Skočiť na obsah

Nové bábätko, drobné bábätko


Vilma Flinstonova

Odporúčané príspevky

Dakujem Vam. Uzivam kazdu chvilku. Boli sme ich dnes pozriet, aj som ju uspaval. Viem, ze to bude tazke, ale aj taknsom rad, ze ju mame.

Ano, bol som aj pri porode. Od rana, ako dostala zena vyvolavacku. Cely cas, ci uz na izbe, na cakacke ci na sale.

Vcera po narodeni mala este take biele a dnes jej uz toto dali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Proteus:

:kvet: srdečná gratulácia, malinká je krásna! A prajem všetkým hlavne veľa zdravia!

 

game, D´Ady:

to mi hovorte, ja som s našou katkou ako 4 ročnou šla k logopedičke, lebo hoci inak rozprávala pekne, aj spievala, a mala veľmi slušnú slovnú zásobu,  si "šliapala na jazyk", nedosdtatok sme odstránili včas a ani to netrvalo dlho, chodili sme tam asi pol roka a bolo po šušlaní.  ja som svoje deti považovala za takmer dokonalé, ale len takmer, a všetky takéto veci som riešila hneď ako som si ich všimla. Asi poviem svatke, nech ona zaúraduje, zať ju predsa len viac rešpektuje ako tá moja škrimpícia mňa. Ale so založenými rukami sedieť neostanem. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 týždňami...

a máme ďalšie bábatko... naša arwiel, kto na ňu pamätá, bolo to dávno... na PF kedysi ako pubertiačka bola ako Níniel,

u nás začala tiež ešte ako teenager... .. má krásne malé dievčatko.
gratulujeme. :flowers:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

 

máš pravdu, aj bábätká vycítia, ak sú rodičia nervózni, a potom sa to prenáša aj na ne.

 

 

Mozno na pocudovanie,ja ked som  mal male deti, babatka som bol kludny,aj k zene-kvety som jej nedaval,ale mozno viac pomahal(ak to tak ozaj bolo,tak len kvoli tomu,ze som to musel spravit - teda pomoct zene a drobcom). Musel som,su male krehke - ked uz mali pat rokov to uz aj v posteli som si na ne vylozil nohu - prikryl. Teraz uz na mna budu robit. Maju radi kukuricu ,uz nieje. Poleju a otrhaju burinu a narok okopu vsetko. Ten moj drobisk - v podstate zo zahrady nema rado nic. Z coho zije? Kukuricu.  Dnes jedli kapustu(polievka - chalan vychlipal vodu, viem co jedli,lebo som im to prihrieval,zena bola v praci,varila to vcera), tekvicu a zemiaky. Fasirky,ale to nieje zo zahrady.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bola v BA v Petržalke pred 3 rokmi na stretku...

 

tak potom som ju tam musela vidieť. Sedela nejak oproti tebe?

...Poleju a otrhaju burinu a narok okopu vsetko. Ten moj drobisk - v podstate zo zahrady nema rado nic. Z coho zije? Kukuricu.  Dnes jedli kapustu(polievka - chalan vychlipal vodu, viem co jedli,lebo som im to prihrieval,zena bola v praci,varila to vcera), tekvicu a zemiaky. Fasirky,ale to nieje zo zahrady.

 

je fajn, že ich priúčaš práci. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
Dňa 8. 11. 2020 at 11:54, doll napísal:

Ach jaj, keď tu vidím tie fotky bábätiek tak hneď by som brala ďalšie :rolleyes:

Hádam sa podarí začiatkom roka ... ( ako to povedať ? :biggrin: )

Na jednu stranu sa neviem dočkať, na tú druhú si neviem predstaviť fungovať pri druhom zavislakovi, keď tu už mám jeden "cecek".

Moje prsia sú preňho stred vesmíru, stále verím v samoodstavenie :zubiska:

 

 

IMG-20200929-WA0087~2.jpg

malý už dobre podrástol. Ako kukám, na tej bábätkovskej fotke bol tmavovlasý, oblonďavel. Pekný chlapček.

Ale nad samoodstavením sa mi dovoľ zasmiať...moja staršia kojila a kojila, Ninuš už mala 2,5 roka, ale ešte furt si hocikedy cez deň musela pocuckať. Dudel nikdy nemala, takže ani potom túto náhradu nezaviedli. Až potom nejako Ninke prestalo chutiť a presne v tom období si aj mamina povedala, že jej to nejako nerobí dobre, cítila sa dovne...a ouvej, Nelinka bola na ceste. 

A mladšia, malý mal v marci rok, ale "didi" je jeho stred vesmíru, asi ako u tvojho fešáčika. Už krásne rozpráva, dokonca na otázku čo je babka, zahlásil, že "ezibaba". pekne si vypýta, čo chce, pekne pomenúva zvieratá aj veci. Ale didi musí mať. 

  • Páči sa mi to 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • game zmenil názov na Nové bábätko, drobné bábätko
  • Pred 2 týždňami...

a po pár rokoch najnovšie snímky z popoludnia s deťmi  pred týždňom:

1610214154_malekucharkyNeli2kpia.jpg.dbf6cfe20b3ba920c99b52fd651ad4fd.jpg241671276_malekucharkyNinkakpia.jpg.1ec23dd58c6507ad295d62f2e50fcfa4.jpg

Flinstone spravil bezlepkové zemiakové cesto a dievčatá mali o zábavu postarané - všetci spolu sme robili šúľance. Zábava lepšia ako lego :)

  • Páči sa mi to 3
  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 14 hodinami, Vilma Flinstonova napísal:

Iskra, rada ťa tu vidím, a ešte s takouto skvelou správou o to viac. Gratulujem a prajem veľa slnečných dní s malou krásavicou.

post-2441-0-34687500-1552221680.jpg

Ďakujem :smile:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov