Skočiť na obsah

"Zoznámenie" na internete


game

Odporúčané príspevky

No tak ja sa zatiaľ na zoznámenia cez net sťažovať nemôžem.

Je síce pravda, že post bolo moje prvé fórum, dovtedy som nemala žiadne podobné skúsenosti, ale napriek tomu sa nedá povedať, že by som sa nejak popálila.

V príspevkoch toho človek o sebe popíše dosť veľa, takže človek si dokáže dosť rýchlo utvoriť o tom druhom obraz.

 

Takže keď ma teraz už môj súčasný drahý oslovil, už som mala predstavu, čo je to za kvítko. :)

Hneď od začiatku sme si až nechutne dobre rozumeli.

Takže následné stretko - na ktoré je normálne obrovský problém ma dostať - bolo vyslovene o zvedavosti, že či je ten človek naozaj živý, či si so mnou nepíše nejaký chatovací program.

S tým, že sme sa obaja predtým asi 300x uistili, že to NIČ NEZNAMENÁ, že ani jeden z nás nechce vzťah, že to bude len kamarátske stretnutie, ktoré určite nevyústi do ničoho vážnejšieho.

Ehm..... vyústilo. :)

 

 

Takisto som získala moc, moc dobrú kamošku.

Najprv tomu predchádzalo dobré porozumenie cez písmenká, potom porozumnie naživo, šok, keď sme zistili, že sme skoro susedia.... a teraz je už pomaly pravidlom, že spolu vybehneme na obed a že keď je problém, neni problém, zavolať jej aj o polnoci.

 

Tých netových zoznámení je samozrejme viac, ale toto sú moje najdôležitejšie. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ehm..... vyústilo. ;)

VIem o com hovoris ;):):lol:;)

s osobou opacneho pohlavia som sa stretol 3x... najprv to bolo s jednou dievcinou, s ktorou som si zacal pisast v aprili 2003 a cudujsa svete, nevedeli sme najst odvahu sa stretnut... potom sme sa stretli v den ked sa BA tocil most apollo cize o rok neskor... teraz sme super kamarati ;)

 

Potom to bolo s jednou babu, ona bola prvacka na nasej skole... jeden cas som s nou intenzivne chodil von (to bol prelom rokov 2004 a 2005) az kym som sa cez net nezoznamil s inou babou.... s tou prvou (erhm, teeda druhou, aby som bol presny) som nechodil takze postupne som prestaval nadvazovat kontakt (teraz mi je toho luto, som sa choval jak blb) a nakoniec prisiel den ked som sa stretol s tou tretou... Este aj spoluziacka ma pred tym upozornovala ze "do tretice vsetko dobre".... Eh.... na prvom stretku sme si padli do oka a na druhom sme uz boli svoji....

 

Nevyhodou internetoveho vztahu ale je jedna vec - nijake spolocne osoby... proste moji znami su uplne neznami pre nu a na opak... pri obycajnom stretnuti to tak vacsinou nebyva, casto ma par spolocnych znamych... mozno aj preto bol ten vztah netransparentny a zo dna na den som dostal kosem... :)

 

ALe minule som nad tym rozmyslal... ze ako sa moze clovek ako ja zoznamit s osobou cudzieho pohlavia?

- Ked idem to mesta sam, cudzich ludi neoslovujem (0%)

- Ked idem do mesta s partiou, venujem sa jej (0%) iba ak by niekto priviedol kamaratky (5%), ktore nepoznam a s nejakou si padnem do oka

- Ist na diskoteku ;) (0% - nechodim)

- Ist na gotko, ozrat sa a prihovorit sa nejakej (2% ale moc mi to nesedi)

- Spoluziacky v novej skole a ich kamaratky (20%)

- Internet (60%)

 

Co mi teda zostava? byt odkazany na nahodu, novu skolu a internet ;):)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ajku

 

Nevyhodou internetoveho vztahu ale je jedna vec - nijake spolocne osoby... proste moji znami su uplne neznami pre nu a na opak... pri obycajnom stretnuti to tak vacsinou nebyva, casto ma par spolocnych znamych... mozno aj preto bol ten vztah netransparentny a zo dna na den som dostal kosem...

 

V mojom predošlom vzťahu sme tiež nemali spoločných známych (tým iste nevylučujem, že to tak ale býva) a proste sme sa nejako zonámili.

Navyše ak sa dvaja spoznajú nie na ICQ, príp. Pokeci, ale na nejakom fóre, ten okruh spoločných známych tu je.

Tiež chodím s mojim netovým drhým a netovou kamoškou a jej drahým na výlety a posedeníčka.

 

Ale hovorí sa, že sprostý má šťastie a na mňa to evidentne platí, lebo som zatiaľ internetovými zoznámeniami nič nestratila (šag kde nič neni ani smrť neberie :lol: ), len získala....a veľa. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Noo. S takou laskou cez net mam skusenosti. Nemozem povedat ci zle ci dobre. Teraz hovorim radsej len ze mam.

 

Bol bratov kamos. Bol zdaleka. Raz napisal bratovi na skype a pri kompe som bola ja. Zacalo to mensou debatou. Neskor vyse 6-hodinovym cetovanim. V hre sme si pisali, na pokeci, na skype, SMS. A vzdy sme mali o com kecat. Bol to fajn chalan. Mily, mohla som povedat vsetko co som mala na jazyku, on podobne. Preberali sme kedy sa stretneme, co si vobec povieme, ci si vobec neco povieme :-)

 

Az sme sa jedneho dna, toho posledneho skolskeho, stretli.

 

Bol v poho. Ale len v poho. Proste nic viac. Nic exra. Ovela menej ako som cakala. On na zivo, a on na nete sa od sebe radikalne lisili. Nevedea som co mu napisem po tom stretku. ALe prvy napisal on.

, mal tam byvalu

Pisal o mne same dobre veci, ze som super baba, a ze som uplne podla jeho predstav.Ked sa ma spytal "A co povies na mna?" nejako som z toho stale vykluckovala. Nenapisala som mu nic, ohladom stretka.Ale pisali sme si dalej. Pisal mi ze ma lubi a zasa som sklzla do niekolkohodinovych debat. A jasneee(to by som nebola ja), zasa som sa do neho buchla.

 

Az raz prisiel den ze som musela odist z domu na viac ako tyzden. Takze sme si nemali pisat po dost dlhu dobu ( aspon pre nas dlhu ). On siel na chatu, ja do Tatier. Ja s kamosmi, on tiez. Ale, bol v tom hacik, mal tam byvalu. Tusila so, ze nebude vsetko O.K. ale som dufala ze vlastne z toho nic nebude. Ved mi to aj slubil.

 

Ale vsak jasne, ze bolo. O tyzden mi vylieval srdce ze pozna 2 super baby, mna a jeho byvalu, a ze nevie co ma robit. Navrhol aby sm to nechali tak. Fajn nechali sme to tak.Casto som nad tym rozmysala, niekedy a prilis casto. Chcela som to prebrat, potom nie, potom zas hej, a zas nie. Nakoniec som usudila ze by to aj tak neklapalo a napisala mu, aby sme bolo nadalej len kamosi. Odvtedy este neodpisal. Nebola som si ista, ci je to to, co chcem, ale raz ked som ho nahodou uvidela, po tom pohlade aj ked to boli len nejake 2 min, som si uvedomila, ze k nem uz absolutne nic necitim, a ze som si to len nahovarala.

 

V ziadnom pripade to nelutujem, boli to fajn mesiace a aspon som si uvedomila,ze cez net si asi nikoho nenajdem (aj ked som to ani nemala v plane). A v istom zmysle mu aj dakujem, lebo mi vo vela veciach pomohol a nasla som aj svoje, uz ciastocne stratene sebavedomie. ( A prestala som byt taka zavisla na WoW :-))

 

Neviem ci to niekto bude citat, mozno ani nie, ale fajn, ze som to mohla napisat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ovela menej ako som cakala. On na zivo, a on na nete sa od sebe radikalne lisili.

Toto je veľmi častý jav nielen internetových zoznámení (ale aj tých cez TXT Chat, SMS a pod.) Kedysi keď som bol o dosť mladší sa aj mne toto stávalo.

Ide o to že ten človek keď sa ti nejako predstaví, resp. opíše (priloženie foto je veľký skok vpred) ty si väčšinou jeho predstavu zidealizuješ. Snažíš sa vidieť iba to dobré, a tie negatíva niečím prekrývaš. Do takto zidealizovaného človeka sa zaľúbiš ani nevieš ako. Stretnutie je potom iné - a väčšinou prichádza mierny šok. Zisťuješ že si s iným človekom, cudzím, nie tým ktorý bol v tvojich predstavách a z toho plynie nasledovná komunikačná bariéra. Sama to píšeš v naledujúcom citáte : Nevedela som co mu napisem po tom stretku.

Preto platí zásada - ak to vyzerá na viac ako len obyčajné kamarátstvo tak treba sa stretnúť. Treba ignorovať názory typu "ešte nie som na to pripravený/á", hoci je to možné, ale tá pripravenosť bude úplne k ničomu keď pri stretnutí zistíte že je to úplne iný človek ako v predstavách.

 

Ale, bol v tom hacik, mal tam byvalu. Tusila so, ze nebude vsetko O.K. ale som dufala ze vlastne z toho nic nebude.

Toto je tiež dosť častý problém, mám s tým skúsenosti. Tu sa veľa radiť nedá, záleží od toho človeka čo má dilemu medzi kým sa rozhodnúť.

 

Neviem ci to niekto bude citat

ale čítali! :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak fajn. Som rada, ze som tych 10 min kym som to napisala nezabila len tak :lol: A aspon uz nikomu nebudem hovorit, ze ho lubim, kym sa s nim nestretnem. Vlastne taka rada - cez net sa nejako vazne nezoznamujte :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Wink to mi hovor :lol:

 

Ale pravdupovediac, nie je to až také zlé. Vďaka netu som zažil jeden vzťah o ktorom môžem povedať že bol celkom dobrý.

 

Skôr však už dávam väčší dôraz na nové kontakty, napr. tunajšia komunita sa celkom dobre rozbehla :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ved ja som v podstate rada ze som ten "vztah" mala. Ale by som bola asi radsej, keby sa skoncil lepsie, ale co uz.

Len som na tom asi podobne ako opisoval Ijk, a sance na nove kontakty osobne ... no dost male :-)))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vlastne taka rada - cez net sa nejako vazne nezoznamujte :)

nie nie nie, nesuhlasim, kontakt na zivo je sice dolezity, ale uplne by som to nezavrhovala, vela ludi sa takto dalo dokopy a klape im to ;) ale netreba predbiehat dobu, vyznavat si lasku kym sme toho druheho este ani poriadne nestretli a pozname ho len cez pismenka, zdanie casto klame a tiez sa mi stalo ze som si s niekym cez net velmi dobre rozumela, ale na stretnuti jednoducho ziadna iskra nepreskocila ;) ovsem, stal sa mi aj opak, ktory trva uz dva roky :)

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

To by som nemohla nikomu povedať cez net, že k nemu niečo cítim. Ja to neviem ani naživo, nieto takto :lol: A namotávať sa pred stretkom, alebo ak sú ľudia príliš ďaleko od seba nemá zmysel. To sú len trápenia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Celé je to na nič.

Človek si pokecá a potom sa všetko začne rúcať.

Problém za problémom... rozmýšľanie, zvažovanie...

To je tak, keď je niekto taký, ako ja.

Pomaly z celého netu nevládzem, asi som príliš citlivá.

Kde je potom chyba? V kom?

Proste... takýmto zoznámeniam by som nemala prikladať priveľký význam. Ani veľký. Žiadny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hisham, si báječná ... tento viruálny svet je zvláštny, vťahuje do seba, ani nevieme ako ...

nadýchni sa zhlboka a bude to dobré ... tu nás je takých "citlivých" viac ...

pomaly sa s týmto svetom učíme žiť

v kom je chyba ? ktovie ... prajem ti, aby si našla znovu rovnováhu, potrebujeme ťa tu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hisham

 

dievča, to bude dobré....nie si divná, to by musel byť divný celý svet :lol:

Ber to tak, že zoznamovanie sa cez internet je ako zoznamovať sa s hrdinom knihy.

Kým to nie je rovnaké aj naživo, je to stále LEN hromada krásnych písmeniek. Nič viac.

Drž sa. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Hehe dobrá téma, prečo tu všetko nachádzam až teraz :lol:

 

Je dobré si písať s niekým na nete, sa nemusíte očesať, upraviť....Proste som strašiak a môžem si písať kludne s hocikým :) Ale zase to nechcem priveľmi obhajovať, lebo veď poznáte to : dotyčný na druhej strane môže klamať, robiť si žarty, balamutiť atď....

 

Raz som si písala s jedným chalanom ktorý bol odniekal z Macedónska. Poslala som mu cudziu fotku a chudáčik mi uveril a písali sme si asi rok. Začal mi vypisovať že sa musíme stretnúť (po anglicky, po macedónsky neviem :) ) a že nevie prestať na mňa myslieťa také veci. Bolo to moc dávno ;)

 

 

edit: Oó.... môj.......bože. Ako by povedala Janice v Priateloch. Ja som telepat. Neverím vlastným očiam ani sama sebe, no ja ho tu spomeniem a on mi napíše. No kto odteraz verí na náhody? Ja nie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S priateľom som sa zoznámila cez internet a skvele nám to klape :lol: A inak som si našla zopár fajn kamarátov... Ešte sa mi nestalo, že by som bola sklamaná, resp. oklamaná..a dúfam, že sa mi to ani nestane :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Nemám s tým skúsenosti, ale myslím si že cez internet sa dá zoznámiť /ako všade inde/ ale láska

sa na internete nedá nájsť (môj názor).

 

Ja by som nikomu neposlala cudziu fotku. To radšej žiadnu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov