Skočiť na obsah

"Zoznámenie" na internete


game

Odporúčané príspevky

pred 24 minútami, Tomáš napísal:

A to je to. Tak potom jak sa ma clovek zoznamit ked dvorenie povazuju hned za obtazovanie a uchylactvo. Ti co maju frajerku ako to spravili?

opytaj sa sám seba čo mozeš zene ponúknut :smile: a nemyslím tym len hmotné statky. a tam niekde je odpoved prečo tvoje "dvorenie" odmietajú a to je úplne jedno kde 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomas,  toto je oblast kde tvoja neschopnost empatie je smrtelna,   rozhodne sa  o to nesnaz v praci, to ti totiz hrozi problemom.  Ak sa dotycna bude citit ohrozena a poziada o pomoc dalsich, tak lahko prides k urazu.  A budes mat potom velmi nepriatelske pracovne prostredie. 

A neviem si predstavit co si ty predstavujes pod dvorenim,  ale vazne pochybujem ze to je nieco co je zenam prijemne.

 

Sniper Chlap nech je len trochu krajší od čerta, už je dosť pekný. (slovenske prislovie). 

To u Tomasa nebude hlavny problem :)

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

však mu pomozte :zubiska: Tomáš daj si inzerát ze si slobodny bez závezkov, SŠ vzdelany. rád by si sa zoznàmil so slušnou zenou na trvaly vztah. napíš o sebe, ze si obyčajny chlap . s pár kilečkami navyše ale si verny, pracovity, spolahlivy . a svoju partnerku si vzdy dokázeš vázit. nejaké záluby. to by bolo aby sa nejaká nechytila 

 

:huraa:

pred 11 minútami, tyso napísal:

Tomas,  toto je oblast kde tvoja neschopnost empatie je smrtelna,   rozhodne sa  o to nesnaz v praci, to ti totiz hrozi problemom.  Ak sa dotycna bude citit ohrozena a poziada o pomoc dalsich, tak lahko prides k urazu.  A budes mat potom velmi nepriatelske pracovne prostredie. 

A neviem si predstavit co si ty predstavujes pod dvorenim,  ale vazne pochybujem ze to je nieco co je zenam prijemne.

 

Sniper Chlap nech je len trochu krajší od čerta, už je dosť pekný. (slovenske prislovie). 

To u Tomasa nebude hlavny problem :)

podla mna chce snajper apelovat aby sa snazil schudnút. inak platí : na pekného sa dobre pozerá, s dobrym sa pekne zije ......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To uz tu bolo davnejsie :) Tomasova predstava je taka ze by mu narodny vybor mal nejaku zenu pridelit. Aby mu varila, upratovala a poskytovala pravidelny sex.  Ale v tomto hnusnom kapitalizme sa to nedeje, co je teda vazna nespravodlivost.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 44 minútami, tyso napísal:

Sniper Chlap nech je len trochu krajší od čerta, už je dosť pekný. (slovenske prislovie). 

Hovorí sa to, ale nalejme si čistého vína, pokým sa muž nepáči žene po fyzickej stránke, tak veľkú šancu nemá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:) keby to bola pravda, tak by evolucia zariadila velmi krasnych muzov.   Ale viditelne to je trochu naopak,  mame krajsie zeny.  

Ale jasne,  ak ide o nezavazny flirt tak krajsi muz ma sance ovela vyssie.  Ale ak dokazes zenu rozosmiat, tak mas sancu aj ked nie si model.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 51 minútami, tyso napísal:

:) keby to bola pravda, tak by evolucia zariadila velmi krasnych muzov.   Ale viditelne to je trochu naopak,  mame krajsie zeny.  

Ale jasne,  ak ide o nezavazny flirt tak krajsi muz ma sance ovela vyssie.  Ale ak dokazes zenu rozosmiat, tak mas sancu aj ked nie si model.

vzdy ju rozosmeje ked si dá chlap dole trenky? :hehe: sorryyy ale dobrá nahrávka na smeč 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak sa smeje tak sa s tým da pracovat :)  Slecna je taky maly aby vas netlacil :)

a k tomu jeden :

Mladík sedí v aute s priateľkou v jednom parku a prosíka, aby sa s ním milovala, ale dievčina to nechce dovoliť. Po dlhom lámaní nakoniec mladík hovorí:
- Prosím Ťa! Strčím ho tam len na polovicu! S týmto už dievčina súhlasí a hovorí: - Dobre, ale určite iba na polovicu ... Sľúb mi to!
Mladík to sľúbi, nato sa vrhne na ženu a strčí ho tam celý. Dievčina si to veľmi užíva a hovorí priateľovi:
- Strč ho tam celý! Strč ho tam celý! Mladík, zahanbený, sa snaží zachrániť situáciu:
Oh nie! Sľub je sľub...

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, Tomáš napísal:

Ale bohužial od Tomáša je aj čert krajší! A máme to vyriešené.

zasa nečítaš čo ti píšu... toto nie je tvoj prioritný problém.
problém je, že nevieš čítať emócie a sociálne väzby sú pre teba španielska dedina... čo a priori zrejme nie je tvoja chyba, je to v tebe... ale spústu vecí, keby si len trochu chcel, by si napravil.
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jop, je mi to jasné, ale na túto tému som tu už pred časom popísala viac.

mohol by nájsť, ale to isté v ženskej podobe. a písala som aj to, že poznám také dvojice. pre bežného človeka až nepochopiteľné.

ale pravdu povediac, ani len toto si neviem s egoistickým Tomášom predstaviť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A tie klasické internetové zoznamky zmizli. Akože sú už buď aplikácie pre smartfóny/tablety ako tinder, be2, badoo ale tie klasické webstránky na štýl bazošu že si zadáš napdis, text inzerátu som akosi nenašiel. Cez takú zoznamku som spoznal Zuzku ale nie hentú ale takú brunetu z Trnavy žijúcu v anglicku. Tá ešte aj skajpovávala so mnou. Páčil som sa jej. Ona rada robila jedlá a furt mi to fotila čo urobila a také.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lebo dosť ma uznávala. Pekne vyorávala, milá bola, tešila sa a tak.

Ale tak cez internet je to skreslené ani fotka ani nekvalitné sekajúce video neni také ako naživo. Nepocítila tú antiiskru alebo antišarm či jak to nazvať proste tú anticharizmu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak pamätáte to obdobie keď som tak veľmi potreboval volávať do zahraničia a za tým boli obvykle moje internetové známosti. Povolanie opatrovateľky je ideálne na takéto zoznamovanie lebo oni musia byť 24/7 k dispozícii starcovi ale zároveň sú pasáže keď aj hodinu-dve nemá čo robiť tak bola na internete alebo sme si volávali. Ony boli rady že môžu mať kontakt zo slovenska keď sú celý turnus uväznené vo svete klienta.

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomas zachranca. 😁

Nebolo to video take stvorcekove, ze nebolo nic vidiet? Ked si sa jej tak pacil, tak co sa stalo? Nebolo to iba v tvojich predstavach, ze sa jej pacis? Ked prisla na rodnu hrudu, stretli ste sa? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov