Skočiť na obsah

Nové bábätko, drobné bábätko


Vilma Flinstonova

Odporúčané príspevky

 @chlapeczjuhu  máte pred sebou najkrajšie obdobie; je jedno, či tvoje bábätko bude mať týždeň, mesiac, rok, stále bude vašou radosťou, vašim najhlavnejším členom rodiny. :smile: Keď sa na teba usmeje, zabudneš na všetky starosti.

Čakáme, že nám napíšeš viac ... miery, váhu, ako sa má maminka,  či si už patrične oslávil svojho syníka /vyššie si písal o Samkovi, ostalo pri tom mene ... /; skrátka všetko :smile2:

  • Páči sa mi to 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Este su v nemocnici, ja som oslavil so susedmi z dvora a so svagrom. Tak decentne len, na druhy den som aj tak siel do prace a navyse rano som mal termin na gastroskopiu ( prebehla hladko haha).
Ano, je to Samko.

...



  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

ako to letí...doll len nedávno bola v radostnom očakávaní, južný fešák len nedávno veselie slávil...a zrazu tu máme - no, pridám trošku takmer škôlkára, a 3-nesačné svet pozorujúce stvorenie.

Sú na zožratie. :smile1:

  • Páči sa mi to 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
Dňa 6. 6. 2021 at 11:23, Vilma Flinstonova napísal:

@doll  @informator  budete mať vianočné deti. :flowers::huraa: tak nech vám to obom vyjde a tešíte sa z nových prírastkov!

Naša mladšia vnučka je trojkráľová. 

Naša vnučka 1.1. na Nový rok. :smile:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov