Skočiť na obsah

Aké témy zvoliť?


Tomáš

Odporúčané príspevky

To je ako myslienka a krompac. Dobre to napisal. Forum mam ako zabavku v mobile kedze som netrpezlivy stat v rade pri kase ale ked som vonku v dedine, zazivam tie situacie, ti ludia mi to zoci do oci vysvetluju, zazivam tie situacie ze som tretia osoba ked sa to deje. To je ako ten krompac.

 

Ale inac tato tema by mohla byt aj pre doll, kedze spominala v teme muzi a zeny ze ked maju rovnake vzdelanie ci intelekt tak si lepsie rozumeju ako ked to tam nieje... No a tu sme v temach teda ze ake temy zvolit, rozoberat mozme aj preco sa nenajde spolocna tema s clovekom ktoremu treba vysvetlit aj to ako vznika blesk. Vase pocity z toho ze ak mate cloveka s inym vzdelanim ci z ineho fachu a nemate spolocnu temu. Ved aj ja s krestankou ona si kupila auto ale nevie ani to kam sa voda leje, este aj na dofukanie gum vola mna. Ale ja zase som neni ani pokrsteny, absolutne nemam ponatia o com nabozenstvo je, neviem ani otcenas (co vedia aj bezni laici), neviem ani uvrhnut na seba kriz co ludia robievaju ked zbadaju kaplnku a tak. Takze my sa nemame o com bavit. Vsak dosiel som k nim a viac kecam s jej segrami, mamou, synovcami ako s nou lebo s jej mamou pokecam o politike, zivote, beznych veciach. S deckami o hrach, so segrami o hocicom a ona taka nemastna neslana ze nemame si co povedat.

 

Vzdelanim to nebude! Ma nejaku strednu odbornu chemicku skolu (co je viac ako ucnak) plus nadstavbu, statnicu z anglictiny. A ja velakrat ani nerozoznam rozdiel medzi nemcinou a anglictinou vsetko comu nerozumiem povazujem za hatlaninu. Ale je to jej povahou. Mal som kamosku, co mala matematicku fakultu a brutalne sme si rozumeli.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale inac tato tema by mohla byt aj pre doll, kedze spominala v teme muzi a zeny ze ked maju rovnake vzdelanie ci intelekt tak si lepsie rozumeju ako ked to tam nieje...

 

Nke, toto som nespominala.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov