Skočiť na obsah

"Zoznámenie" na internete


game

Odporúčané príspevky

sme finančne na tom dosť podobne, ona dokonca mierne lepšie...

 

V Tomášovom prípade  by každá bola na tom výrazne lepšie.

 

A keby som mu ukázal moju najnovšiu polofrajerku, tak zbesnie od závisti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:zubiska: tak to sa jej drz, lebo ti ju zacne lovit Tomaš :smilieee:

no, možné to samozrejme je. lebo má dve základné povahové vlastnosti, ktoré tak fascinujú Tomáša: dlhšie tmavé vlasy a takmer nové auto :smilieee:

ale zas prečo by to Tomáš robil? :confused:  mal by mu ju potom prebrať nejaký Bánovčan, alebo iný skorokamarát či polokamarát... :hufi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prečo každé zoznámenie na internete končí vetou o tom, koľko ona potrebuje peňazí?

 

:bezradny: :D

Pises s nespravnymi. Ja som od chlapa pri zoznamovani cez internet, resp pisani, nikdy nepytala peniaze :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

clovek, ako je to teda s tebou? :) Už je kocúr v trúbe? :)

počujte Kefalín, a čo takého si predstavujete pod slovom "kocúr v trúbe"? :o

 

lebo význam v ktorom to poznám ja, síce spadá do kategórie medziľudských vzťahov, len nie do sekcie "zoznámenie", ale skôr do tej druhej... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No neviem čo presne myslela pani Flinstonová. Skôr si myslím, že sa pýtala na to, či si ju zbalil, či ste sa stretli, či ste spolu, či z toho vzniká vzťah.

Asi to nebude otázka presne o tom šukaní.  Zapeklitá otázka o tom kocúrovi v trúbe. :) 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No neviem čo presne myslela pani Flinstonová. Skôr si myslím, že sa pýtala na to, či si ju zbalil, či ste sa stretli, či ste spolu, či z toho vzniká vzťah.

Asi to nebude otázka presne o tom šukaní.  Zapeklitá otázka o tom kocúrovi v trúbe. :)

Vilma hádam upresní, keď sa tu najbližšie objaví :shifty:

 

No však sa pýtala, či ste si už spolu zašukali, čo na tom nechápeš? :zubiska:

ja som to tiež pochopil v tomto význame :lol: ale bez právnika na túto otázku odmietam vypovedať :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na istom známom chatovacom portáli, ktorý každý určite pozná, je to s istým pohlavím zložité. 90% neodpíše, 9,9% píše úplne odveci, akurát z toho 0,1% možno by niečo bolo.

 

Od 27 ročnej ženy by človek predsa len čakal už nejakú úroveň, ale BOHUŽIAĽ!

 

post-2-0-10055800-1477654225.png

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na sekundu odbočím od "zoznámenia" ale vlastne je to tiež "zoznámenie na internete" - takto žiaľ komunikujú dokonca v mailoch aj nádejní klienti, klienti, obchodní zástupcovia,  všelijakí manageri a produkční a kdejaké rýchlokvasené funkcie z xy firiem ...

dnes nedokážu ľudia napísať jasne ani jednu obchodnú objednávku, takí, ktorí sú za to platení a je to ich náplň práce.

to, čo by malo byť obsahom jedného mailu:
čo chce, aké to chce, kam to chce, čo všetko chce, rozmery, možnosti - základné veci, ktoré potrebuje, sú nakoniec horkoťažko vykusované v desiatich zbytočných mailoch, keby sa vedel dotyčný vyjadriť ako človek.

 

tak čo čakať probúh na pokeci? maximálne to 0,01 percento rozumných odpovedí. ľudia nevedia komunikovať, nevedia písať, nevedia napísať jeden slušný rozumný mail, normálnu objednávku, normálnu odpoveď ... a toto na pokeci je tiež teľa. ruky preč.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak prosím, tu je vysvetlenie:

noo, trafila flóra. Pýtala som sa, či to vyzerá medzi vami vážne :) alebo aspoň dajako pozitívne.

To by som si v živote nedovolila sa niekoho pýtať na, prepytujem, šukanie. Kór nie, ak viem, že tá osoba nerada sa delí aj len o tak neškodné informácie ako je, že či si to s niekým začala, alebo nie (bacha, nie ROZDALA, ale ZAČALA!)

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to vyzerá ako by Vilma poznala nielen mňa, ale aj ju :o podľa tejto vety :D

ak viem, že tá osoba nerada sa delí aj len o tak neškodné informácie ako je, že či si to s niekým začala, alebo nie

 
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

clovece2, že by sme sa už dakedy v minulosti stretli? :)  Ja už nevylučujem žiadnu náhodu po objavení oilera na PF, ktorého som aspoň 25 rokov nevidela a zistila som, kto to je, úplnou náhodou...joj, nezabudnem na to, ako sme sa doťahovali :)  ja som už vedela, kto je on, ale on stále neutšil, kto som ja...vtedy som aj v sebe objavila potešenie z tajnostkárenia :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov