Skočiť na obsah

"Zoznámenie" na internete


game

Odporúčané príspevky

Mne včera prišla RP, nechodí mi ich veľa, z času na čas mi sám od seba niekto napíše (raz za rok), pozerám kto, vidím že nejaký padesát ročný odnekadiaľ zo stredného Slovenska, a že RP, "či sa ma môže niečo spýtať, áno či nie" :D
Najprv som to ignoroval, však čo sa ma môže spýtať, určite nejaký buzerant, no ale si hovorím, však nech je sranda, beztak mi nikto iný nepíše :zubiska:
Najprv sa ma pýtal, či sa mi páčia 18 ročné, tak som mu odpisoval len v takom opatrnom duchu, potom mi poslal fotky nejakej mladej baby, vyzerala na 18, potom mi začal dávať všelijaké otázky, ale keď som mu začal dávať odpovede aké asi nečakal ("už ti stojí z nej?" "nie"), tak postupne to vzdal :D nejaký starý úchyl čo si honí nad fotkami mladých báb z pokecu. Pekná bola tá mladá, ale moc mladá, pre mňa je už všetko primladé pod 30 rokov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Možno, neviem. Čakal som, či ho nachytám na hruškách. Jedného som nachytal a ľutoval. Oni často netušia na akej hrane sú. Ale rysuje sa nová polofrajerka, tak ostatné čety už mažem :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už som so zoznamkami skončil. Je aj veľká konkurencia, kadekto má prístup, eloktronizácia to úplne zničila. Keď ešte málo domácností mali internet, neboli smartfóny a tablety, tak sa ešte dalo, ale teraz keď už všetko existuje vo forme aplikácie do smartfónu a smartfón vlastní 95% populácie tak už to je také že keď aj príde slušná žena na e-zoznamku tak ju zasypú tisícky správ denne takže to je bez šance. Už je to skôr o tom že si tam pubertiaci krátia čas počas lockdownu že si zrobia kadejaké profily a zabávajú sa na tom.

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja si myslím, že je to hlavne o tom, aby si z toho stáda, čo tam je, vedel zaujať. Ak sú sympatie a nájdu sa spoločné záujmy, tak to ide, len treba dlhšie skúšať. Či ty nebodaj to stádo úchylákov a pubertiakov s fake profilmi považuješ za konkurenciu??

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 9. 11. 2020 at 1:25, Tomáš napísal:

Už som so zoznamkami skončil. Je aj veľká konkurencia, kadekto má prístup, eloktronizácia to úplne zničila. Keď ešte málo domácností mali internet, neboli smartfóny a tablety, tak sa ešte dalo, ale teraz keď už všetko existuje vo forme aplikácie do smartfónu a smartfón vlastní 95% populácie tak už to je také že keď aj príde slušná žena na e-zoznamku tak ju zasypú tisícky správ denne takže to je bez šance. Už je to skôr o tom že si tam pubertiaci krátia čas počas lockdownu že si zrobia kadejaké profily a zabávajú sa na tom.

Kto je pre teba prosim ta konkurencia? Lepsie sa opytam.. Ty si myslis, ze si pre niekoho konkurencia? Ty co si zeny nazyval zasobnikom, bral ich ako trhaci kalendar? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skôr som to myslel tak že ak sa zoznamuješ takým štýlom že je to tvoja spolužiačka na VŠ a stretnete sa po prednáške na chodbe, je to také osobnejšie že ona sa vie sústrediť na teba naplno. Ak príde žena na zoznamku tak jej iba počas jednej minúty napíše asi 30 chlapov v priemere, takže aj keď to vyselektuje že vidí napr. že ty si neni úchylák a ostatných 20 je, ale teraz píš s niekym tak že ja som akože taká žena na nete, kým mi proteus napíše vetu "bol som sa bicyklovať na dunajhrádzi" tak mi medzitým pípne ďalších 10 správ a keď aj všetkých 10 zatvorím lebo nestoja za to, už jednoducho moje sústredenie ide na 100 strán. Jedna vec. A teraz druhá vec: Sniper je sympatický tak s ním ide na rande v utorok, stretnú sa, pokecajú, všetko OK. Lenže medzitým tú ženu pozve ďalších 20 chlapov na rande a keď to aj vyselektuje tak jej ostanú štyria a snimi pôjde zase na rande, a o týždeň dostane zase 30 pozvaní, z toho vyselektuje piatich a zase s nimi pôjde... Proste pozornosť ženy je roztrúsená na 100 strán. Pre ženu na zoznamke sme doslovne niečo ako kvapka v mori!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no čím by zaujal - čo si nečítal aký agilný odborár z neho je? stane sa odborárskym funkcionárom, a odborárky sa mu do postele pohrnú v húfoch :hufi:

len čo potom s nimi v tej posteli, že Tomáš? :eehmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

clovek2 poznáš tú pesničku “sem skoro panic...”

 

Vyskúšal som trocha tú tinderácku zoznamku ale nevidím v tom žiaden zmysel lebo len lajkujem fotky žien páči/nepáči a nič viac to ide do nekonečna. Nechápem ako to funguje.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 22 hodinami, Tomáš napísal:

clovek2 poznáš tú pesničku “sem skoro panic...”

poznám jedného chalana od nás, ktorý je ako tvoja vzdialená dvojička, teda až na to, že nie je taký vypasený, ale inak máte identické ťahy správania aj myslenia. on má teda to šťastie, že robí s mojim susedom, čo sa s ním kamoší od základnej školy, a chráni ho pred vlastnými nápadmi aj agresívnymi idiotmi... no a raz ho vzali s partiou na chatu, kde nahovorili "najveselšiu" babu z partie, nech sa aspoň ona nad ním zľutuje, aby vedel aké to je... po "akcii" sa dievčina chytala za hlavu, že ježišmáriajózef, však on vôbec nevedel čo má robiť ... celkom ako ty, že Tomika?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

však on vôbec nevedel čo má robiť ... celkom ako ty, že Tomika?

Presne môj prípad! Dokázal som asi intelektom keď majetok nemám zaujať už ženu na toľko že chcela so mnou milovanie sa. (viz. príbeh keď som niesol kolegyňu na kostre bicykla z priemyselnej zóny na jednej strane mesta na bratove sídlisko na druhej strane mesta). Ale nie len ona ale dokopy boli 3 prípady keď mi žena doslova povedala že sa neviem bozkávať a taktiež neviem čo mám robiť ani ďalej...

Mňa by zaujímalo, čo by Tomáš robil s babou v posteli... teda vlastne... mám z toho zmiešané pocity, či by som to vlastne chcel vedieť, a to iba o tom píšem.

Ale však vidíš že už dávam spoilery s varovaním...  Ale paradoxom je že všetky moje “úspešné” známosti boli spoznané mimo internetu a preto by som sa už mal porúčať aj z tejto témy keďže nemám k nej čo povedať.

 

K téme: Na to som presne narážal že tie internetové ženy sú varené pečené, vďaka zoznamke môžu randiť do aleluja takže ja som bol pre nich iba 1 zo 100...

Proste tie čo na zoznamky nechodia sú dostupnejšie ohladne skúseností a konkurencie. Napríklad mal som také stretko zo zoznamky že celú prechádzku mi rozprávala že ako dlho je už na zoznamke a s kolkými už bola a aký boli, potom sa spýtala že ja som s kolkými bol... Proste ony tým žijú tou zoznamkou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty máš pocit, že tvoje reálne stretnutia dopadli lepšie? V čom? Že si babu odviezol na hrdzavom bicykli?
A pozor, keď baba niečo chce, tak ti dokáže natrepať kopu takých nezmyslov, že ty si hneď stoporený a ona sa v duchu smeje ako ľahko sa dáš namotať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V takom zmysle ze u tych internetovych som bol iba polozkou na odskrtavacom zozname lebo ona si pise so 100 dalsimi ktori ju tiez volaju na stretko, takze ona to berie rad radom doradu. Teoreticky som pre nu len clovek zo zoznamky č.71 napriklad.

 

Kym s tymi nazivo som bol v uzssom kontakte, viacej sme toho prezili, nerandila kazdy druhy den s niekym novym ako tie internetove. Su tam rozdiely.

 

Napriklad Zuzka je introvertka a u introvertov je zoznamka obrovska prilezitost. Preto je stale nezadana lebo nechodi na zoznamku. Ved nieje skareda (game si este pamata jej fotku) a je aj vzdelana, zo slusnych pomerov, tak keby zacala pouzivat internetove zoznamky tak by sa zaujemcov naslo viac nez dost a kludne by mohla randit kazdy treti den az do aleluja...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teoreticky som pre nu len clovek zo zoznamky č.71 napriklad.
 

 
No a? Však ty si si tiež zvykol značkovať baby jak dobytok, tak čo ti to teraz vadí??


Napriklad Zuzka je introvertka a u introvertov je zoznamka obrovska prilezitost. Preto je stale nezadana lebo nechodi na zoznamku. Ved nieje skareda (game si este pamata jej fotku) a je aj vzdelana, zo slusnych pomerov, tak keby zacala pouzivat internetove zoznamky tak by sa zaujemcov naslo viac nez dost a kludne by mohla randit kazdy treti den az do aleluja...


Nemá záujem o vzťah evidentne. To aj vysvetľuje, prečo nemá problém sa s tebou kamarátiť, keďže vzťah s tebou si nevie predstaviť.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov