Skočiť na obsah

funebrak

Parlamentné voľby 2016  

16 členovia hlasovali

  1. 1. koho budem voliť - predbežné hlasovanie november 2015

    • Smer-SD
      0
    • Sieť
      0
    • Most-Híd
    • KDH
      0
    • koalícia OĽaNO, NOVA
    • SNS
      0
    • SaS
    • SMK
    • SDKÚ-DS
      0
    • TIP
      0
    • Šanca
      0
    • SKOK
      0
    • ĽS NS (Ľudová strana Naše Slovensko)
      0
    • KSS
      0
    • Strana zelených
      0
    • Národná koalícia
      0
    • Sme rodina /Kollár/
    • Iná strana
      0


Odporúčané príspevky

Za 4 mesiace tu mame parlamnetne volby.Samozrejme politici budu slubovat hory doly ale uz sme na to asi vsetci zvyknuti...ale je aj dost ludi co su uz z toho znechuteni.Zaujima ma ci sa chystate volit stranu ktoru ste volili v minulosti alebo inu stranu,popripade sa nezucastnite ako je to s vasimi nazormi a myslienkami po takmer 4 rokoch?

Poprosim adminov aby sem dali aj anketu politickych stran.Dakujem vopred. :slovakia:  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je už niekde zoznam strán?

vonkoncom ma nezaujíma, kto čo sľubuje, zatiaľ to vyzerá tak, a asi sa meniť moja voľba nebude - to, čo naposledy.

raz sa už snáď aj opozícia musí spamätať. možno.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zoznam stran? Momentalne nie je...A naco ti to vlastne je?Ja chcem aby sa spravila anketa politickych stran ktore budu mat urcite nad 5%.Dajme tam aspon tie ktore ma napriklad agentura Focus.Toto je najcerstvejsi prieskum verejnej mienky za mesiac oktober 2015.http://www.focus-research.sk/files/195_Volebne%20preferencie%20politickych%20stran_oktober%202015.pdf

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ty si kurňa tú anketu nemohol spraviť ty? keď už si sa na to dal?  Inak dajme tam aj tie ktoré majú dačo pod 5%

ako sú SMK, TIP, SKOK, a ŠANCA   :D :D

No prepac...a preco by som mal dat anketu ja?Som admin tohto fora?A zaujimali ma len tie najhlavnejsie strany.Polopate vysvetlim :zubiska:  :smilieee: ...a to su SMER-SD,KDH,SaS,MOST-HID,OLANO-NOVA,SIET popripadne este "potapajuca"sa SDKU-DS.Takze robota na par minut ale nevadi "zvykol" som si uz na tomto fore na konkretnu osobu!!! (teda nie ze zvykol ale MUSIM tolerovat je asertivitu,pokial chcem byt na tomto fore...pouzil by som aj ostrejsie slova ale to by som tu uz nebol :zubiska:  Strasne je na tom cele to ked clovek musi mlčky znazat zlo!!! :unsure:  -_-

 

nikdy som nevolil Meciara a nikdy nebudem volit Fica

Ani ja som nevolil ani jedneho chvalabohu :innocent:

 

 

je už niekde zoznam strán?

 

vonkoncom ma nezaujíma, kto čo sľubuje, zatiaľ to vyzerá tak, a asi sa meniť moja voľba nebude - to, čo naposledy.

raz sa už snáď aj opozícia musí spamätať. možno.

Za tu imaginarnu anketu velke Dakujem :srdiecko2:  :flowers:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja potreti krat budem musiet dat svoj hlas asi SaS. Lebo pre mna ina aspon trocha alternativa nie je. Mna uz politika tak velmi nebavi- aj tak neverim ze sa nieco lepsie stane po volbach - problem su volici. Ale.. Cakam na januar a kurzy - stavim si na SaS,ze do parlamentu prejde, a Smer.. proti smeru.

 

Mam dojem,ze v mediach sa obiavuje coraz viac rozkradanie Smeru a ludia na to reaguju kedy? Ked okradaju ich. Teda ze dvochodca nedostane adekvatne zvysenie dochodku a to sa posledne roky deje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiez volim stranu SaS :thumbsup: Volil som ju aj v minulosti a budem ju volit aj teraz :slovakia:  B) Paci sa mi postoj Richarda Sulika.

Dakujem adminovi tentoraz za realnu anketu :thumbsup:  :ahooj:

 

 

 

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Boris Kollar zalozil stranu s perfektnym nazvom -Sme rodina  :zubiska: ..a som v pokuseni ho volit   :thumbsup:  

 

 

hej, uz som si precital, ze:

 

"Sme rodina. Tradičná rodina. Ocko, mama, dieťa, mama, dieťa, mama, dieťa, mama, dieťa, mama, dieťa, mama, dieťa, mama, dieťa..."

 

:)

A preco ste nehlasovali v ankete?  -_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dal som SaS

je to síce iba napodobenina pravicovej strany..

ale to že "keď nemáš komu dať hlas, tak hlasuj proti niekomu" platí furt

okrem toho, že by Sulo ako premiér zostavil vládu, jednoducho nehrozí, takže je to "zlá voľba" s minimálnymi sekundárnymi škodami

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som dala Borisa Kollára, mne vobec nevadí, že má toľko detí, dokonca mi to imponuje, lebo sa k nim aj priznáva a možno aj alimenty pkatí. Aj názory má normálne.

 

Ale možno si to ešte rozmyslím a budem voliť SAS.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som dala Borisa Kollára, mne vobec nevadí, že má toľko detí, dokonca mi to imponuje, lebo sa k nim aj priznáva a možno aj alimenty pkatí. Aj názory má normálne.

 

 

 

Prepac, spomenula som si na rozhovory s dochodkynami, po jednej MDZ akcii s panom Robertom, kde odpovedali, ze aky je to svarny suhaj ten Robert, tak preto ho budu volit :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Toto je (bude) asi prvý krát, čo sa mi nebude chcieť k voľbám, ale zo všetkých mi najlepšie vychádza SaS. Ani nie tak kvôli Sulíkovej anti-imigrantskej politike, ktorú síce robí dobre a všetkých tých multi-kulti somárov spakruky fackuje v jednom kuse tak, že už ani nevedia kde je sever, ale kvôli tomu, že SaS má relatívne dobrý predvolebný program (ktorý sa stále dá vylepšiť). Procházkovej Sieti moc neverím, Rado u mňa nie je nejako extra dôveryhodná osoba, je to príliš veľký egoista, a ostatné strany ma nezaujali. Som zvedavý, ktorý zvrhlík dá hlas Smeru :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Preto som nehlasoval v ankete lebo ziadnu nevidim (som cez tapatalk mozno preto) takze ak tam bude hlas na SMK tak bude nanajvis odomna. Kedze patrime k najvacsej narodnostnej mensine na slovensku tak tradicne cela rodina voli niektoru z madarskych stran. Most Hid je silny len preto ze si ziskal aj slovenskych volicov. Vacsina ortodoxnych madarov nadava na most hid a povazuje ich za zradcov ale do parlamentu sa vzdy dostane skor Most. Kedze mne uz na tychto veciach ako povod, narodna identita atd. nezalezi pozeram sa na to s ocami chudobnej vrstvy tak logicky budem volit stranu ktora podporuje odbory, zvysuje minimalnu mzdu, nejake socialne programy, nieco proti kapitalistickej uzere. Tym sa nezastavam sockarov co su desiatky rokov na podpore ale ludi ktory poctivo chodia do prace a nic z toho nemaju, davaju im minimalne mzdy atd. Ked tie fabriky otocia miliardy a este sa s tym chvalia tak nech platia aj zamestnancov, aj podnikatelia ked maju na drahe dovolenky, luxusne auta, tak nech maju aj na platy! Toto moze upravit len zakon, a ten zase moze upravit nejaka ludovo robotnicka strana. Takze sa rozhodnem na zaklade volebnych programov ale aj na zaklade toho co uz strana spravila pre chodubnych robotnikov doteraz. Najblizssie je k tomu memontalne smer ale aj oni to spravili nespravne ze pomahaju globalne a nie adresne. Aj lavicove strany by potrebovali alternativu ako je Obycajni ludia ci SaS. Mladych co su dynamicki, podporia rozvoj a vsetko, ale zaroven by buchli po prstoch kapitalistom.

 

K situacii: Smer este bude dlho kvoli tomu ze nema konkurenciu. Slova p.Fica sa naplnili ked vravel ze su jedina stabilna strana, ziadne vnutorne roztrzky, v ich strane sa nedeju veci ako mnohokrat u pravice ze par clenov opusti stranu a zalozia si novu, alebo sa pospajaju aj z desiatich len aby porazili smer, potom ten zlepenec spadne. Takto sa to fakt neda. Madarska strana bola silna kym sa nerozdelila. Pravica ma kopu malych a novych stran a hlasy sa triestia preto boli casy ze tych pol miliona madarov dostalo SMK na tretie miesto. Aj nemecka NSDAP nikdy nemala viac ako 37% ale boli jednotni a hlasy superov sa roztrusili medzi vela stran. Ak vy pravicaci co ste vo vacsine ale budete uvazovat v skupinkach ze ja dam SaS, mne je sympaticky Prochazka, ja si myslim ze Matovic je uz normalny, ja zas myslim ze by mohla byt aj zena vo vlade... Tak vas smer prevalcuje na dalsich 10 rokov... Uz vidim rivalitu medzi sietou a TiP to bude prehra pravice.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Už boli predvolebné prognózy a tie obvykle aj vychádzajú. SNS sa dostane. Ale z našich sa dostane len Most ale SMK už nie. Smer vyhrá to je jasné a pre mňa aj výhoda lebo takto zabijem dve muchy jednou ranou. Fandím smeru ale som verný volič SMK takže môžem byť naďalej verný našej strane ale závoreň vyhrá moja obľúbená. Tieto SKOK a podobné kreposti sa tam už nedostanú. Smer neporazí ani zlepenec lebo už bola reč že by sa dali do kopy Sieť, KDH a Most. Takže vlastne až tri muchy jednou ranou lebo vďaka mostu tam budú aj maďari, smer vyhrá a ja môžem ostať verný Csákymu.

 

:smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nechcem ti kaziť ilúzie, ale Filcko sa na dobromila hráva len pred voľbami. Takže, ak Smer vyhrá voľby, tak minimálna mzda skôr ako za tri roky hore nepôjde. Ako to prežiješ? Takým ako ty, by som zakázal voliť, lebo k moci sa potom dostávajú také kreposti ako komunisti a maďarskí šovinisti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to len vec pohľadu lebo ja na tie vaše SaS-ky a podobné tiež môžem povadať že k moci sa dostanú kapitalisti a vykorisťovači čo nebudú mať ani ten najmenší záujem o odbory či pomoc chodobným... Furt len šikovní ľudia a ešte raz šikovní ľudia a kto sa žiaľ šikovným nenarodil ten v Sulíklande nemá miesto. Zatiaľ nás je väčšina tak sa s tým zmierte. Svet sa netočí len okolo tých čo by druhému nedopriali ani dôstojne žiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

.Zatiaľ nás je väčšina tak sa s tým zmierte. Svet sa netočí len okolo tých čo by druhému nedopriali ani dôstojne žiť.

 

Axel v podstate ma pravdu a tak to bude - tito rozhoduju. ######le skoly. ######le mozgy.

 

###le.e som pisal-

 

proste bude a je ich vacsina. 

 

Su cigani ci imigranti horsi? Podla mna je to remiza je to sialene.

-------------

Uz chapem tu agresivitu. Oni do mizerie dostavaju aj nas.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov