Skočiť na obsah

Aký starý máš mozog? Testík


game

Odporúčané príspevky

japonský testík, japonci sú podivíni všetci koľko ich je ... ale nedajme sa odradiť, poďme sa hrať  :)

 

keď ste "starí", nič si z toho nerobte, testík a váš mozog vás presvedčí o opaku - a keď iné nie, aspoň potrénuje postreh :)

 

tak hurá na to:

 

Zde je unikátní příležitost, zkontrolovat si dle japonské studie, stáří svého mozku, tak

 se snaž, abys byl mladší, než Tvé tělesné ostatky.

 

  1. Kliknout na start.

  2. Počkat až odstartuje 3, 2, 1.

   3. Zapamatovat si postavení čísel, která se objeví na obrazovce a pak klikat

 na kolečka podle pořadí, od nejmenšího do největšího (0-9)  

  4. Na konci hry počítač řekne stáří Tvého mozku (jako číslo).

 

 http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html

 

 

/game najprv neprečítala poriadne zadanie, tak blbla ... na druhý nábeh mala 33 ročný mozog :D /

 

a teraz vy, dámy a páni! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

37. presne toľko koľko mám rokov. Ten náhľad čísiel dávalo moc rýchlo, pri väčšon počte čísiel je to skôr tipovačka, takže moc relevantné mi to nepripadá. Môj mozog je zvyknutý dlhšie analyzovať, ako rýchlo reagovať. Preto aj keď píšem príspevky, najprv všetko vopred analyzujem a nereagujem tak emotívne ako ciganisti, ktorým stačí vidieť slovné spojenie "cigán je zlý" a hneď ich chytá nekontrolovateľný amok namiesto toho, aby si najprv premysleli v akej súvislosti na niečo reagujú.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne to vyhodnotilo o hooodne vela rokov menej ;)
samozrejme, tie tri nespravne su pri najvacsom pocte cisel, ale nejako som neodsledoval, kolko vlastne pokusov tam je celkovo a kolko z nich je pri najvacsom pocte cisel.

mne pomaha (kratkodoba) fotograficka pamat, t.j. aj v tomto teste som nesiel cislo po cisle, ale bral som to ako celok, ktory som nasledne "rozmienal na drobne"

rovnako aj citam, malokedy idem riadok po riadku, ale ak to nie je prilis tazky text, tak vnimam naraz cele odstavce, cim sa citanie podstatne zrychluje

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm ... tak já ti nevím Karle ... :hmmm:

... na opicu, ktorú sem dal Ryan nie že nemám teraz, to som ani nikdy nemala! Tam môžem iba blednúť závisťou.

Ale aj výsledok, ktorý mi test "vyhodil" je pre mňa zarážajúci. Keby tie číslice boli prehodené, to by som ešte "brala", ale toto ... ? :ermm:

S číselkami som nikdy nejaký veľký problém nemala, tu sa však nejedná o číselká, tu "ide" aj o pamäť, a tam som na tom veru biedne,

ale snáď trošku pomáha "priestorové videnie"?

Našťastie SA takéto testíky neberú vážne, a tak nebudem chodiť s hlavou v oblakoch. :smile2:

post-88-0-29286700-1431166057.png

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov