Skočiť na obsah

Hodnotenie webu www.glamtime.sk


Katarina

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 4
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    1

  • Tom

    1

  • D'Ady

    1

  • Katarina

    1

Top prispievatelia v tejto téme

dizajn, ktory neurazi, ani neprekvapi a neoslni
z hladiska funkcnosti som si vsimol, ze nahlady nie su cele klikatelne, pre zvacsenie je potrebne kliknut pramo na obrazok, nestaci na nazov, hoci kurzor je v tvare "rucicky"
pri zvacseni / detailnych info je trochu matuca modra farba nadpisu, kosika a pod., co sa bije s modrymi a dost vyraznymi facebook tlacitkami

Odkaz na príspevok

link z toho banera "Drops" smeruje na neexistujucu stranku a zmenil by som 404, teraz ma prazdny title a hovori

 Prosím pokračujte na hlavnú stránku. www.morellato.sk

pricom ale link nesmeruje na morellato ale na hlavnu stranku.

Odkaz na príspevok

Dizajn by som dal viac do šírky, v dnešnej dobe širokouhlých monitorov všetko vyzerá byť dosť nacapené v strede. Ak je to kvôli tabletom, tak to tiež nie je zrovna najšťastnejšie riešenie, lepšie by bolo, keby dizajn bol responzívny.

 

Na hlavnej stránke pod produktami by mal byť košík, ale to je možno len moja sila zvyku

 

V odkazoch odporúčam používať malé písmená.

 

V prípade subdomény by som sa vyhol používaniu odkazov v štýle www.subdomena.domena.tld. To www by tam nemalo byť a je tam aj úplne zbytočné.

 

V nákupnom košíku by som sa pohral s bodom tri. Keď si vyberiem Spôsob dopravy napr. kuriérom, pripadá mi nelogické, aby som mal k dispozícii Spôsob platby Osobný odber. Občas sa stane, že zákazník nerozmýšľa a vyberie si dve kombinácie, ktoré sa kombinovať nemôžu.

 

V objednávkovom procese by mal byť odkaz na Súhlas so spracovaním osobných údajov a odkaz na oboznámenie sa s Obchodnými podmienkami, myslím, že legislatíva to nariaďuje. To isté platí aj pre registračný formulár. Viac info na http://www.dataprotection.gov.sk

 

Čo sa týka zdrojového kódu, tak v prípade meta keywords (keď ho už používame) by som volil max. 5 slov. Netreba tam vyspisovať litánie. Ale to je to najmenej.

Odkaz na príspevok
  • Pred 3 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov