Skočiť na obsah

alamo

Odporúčané príspevky

tak ešte kúsok z rozhovoru s Procházkom, je pod pianom, ale toto je pekné:

 

post-3-0-12338800-1414595534.jpg

http://www.sme.sk/c/7464388/prochazka-smer-je-naduty-chceme-vitazstvo-pravice.html

 

toto predchádza tomu, čo tu citoval dead ... drahý pán Procházka prepriaha koňa za behu, možno Kňažko dokáže zakonkurovať "nad kandidátom vládnucej strany" svojím menom, hoci nemyslím, ale to zďaleka neznamená, že niekto z voličov bude brať na vedomie nejakú Sieť ... maximálne tak Kňažka ako meno.

a kto bude, bude si pamätať prešľapy pána Procházku, počnúc jeho podporou Kisku, svojho času ... takto podporuje aj svojich ľudí, zjavne. mám taký pocit, že ani Procházka ani Sieť dieru do sveta neurobia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tu vidite ,ze jedina a dobra volba v prezidenskej bol Kiska.  Mne uz vtedy Knazko smrdel - som napisal kto nechcete Kisku volte Prochazku.

 

Prochazku ani Knazka - volit uz nikdy ani zvazovat nebudem. Teda Neorporucam Knazka - v Bratislave. Prochazka skoncil.

 

Teda v Bratislave kludne moze vyhrat niekto treti(ja neviem kto). Len sa Bratislavcania musite dat dokopy. Spolocne volit a prist volit. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 mesiacmi...

neviem celkom presne, kam s tým ...

možno by to radšej patrilo k Matovičovi, tomu nie je hodno veriť ani nos medzi očami, ale u Procházku tomu bude tiež dobre ... minimum ako memento, ako si je dobre vyberať, s kým a o čom ...

prepis nahrávky z minulého roku vzbudil rozruch na nete:

 

Na internete sa objavila celá nahrávka Procházku a Matoviča. Procházka potvrdil, že nikomu nič nedlhuje

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ťažko povedať.

ani ja som to nečítala celé, ani mi nenapadne, je to prepis 70 minútového rozhovoru pouličným štýlom, vzhľadom k tomu, kto je aspoň trochu sympatickejší ... alebo opačne, Matovič to nahrával, a vedel, že to nahráva, a Procházka sa k tomu stavia čelom ... odhadujem, že viac klame Matovič.

 

ale neručím za to. je to len môj vysoko aj hlboko subjektívny názor, voliť som ich nemienila ani jedného.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale neručím za to. je to len môj vysoko aj hlboko subjektívny názor, voliť som ich nemienila ani jedného.

 

Obaja su politici a teda vyuceny klamari...........a Prochadzka je ten, co to chcel (aj tu tebou spomenute) pred nejakym casom znizovat vek pre prvovolicov? Dovod tohoto jeho revolucneho napadu je tu teraz dokazatelne viditelny......cim nizsi vek tym vacsi predpoklad zvysenych volebnych prercent.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

do politiky velmi neprispievam ale toto mi neda...

 

ten trulko Prochazka, ktory na svojom blogu pise o rolnikoch, ktori v pote tvare seju zemiaky si vyhrnul rukavy na svoje formalnej koseli a vytiahol do politickeho boja :zubiska:

 

a oblepil svet plagatmi s napismi

Dobry stat sluzi pracovitym

Dobry stat sluzi rodinam 

Dobry stat sluzi seniorom ..a mozno su aj ine..ale tieto zatial stacia :zubiska:

 

slovo sluzit evokuje podriadene postavenie a co vyjadruje vizual plagatov??..no vsetko ine len nie niekoho, co chce ludom sluzit..Prochazka v bielej kosielke tam trci minamalne o hlavu vyssie nad ludmi, ktorim ma "sluzit"..nechtiac to asi vyslo pravdivo .. :happyroll:

 

a s tymi vyhrnutymi rukavmi uz by mohol prestat, ze to zafungovalo v kampani Obamovi ..neznamena, ze nejaky posahany pravnik vie nieco realne urobit..rucickami..ani tie zemiaky by nasiat nevedel.. :smilieee:

 

ja nechapem, ze mu to divadielko ludia zeru..

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

dnes v Slovenskom rozhlase na obed v debate Lipšic a Prochazka

 

Ten Prochazka je fakt taky naivny, ked tvrdi, ze dokazu presadit svoje programove ciele (konkretne sa jednalo o zakaz schrankovych firiem) vo vlade a v parlamente ? A ak nie, tak ze tato vlada konci ? Rad by som videl jeho oci, ci pri tom tak uzkostlivo "tekaju" (nenapada mi slovenske slovo) po okoli, ako hlada zachytny bod ....ako vtedy, ked tvrdil, ze s Fickom / Smerom nerokoval ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Prochazku absolutne nechapem - on ako politik skoncil - nepresadi  nic - lebo nema za sebou ziadnych volicov,ale on skoncil podla mna aj v profesii.

 

 

Tak isto ako Kalinak.

 

https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=37364

 

A takto hlasovali aj Prochazka,aj jeho poslanci ,aj Most hid.

 

inak do tejto temy som isto posledny krat prispel. Tento clovek ma uz absolutne nezaujima. Je sa na neho aj zle pozerat,ked klame. Fico s Kalinakom to zvladaju ovela lepsie a tiez ma nezaujimaju. Zitnanska detto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Rise and fall of walking man

 

 

Pekná analýza Procházkovej politickej kariéry, ktorá síce pekne začala, ale už tak pekne neskončila.

 

Priznám sa, hanbím sa, že som mu v prvom kole prezidentských volieb dal hlas. A na Matoviča musím povedať, že tak ako mi na začiatku vadilo, ako rýpal do Procházku, tak teraz mu to kvitujem. A ľutujem, že mu nenaložil ešte viac.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rise and fall of walking man

 

 

Pekná analýza Procházkovej politickej kariéry, ktorá síce pekne začala, ale už tak pekne neskončila.

 

Priznám sa, hanbím sa, že som mu v prvom kole prezidentských volieb dal hlas. A na Matoviča musím povedať, že tak ako mi na začiatku vadilo, ako rýpal do Procházku, tak teraz mu to kvitujem. A ľutujem, že mu nenaložil ešte viac.

 

Tato "elita" naroda si nema co vycitat navzájom....jeden poulicny kaukliar a druhy je jeho figurantom :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Radoslav Procházka po raketovom výstupe odchádza nadobro, ďalšia, aktualizovaná analýza ako vyletieť v politike hore a padnúť dole.

 

Radoslav Procházka oznámil odchod z parlamentu a zo Siete. Toto je jeho politická minulosť: Ako sa z najväčšej nádeje slovenskej pravice stal za dva roky terč výsmechu. Radoslav Procházka chcel byť prezidentom aj premiérom, teraz v politike po šiestich rokoch končí s hanbou.

....

Bez ohľadu na to, ako to dopadne s jeho kandidatúrou na post európskeho sudcu, je zjavné, že v politike skončil. Stopa, ktorú v nej zanechal, nie je vzhľadom na ambície a očakávania hlboká, no ako odstrašujúci príklad môže slúžiť ešte dlho.

 

príčin, prečo nádejný vzdelaný právnik a politik padol, je viac, ale toto sú momenty, ktoré pri jeho mene zostanú:

Je to možno nespravodlivé, ale čo viac uviazne v pamäti: Procházkove jasné slová o tom, že ľudia by mali za svoje dane dostávať od štátu primeranú protihodnotu, alebo video, kde „podporil“ Andreja Kisku do druhého kola prezidentských volieb? Rozumné vety o zanedbaných regiónoch alebo situácia, keď novinárke pri diktovaní odpovede opravuje čiarky? Heslá o kompetencii, mandáte a službe alebo detinské vykrúcanie, čo robil deň po voľbách na úrade vlády?

 

Procházka ako odstrašujúci prípad

 

našlo by sa ich viac, kdekto má pocit, že tam hore môže čokoľvek.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Dufam, ze takto "raketovo" dopadne aj Kiska.....

 

Čo máš proti Kiskovi? Ja tiež jeho niektoré názory nemusím, najmä čo sa týka obhajovania imigrácie, ale zas myslím, že je celkom primeranou opozíciou voči delikventom zo Smeru.

 

No a čo sa týka Zradoslava, tak hádam už konečne dostal čo mu patrí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak "gazda" skončil na smetisku dejín...

 

Jeho sebareflexia je diametrálne iná!!! 

 

Citujem: 

 

"Celá táto moja situácia, ktorá začala výsledkom volieb, je niečo, čo v mojom živote muselo prísť, som rád, že to prišlo a vyjdem z toho silnejší, ako som bol predtým,"

 

Úplne v duchu, „Čo ma nezabije, to ma posilní“ Ten chlapík určite netrpí komplexom menejcennosti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 Ten chlapík určite netrpí komplexom menejcennosti.

 

pocit menejcennosti či nedostatočne veľké ego je niečo, čo je u politikov, aj nezdarných, navyše. taký poklesok, ako pocit menejcennnosti, nie je v ich inventári.

 

ako sledujem celú plejádu, ani jeden netrpí pocitom menejcennnosti či pocitom nepreceňovania seba samého... nemohol by do politiky.

bežný človek na mieste takých pánov, ako je okrem stoviek iných, čo sa premleli len v našej politike, dovŕšených "Radom" Procházkom, chodil po kanáloch.

 

títo páni sa otrasú.

mimochodom, myslím, že tento posledný nezdar Procházkom trochu otriasol, tie reči sú len reči, ale nemôže predsa stratiť tvár.

a som zvedavá, kde ho uvidíme najbližšie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov