Skočiť na obsah

"Zoznámenie" na internete


game

Odporúčané príspevky

to je ale blbost, ja mám v uchu decentny piercing a necítim sa psy nevyzretá . poznám dost labilnych ludí ktorí ziadny pr ani tetovanie nemajú . ( aj ked tetovat by som sa nedala - na to som ja príliš fajnová :zubiska: navyše v jednom lekárskom časáku som si prečítala rozhovor s nemeckou dermatologičkou ktorá upozornovala ze tetovanie nie je úplne neškodné) ono kolko majú rokov  tvoji chalani, tinejdzri sú tak či tak vsetci ešte nevyzretí 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 12 hodinami, electric blue napísal:

to je ale blbost, ja mám v uchu decentny piercing a necítim sa psy nevyzretá

OK, tak upravujem predošlý príspevok: tetovanie a piercing sú zväčša prejavom psychickej nestability, s výnimkou modrej električky :thumbsup:

ale ak máš náhodou aj silikóny, tak to radšej nepíš, lebo ich nositeľky by mali byť, až na pár výnimiek, ktoré to potrebujú kvôli "práci", zákazníčkami u psychoanalytika, a nie u plastického chirurga  :hufi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 6. 8. 2020 at 12:18, Tomáš napísal:

Ale tak čím na nich zapôsobil? Lebo aj electric blue a doll keď sem dala volakerá to vidio s tými chlapmi a potom že "stáli by za hriech" tiež išlo o značkovo oblečených, potetovaných, vycvičených chalanov. V takom zmysle vycvičený že nemusí vyzerať ako MMA zápasník ale že cvičí pre formu aby dobre vyzeral, nie pre svaly. Len v našich kruhoch medzi ľuďmi akými sa pohybujem sa stále rozpráva že drsný výzor, auto s čiernými oknami, retiazky. Veď napríklad Rytmus, je ich bohom a idolom aj výzorom aj správaním...

Stát za hriech neznamená založiť si s dotyčným rodinu, nájdi si vo vykladovom slovniku :zubiska: 😁

Tomáš, upokojim Ta, môj manžel nemá nič z toho čo píšeš vyššie. Takze chlapec, stále máš šancu :bingo: 👍(u mňa samozrejme nie, ja som už vydatá :happyroll: 😙)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

snijper, nechceš ty , bude chciet iny . ale vázne :smile: ked je niektorá napr, úplne plochá a dá si implantáty , nevidím na tom nič zlé .. ( nemyslím extrémy) 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 17 minútami, electric blue napísal:

snijper, nechceš ty , bude chciet iny . ale vázne :smile: ked je niektorá napr, úplne plochá a dá si implantáty

tuto ľa som kedysi písal o mojom zoznamkovom kamošovi. keď ešte řádil na webových zoznamkách, občas mi poslal link na nejaký top inzerát, nech sa zasmejem tiež :thumbsup: raz mi tak poslal inzerát, v ktorom nejaká dorota hľadala chlapa na zoznámenie, ktorému nevadí že má silikóny  ... čiže, kača si dá najprv urobiť silikóny, aby následne zistila, že prakticky nijakému normálnemu chlapovi sa to nepáči :hufi: som ten inzerát potom rozklikol v robote, a mali sme z neho prdel ešte týždeň... :biggrin:

toto leto som ju ešte nevidel, ale minulé roky chodievala na "naše" jazero jedna taká silikónka, ešte k tomu v žltých alebo oranžových bikinách - ona sa hýbala, a vo vrchnom dieli plaviek boli dva nehybné kusy mŕtvej hmoty :bad:

včera som tam videl jej inverznú verziu - baba niečo pod 40, ktorá keby mi požičia vrchný diel plaviek, tak by som v ňom síce vyzeral ako úchyl /=euroobčan/, ale určite by som ho naplnil viac :biggrin: ale mala v sebe viac sebaistoty, ako tlupa missiek dohromady :thumbsup: a evidentne to ide aj bez silikónov...

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Radšej vlastné dvojky ako dorobené štvorky. Síce mal som v živote šťastie na viac vlastných štvoriek ako dvojok, ale to je už o inom... nemám rád umelé vylepšenia, dokonca ani keď vidím obočie upravené tak, že je zhovadené.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, Sniper napísal:

Radšej vlastné dvojky ako dorobené štvorky. Síce mal som v živote šťastie na viac vlastných štvoriek ako dvojok, ale to je už o inom... nemám rád umelé vylepšenia, dokonca ani keď vidím obočie upravené tak, že je zhovadené.

mojko ja nepíšem o dvojkách :zubiska: dvoječky mám ja a o silikónoch nesnívam . píšem o lentilkách pod kobercom , čize rovná ako pravítko 

človek2, prestante s tymi zoznamkami, na 99% tam nikto normálny nepáchne 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, electric blue napísal:

 

človek2, prestante s tymi zoznamkami, na 99% tam nikto normálny nepáchne 

Je asi prirodzene tam pachnut keď človek ukončí vzťah a má chuť záväzne/nezáväzne nadviazať nový kontakt :smile1:

Kde je toľko možností výberu?

Ja keď som ukončila vážny vzťah, šla som si tam krátiť dlhé chvíle. Spoznala som normálnych mužov. Individua som samozrejme filtrovala.

Neskôr, síce nie vyslovene cez zoznamku, som neplánovane spoznala môjho budúceho manžela :smile1: (FB skupina o hľadaní parťáka na turistiku i do života).

Takže zoznamky sú úplne v poriadku. Treba nebyť však naivný.

Je množstvo osamelých, ktorí túžia po serióznom vzťahu, takže povedala by som že na zoznamkach je viac tých, ktorí majú vážny záujem. 

:oook:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 20 minútami, doll napísal:

Je asi prirodzene tam pachnut keď človek ukončí vzťah a má chuť záväzne/nezáväzne nadviazať nový kontakt :smile1:

 

Je množstvo osamelých, ktorí túžia po serióznom vzťahu, takže povedala by som že na zoznamkach je viac tých, ktorí majú vážny záujem. 

:oook:

  • tak čo včul? :huraa:
  • 99% na zoznamkách sú obyčajní zúfalci , to je moj názor .( niekto iny moze mat nato iny názor )
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 12 minútami, electric blue napísal:
  • tak čo včul? :huraa:
  • 99% na zoznamkách sú obyčajní zúfalci , to je moj názor .( niekto iny moze mat nato iny názor )

To je skúsenosť či názor? :smile1:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, electric blue napísal:

99% na zoznamkách sú obyčajní zúfalci

netuším aké je % zúfalcov, ani ich rozdelenie podľa pohlavia, ale na pokeci je jedna z PN, odhadom 40+, či skôr 40++, a ani sa netají tým, že je vysadená na peniaze ... má tam dosť fotiek v kvázi-erotických pózach, pomerne sporo odetá, a myslím že je zúfalá, lebo už to nedáva tak, ako povedzme keď mala o 20 menej :biggrin: jej dlouhé štíhlé ňadra /ako sa B.Polívka v jednej krimi vyjadril/ asi nie sú pre potenciálnych sponzorov extra lákadlo :hufi:

  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vidíš, ja som tam ako laický výskumník :happyroll: hovorí sa, že veľa chlapov nevie akú ligu hrá, a že žena vždy vie na čo má ... niečo som popísal v tejto téme, občas ma rozosmejú pokusy o komunikáciu s oslovením, že mám pekne napísaný, ehm, "štatús", a sporadicky vystraším Game, keď jej pošlem fotku nejakej mojej rovesníčky, ktorá už na prvý pohľad vyzerá, že na TV má na predvoľbe č.1 naladenú Šlágr TV a na 2. TV Noe či Lux :hehe:

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tie damy ... verim, ze samota je zla, ale keby aspon zili v tomto svete... na chlapca ostrihana prestriebrena hlava,, tovarensky strikovane cervene pulovriky, pripadne tricko sveter. Ako sestry z dolnej hornej :( 

kazda by mohla vyzerat super...

 

Drahi, poprosim, o nickoch je tema inde, dakujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedysi bola taká zoznamka na Sme. Tuším to bolo dvaja.sme.sk tak nejak, v skutočnosti to bolo franšíza tuším nejakej maďarskej zoznamky. Ale fajn, z nudy som sa sa tam regol a malo to relatívne nejakú úroveň. Dokonca som mal tri stretká, dve boli jednorazovky, o pokračovanie som nemal záujem a jedno bolo na viac krát. Ona bola celkom fajn, pracovala v armáde a mala už aj nejakú šaržu, ale po nejakom čase to postupne išlo do zabudnutia, tak som to nechal tak a konto som zrušil. Bolo tam inak dosť málo žien. Ale viem, že to potom prehodili na vlastnú doménu (tak to pod Sme už asi nespadalo), bežalo to na dvaja.eu, ale asi to upadalo, tak zrušili aj to. Teraz je tam presmerovačka na nejaký sugardate, musel som si vygúgliť čo to je. Tak som zistil, že to nakoniec dopadlo ako zoznamka pre starých úchylov, čo nevedia čo s peniazmi a mladé žaby, ktoré sa nevedia uchytiť v živote a na rozbeh práve potrebujú takýchto úchylov. Stačilo, dovi, dopo :doofywave: už nejakú dobu nemám potrebu sa zoznamovať a takto vôbec nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov