Skočiť na obsah

"Zoznámenie" na internete


game

Odporúčané príspevky

mne minule napísala nejaká, že si prezrela môj profil, ale ako muž by som ju teda neoslovil. tak som jej odpísal, že môže byť v kľude, lebo po prezretí jej profilu a fotiek som dospel k záveru, že ju by som celkom určite neoslovil :laugh:

  • Páči sa mi to 1
  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
Dňa 19. 8. 2020 at 23:06, clovek2 napísal:

a to si ešte nevidela všetky :biggrin:

však OK, ale prečo potom oslovovali mňa, čo sa netajím tým, že nemám problém zobrať potomkov na metalový koncert, či na festival s prevažne alternatívnymi kapelami... ženy vraj lepšie vedia v akej lige sú, ale moc sa mi to nezdá - čo čaká taká tetula? že sa z riflí a trička prezlečiem do kockovanej košele, menčestrákov a štrikovaného svetra, namiesto metalu začnem pozerať Senzi TV, a v nedeľu s ňou pôjdem do kostola? tu už od prvého pohľadu niečo nesedí :urcitenie:

kurník, začínam byť zvedavá. :ozembuch:

Dňa 21. 8. 2020 at 22:31, clovek2 napísal:

do istej miery áno, niektoré profily dokážu pobaviť :biggrin:

ako príklad dám jednu, ktorá hľadá vážnu známosť ... v záujmoch mala kedysi napísané všetko - od akvaristiky až po veslovanie a záhradu, teraz už svoje záľuby trochen zredukovala:

link na profil z pochopiteľných dôvodov nedávam, ale však stačí ten text prehnať googlom...

má tam slečna kopu selfie, ktoré, na to že vyzerá byť tak 30+, vyzerajú divne, keď na nich stojí na koberci Hell-o-Kitty. a to ani nehovorím o neskutočnom bordeli v pozadí izby... asi jej nemá kto povedať, že kopy handier, vrátane spodného prádla, by si mala pred fotením upratať :eehmm: nepoznám príčetného chlapa, ktorý by si také niečo zavesil na krk ... a slečna zrejme nepozná dôvody pre ktoré ju žiadny príčetný chlap nechce :laugh:

ale, clovek2, asi chce, aby ste videli, aké handry má na seba, nech si ju viete predstaviť aj v niečom inom, než čo má na sebe na tej fotke :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, Vilma Flinstonova napísal:

kurník, začínam byť zvedavá.

kľud Vilmuš, nie je byť na čo zvedavá - som dlhodobo sám, a nepredpokladám že by sa na tom malo niečo meniť :laugh:

ostatne, mátohu v nátačkách, a s logom TV Lux vypáleným na očnej sietnici, by som si určite na krk nezavesil :nono:

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

" Nemozem uverit, ako povrchné sú niektoré zeny na online zoznamkách. Nedávno som si s jednou celkom dlho písal, všetko išlo dobre, rozumeli sme si, ked zrazu otočila a povedala, ze nemá záujem. A to len kvoli značke auta v ktorom byvam. " 

  • Haha 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 21. 9. 2020 at 22:02, clovek2 napísal:

kľud Vilmuš, nie je byť na čo zvedavá - som dlhodobo sám, a nepredpokladám že by sa na tom malo niečo meniť :laugh:

ostatne, mátohu v nátačkách, a s logom TV Lux vypáleným na očnej sietnici, by som si určite na krk nezavesil :nono:

nemaj obavy, z mojej strany ti nebezpečenstvo nehrozí, len som zvedavá. 

No, mátoha možno som, ale hádam si nemyslíš, že by som si dala na hlavu natáčky a fotila sa tak na nejaký profil??? :tv_horror::janie:

  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 7 minútami, clovek2 napísal:

Vilmuš, toto nemyslíš vážne :hufi:

písal som o mátohách z pokecu, ktorých fotkami občas straším Game :biggrin:

ostatne, nepredpokladám že by si bola stálou diváčkou TV Lux či Noe :D

to bol len fór  :vysvetlujem::zubiska:

keďže na pokec nechodím, nemám zdania, čo za osoby tam píšu.

  • Páči sa mi to 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 10 minútami, Vilma Flinstonova napísal:

nemám zdania, čo za osoby tam píšu.

všelijaké, niektoré sú dokonca aj pekné, a sporadicky sa aj inteligentná nájde... ja si tam občas píšem s babami z roboty, s ktorými som pre 8 rokmi stratil kontakt, keď som odtiaľ odišiel. síce som sa vlani vrátil, ale do inej divízie, tak sa osobne moc nestretáme, a klebety si musíme online vymieňať :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 minútami, clovek2 napísal:

všelijaké, niektoré sú dokonca aj pekné, a sporadicky sa aj inteligentná nájde... ja si tam občas píšem s babami z roboty, s ktorými som pre 8 rokmi stratil kontakt, keď som odtiaľ odišiel. síce som sa vlani vrátil, ale do inej divízie, tak sa osobne moc nestretáme, a klebety si musíme online vymieňať :zubiska:

no vidíš, a ty sa furt len brániš a brániš :zubiska:

inak stretnúť sa s ľuďmi, ktorých človek pred časom poznal, je fajn, mám rada také stretnutia. napodiv, ešte sa mi nestalo, že by sme sa pri takých stretkách nemali o čom baviť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 8 minútami, Vilma Flinstonova napísal:

ty sa furt len brániš a brániš 

tak tejto by som sa bránil určite :oook:

screen.png.c9b10480585a640f6eee43bffb03dfc4.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lebo nechápem ako môže mať človek s VŠ taký pravopis ... jedine že by mala VŠ drevorubačskú, lebo tam sú len tri predmety - rúbanie listnatých stromov, rúbanie ihličnatých, a európska integrácia :agree:

 

pred 8 minútami, Vilma Flinstonova napísal:

stretnúť sa s ľuďmi, ktorých človek pred časom poznal, je fajn

keď som vtedy po 10 rokoch vo firme odchádzal, niektoré mali aj slzičky v očiach :smile: aj keď dnes by to už popreli :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 minútami, clovek2 napísal:

tak tejto by som sa bránil určite :oook:

screen.png.c9b10480585a640f6eee43bffb03dfc4.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lebo nechápem ako môže mať človek s VŠ taký pravopis ... jedine že by mala VŠ drevorubačskú, lebo tam sú len tri predmety - rúbanie listnatých stromov, rúbanie ihličnatých, a európska integrácia :agree:

keď som vtedy po 10 rokoch vo firme odchádzal, niektoré mali aj slzičky v očiach :smile: aj keď dnes by to už popreli :D

  no čo, možno vie dobre počítať...:cem:  ale inak dosť hrôza, musím uznať :flowers:.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na pokeci ešte niekto je okrem úchylov? :zubiska:

Inak teraz vyšiel dokument v sieti, neviem či ste videli https://www.csfd.cz/film/720753-v-siti/prehled/ veľmi silný dokument.

Teraz je v kurze Tinder a Badoo, inak najlepšie sú také zoznamky, kde k chatovaniu treba nejakú zhodu typu tinder a pod. Lebo bez zhody tým ženám píšu hneď samé trosky a úchyláci (česť normálnym).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne ten Badoo pripadá ako nejaký spam. Ani neviem ako získali môj email, raz mi prišla notifikácia od nejakej Palculienky88, že mi poslala správu, že ma chce spoznať či čo. No tak že si ju idem prečítať, ale samozrejme to vyžadovalo registráciu. Načo registráciu, keď môj email je už v databáze? No tak som sa ale zaregistroval, žiadnu správu od Palculienky88 som nemal, hoci išlo o reálny profil, a tuším dokonca som jej aj napísal, ale neodpísala. Tak som celý Badoo zrušil jak žiadosť o byt a odvtedy neriešim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 7 hodinami, doll napísal:

A platené zoznamky si neskusal?

badoo je platené, aj keď sa tvári, že nie je. pár rokov dozadu som to skúšal, ale chceš si pozrieť profil niekoho, čo ti písal? zaplať. chceš mu odpísať? zaplať. atď. bleskem to zmizlo z môjho telefónu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 26. 10. 2020 at 14:18, doll napísal:

A čo je tá Tvoja nová polofrajerka zač? :clap:

Už nie je žiadna, mala úplne opačné názory na testovanie COVID-19 a karanténu, takže to nemohlo fungovať.

  • Haha 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sniper hentá zuza vieš čo robila tykoxo? ohľadne korony. keď bolo medzi dvoma vlnami také uvolnenejšie tak sa povolili aj akcie a v galante boli dožinky tam som nebol ale vo váhovciach bol deň dediny a hrala kamarátova kapela a volal som tam zuzu a čo bola odpoveď? že tam je nejaký dom v karanténe tak tam nejde... tsss... akože je to pravda bolo to aj v správach, ale čo majú spoločné oslavy na námestí s nejakým domom čo je volakde o 15 ulíc ďalej? Nezmysel týzdňa tykoxo!

 

 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
pred 4 hodinami, electric blue napísal:

skús krestanskú zoznamku :smile1: 

jeden môj kamoš kedysi řádil na zoznamkách, a keď sa dostal aj na tú kresťanskú, tak sa veeeľmi divil koľko je tam slobodných mamičiek, a že čo tam vlastne robia, pokiaľ teda na ne nezostúpil duch svätý :zubiska:

  • Páči sa mi to 1
  • Haha 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov