Skočiť na obsah

"Zoznámenie" na internete


game

Odporúčané príspevky

Tomas,  mohla by ale ju to nelaka. Kazdy treti den sediet s nejakym nadrzanym idiotom nie je pre nu dost lakave.  A rozumiem ze pre teba je kazde zoznamenie prilezitost stretnut niekoho krajsieho, mudrejsieho a lepsieho.      Ale ty si v tomto ohlade naozaj vynimka.

  • Páči sa mi to 1
  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, dead napísal:

Prave som absolvoval vopred prehrany suboj so zenskou logikou.

Pridám aj ja nejakú perlu (čítať odspodu, modré sú jej) :zubiska:

 

zoznamko-logika.jpg

 

Vybavil som to rýchlo, čo sa budem srať :zubiska: 

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale teoreticky je to dobry napad dat zenam uverit ze som cudzinec lebo zenu na cudzincov. Stale snivaju o opalenych talianioch, v madarsku romovia chodia vyparadeni a gadzovky su z nich hotove, polovina sloveniek, nemiek, cesiek, otehotnie na zajazde s plazovovymi cassanovami v primorskej destinacii a tak.

 

Ja viem ohurovat pismenkami lebo kym sa pisavalo, volavalo bolo dobre, ale jakmile doslo k stretku uz bolo zle. Cez internety je to dost klamlive lebo realne spolubytie nenahradite fotkami. Bolo uz take ze videla fotky este stale nic az vonku zistila ze som neni nic. Tam su nejake podzmyslove chenicke procesy ked sa dvaja piblizia k sebe.

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 20. 11. 2020 at 12:56, Tomáš napísal:
Bolo uz take ze videla fotky este stale nic az vonku zistila ze som neni nic. Tam su nejake podzmyslove chenicke procesy ked sa dvaja piblizia k sebe.

Tomas sry.
Nepovazujem sa za niekoho kto sudi na prvy pohlad a rozhodne nesudim cloveka podla toho co ma na sebe.
Na druhej strane kazdy zivy tvor ktory to ma v hlave v poriadku sa snazi o seba starat, aj zvierata.
Ale ked sa ku mne blizi obezne cudo v sandaloch pozliepanych drotikom s vyrazom prznitela detskych hrobov tak tam sa nemame o com bavit. A urcite nie o podzmyslovych chemickych procesoch.

 

  • Haha 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 4 minútami, chlapeczjuhu napísal:

v sandaloch pozliepanych drotikom

To aj ja by som utekal :zubiska:

 

Nikto by sa nemal súdiť na prvý pohľad, ale práve ten prvý dojem je veľmi dôležitý. Priam kľúčový. Niečo spravíš zle alebo proste niečo je zle a už sa to s tebou vezie furt v kuse.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lenze nezabudejme na fakt ze obezita nebola vzdy, medzi 29 a 30 bola vaha v poriadku a tie podrotovane sandale neboli stale. Na tych grafoch to bolo znazorene tie chemicke procesy co sa deju. To by bolo na dlhe vysvetlovanie lebo tam sa vedecky riesili veci ze preco zeny pritahuju grazli, co je v skutocnosti to co sa nazyva zlatokopka atd.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A prečo riešiš čo bolo pred 10 rokmi, keď TERAZ si jedna veľká tragédia? Keby si neprežral všetky prachy, tak si nemusel chodiť v sandáloch pospájaných drôtom. Však baby sa pri tebe musia cítiť trápne. Až ponižujúco trápne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Randil som pred 10-15 rokmi najintenzívnejšie. Bol som aj štíhly a nemal som žiadne podrôtované sandále. Teraz sa ma táto téma netýka vôbec. Ja si viem vyplniť deň aj ináč ako s randením. Mám oveľa dostupnejšie zábavy ako randenie. Dopozeral som rodinné prípady pri jedení mliečnej ryže a potom hrám ďalej Assassins Creed ktorý mám pauznutý. Na čo sa budem ondiť za niečim nedostupným?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game, ja sa cez internet cielene nezoznamujem. Tym cielene myslim to ze nereagujem na inzeraty a ani ich nezakladam ale nahodnemu zoznameniu sa nebranim. Ako napriklad Monika ktoru som spoznal uplne nahodlu v jednej diskusii na socialnej sieti ale odplasil som ju ked som jej poslal audionahravku Laca Meliska co ja povazujem za humor ale u nej to bol dovod zatrhnut so mnou komunikaciu. A druhy pripad ked firma vyhlasila bonus za odporucenie kolegu tak som na socialnej sieti prehovaral ludi aby isli na (akoze) moje odporucenie aby som zinkasoval odmenu a zoznamil som sa s celkom milou babou. Je zadana ale ako kamoska na pisanie je super.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach



ked som jej poslal audionahravku Laca Meliska co ja povazujem za humor


Primitivny vulgarny notoricky alkoholik, cvarga z najhlbsieho dna, ktory psychicky aj fyzicky tyral svoju manzelku a syna je podla teba humorne? ANO?
Od tohoto momentu akakolvek sikana, psychicky aj fyzicky utok na tvoju osobu, idealne romskou komunitou bude pre.mna humor a tak budem k tomu pristupovat. Dufam ze sa zabavis aj ty.

...

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A sme tam. Melisko ako dno dna. 

Uz sa mi aj tak prevratil zaludok.

 

Tomas ja som nepisala o tom, ci sa zoznamujes na nete, aj ked je to tema o tom... ale tu o tych spievodnych komentaroch... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nic take neurobim. A este k zoznamivaniu celkovo dodam tolko ze je taky efekt ze kym zena ma pocit ze som len okoloiduci alebo kamarat je mila, jakmile zbada akykolvek naznak dvorenia okamzite sa zmeni a zacne ignorovat. V skratke toto znamenali tie moje siahlodlhe studie s grafmi o com som sa presvedcil niekolkokrat v praxi este aj dlho po tom ako som blogoval s tym.

 

Zamestnavatel mi dodava dostatok materialu na pokusy dokazat svoje teorie ktore sa mi stale len potvrdzuju. Napriklad Veronika bola mila a ked som ju chcel lepsie spoznat zacala ma uplne ignorovat. Potom dalsia z Novych Zamkov uz som aj zabudol ako sa volala to iste este zo zaciatku vesela baba aj zasrandovala, usmievava a ked som ju chcel viac spoznat zase totalna ignoracia rovnako ako Veronika. Dalsia z Trnavy tiez som uz zabudol meno ale znamenie si pamatam a tiez zo zaciatku sa bavila so mnou a potom zrazu ignoracia. Tak dokola to ide. Dlhsie ako mesiac sa so mnou bavi iba Zuza a kolegyna Marta z ich dediny ale jej suseda Monika co bola nasa spolocna kamoska uz nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 50 minútami, Tomáš napísal:

Zamestnavatel mi dodava dostatok materialu na pokusy dokazat svoje teorie ktore sa mi stale len potvrdzuju.

Ty si material na pokusy. Ani sa necudujem, ze ta kazda zacne ignorovat. Najskor boli v zasobniku, teraz su material... Ty si vlastne zasluzis to, co mas, teda nemas. 

No ked tebe sa paci humor takeho ozrana, ani sa necudujem, ze s tebou prestala komunikovat. To aj ty tak rozpravas, ked si das vodecku? Za kolko ju vlastne stiahnes? Este som nepocul, aby si clovek dal na zaludocne problemy alkohol. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomas, nepoznam tvoju teoriu ale je mi jasne co sa deje,   ku kolegovi sa sprava normalne, milo.  Ked sa chces zoznamovat, tak s hrozou zisti ze zjavne nechapes normalne signaly ze nema zaujem a tak musi ist do totalnej ignoracie aby si to pochopil.    Mne je len divne, naco to robis ?  Mozes mat milu kolegynu a nestaci ti to.  To ze je zena mila, neznamena ze ma akekolvek ine umysly, a nejake drobne signaly ci ano alebo nie, tak tie nie si schopny chapat.  Co tak sa drzat stareho " co je v dome, neni pro mne",   Takto si len budujes pozicia nechutneho uchylaka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov