Skočiť na obsah

"Zoznámenie" na internete


game

Odporúčané príspevky

nové info zatiaľ nemám, v pondelok alebo utorok by som s ním mal byť na reči.

 

to bude dlhy vikend,cakat na info do pondelka ci utorka :zubiska:

 

aby už nechystal svadbu :D

 

:zubiska: :hufi:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

nezabudol, z kraja týždňa som s ním telefonoval a hovoril že je dosť zaneprázdnený písaním si so všetkými webovými "frajerkami" :lol: kedy s ním budem na reči aj osobne zatiaľ neviem, mám terazky dosť frmol.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no dobre, ale ako pokračujú známosti z netu ?! kamarátstvo si vybav s ním, my sme len zvedaví, čo jeho lásky ... a tak, veci okolo :zubiska:

známosti z netu ... konieckoncov aj pridanie si kamaráta je istý druh známosti ;)

 

tak mi napadlo, že keď sme prvý krát písali do tejto témy, nikomu nenapadlo, že človek môže mať tisícky verných a dobrých priateľov na istých portáloch na nete :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

JMK, dostal som mail že ten kôň Ježišov si ma chce pridať ako priateľa na nejakej zoznamovaco-sociálnej sieti. zabiť ho je málo, vajcibucha.

 

takze este stale ziadne informacie nemas? :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nee, akurát som si pre debila urobil ostudu, klikol som zo zvedavosti na ten odkaz (myslel som že je to nejaké auto-moto fórum, podľa nicku ktorý tam má) a zaspamoval som komplet všetkých čo mám v adresári. takú hanbu som ešte nemal za dobu čo používam net. takže keď ho stretnem prvé budeme riešiť jeho debilné nápady pridávať si ma ako priateľa na nejakej pošahanej zoznamke, a až potom jeho pošahanú mániu zoznamovať sa :ax:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

no funebrák, tak som kvôli tomu vyrazil v sobotu na pivo a horko ťažko som sa dozvedel (vypáčil by bolo asi výstižnejšie) že prvá návšteva už bola, aj s vínom za 40 ojro, "dáma" víno vypila (aj s kamošom) potom mu oznámila že jej nejak nezapasovalo a je jej zle a poslala ho preč :hufi: takže tá dáma je vlastne ne-dáma (debil, mal ísť naozaj radšej niekam na privát).

svoje ďalšie zoznamovacie aktivity zarputilo odmietal komentovať

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takže ... dáma prišla aj s kamošom, s ktorým vypili víno za jeden a pol tisícky korún, cca, a porúčali sa a mladého pána nechali pri stole s otvorenou pusou ? :)

a ako my teraz budeme vedieť, ako pokračujú zoznamovacie aktivity ?! :o

 

ináč, aby si si nemyslel: oceňujeme tvoju výpravu za informáciami ! :oook:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no funebrák, tak som kvôli tomu vyrazil v sobotu na pivo a horko ťažko som sa dozvedel (vypáčil by bolo asi výstižnejšie) že prvá návšteva už bola, aj s vínom za 40 ojro, "dáma" víno vypila (aj s kamošom) potom mu oznámila že jej nejak nezapasovalo a je jej zle a poslala ho preč :hufi: takže tá dáma je vlastne ne-dáma (debil, mal ísť naozaj radšej niekam na privát).

svoje ďalšie zoznamovacie aktivity zarputilo odmietal komentovať

 

neviem ci to ma vobec zmysel komentovat,je mi z toho zle!Je to hanebne zo strany tej hlupane a toho idiota.Vypit drahe vino a z nicoho nic sa pomaly vyparit?Fuj!!Drzost najhrubsieho zrna pod slnkom!A ten tvoj kamarat cisty pacient,ze vobec taketo party este robi,a udrziava kontakt so zenou ktora ma oci pravdepodobne pre ineho muza.No ma sa ten tvoj kamarat co ucit v zivote.40 rokov a rozum nikde :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takže ... dáma prišla aj s kamošom, s ktorým vypili víno za jeden a pol tisícky korún, cca, a porúčali sa a mladého pána nechali pri stole s otvorenou pusou ? :)

 

ale né, asi som sa zle vyjadril. kamoš prišiel k nej, ona bola sama doma, spolu vypili víno a potom ho decentne poslala do preč :zubiska:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale né, asi som sa zle vyjadril. kamoš prišiel k nej, ona bola sama doma, spolu vypili víno a potom ho decentne poslala do preč :zubiska:

 

co uz,vybera si,caka tazkeho prachaca ako uz dnes kazda :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

clovek2 nove nemas asi nic co? :)

malý "apdejt" po takmer dvoch rokoch.

 

kamoš medzičasom pochopil pravidlá muštárne a "dáva dole" každú čo je ochotná sa s ním stretnúť. používa dva mobily, jeden normálny, v druhom ktorý je "zonamkový" rotuje asi 10 SIMiek :zubiska: a používa asi aj toľko mailových adries.

 

minule mi prišiel mail že mi poslal správu na nejakom divnom portáli, vedel som že je to odrb, ale zo zvedavosti som sa tam regol a bol som fascinovaný ako to funguje. je to nejaký kríženec zoznamky, sex zoznamky, a ksichtohnihy zároveň. pri registrácii som si na veku pridal pár rokov, do záujmov som napísal trojkombináciu pivo - borovička - jablčné dezertné, keďže vyžadovali fotku dal som si tam bojovníka proti kríze :smilieee: a ako bydlisko som napísal Krvavé šenky. strávil som tam možno 15 - 20 minút, za ten čas si môj profil prezrelo tuším 12 žien, dostal som niekoľko ponúk na písanie si, a ďalšie tri na bližšie zoznámenie (stretnutie)! normálne mi to hlava neberie. :huh:  moja "zoznamovacia" misia skončila potom čo mi admin poslal upozornenie na porušenie pravidiel (fotka stiahnutá z netu), na čo som následne zrušil registráciu, a oni mi odpísali že im je ľúto že ich opúšťam :lol: a keby som si to náhodou rozmyslel, môžem si do mesiaca obnoviť profil (tak určite... :P ).

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

malý "apdejt" po takmer dvoch rokoch.

 

kamoš medzičasom pochopil pravidlá muštárne a "dáva dole" každú čo je ochotná sa s ním stretnúť. používa dva mobily, jeden normálny, v druhom ktorý je "zonamkový" rotuje asi 10 SIMiek :zubiska: a používa asi aj toľko mailových adries.

 

minule mi prišiel mail že mi poslal správu na nejakom divnom portáli, vedel som že je to odrb, ale zo zvedavosti som sa tam regol a bol som fascinovaný ako to funguje. je to nejaký kríženec zoznamky, sex zoznamky, a ksichtohnihy zároveň. pri registrácii som si na veku pridal pár rokov, do záujmov som napísal trojkombináciu pivo - borovička - jablčné dezertné, keďže vyžadovali fotku dal som si tam bojovníka proti kríze :smilieee: a ako bydlisko som napísal Krvavé šenky. strávil som tam možno 15 - 20 minút, za ten čas si môj profil prezrelo tuším 12 žien, dostal som niekoľko ponúk na písanie si, a ďalšie tri na bližšie zoznámenie (stretnutie)! normálne mi to hlava neberie. :huh:  moja "zoznamovacia" misia skončila potom čo mi admin poslal upozornenie na porušenie pravidiel (fotka stiahnutá z netu), na čo som následne zrušil registráciu, a oni mi odpísali že im je ľúto že ich opúšťam :lol: a keby som si to náhodou rozmyslel, môžem si do mesiaca obnoviť profil (tak určite... :P ).

Kamaratovi povedz nech sa uz na zeny vykasle:jednoducho povedane len bez zeny je clovek blazeny :zubiska:  :hufi: 

 

A co sa tyka teba odpisalo ti 12 zien hovoris? :zubiska: No to boli asi slobodne mamicky o ktore sotva normalny chlap co i len zakopne :zubiska: Takze nemusi ti byt luto ze si opustil forum :shifty:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne chodili kedysi notifikácie z takých portálov ako badoo a podobné blbosti. Akože nejaká zoznamka tam bola, ale bolo mi divné, že zrazu toľko žien sa chcelo so mnou stretnúť. Neskôr som pochopil, že ten dementný systém vyberá buď náhodne alebo podľa nejakých vlastností a rozosiela notifikácie so záujmom o stretko. Samozrejme, že dotyčné o ničom nevedeli. Ktovie koľké som ja takto pozval na stretko a možno aj prišli a ja neokrôchanec som si zatiaľ doma surfoval po nete.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj ja mám takú koženú bundu ako ten bojovník :)

ešte si zožeň taký štýlový BIKE a značkovú obuv, a poďho baliť baby :smilieee:

 

Kamaratovi povedz nech sa uz na zeny vykasle:jednoducho povedane len bez zeny je clovek blazeny :zubiska:  :hufi:

 

je to jeho život, jeho vec. navyše mám dojem že mu to náramne zašmakovalo :lol:

 

A co sa tyka teba odpisalo ti 12 zien hovoris? :zubiska: No to boli asi slobodne mamicky o ktore sotva normalny chlap co i len zakopne :zubiska: Takze nemusi ti byt luto ze si opustil forum :shifty:

12 bolo prezretí profilu (podobný systém ak tu na fóre) za tú chvíľu čo som tam bol.

mne predsa nie je ľúto že som odtiaľ odišiel, ja som sa tam neregistroval kvôli zoznámeniu ale takpovediac z výskumných dôvodov B) a navyše som bol zvedavý aké klamstvá o sebe tam má uvedené ten kamoš :lol:

keby sa už chcem silou-mocou zoznamovať nemusím kvôli tomu chodiť na nejakú pofidérnu webovú zoznamku, to by som hádam zvládol aj v práci, ak by som teda mal o to záujem.

Mne chodili kedysi notifikácie z takých portálov ako badoo a podobné blbosti. Akože nejaká zoznamka tam bola, ale bolo mi divné, že zrazu toľko žien sa chcelo so mnou stretnúť. Neskôr som pochopil, že ten dementný systém vyberá buď náhodne alebo podľa nejakých vlastností a rozosiela notifikácie so záujmom o stretko. Samozrejme, že dotyčné o ničom nevedeli. Ktovie koľké som ja takto pozval na stretko a možno aj prišli a ja neokrôchanec som si zatiaľ doma surfoval po nete.

je možné že tie "ponuky na písanie si" boli generované systémom podľa nejakých kritérií (vek, bydlisko...), ale tie tri súkromky s dotazom na bližšie zoznámenie mi pripadali pripadali ako písané reálnymi ľudmi, zhruba takýmto štýlom: Ahoj, máš zaujímavý profil. Máš auto? Máš to ďaleko do HC? Mohli by sme sa niekedy stretnúť na káve a pokecať bližšie, ak by si mal záujem o stretnutie...  to mi na automaticky generované texty príliš nevyzerá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

clovek2, za tvoje tunajšie pôsobenie v tejto téme si zaslúžiš plusko! pobavilo ma to čítanie o bábchtivom kamošovi! A tiež o *Tvojom pôsobení v zoznamke, dík za rozveselenie! :hehe:

 

Mne normálne na moju gmailovú adresu tiež došli nejaké žiadosti o zoznámenie, tiež z badoo, ale aj odinokade,  :hmmm:  nechápem, kde na mňa prišli, všetko som to nasmerovala do spamu. Som len na tomto fóre a na fejsbúku, ktorý ale používam dosť málo a nemám tam hocikoho označeného za priateľa a to, čo nechcem, aby videl každý, mám tam tak, aby to mohli vidieť iba najbližší priatelia, a takých tam nemám veľa, väčšinou rodinu.

Ešte som na mačacom fóre, ale tam asi zoznamka nie je, nepátrala som po tom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

ďalší "apdejt" :lol:

vidím na obzore lásku prevelikú a kamoša odhodlane nakročeného riadne si nabiť držku :smilieee:

 

po dlhých mesiacoch zúfalého pátrania po rôznych zoznamkách, a dávaní "dole" každej čo bola ochotná, konečne našiel tú pravú (alebo teda skôr ona jeho) :zubiska:

rozvedená baba z blízkeho okolia sa s ním zoznámila, a je z toho láska ako hrom! že je rozvedená nie je samozrejme chyba krásy, len ďalšie okolnosti čo mi prezradil sú prinajmenšom podivné. dnes si bol požičať nejaký vercajch, a keď som sa ho pýtal na čo to potrebuje, vyliezlo z neho že kúpil byt a ide ho prerábať, aby mali v budúcnosti kde spolu žiť, aj keď teda najprv tam bude žiť len ona :zubiska: , on sa (údajne) prisťahuje neskôr, od realiťáčky ktorá je "čisto náhodou" naj kamarátka jeho vyvolenej. realiťáčka ho po úspešnom obchode pozvala na kávu a vytiahla z neho komplet info o jeho finančnej situácii (vôbec nie zlej), prerábku bytu bude robiť exmanžel tej jeho lásky, a on už má od nej zakázané fajčiť a chodiť na pivo :smilieee: čo samozrejme aj poctivo dodržuje :hufi: dokonca si nechcel zapáliť ani u mňa keď som ho ponúkol. tiež má nariadené zmeniť zamestnanie, lebo v tom súčasnom údajne málo zarába a vôbec to nie je práca pre neho :thumbsup:

zrušenie registrácií na všetkých zoznamkách mu bolo nariadené samozrejme tiež :lol:

teraz ešte čakám kedy sa mi pochváli že už dostal príkazom čúrať po sediačky :D

 

raz darmo, komu niet Vzájomnej Rady, tomu niet ani Hospodárskej Pomoci :P

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov