Jump to content

Nové bábätko, drobné bábätko

Vilma Flinstonova

Recommended Posts

• Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Vilma Flinstonova

40

• game

23

• iskra

15

• slimak

12

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdravím Vás. Už som aj ja babička. Moja vnučka 

Človiečik náš ...

Chvilu som rozmyslala ako vies o tejto novine :) A vlastne dead-a mam na FB v kontaktoch :)   Ano, chcela som napisat, len z mobilu sa mi nedala konvertovat foto do pozadovanej velkosti.   Dakujeme :)

Posted Images

Jeeeejo :wub:

Teraz este len začne dávať život zmysel :slniecko:

Len to krásne želám, užívajte...

• Like 1
Proteus

@chlapeczjuhuchlapeee, velka gratulacia. Vela zdravicka prajem.

Caka ta to najkrajsie a zaroven najtazsie obdobie. Stoji vsak zato. 

Ak by si chcel poradit, pis :) 

• Like 1
clovek2
pred 6 hodinami, doll napísal:

Teraz este len začne dávať život zmysel 

veľká pravda :klobuk:boli časy, nie tak dávno, keď som sa držal hore koncom len kvôli mojim chalanom

• Like 1
  • Thanks 1
secretka

@chlapeczjuhu  máte pred sebou najkrajšie obdobie; je jedno, či tvoje bábätko bude mať týždeň, mesiac, rok, stále bude vašou radosťou, vašim najhlavnejším členom rodiny. :smile: Keď sa na teba usmeje, zabudneš na všetky starosti.

Čakáme, že nám napíšeš viac ... miery, váhu, ako sa má maminka,  či si už patrične oslávil svojho syníka /vyššie si písal o Samkovi, ostalo pri tom mene ... /; skrátka všetko :smile2:

• Like 1
  • Upvote 1
chlapeczjuhu

Este su v nemocnici, ja som oslavil so susedmi z dvora a so svagrom. Tak decentne len, na druhy den som aj tak siel do prace a navyse rano som mal termin na gastroskopiu ( prebehla hladko haha).
Ano, je to Samko.

...

• Thanks 1
  • Upvote 1
  • 2 weeks later...
Vilma Flinstonova

jaký chutný macík :) :smile:

• Like 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Similar Content

• cizy
      By cizy
      Vie niekto nejaku dobru radu ako pribrat?

lebo jest mozem kolko chcem, nepomaha to...

Inak ziadne zdravotne problemy nemam, citim sa vyborne, chory byvam velmi velmi zriedka, mozno tak raz za 2-3 roky.

tak co mam teda robit?
    • arwiel
      By arwiel
      nikdy som nevedela schudnúť... podarila sa mi to len v práci keď som za celý deň nabehala kilometre, vyfajčila krabičku a zjedla tak šestinu rajčiny...
      ale teraz nemám prácu... a mne nikdy nepomáhali ani športy, diéty, skúšala som všetko... aj nechutné veci...
      teraz po sviatkoch som jak guľa!!! no fuj!
      tak poraďte.... prosím....
    • alamo
      By alamo
      je "relativististická hmotnosť" to isté ako "gravitačná hmotnosť"?
      sú "zameniteľné"?
      ak nie, "nič" sa nedeje..
      ak áno, znamenalo by to napríklad toto
      príklad s "paradoxom dvojčiat" by bol nezmyselný
      http://sk.wikipedia....x_dvoj%C4%8Diat

ak sa na lodi, v dôsledku nárastu relativistickej rýchlosti, spomaľuje čas
      a v momente dosiahnutia rýchlosti svetla, teda "nekonečnej" relativistickej hmotnosti, sa čas úplne zastavuje, rovnako ako v čiernej diere
      neznamená to, že by sa všetky častice hmoty aj energie, ktoré loď obsahuje, vďaka zvýšenej gravitácii, snažili upadnúť do "izostázy"? vytvoriť "singularitu"?
      totiž všetky by vďaka tomu že sú "relativisticky ťažšie", aj náležite zakrivovali priestor okolo seba, a navzájom sa aj viac gravitačne priťahovali
      v dôsledku čoho by sa loď, všetka jej hmota, zrútila do "čiernej diery", dokonca ešte pred dosiahnutím rýchlosti svetla

pre pozorovateľa na planéte by to znamenalo, že v diaľke uvidí záblesk, ak by loď nebola dostatočne hmotná, a vzniknutá čierna diera by sa začala vyparovať, ak by bola dostatočne hmotná, okolo pozorovateľa by si to veľkou rýchlosťou prefrčala novovyrobená čierna diera
      pre pozorovateľa v lodi by to znamenalo, že sa buďto premení na kus "subkvantovej tlačenky" ("tlačenkizácia" istá obdoba "špagetizácie" ktorá sa prejavuje pri páde do čiernej diery), a to na "večné veky a nikdy inak" (teda do konca vesmíru, keď sa vyparia všetky čierne diery), alebo ak by loď nebola dostatočne hmotná, aby vytvorila stabilnú singularitu, by sa vyparil ihneď, a premenil sa na "kôpku" dokonale premiešaných "mémov"

samozrejme, iba ak je "relativistická hmotnosť", zameniteľná s "gravitačnou hmotnosťou" hmotných objektov, v "kľudovom stave"
      je, alebo nie je?

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy