Skočiť na obsah

"Zoznámenie" na internete


game

Odporúčané príspevky

Pol@r!$ :cat:

 

téma je : "Zoznámenie" na internete, priateľstvá, lásky a kamaráti ... cez obrazovku ...

 

takže o zoznámení a kamarátstvach, ktoré by bez geniálneho vynálezu internetu určite nevznikli ...

je to dosť široký rozsah ... a viac menej všetci máme nejakých kamarátov cez net ... takže nech sa páči ...

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tož my (rozumej Hedge, môj brat a ja) sme si našli vďaka netu kopec známych hlavne z okolia Zlína, ale aj zopár z iných miest v susednej Českej republike a na dôvažok ešte dve Švédky :) :lol: :) (Asi takto nejako sem treba, že? ;) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Švédky žijú a každodenne otravujú na MSN :lol: Na supporters.sk nechodia... Myslím, že len na tom MSN sú..

No hej, človek aby sa už na MSN bál aj prihlásiť... Je tam riziko, že potom už nič nespraví... :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Mám bývalú kolegyňu ktorá sa zoznámila cez NET so svojím teraz už manželom a ide im to zatial dobre.

Svojim spôsobom sa jej splnil sen, vždy chcela ísť do ameriky a teraz je tam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cez net som spoznal strasne vela ludi, ale vzdy len v rovine kamaratskej... ale z tych vela ludi sa vyselektovalo fakt len par 2-4 ludia, o ktorych mozem povedat ze su ako priatelia...

 

predsa len to je ine ako kamarati ktorych poznam 8-12 rokov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak sranda je, že Hedgehoga som spoznal na nete 2x, prvý krát na fóre Dukly Trenčín a druhý krát pracovne keď som robil v jednej firme. Písal som mu e-mail, ale vtedy som nevedel že to píšem jemu, na to sme prišli asi až po 3 týždňoch s kým si vlastne píšeme :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jj, ten mail si pamätám - že keby ste to vedeli, tak to si môžete rovno tykať a nie tak oficiálne :lol: Ale také Duklácke fórum bolo produktívne na zoznámenia, veď odtiaľ ešte stále sme od nás z rodiny v kontakte s Johannou a Hannou (btw - bonznem na ne, že majú frajerov a včera za nimi išli :) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

stalo sa vám to ? čo vlastne upúta, čo vidíme tam , na tej druhej strane ?

Na druhej strane som videla len písmenka. Zaujalo ma, že dotyčný sa so mnou rozprával otvorene ako dovtedy nikdo, hneď v druhom majly mi napísal, že je gay. Možnože to ma na ňom priťahovalo....

 

veríte na takéto priateľstvá ?

Bolo to dobré priateľstvo.Bolo.... :lol:

 

človek je v prvom rade "hladný" po vľúdnom slove, po niekom, kto "vypočuje" a pochopí... človek je "hladný" po spriaznenej duši, ktorá sa nám pozdáva názormi, postojom, životnou filozofiou...

Tak to je pravda, i keď v mojom prípade ide skôr o to, že dotyčný sa mi otvorí.Tým si ma získa. Mám rada ľudí, ktorí mi i takto veria. Potom sa im otvorím aj ja.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Internet je podľa mňa príležitosťou na zoznámenie ako ktorékoľvek iné prostredie... A i tu platí, že buď si máš s tým druhým čo povedať, alebo nie. Stávalo sa mi, že mi občas vyskočilo okienko na ICQ... Nie také reklamné, generované automatmi a označované ako spam, ale celkom reálne... Prehodili sme zopár slov, evidentne obojstranne bez akejkoľvek potreby či ďalšieho záujmu povedať si niečo viac, či ozvať sa znova... Až raz...

Krátke oslovenie, na ktoré keď som odpísal, vznikla debata do druhej v noci, ďalší deň dokonca až takmer do rána a potom znovu a znovu... Po týždni som mal dojem, že sa poznáme snáď 20 rokov... Nestačilo nám už, že si len píšeme, chceli sme sa spoznať, vedieť či prebehne nejaká iskra... A od toho stretnutia viem, že po rokoch samoty už sám ostať nechcem... Že život môže znovu dostať iný smer a zmysel... A že obaja urobíme všetko pre to, aby sa náš krásny sen premenil na skutočnosť...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hedge to je zaujímavé. Nevedel som, že ....

No nikdy si sa nepochválil :)

 

Stávalo sa mi, že mi občas vyskočilo okienko na ICQ... Nie také reklamné, generované automatmi a označované ako spam, ale celkom reálne...

Pokým ti nevyskočí okienko Windows Genuine Advantage Notification tak je to ešte stále v poriadku :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hedge to je zaujímavé. Nevedel som, že ....

No nikdy si sa nepochválil :)

Veď ešte ani nebolo kedy... Celé tie moje začiatky spadajú do obdobia začiatkov tohoto fóra... :) Presnejšie 3. 3. 2006. :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemám, ja sám som sa o tom dozvedel až po dlhšom čase :) A zoznámenie s danou osobou z mojej strany bolo až keď prišla...(ale to už bolo dosť dlho po tom, čo to prasklo...) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov