Skočiť na obsah

18 = právna zodpovednosť = aj niesť zodpovednosť za právo voliť?


informator

Odporúčané príspevky

pred 1 hodinou, informator napísal:

mozno....ja narazam na mentalne a moralne kvality...ak tebe tieto dve veliciny nic nevravia, tak ano sme rozdielny v nazoroch

informátor, na aké mentálne a morálne kvality narázaš , na tieto? https://www.topky.sk/cl/10/1852787/VOLBY-2020-Najvacsie-zlaticka-z-LSNS--Bitkari--neonacisti-aj-zlocinci--Strnast-KO-kotlebovcov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie, ja davam priestor  svojim nazorom, ktore vyhodnotim podla svojich "citani" osoby, ktora sa uchadza o spravu veci verejnych....hodnotenia debilnej, tzv. novinarskej obce, su pre mna tak podstatne, ako znamienko mekcen na pismeno "i".....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 22 hodinami, electric blue napísal:

informátor, pravda ti nevoní :wink:

neviem, preco by som sa mal rozhodovat podla "pravdy" osob platenych za to, aby prezentovali nazor tretej osoby.....medziclanky su stratou casu a menia skutocnost.... :)

pred 15 hodinami, dead napísal:

informator chce povedat, ze je taky zadubeny, az si vytvoril vlastnu realitu , aby im mohol doverovat :)

toto napisal kto?.......aha, je to pohlad na pravdu cez tretiu osobu a nie vlastna skusenost....tu je u teba vidiet, ze spolocnost je ozaj rozdelena......na ludi, co veria mediam a na ludi, co pouzivaju vlastny mozog.....neviem kam sa radis ty, ale ja sa radim do skupiny, co pouziva mozog...samozrejme vlastny a nie mozog nejakeho plateneho novinarskeho idiota....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov