Skočiť na obsah

alamo

Odporúčané príspevky

úplne nová tvár v slovenskej politike, a rovno za prezidenta

síce slovenský prezident, nemá bohvieaké právomoci, ale zato má jazyk, ak vie jazykom narábať (alebo aj nevie), navyše stojí na mieste odkiaľ ho dore počuť, môže týmto nástrojom, narobiť veľa dobrého alebo zlého  :hmmm:

 

tak pán Kiska, dostali ste tu na fóre tému, až teraz je z vás naozajstná osobnosť  :hehe:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://www.sme.sk/c/7153907/zapisnik-kisku-v-cesku-nemame-uvidime-ci-je-to-skoda.html

Slovákom prajem, aby rozpaky, ktoré prídu, boli menšie než tie pri Barackovi Obamovi a Tonym Blairovi.

 

rozpaky?

v zásade, ja som nevolil Kisku

keď som hlasovací lístok s označeným Kiskom hádzal do urny, tak som nevolil "za niekoho", ale vyslovene "proti niekomu"

od pána Kisku neočakávam nič

uspokojuje ma vedomie že som mohol nášho pána premiéra aspoň takto virtuálne "kopnúť", a že kandidátmi sa nestali "hérečka s gazdom"

pán Kiska ma môže prekvapiť jedine príjemným spôsobom

myslím že tieto pocity so mnou zdieľa veľká časť verejnosti

ako to vyjadril skutočný génius  :moslim:

post-624-0-12249700-1396210539_thumb.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Voliť preto, aby susedovi skapala koza, nie je najlepší nápad. Dúfajme, že nás nový prezident historicky neznemožní.

omyl.. nemala zdochnúť koza, ale "trojhlaví pes"  :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dúfajme, že nás nový prezident historicky neznemožní.

 

U Schustera a Gašparoviča si ten pocit nemal?! :hmmm:

Mal si a máš pocit, že sú a boli pre našu históriu prínosom?

Ja mám stále pocit, že doteraz bola tá latka našich prezidentov postavená "proklatě nízko"; :ermm:

 

Nie som nijakým obdivovateľom Kisku, asi všetkým je nám jasné prečo bol volený a napokon zvolený,

ale po svojich predchodcoch už hlbšie klesnúť by mal mať veľký problém!

Navyše, pobyt vo svete, ale aj podnikanie ho určitej štábnej kultúre naučili.

Je vo veku, kedy ... ak bude mať dostatočne oči a uši otvorené, ak sa obklopí správnymi ľuďmi,

nemusí tá jeho voľba za prezidenta byť zas až taká nevhodná.

__________________________________

Síce je to bulvár, ale mne sa tento článok veľmi páči ...

http://www.topky.sk/cl/1000733/1387849/KOMENTAR-Bonusovy-prezident

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ten bývalý boľševický papaláš Schuster, ani Kováč mi nechýbajú. S Gašparovičom som bol celkom spokojný. Z pravice by som bol spokojnejší s takým Čarnogurským, alebo inými pravičiarmi čo sú momentálne v politike. Tento vták sa mi zdá príliš veľká lotéria, ale dúfam že sa mýlim a budem príjemne prekvapený. Čo už.

U Schustera a Gašparoviča si ten pocit nemal?! :hmmm:

Mal si a máš pocit, že sú a boli pre našu históriu prínosom?

Ja mám stále pocit, že doteraz bola tá latka našich prezidentov postavená "proklatě nízko"; :ermm:

 

Nie som nijakým obdivovateľom Kisku, asi všetkým je nám jasné prečo bol volený a napokon zvolený,

ale po svojich predchodcoch už hlbšie klesnúť by mal mať veľký problém!

Navyše, pobyt vo svete, ale aj podnikanie ho určitej štábnej kultúre naučili.

Je vo veku, kedy ... ak bude mať dostatočne oči a uši otvorené, ak sa obklopí správnymi ľuďmi,

nemusí tá jeho voľba za prezidenta byť zas až taká nevhodná.

__________________________________

Síce je to bulvár, ale mne sa tento článok veľmi páči ...

http://www.topky.sk/cl/1000733/1387849/KOMENTAR-Bonusovy-prezident

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... S Gašparovičom som bol celkom spokojný...

s čím konkrétne si bol spokojný? s tým, že Gašpi nedokáže ani jednu súvislú vetu prečítať bez toho, aby tam neurobil tri chyby? alebo s tým, že sa nezaujíma o štát a za 5 rokov svojho druhého prezidentského obdobia v podstate nepredniesol žiadnu správu o stave gubernie? alebo s tým, že ako "nestranícky" prezident sám seba definovl ako "čestného člena" Smeru? alebo s tým, že to je ďalší komunistický prezident SR do zbierky? no daj dačo výnimočné, alebo aspoň "normálne" čo urobil Gašpi pre Slovensko a ľudí... (Schusťo aspoň to Múzeum letectva obohatil o pár lietadiel  :))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Predpokladam, ze najvacsim Kiskovym negativom v ociach vidlackeho plebsu bude fakt, ze ma, ako sam povedal sukromne lietadlo a niekolko sto milionov na konte. Gaspar bol so svojim ubohym moralnym kreditom, ktory mu nedovolil vynorit sa nad dno vlastnej zumpy idealnym predstavitelom tejto pocetnej skupiny ludi a toto oni proste neprekusnu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nejde len o vidlácky plebs.

na toto nie sme zvyknutí. ani za štvrťstoročie po revolúcii. slovensko je závistlivé, konzervatívne, proste je také ... je možno ešte o trochu viac také, ako ostatné susedné postsocistické krajiny, hoci v tomto je tam situácia viacmenej rovnaká.
 

keď eufória a podivné pocity z volieb vyšumia, takéto veci prídu, pretože o tom ešte aj rečnil.
na druhej strane - darmo reční a drží prednášky, lakte a chuť ísť do toho až po súkromnú letku niekto má, niekto to ne-má.
už som kedysi zhliadla podobné prednášky od iných, prednášajú, ale neviem, nakoľko to tým ľuďom tam niečo prinesie ... toľko k prednáške o zbohatnutiu na naboba : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

s čím konkrétne si bol spokojný? s tým, že Gašpi nedokáže ani jednu súvislú vetu prečítať bez toho, aby tam neurobil tri chyby? alebo s tým, že sa nezaujíma o štát a za 5 rokov svojho druhého prezidentského obdobia v podstate nepredniesol žiadnu správu o stave gubernie? alebo s tým, že ako "nestranícky" prezident sám seba definovl ako "čestného člena" Smeru? alebo s tým, že to je ďalší komunistický prezident SR do zbierky? no daj dačo výnimočné, alebo aspoň "normálne" čo urobil Gašpi pre Slovensko a ľudí... (Schusťo aspoň to Múzeum letectva obohatil o pár lietadiel  :))

Brepty nerobia hlavne psychopati a herci ktorí to majú natrénované. Človeku, ktorému hodne záleží na tom čo hovorí sa to stáva. Tento nový pajác je tiež komunista, ktorému skolabovala strana. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám iný názor na to kto je lenivý a neschopný.

 

Je to OK, každý má právo na svoj názor, a tak ho máš aj ty. Ale bez ohľadu na vek a pohlavie, dopraj aj ty iným mať svoj názor ... aj keď sme možno všetci ostatní "zorientovaní" trošku inak ako si ty sám.

 

Trošku odbočím od kritiky osoby nášho nového prezidenta ... až tak skoro prvoaprílovo.

 

Bulvár včera ponúkol anketu, koho by čitatelia odporučili novému prezidentovi za svojho hovorcu.

Keby ten článok vyšiel dnes, tie navrhované mená by boli OK, tie sa na prvý apríl hodia ako .....

Nuž, myslieť tieto mená vážne ... ten človek nie že by bol odvážlivec, to skôr akoby iba tie mediálne známe mená vyťahoval z klobúka.

Emma Tekelyová ... 1%

Vilo Rozboril ... 2%

Alena Heribanová ... 13%

Richard Vrablec ... 10%

Elena Vacvalová ... 2%

Iný kandidát .... 73%

Súčet percent nedáva rovnú stovku, ale asi je to iba zaokrúhľovaním.

 

Ale na druhej strane /mimo tejto "kandidátky"/...

... aj som celkom zvedavá koho si na tento flek prezident dosadí. :smile2:

Zdroj: http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/anketa-novy-prezident-andrej-kiska-posiluje-tim-koho-mu-odporucate-vy.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prečítal som x článkov z česka, a nechápal som o akom sklamaní sa to v súvislosti s naším novopečeným prezidentom rozpisujú

a hľa, môže za to Babiš

lenže existujú dva druhy podnikateľov

môžeme Kiskovi kľudne vynadať do "úžerníkov", ale nikto nemôže povedať že je pijavica prisatá na dotácie.. čo je najhorší variant "podnikateľa"
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akurat stale nechapem v com bol kiska uzernik,  jeho sposob je bezny splatkovy predaj, ktory tu bol uz za sociku ale neskor zakapal. Banky nechceli poziciavat ludom s nizsim prijmom a to napriek tomu ze tento segment v drvivej vacsine platil splatky az na vynimky.  Ak ma niekto pripad kde by Kiska predal televizor a potom exekvoval dom, tak sem s nim a pojdem si odplut pred prezidentsky palac. Ale na splatkovom predaji skutocne ziadne uzernictvo nevidim,  ak teda niekto nepovazuje uz samotny urok od diabla.  Ale to je ina debata

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Protokolista Antal: Z Kisku sa štátnik nestane, keď skončí, bude nešťastný

 

Nekompromisný Jarolím Antal (68) sa desiatky rokov zaoberá štátnym protokolom, učí ho na vysokej škole a je tradičným partnerom na rozhovor po každej voľbe prezidenta.

 

Aký je Andrej Kiska z hľadiska protokolu?

Pred pätnástimi mesiacmi som povedal, že nie je vhodný typ na funkciu prezidenta republiky, a hneď prvými minútami od nástupu sa mi to potvrdzuje.

http://zivot.azet.sk/clanok/17359/protokolista-antal-z-kisku-sa-statnik-nestane-ked-skonci-bude-nestastny

 

stary paprda Antal ma sice pravdu v tom, ze protokol sa ma dodrziavat, ak nejaky existuje

ale na to su protokolisti a nie Kiska

a Kiska je prezident, takze ak on chce, moze domaci protokol porusit kedy chce a ako chce

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...
..

http://www.ta3.com/clanok/1058730/turecky-parlament-prijal-zakon-posilnujuci-pravomoci-policie.html

Kontroverzný zákon výrazne posilňujúci a rozširujúci právomoci tureckej polície pri zatýkaní a streľbe na podozrivých prijal tamojší parlament.

:hedge:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

http://zivot.azet.sk/clanok/17359/protokolista-antal-z-kisku-sa-statnik-nestane-ked-skonci-bude-nestastny

 

stary paprda Antal ma sice pravdu v tom, ze protokol sa ma dodrziavat, ak nejaky existuje

ale na to su protokolisti a nie Kiska

a Kiska je prezident, takze ak on chce, moze domaci protokol porusit kedy chce a ako chce

 

 

Tak ten stary paprda mal pravdu.....s Kisku nikdy ziadny statnik nebude. Dokazal to aj svojim "statnickym" postojom po volbach do parlamentu 2016.

 

..

:hedge:

 

K tomuto niet co dodat...Kiska je arogantny a samoluby tiez lenON :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

info..

ja som Kisku volil..

volil som ho preto, aby sa Fico nestal prezidentom, to sa "podarilo"

má to však "od veci" neblahé následky

Kiska je.. Kiska..

a teraz navyše, budeme mať vládu "veľkej žranice"

voliť "menšie zlo", sa fakt nevypláca

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo

 

Ak si Kisku nepoznal predtym, ako sa isiel uchadzat o urad, tak si nemohol volit tzv.mensie zlo, ale si volil protikandidata Fica.No ak si Kisku poznal pred jeho kandidaturou, tak si mozes povedat, ze si volil mensie zlo. Ja som Kisku nepoznal, ale som poznal Fica (s jeho posobenia v politike uz urcity cas), tak som volil tiez Kisku, pretoze som uveril jeho presviedcaniu. Takze tiez som nevolil mensie zlo. Charakter Kisku som spoznal teraz a mozem s cistym svedomim povedat, ze Kiska je na jednakej mentalnej urovni ako Fico. U mna skoncil....ja sa dam iba raz oklamat a potom nevolim ziadne mensie zlo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov