Skočiť na obsah

"Zoznámenie" na internete


game

Odporúčané príspevky

Realita je úplne, ale úplne niečo iné a hlavne inde ako virtualita. Kebyže sa mám spoliehať len na virtuálny svet, tak už som mohol mať za sebou 3-4 svadby.

Ženy často dávajú na tie všelijaké iskry, "woow" efekty a pod. Keď to nepríde, tak je tam už len nízka, až mizivá šanca sa pohnúť niekam ďalej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 10 hodinami, Sniper napísal:
A ty si bol ich jediná voľba...

A presne o tomto som hovoril. Ta konkurencia. Ak ma moznost volby tak automaticky plati pravidlo "naco nosit drevo do lesa" a konec konkurencia udupe.  

Vy sa zvyknete hnevat na tie moje prirovnavania ale to je ako so zamestnanim. Ked je vedla dediny jedina hala a siroko daleko nic tak firma ma monopol a kazdy bude robit u nich a na odbory ani nepomyslia... Ale ak tam bude 10 hal a budu sa musiet zamestnavelia bit o zamestnanca tak jasne ze musia zvysovat platy, strpiet odbory, a zamestnanec bude mat vacsie sklony k tomu ze hocikedy odide lebo ma na vyber z 10-ich, moze si porovnavat a tak. U zien je to rovnake. Ak sa jej kazdych 5 minut pcha iny muz do zadnice tak aka je sanca ze si ma vsimne? Budem len jeden zo 100.

P.S. Byt jediny je vacsia sanca ako byt jeden zo stoviek.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, Tomáš napísal:

A presne o tomto som hovoril. Ta konkurencia. Ak ma moznost volby tak automaticky plati pravidlo "naco nosit drevo do lesa" a konec konkurencia udupe.  

Vy sa zvyknete hnevat na tie moje prirovnavania ale to je ako so zamestnanim. Ked je vedla dediny jedina hala a siroko daleko nic tak firma ma monopol a kazdy bude robit u nich a na odbory ani nepomyslia... Ale ak tam bude 10 hal a budu sa musiet zamestnavelia bit o zamestnanca tak jasne ze musia zvysovat platy, strpiet odbory, a zamestnanec bude mat vacsie sklony k tomu ze hocikedy odide lebo ma na vyber z 10-ich, moze si porovnavat a tak. U zien je to rovnake. Ak sa jej kazdych 5 minut pcha iny muz do zadnice tak aka je sanca ze si ma vsimne? Budem len jeden zo 100.

P.S. Byt jediny je vacsia sanca ako byt jeden zo stoviek.

Tomas ja sa ti čudujem. Nie si až tak hlupy, aby si sa tu nechal verejne ponižovat o niečo lepšou sebrankou. Sance maš vždy, vyber si ženu na ktoru máš a skus.

  • Haha 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ach jaj. @robopol,  toto takto ovšem nefunguje... o finančných a vôľových a žravých ťažkostiach píše Tomáško s radosťou denne v posledných rokoch....

o ťažkostiach so ženami len pre nás, čo ho poznáme z PF, teraz práve bolo rovných 15 rokov. tuším v októbri. tým začal písanie na PF.

jedna poznámka, aby bol v obraze, kto ešte nie je:
medzitým mal v mladých rokoch priateľku čo známu či čo to bolo, ktorá mohla byť priateľka, keď bol mladší a štíhly, ale on ju nechcel, lebo nebola miss európy.
postol fotku, ako ho to dievča bozkáva, na svoje staré fórum a tam si z toho robil prdel aj s kamarátmi...

medzitým tu mal známe dievčatá a ženy, ktoré mal očíslované ako dobytok č,1, č.2. .... a "v zásobníku"

medzitým sa tu chválil, že si nejaká pani inžinierka zvolila ako doprovod na isté akcie, aby nešla sama, ale jemu bola ukradnutá, lebo to bola ohava.... o tej ohave neskôr písal, že si našla seriózneho priateľa a tuším sa vydala...

medzitým tu mal poznámky o tom, že hirošimy on nechce, nie je smetná nádoba na nepekné ženy.... že áno... vtedy som mu totiž ja napísala, že nech nelpie tak na tej kráse, on odpísal, že nebude predsa zbierať ženské z hirošimy, akurát sedia aj v buse okolo neho štyri....

ono je to celé trochu ináč....

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale toto je téma o zoznámení na internete a nie vo verejnej doprave či na pracovisku. Síce ma upozorňovali že ženy sa hľadajú inde ale ako som prestal chodiť na zábavy a diskotéky tak ženy stretávam už len na týchto troch miestach: verejná doprava, pracovisko, a internet všeobecne o ktorom je aj táto téma. Síce veľa klasických zoznamiek už nefunguje ale v poslednej dobe sa zoznamujem aj v internetovom prostredí náhodne že v rámci diskusie, komentovania niečoho, v skupinách, alebo že účel kontaktu nebolo zoznámenie ale nakoniec sme sa zakecali a tak.

 

Takže aj doba sa mení a odkedy bola táto téma založená, už aj internet samotný sa všelijako formoval a ešte aj bude. Už stačí vlastniť smartfón alebo tablet a máte celý svet na dlani vrátane zoznamovania sa.

 

 

Niekde som uz avizoval že zhruba v čase mojich prúserov sa brat rozchádzal s družkou, a úplne náhodne (aj mojim pričinením) spoznal moju kamošku. Ale to bolo tak neplánované že bol doma kamoš z anglicka a to je naša spoločná kamoška a tak sme išli na stretko ja, kamoš, brat, a ona s vtedajším priateľom čo bol kamošov kamoš oni robili v anglicku ale tento sa vrátil žiť na SK. Videli sa prvý raz v živote a zahladela sa do brata. Ale ešte bola s hentým tak to nedávala najavi a viac sa ani nestretli (sietuácia už nevydala) a korona ich spojila. Obaja pracujú v rakúsku a riešili to že navrátilci idú karantény a tak... Takže vlastne skutočné zoznámenie a objavenie sa navzájom prebehlo v online prostredí. Ona už s vtedajším si moc nerozumela, už na tom boli len tak že sú spolu zo zvyku... Nakoniec sa oni dali dokopy moja najlepšia kamoška a brat. Tiež to bolo viacmenej vďaka internetu.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ďakujem, Tomáško, už sme poučení.

to, že si bral ženy, ktoré o teba prejavili záujem ako ohavy, hirošimy a očíslovaný dobytok, o tom si elegantne pomlčal.
a je jedno, kde si sa s nimi zoznámil. téma je, pokiaľ si si nevšimol, trochu voľnejšia - a od samého začiatku to nie je "Zoznámenie SA" na internete...

ale "Zoznámenie",  to znamená:  nie je to len o tvojich známostiach so ženami a zoznamkách, bolo to aj o priateľstvách a zoznámeniach s ľuďmi, s ktorými by sme sa bez netu "nezoznámili" nikdy.

tak nám ešte pár krát povedz, o čom smieme písať.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Au, neuraz sa. To len som sa snazil udrzat poriadok kedze za vacsinu neporiadku som zodpovedny ja... :-(

Tak ale to bol detinsky rozum. A nedorozumenie. Game napisala ze baba ktorej troska viac odstavaju usi a ja som si hned predstavoval deti narodene s troma prstami po následkoch v Hirosime a Nagasaki. To je cele. Nechcel som nikoho urazit. Boli to slova bez rozmyslu. Treba sa troska kontrolovat co vypotim lebo neraz ma moja uprimnost dostala do problemov.

Ved ja som pisal inac ze aj pekne priatelstva vznikli na nete. Krasne viachodinove medzinarodne telefonaty vdaka internetu.

A Zuzku som tiez spoznal tak ze kolegyna ju dovkiekla na firemnu akciu, sice boli sme kolegovia ale ona bola na inom oddeleni takze sme sa nevidali takmer ani cez prestavky... Takze vacsina spoznavania prebiehala taktiez online. Internetom sme vlastne nakopli nase realne kamaratstvo.

 

Napísali o mne:c795a5c9621a0074e2944eeaed1d20f7.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 10 hodinami, Tomáš napísal:

Už stačí vlastniť smartfón alebo tablet a máte celý svet na dlani vrátane zoznamovania sa.

Ja tvoje príspevky čítam hlavne preto, aby som sa dozvedel aké technologické novinky nás čakajú v roku 2010.

  • Haha 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už to tuším písal, že on si predstavoval tak, že príde domov, bude poupratované, navarané. On si iba sadne pred TV a žena staraj sa o mňa. On všetkých navôkol vidí ako sluhov, ktorí ho musia obskakovať a myslí si, že keď žena môže chlapa obsluhovať a spraví, čo mu na očiach vidí, tak je najšťastnejšia. On popritom samozrejme nemusí nič. Iba jesť a pozerať TV. 

Čo by s ňou asi tak mohol, hrabať sa jej vo vlasoch?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale zase netreba to nazyvat otrokynou lebo tam je ten sused zo stvrteho ooschodia. On sam povedal ze doma nemusi nic robit lebo ma manzelku a dceru ktore vsetko urobia. A niesu ani rozvedeni, ani pohadani, ziju v symbioze. A on nikdy netvrdil ze to zneuziva ale ze proste vsetko si urobia a nepotrebuju ho. Keby ho poziadali nech pomoze s domacimi pracami tak by pomohol ale nepoziadali ho o to nikdy. To je skor na baze dobrovolnosti nie ze obskakujte ma.

Vsak tak klasika tyso jak sa bezne zije, chodili by sme k Vahu, bicyklovat sa, do kina, do muzea, na vylety, posediet na lavicke pred cinziakom a klebetit so susedmi, na kupalisko, vsak ako tak bezne ako ludia ziju. Len cez koronu toto odvetvie zavrete. Ale stareho mladenca nema ako korona zasiahnut lebo dve veci (amazon a potraviny) budu otvorene aj pocas najtvrdsieho lockdownu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 40 minútami, Tomáš napísal:

Ale zase netreba to nazyvat otrokynou lebo tam je ten sused zo stvrteho ooschodia. On sam povedal ze doma nemusi nic robit lebo ma manzelku a dceru ktore vsetko urobia. A niesu ani rozvedeni, ani pohadani, ziju v symbioze. A on nikdy netvrdil ze to zneuziva ale ze proste vsetko si urobia a nepotrebuju ho. Keby ho poziadali nech pomoze s domacimi pracami tak by pomohol ale nepoziadali ho o to nikdy. To je skor na baze dobrovolnosti nie ze obskakujte ma.

Skôr to bude "na báze", že jeho manželka už dávno rezignovala.

Ak niekedy niečo potrebovala a manžel mal buď plno výhovoriek, že nestíha, že to urobiť nevie, alebo sa hrubo ohradil, že predsa domáce práce ON doma robiť nebude, zariadila sa po svojom a prestala "korunu tvorstva svojej domácnosti" zaťažovať domácimi problémami. A on to prijal všetkými desiatimi ...

Ale snáď dotyčný sused aspoň výplatu nosí domov do spoločnej kasy ...

  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

taky slovensky patriachalny ideal.   Ale ine ma zaujalo,  tomasova predstava o beznom zivote inych.    Ako casto ten sused "chodili by sme k Vahu, bicyklovat sa, do kina, do muzea, na vylety, posediet na lavicke pred cinziakom a klebetit so susedmi, na kupalisko", ci by tomasko nebol prekvapeny ze to nie je ako u stredoskolakov.

A este to muzeum,   tomas ty si kedy bol v muzeu naposledy ? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

patriachalny ideál ;-) ale zeny tiez neopravujú práčku ked sa pokazí. ani večšinou sa nebabrú s elektrikou, nemontujú a rozne iné [ muzské] práce okolo domu :-) 

ale rozumiem, ak obaja pracujú, a obaja sa vrátia z práce , prečo by si jeden mal sadnút pred TV a ten druhy všetko odmakat 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:)  ked sa pokazi pracka, tak moja muzska praca  je sadnut k pocitacu, najst opravara a zavolat ho :).  (ale kedze si mi to roky nestalo, tak je mozne ze by som siel kupit  novu pracku )

Ale vlastne to by zvladla aj zena,nie ?  :)  (Srandujem,  v mojom okoli uz davno nie su muzske alebo zenske prace.   Moja priatelka si aj mysi chyta sama )

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 23. 11. 2020 at 13:07, game napísal:

ach jaj. @robopol,  toto takto ovšem nefunguje... o finančných a vôľových a žravých ťažkostiach píše Tomáško s radosťou denne v posledných rokoch....

o ťažkostiach so ženami len pre nás, čo ho poznáme z PF, teraz práve bolo rovných 15 rokov. tuším v októbri. tým začal písanie na PF.

jedna poznámka, aby bol v obraze, kto ešte nie je:
medzitým mal v mladých rokoch priateľku čo známu či čo to bolo, ktorá mohla byť priateľka, keď bol mladší a štíhly, ale on ju nechcel, lebo nebola miss európy.
postol fotku, ako ho to dievča bozkáva, na svoje staré fórum a tam si z toho robil prdel aj s kamarátmi...

medzitým tu mal známe dievčatá a ženy, ktoré mal očíslované ako dobytok č,1, č.2. .... a "v zásobníku"

medzitým sa tu chválil, že si nejaká pani inžinierka zvolila ako doprovod na isté akcie, aby nešla sama, ale jemu bola ukradnutá, lebo to bola ohava.... o tej ohave neskôr písal, že si našla seriózneho priateľa a tuším sa vydala...

medzitým tu mal poznámky o tom, že hirošimy on nechce, nie je smetná nádoba na nepekné ženy.... že áno... vtedy som mu totiž ja napísala, že nech nelpie tak na tej kráse, on odpísal, že nebude predsa zbierať ženské z hirošimy, akurát sedia aj v buse okolo neho štyri....

ono je to celé trochu ináč....

dobré vediet :-) 

pred 10 minútami, tyso napísal:

:)  ked sa pokazi pracka, tak moja muzska praca  je sadnut k pocitacu, najst opravara a zavolat ho :).  (ale kedze si mi to roky nestalo, tak je mozne ze by som siel kupit  novu pracku )

Ale vlastne to by zvladla aj zena,nie ?  :)  (Srandujem,  v mojom okoli uz davno nie su muzske alebo zenske prace.   Moja priatelka si aj mysi chyta sama )

 

Ok mám dom pri wiedni, v pohode pokosím trávu, beriem to ako relax. a sú aj sebestačné zeny, ktoré zvládnu akékolvek remeselnícke práce. ale večšinou bud ten opravár alebo to vybaví zručny manzel. alebo sused :-) 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je rovnosť. Žiadne mužské/ženské činnosti. Sú len ľudské činnosti a väčšinu z nich nezvládam. Proste ťuťmák a to nie že si sám sebe nadávam ale tvrdí to o mne 80% ľudí a tých 20% to len nepovie nahlas zo slušnosti. Takže pre ženu neideálny partner v akomkoľvek smere! Aspoň keby som bol dobrý v milovaní ale ani to nie. V Televízii je zaužívaný zvyk že žena má milenca len na milovanie sa a na všetko ostatné má manžela.

 

Ja nemám dom pri Viedni a v činžiaku to má všetko na starosti bytové družstvo a domovník. Tak ja som nikdy také veci nerobil že trávu kosiť a také (pokosia ju technické služby) a keď som dvoril dedinskej žene ktorej už zosnul otec (jediný muž v rodine lebo sú 3 sestry) a požiadali ma o pomoc s prácami pri dome. Ja som nevedel do čoho idem len som chcel zapôsobiť tak som súhlasil a že nejde kosačka či ju opravím. Viem v PC vymeniť ramky, namontovať svetlo ale toto som ani nevedel kde začať a už to išlo museli volať suseda, ten to spravil a pozornosť prešla naňho lebo Janko toto, Janko tamto a nakoniec mi ju prebral. Pritom ja som bol vo výhode lebo som extrovert a on bol strašne silný introvert, nevedel sa vyjadriť, bol hanblivý tak im všetko pomáhal, opravoval a čakal že to dievče docvakne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


Vsak tak klasika tyso jak sa bezne zije, chodili by sme k Vahu, bicyklovat sa, do kina, do muzea, na vylety, posediet na lavicke pred cinziakom a klebetit so susedmi, na kupalisko, vsak ako tak bezne ako ludia ziju. Len cez koronu toto odvetvie zavrete. Ale stareho mladenca nema ako korona zasiahnut lebo dve veci (amazon a potraviny) budu otvorene aj pocas najtvrdsieho lockdownu.


Počúvaj decko a domáce práce, s nimi si ako na tom? Dnešná moderná žena by len do riti kopla mamlasa, čo by sa chodil len prechádzať. A ako ťa poznám, tvoje prechádzky by boli akurát smer bufet.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov