Skočiť na obsah

"Zoznámenie" na internete


game

Odporúčané príspevky


stále viac ľudí si nájde partnera, lásku, priateľa cez internet... takéto a podobné fóra sú úžasným miestom na "spoznanie" ... vznikajú takto bolestivé rozchody, šťastné manželstvá, krásne priateľstvá a kamarátstva na dlhé roky... :)

je tu vlastne viac otázok:
stalo sa vám to ? čo vlastne upúta, čo vidíme tam , na tej druhej strane ?
veríte na takéto priateľstvá ?
človek je v prvom rade "hladný" po vľúdnom slove, po niekom, kto "vypočuje" a pochopí... človek je "hladný" po spriaznenej duši, ktorá sa nám pozdáva názormi, postojom, životnou filozofiou...
poznám páry a priateľstvá, ktoré vznikli vďaka debatám ...


a občas stačí len nečakané a krásne priateľstvo, aby obohatilo život a prinieslo netušené hĺbky ....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tema pre mna ;)

 

hladala som na nete spriaznene duse, som inak skor utiahnutejsi clovek, nemam vela skutocnych priatelov, ktorym sa mozem zdoverit a ked som zacinala na nete, bolo to v case, ked moje dve najlepsie (a jedine) kamaratky mali priatelov a ja som si uvedomovala, ze potrebujem aj niekoho dalsieho, ineho, na ktoreho sa budem moct obratit, pretoze oni tu nebudu stale pre mna....bolo to v case ked sme skoncili strednu a vsetko sa menilo a ja som potrebovala nejake spriaznene duse, lebo ony dve uz "neboli k dispoziici" vzdy a ja som nikoho ineho nemala ;)

 

tak som si zacala s niekym dopisovat mailami ale vzdy to krachlo, nikdy sme si az tak dobre nerozumeli, tie malily boli primalo inteakrivne, odpoved chodila dlho a podobne...no a potom som objavila forum, zacala som prispievat, ale v podstate to bolo rovnake, moja neschopnost komunikovat mi zabranovala vclenit sa do uz vzniknutej komunity stalych prispievatelov, ale kamaratov som si tam par nasla...ale v podstate aj ked to zo zaciatku bolo skvele, po osobnom stretnuti vztahy ochladli a nebolo to uz to co predtym :) najhorsie som to znasala pri jednom forumakovi s ktorym som si dobre rozumela, ale on chcel viac a ja nie, no a tak to skoncilo, uz si nepiseme a mna to obcas zamrzi, aj ked odvtedy ubehol uz rok :)

 

no musim ist do skoly :lol: ;) ale este sa tu ozvem neskor ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel, radsej by som to nerozoberala takto verejne ;)

 

na zaciatku padla otazka ci verime na taketo priatelstva...ja na ne verim, ale obcas je to ovela zlozitejsie nez sa to zda, clovek cez net napise castokrat veci, ktore by mozno v skutocnosti do oci tomu dotycnemu nepovedal...jeden cas som si pisala s jednym cechom, ktory mi uplne nahodne napisal ked skusal u kamarata icq a vysvetloval mu ako to funguje :) bolo to krasnych par mesiacov co sme si potom pisali, kecali stale o niecom, az som sa platonicky zalubila ( :lol: ), on mal problemy s priatelkou v tej dobe a mozno aj preto, ze si chcel dokazat nieco, so mnou neustale flirtoval, bola som vtedy mlada a pochaba a na tomto stroskotal nas vztah, tiez si uz nepiseme, co ma tiez mrzi, parkrat som sa to snazila zlatat, ale to uz proste neslo :) tak som ho vymazala z contact listu, dufam ze je uz stastny, jeho pribeh bol velmi dojimavy a smutny tak dufam ze sa uz netrapi...obcas si nanho spomeniem a tiez mi to pride luto, ze to neostalo len v medziach kamaratstva(teda ostalo, ale tym ze tam boli tie naznaky, tak sa to pokazilo)....ale v podstate bol vtedy pre mna akousi ikonou, nepoznala som ho osobne...

 

myslim si ze internetove priatelstvo moze fungovat do istej miery na internete, ale podla mna skor ci neskor, z jednej ci druhej strany pride pozvanie na stretnutie a ak sa stretnu, moze sa stat, ze to co sme si o dotycnej osobe vysnili, ako si ju predstavujeme (nemyslim fyzicky), ako ho vnimame, moze byt castokrat uplne inak...lebo na internete je velmi jednoduche tvarit sa ako niekto iny...a mozno ani nemusi...len to caro neznameho vyprcha...kedze sa mi to stalo viackrat, tak sa dost bojim uz tych osobnyvh stretnuti potom...

 

no a aby to nevyzeralo ze mam len nagativne skusenosti s takymito kamaratstvami ;)

svojho priatela som spoznala na forumackom stretku...kedze sme byvali blizko seba, pozval ma na kofolu, len tak, ani jeden z nas necakal viac...a to stretnutie bolo perfektne, tak sme sa stretli znovu a znovu a zamilovali sa do seba a teraz je to uz skoro rok a pol co sme spolu ;) a stale si uzasne rozumieme a doplname sa navzajom ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja idem 17. juna kamoske na svadbu, sa zoznamila s buducim manzelom na azete, pokeci.. no co uz aj to sa stava :)

 

ja som tiez nasla vynikajucich ludi, priatelov na druhej strane drata

 

par priatelov, s ktorymi sa da pokecat, s niektorymi som absolvovala aj stretka, vlasten vsetko len z postu

niektori sa mi hlboko vryli do srdca, teda aj do srdca :)

jedneho si zapamatam, lebo mi zlomil srdce

jeden bol neskutocne obdareny v dolnych partiach

jeden dokaze uprimnym sposobom pohladit dusu...

a Axel ma nechce !!! ;) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nepamatam... co je to ten post? ;)

 

a preco by si nemohol verejne? to musi byt potom nieco hrozostrasne... :lol:

alebo ? :)

 

ja mam, sem tam taku zabavku, ze na pokeci, v panskom klube, pod muzskym nickom hladam sexualneho partnera :) ;)

ale uz nejako pomenej, ma nebavi stale to iste... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja osobne mam take skusenosti, ze ked som si cez net dakoho nasiel ( cize kamarat/kamoska ), tak sme sa hned aj vonku spoznali a uz to islo......zatial nemam zle skusenosti zoznamenia cez internet, co sa tyka kamosov/kamosiek. Co sa tyka priateliek, tak este som si tak v zivote nenasiel....takze by to bola pre mna premiera. Ale mohlo by to byt zaujimave :lol:

Fakt je ale aj ten, ze cez PC....ktory momentalne bozkavam :) ....som stretol VELMI vela novych ludi a to je to najlepsie, co mi PC poskytol ;) ....no a este internet ;) :) ;) Vlastne aj koli nemu ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to vhodné pre tých čo sa troška boja a sú nesmelí. Tu sa skryjú za anonymitu fora, spoznajú sa písaním a keď sa stretnú nie sú si tak cudzí, aj keď sa vidia prvý krát. Už sa majú aj o čom rozprávať, pretože sa tak trochu poznajú.

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Presne o tom to je. Ja som zase taky typ, ze by som sa najradsej hned stretol ako by to bolo mozne a niekma povyrazili. Trebars si sadnut, abo na disco, alebo nieco ine :lol: Bola by to haluz.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmmm, tlacia sa mi slzy, ked pisem tieto slova..... :lol: :) :) ;)

proste pohoda, a zrazu skocim na tuto temu a nedokazem sa ubranit slzam....

 

no ci mam skusenosti aj ja? samozrejme, kedysi som mala napr na azete v zozname priatelov xy ludi...postupne som z nich vyselektovala par jedincov, ktori fakt stali za to....myslim iba v oblasti komunikacie

no a bol tam jeden, s ktorym som si paradne rozumela....

 

raz sme sa bavili o tom, ze vsak sa moze zastavit, lebo ma cestu okolo...

tak sme sa stretli, cca po pol roku "kecania", na kafe, prisiel aj na druhy den, to sme boli spolu dllho predlho, papanie, vinecko....

atd

 

komunikacia prerastla do icq a sms-iek ... a ja som zacala citit nieco viac, ale asi som si to nepripustala, pretoze kamarat odisiel na misiu, no a NAPOSLEDY sme sa osobne stretli pred Vianocami, zaciatkom decembra....bolo to krasne, rozpravat sa s clovekom, s ktorym mam tolko spolocneho, s ktorym mam rovnake nazory na zivot atd....proste takeho cloveka som este nikdy nestretla...navyse bol velky gentleman /dokonca som pri nasom prvom stretnuti aj kyticku dostala /

 

ale, ako to vacsinou v rozpravkach nebyva, cloveka, ktory prekypuje stastim, zastihne rana osudu ...

nehovorim len o sebe.....

 

 

vysledkom toho je, ze pokec a ine "moznosti" zoznamenia prip nadviazania kontaktov beriem uz skor v teoretickej rovine a na trochu inej urovni ako pred istym osudnym dnom....

na pokeci mam svojich stalych kamaratov, s ktorymi udrzujem "net vztahy" uz cez rok, a zostalo to zatial iba vo virtualnej komunikacii

clovek uz nema ani chut zalubit sa, pretoze raz tu sme, a zrazu nie, a naco sa zbytocne trapit....

 

ehm, pardon som sa akosi rozpisala :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chudatko, neber si to tak.........viem aku bolest musis prezivat.....strasne daco. :lol:

Su urcite ludia, ktory pri tebe stoja a maju ta velmi radi a nedopustia, aby si bola smutna, alebo nestastna. Ja sa chcem pridat k tym ludom a taktiez nechcem dopustit, aby si bola :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pol@r!$

 

DAKUJEM :lol:

uz je to lepsie....ale je to nefer, ze zomriet musia mladí ludia, ktorí robili dobro, a tí "zlí", si behajú po svete...

clovek s tym nic nenarobi....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemas za co.....hlavne nech niesi nestastna....... :lol:

Cokolvek by ta trapilo, tak to mozme prediskutovat......

Je to strasne smutne...to ano.............ale ber to tak, ze radsej byt dobrym clovekom a zit potom v lepsom svete, ako byt zlym a tvoja dusa by ti bola navzdy zatratena. Treba sa zanho pomodlit a mysliet na to, co bolo pekne......Hlavne nebud smutnucka...i ked je to tazke :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no nechcem byt zla, ale od toho Pol@r!$-ovho prispevku su znova same a same dristy.... :lol:

dokopy sme sa nedozvedeli nic......

 

a mimochodom.....tato tema je trosku o niecom inom myslim....nech sa radsej zalozi nova tema o stretkach....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov