Skočiť na obsah

Demokracia je lož


alamo

Odporúčané príspevky

@tyso

Ako chceš..

Ty si tu tiež odrádzal ľudí od očkovania.

Konkrétne keď Matovič doviezol Ruskú vakcínu Sputnik, tvrdil si že je nedostatočne testovaná a nebezpečná.

Podľa tvojho vlastného výkladu zákonov ti hrozí, že skončíš v "pruhovanom pyžame".

:kvetinka:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je zaujímavé, koľko bývalých komunistov, príslušníkov ŠTB a ich potomkov, na čele s Ficom, tu dnes kritizuje západnú demokraciu, cenzúru a porušovanie slobody prejavu. Ja som tie ich časy "slobody" zažil na vlastnej koži. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 26 minútami, tyso napísal:

Do ktorej strany to ides robit karieru? 

To, čo na Slovensku absentuje je všeobecná morálka.

Ak niekoho nezaujíma politika, nemal by ísť voliť a už vôbec nie sťažovať sa potom na politikov. Ak je však niekto politicky zorientovaný, volí tých, ktorým dôveruje. Prečo potom 33 rokov nadávame na politikov, že nemajú morálku, že nás sklamali. To sme tak naivní, že ich nedokážeme "prečítať" skôr, ako ich zvolíme? Nemyslím si to. Nemorálni voliči si vždy zvolia nemorálneho politika. Na Slovensku tomu hovoríme, že volíme srdcom a nie rozumom. A onedlho takýto comeback, voľbu "srdcom" a nie rozumom, urobíme. Ak niekto tvrdí, že nemá koho voliť, že nikto si nezískal jeho dôveru, je to len obraz nás samých. Demokracia s takouto alternatívou nepočíta.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 14 minútami, alamo napísal:

@Tono

Ja som v posledných voľbách volil Sulíka, s očakávaním že ak vznikne nejaká cvokošovláda, tak ju "prekotí".

Rozpad vlády má Sulík v svojom "genetickom kóde". Ambície nedoštudovaného ekonóma si môže realizovať len v koalícii, kde si to môže dovoliť. Za vlády Fica stiahol chvost. A rovnako ho stiahne aj po voľbách. Jeho ego mu po nastávajúcich voľbách nedovolí zostať v aktívnej politike. Zrejme to bude ranč v Austrálii. 

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov