Možno sa z 10 čítajúcich dvaja v tom nájdu. Aj tvoj štýl debaty má protistranu. A ja len ako dokumentárny film som chcel vidieť ukážky od iných akým štýlom komunikujú oni. To neznamená že sa mám pretvarovať ale to že si môžem porovnať viacero úrovní konverzácií. Keď spoznávaš iné kultúry tak ich nespoznávaš preto aby si sa nimi stala ale chceš vidieť ako to chodí inde... Toto bol zámer témy. Nieje o balení žien ani o vzťahoch medzi pohlaviami len o tom aké sa vedú konverzácie.

 

 

Nie Tomas, ty to ponimas stale ako nejaku debatu, kde su prvorade slova, .... ktore tu napisem a ty to skusis zreprodukovat.

Ale to je o tone v hlase, o pohlade, o gestach, o tele, takto to posobi neskutocne zlozito, ale je to neskutocne jednoduche, ak to niekto robi prirodzene. Ty si prirodzeny v niecom inom, v tomto, ako to robim ja ci mnozstvo inych, to proste fungovat u Teba nebude.

 

Usudzujem, ze to u Teba nebude fungovat uz len z toho, co citam vyssie. Ten Tvoj styl balenia, to je uplne iny level, na ktory sa ja nechytam ;) 

Pripadne nam povedz, aku vekovu kategoriu chces oslovovat, pretoze ja ako 30rocna, prepac, by som si Ta tymto stylom ani nevsimla, ba co horsie, pomyslela by som si, ze si dost otravny a neslusny :)

 

Problem je ten, ze ty po precitani tohto zhodnotis, ze zena tuzi po niekom slusnom, distingvovanom .. Nie, ako pisem vyssie, aj tie hlupe kozy sa daju okomentovat tak, ze to dokaze zaujat a nie pohorsit :) Samozrejme nie kazdu :D ... a nemam zrovna na mysli trapne reci o ich pevnosti a peknom dekolte. Ale to je jedno, idem moc do hlbky :D

 

Proste, zname sve lidi ;)

100 ludi, 100 chuti

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale to je o tone v hlase, o pohlade, o gestach, o tele,

 

Ano o tom to je. To je tá vec s tou príťažlivosťou čo som napísal aj ja len ináč. Ak ťa niekto očarí gestom, hlasom, pohľadom, rečou tela tak ti bude jedno čo hovorí. A keď nájdete spoločnú tému je to len bonus na vyše. Ale človek ktorý ti je maximálne nesympatický aj keby bola kópiou teba v záujmoch, snažila by si sa ho odbiť. Ale to je o balení a flirte na čo tu určite je aj príslušná téma. Takže na témy opačné pohlavie nezbalíme, ale skôr na šarm atď. Vždy sa nájdu ľudia na fórach nie len tu že sa pýtajú o čom sa majú rozprávať po zoznámení, aké témy voliť atď. Nieje to vždy len o záujmoch. Videl som aj ženu kolem 25 čo sa tlačila v aule kina pri premiére STAR WARS a mala ešte aj tričko s motívom hviezdnych vojen. Čo by ste už vy odsúdili ako pubertiacke. A tak isto sú ženy 30-níčky hrajúce playstation. Však keď som chodieval na herné fóra tak tam medzi 10 pubertiakmi sa našli vždy aj 2-3 členky vo veku 20-30 rokov. Zase by ste také ženy vysmiali že nevyrástli a pod. Ale ide o to že ja sa zbytočne s ňou budem baviť aj celé hodiny o križiackych bitkách v jerusaleme, aj tak jej ja nebudem sympatický. Však s jednou som spolu hral scifi hru kde sa zotročení baníci na marse vzbúrili a misia bola zvrhnúť tú vládu. Písali sme si cez net vymieňali info, level po leveli sme prechádzali potom som ju už oslovil aj tak ináč a už cúvla... Aj s klingónkou som si rozumel ešte sme si písali cez SMS chat na teletexte, chcel som jej dvoriť ale ona cúvla a doteraz neviem čo proti mne má. Jedinú verejnú informáciu čo viem že nejaký človek ju vo sne predomnou varoval ale neviem pred čím však ja som nikomu nijak neublížil, niesom sériový vrah, ani úchylák, ja niesom človek ktorého sa treba báť. Na to sú ti iní. Tak sme vlastne zistili že rozhovorom priazeň nezískame ale pokecať o tom môžme. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nieje to vždy len o záujmoch. Videl som aj ženu kolem 25 čo sa tlačila v aule kina pri premiére STAR WARS a mala ešte aj tričko s motívom hviezdnych vojen. Čo by ste už vy odsúdili ako pubertiacke. A tak isto sú ženy 30-níčky hrajúce playstation. Však keď som chodieval na herné fóra tak tam medzi 10 pubertiakmi sa našli vždy aj 2-3 členky vo veku 20-30 rokov. Zase by ste také ženy vysmiali že nevyrástli a pod. Ale ide o to že ja sa zbytočne s ňou budem baviť aj celé hodiny o križiackych bitkách v jerusaleme, aj tak jej ja nebudem sympatický. Však s jednou som spolu hral scifi hru kde sa zotročení baníci na marse vzbúrili a misia bola zvrhnúť tú vládu. Písali sme si cez net vymieňali info, level po leveli sme prechádzali potom som ju už oslovil aj tak ináč a už cúvla... Aj s klingónkou som si rozumel ešte sme si písali cez SMS chat na teletexte, chcel som jej dvoriť ale ona cúvla a doteraz neviem čo proti mne má. Jedinú verejnú informáciu čo viem že nejaký človek ju vo sne predomnou varoval ale neviem pred čím však ja som nikomu nijak neublížil, niesom sériový vrah, ani úchylák, ja niesom človek ktorého sa treba báť. Na to sú ti iní. Tak sme vlastne zistili že rozhovorom priazeň nezískame ale pokecať o tom môžme.

Mozno je to off-topic, ale povedal by som ze doba, ked sme krivo pozerali na ludi hrajucich sa po 20-30-40 su uz prec, kedze sucasna generacia na hrach vyrastla. Ja mam cez 30 a na svoju steam kniznicu s vyse 100titulmi som hrdy :D Aj na to, ze som gamer. A okolo mna je to skor pravidlo, ako vynimka, ze sa ludia hraju, chlapi, ci zeny. A kludne si ziju aj s partnermi/partnerkami, ktore nemaju o hry zaujem. Problem je v tom, ze ked sa bavime o hrach, tak sa tiez o tom bavime inym stylom, rozoberame herne mechanizmi, grafiku, myslienku, porovnavame so starymi klasikami. Nebavime sa o "križiackych bitkách v jerusaleme", pretoze vieme ze ta hra nema so skutocnymi kriziackymi bitkami nic. A normalne sa dokazem bavit o hrach aj s ludmi, ktory nehravaju. Sam mam priatelku, ktore nie je velka hracka (v podstate zacala hravat az ked sme sa spoznali) a ked sa snou bavim, tak sa jej snazim vysvetlit, ktore aspekty a preco ma v hre nadchynaju, ked je nejaky aspekt hry, ktory si myslim, ze by ju mohol zaujimat, tak sa o nom porozpravame napr. Spec Ops: The Line perfektne prezentoval PTSD a ine psychologicke problemy spojene s vojnou, Bioshock ma perfektnu estetiku, zaujimavy politicko/spolocensky podton (mesto na dne oceanu vytvorene na prisnych pravidlach kapitalismu, bez hociakej regulacie) a Big Daddy + Little Sister su "cool as ######"...atd.

 

 

 

som ju už oslovil aj tak ináč a už cúvla...

Ako, tak inac? Ja ked som sa so sucasnou priatelkou zacal bavit (cez post forum), tak som ju nikdy neoslovil "tak inac". Proste sme sa normalne bavili, po pol roku sme si povedali, ze sa stretneme a bolo. Ziadne triky, naucene frazy, ci "tak inac bavenie".
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bola som na "rande". Teda, ja to za rande nepovazujem, ale asi to rande bolo :D

S mladikom, s ktorym som spisovala objednavku a nasledne mi aj doviezol gauc a postel. Uz vtedy som si vsimla ze je akysi vyskereny, potom sa mi ozval sukromne. Tak sme dali vcera korcule u nas na zimnom stadione. Pocas korculovania sa toho moc nenahovori, ale sem tam sme prehodli par slov. Potom sme sli na caj, a fesak bol uplne mimo.

 

30rocny chlap sa len pozeral a uskrnal :D Tak mne bolo z celej situacie trapne, tak som stale tahala temy, ale potom ma to uz prestalo bavit, a bolo ticho.

Som myslela, ze takyto vedia byt len hanblivi teenegeri :) Dnes mi napisal, ci v piatok nedame dalsie stretko. Tak ja na to, ze nie je moc zhovorcivy. Obhajil sa tak, az som sa zacervenala :D A dodal, ze to sa zlepsi :)

 

Na margo tych tem. Preboha, vsak ked sa dvaja stretnu, a vobec sa nepoznaju, tak je tych tem milioooooooon. Nie, on bol vcera ticho :)

V piatok ma caka s nim cesta autom do PN, asi budeme pocuvat radio :)

 

Len na margo takeho placheho chlapa. Hmm, aj ja sa chcem citit pri chlapovi placho, sakris, chlapi, odvahu :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov