Skočiť na obsah

alamo

Odporúčané príspevky

Tak musí byť vyslovene idiot..
Stýkal sa s obchodnými partnermi, ktorý si ho natočili skrytou kamerou.. Tí o tom vedieť museli..

Ale čo si mám čo na to sťažovať..
Sulo je tiež idiot.. Ten sa dal takto nachytať od Kočnera..
A aj tak ho idem voliť..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslim, ze je rozumne ignorovat vsetky nahle "objavy" v case volebneho moratoria, nakolko je uplne zrejma ich ucelovost. Ohodnotit politikov by sme mali za 4 roky (ak nie za dlhsie), nemali by zavazit ziadne "last minute" vyzvy.

 

Suhlasim s Tysom, ze ak je toto vsetko, co dokazali nasit na Kisku, tak je to skor plus.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale ved Kiska nie je nepopisany papier....v politike je uz zopar rokov a ajeho "anjelske" skutky su dokazatelne, na to nebolo ani treba tie videa s jeho stretakam s tym dalsim "dobrym" anjelom....oKiska je v politike taka nova tvar, ako Beblavy.... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

NAKA zacala vysetrovanie osoby, co zverejnila Kiskove obchodne aktivity s mafiou v PP.....toto ozaj nevymysli ani autor "Svine"....som zvedavy, kedy stopnu a zacnu vysetrovat "udavacov", co zverejnili Kocnerove SMS-kovanie a videa, ktore boli na sude uznane ako dokazovy material... 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

„Ak by som bol na jeho mieste, sadnem si so Sulíkom a vytvorím s ním ‚koalíciu rozumu‘ v novej ‚koalícii zmeny‘. Ale on to zjavne schopný urobiť nie je.“

 

https://dennikn.sk/1786598/politicky-marketer-znasik-ako-poznam-kisku-v-politike-skor-ci-neskor-skonci/?ref=mpm

 

Ale to by musel chciet aj Sulik. Teda maju spolu 25%. Ich vymenit oboch nemozu. Chcel by som tretinu vsetkeho a o dve tretiny nech sa ruvaju Matovic s Kollarom. A ziadne hluposti by nemohli byt v programe vlady. Ale je dost mozne, ze Sulik ma dohodnute s Matovicom nadstandart.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

mate novu "ikonu" progresivci....podvodnik s pozemkama odstupil a zmena je nad ocakavanie.....je ale jedno kto tuto "protikorupcnu" stranicku pochova....Seliga si uz brusi zuby na clenstvo u zradcu Pellegriniho a Remisovej sa ujde iba post predsednicky krachujucej strany, ktoru z velkou pompou zakladal "dobry anjel"....klaun z TT si na nej zgustne a Borisko mozno zalozi s nou "Novu rodinu"...myslim politicku stranu... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informátor, kto je podvodník s pozemkami? existuje nejaké rozhodnutie súdu, rozsudok .(??)

ze si niečo podobné dovolíš rozširovat na internete?? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja nic nerozsirujem ja iba absorbujem uz sirene.... :)

a co sa tyka toho neexistujuceho rozsudku o aktivitach z pozemkama "dobreho anjela", tak jeden existuje a je pravoplatny....no a ze by bol o nevinnosti toho uzernika sa neda povedat!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informátor aky úzerník zase ? Kiska naopak odstránil úzeru na SK 

 dokázal v 90 priviesť na trh Triangel ktorým obišiel maloobchod i velkoobchod a dokazal tak predavať na splatky tovar s urokom 0,00 % . Neskôr prišlo na trh Quatro ktoré pracovalo a pracuje dodnes s urokom 10 % ročne . 

 

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, tyso napísal:

informator siri len to co dostane od svojich, schopnost chapat text je u neho limitne mala

toto pise ten pravy a chapavy, akurat zaslepeny.....budovatelske 50-te roky 20 storocia ta chytili za srdce?...

pred hodinou, electric blue napísal:

informátor aky úzerník zase ? Kiska naopak odstránil úzeru na SK 

 dokázal v 90 priviesť na trh Triangel ktorým obišiel maloobchod i velkoobchod a dokazal tak predavať na splatky tovar s urokom 0,00 % . Neskôr prišlo na trh Quatro ktoré pracovalo a pracuje dodnes s urokom 10 % ročne .

beriem to s tvojej strany ako vtip....

Citát

Prezidenta Andreja Kisku dobieha jeho podnikateľská minulosť. Do roku 2005 spoluvlastnil niekoľko nebankových spoločností, ktoré podľa verdiktov súdov porušovali zákony. Kiska predajom nebankoviek zarobil desať miliónov eur. Vo volebnej kampani v roku 2014 sľúbil, že ak niekto pri jeho biznise neoprávnene prišiel o peniaze, odškodní ho.

https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/432953-kisku-dobiehaju-praktiky-jeho-byvalych-nebankoviek/

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov