Skočiť na obsah

Nové bábätko, drobné bábätko


Vilma Flinstonova

Odporúčané príspevky

pred 13 hodinami, iskra napísal:

Naša vnučka 1.1. na Nový rok. :smile:

To si tvoja vnučka vybrala krásny deň príchodu na tento svet. :flowers:

Má úžasný dátum narodenia ... :bingo:

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veru, málokomu sa zadarí narodky oslavovať tak, že mu odpočítavajú do dátumu narodenia posledné sekundy, hneď na to lietajú petardy a delobuchy, strieľajú ohňostroje a chlastá celé Slovensko...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, Sniper napísal:

Veru, málokomu sa zadarí narodky oslavovať tak, že mu odpočítavajú do dátumu narodenia posledné sekundy, hneď na to lietajú petardy a delobuchy, strieľajú ohňostroje a chlastá celé Slovensko...

Máš pravdu aj s oslavami narodenín s petardami a ohňostrojom,  ja som mala na mysli iba číselká

deň, mesiac a rok ... 01.01.2020

Ale ... malinká síce žije v Prahe, avšak alkohol bude tiecť potokom nielen v Čechách, ale aj na Slovensku.

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 8. 6. 2021 at 9:48, secretka napísal:

To si tvoja vnučka vybrala krásny deň príchodu na tento svet. :flowers:

Má úžasný dátum narodenia ... :bingo:

Ďakujem :smile:

Narodenie bábätka je šťastná, radostná udalosť v živote rodičov aj celej rodiny. Klárka sa narodila málinko skôr, jej príchod na tento svet nás veľmi potešil. Keď nám syn oznámil, že je tatkom, že máme vnučku, keď poslal fotografiu, to ani nejde slovami vypovedať.. proste  úžasné emócie.. Som šťastná babka a už sa teším, keď si ju budem môcť v auguste objať, venovať sa vnučke a byť aj s jej milujúcimi rodičmi.

Nech budú všetky  deti zdravé, veľa lásky, nech im nechýba šťastný detský smiech.

 

 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
Dňa 7. 6. 2021 at 20:04, iskra napísal:

Naša vnučka 1.1. na Nový rok. :smile:

fíha, aj bola z tých prvých na Slovensku v novom roku? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

ja tam vidím podobu s tebou, iskra... minimálne pri rýchlom pohľade z profilu tam rozhodne zatiaľ je :)

aj keď sa takéto detičky ešte stokrát zmenia a zvyčajne sa podobajú na kdekoho z rodiny, aspoň môj syn na tom tak bol... niekedy som mala pocit, že sa mení každého pol roka a prestriedal celú rodinu z oboch strán... začal pri narodení svokrou a nakoniec sa ustálil medzi mojím bratom a mužom, niečo v tvári a oči naše, zbytok otec ... :)

  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, z iného uhla :smile:  nikdy by som neverila, že sa deti takto menia, ale menia, neskutočne, naše gény tam usilovne prekladajú základné kamene... či tak nejako :laugh:

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 22. 7. 2021 at 17:34, game napísal:

ja tam vidím podobu s tebou, iskra... minimálne pri rýchlom pohľade z profilu tam rozhodne zatiaľ je :)

 

aj ja vidím podobu so mnou.. :smile: uvidíme, keď bude staršia... hlavne, aby bola zdravá, šťastná..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 26. 7. 2021 at 18:33, iskra napísal:

Klárka je po tatkovi, tatko po mamke a tatkovi :smile: zároveň Klárka je po maminke, maminka po maminke a tatkovi.:smile:

Kym nie po postarovi...🙄

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

áno, :smile: detí rastú ako z vody, je dôležité  vychutnať si každú  chvíľu s deťmi, čas plynie veľmi rýchlo,  človek, rodič,  ktorý venuje svoj čas, starostlivosť, daruje lásku, pocit bezpečia  deťom.. to  je na nezaplatenie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
Dňa 27. 7. 2021 at 23:20, game napísal:

poštárov je dnes málo, nejaké iné povolanie by to konečne chcelo... ale aké? aj majstrov je málo :)

*iskra je v tom jednoznačne, poštárovo to asi nebude :)

ale máme tu kuriérov, a nechodí vždy ten istý!

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

@iskradakujem :) sú to nezdoby nezbedné, a milujem ich, nedala by som ich za nič. 

V stredu ešte pred obedom som sa vrátila z Moravy z milého stretka, a doma ma čakala správa, že prídu k nám obe kočky. Flinstone už mal nachystané zemiakové cesto na šúľance (samozrejme, bezlepkové), a Nelke sa nechcelo súľať, ale Ninka je v kuchyni rada a veru pomáhala až do konca. Ušúľala si aj snehuliaka. My s Nelkou sme boli v mojej izbe a hrali sme pexeso, Ninka s Flinstonom varili. 

Potom sme sa zasa všetci spolu najedli, mala som na pamäti, že sa to babám páčilo, keď sa jedlo spolu. Aj dnes to zafungovalo. Potom sme im dovolili pozerať rozprávky, a keď sa telka vypla, Ninke som čítala z Pretekárskeho prasiatka, a Nelka si stavala kocky. A tak všelijako sme strávili celý deň. mamu sme poslali domov  a kočky boli u nás. Večer si dcéra došla pre ne, napodiv sa celý čas obišli bez nejakých väčších konflikotv. Bolo to milé popoludnie.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov