Skočiť na obsah

Ochrana tradičnej rodiny


alamo

Odporúčané príspevky

blazni boli vzdy, a teraz prekvapenie: z mojho pohladu toto je neskodny blazon na rozdiel od inych, napriklad teba

vilma, len ten zakon nehovori nic o tom ako sa oslovujete doma, u nas by k tomu ani zakon nebol potrebny, stacila by vyhlaska. celkom bezne podpisujem papiere kde je napisane zakonny zastupca. a je to dalsia ukazka niecoho co neriesi realny problem ale pomaha burcovat vasne

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

svet sa zblaznil a urcite nie vdaka teplotnym vykyvom, ale vdaka moralnym vykyvom.... :(   

 

attachicon.gifconchita-wurst-nestandard1.jpg

 

informator, títo a podobní ľudia boli a sú a budú vždy...

kedysi, keď bola trebárs v stredoveku nejaká pol miliardy ľudí na celej Zemi, bolo aj výstredných ľudí menej... dnes je nás neúmerne viac, aj ľudí, ktorí potrebujú vyniknúť, je neúmerne viac.

 

ovšem presne tento kúsok, ktorý si tu postol, hral v stredoveku úlohu dvorného šaša alebo potulného kaukliara a trubadúra a podobné veci v patričnom extravagantnom prevedení a odeve - tento tvoj výber konkrétne robí presne to dnes - zastáva úlohu dvorného šaša, kaukliara, speváka, výstrednú postavičku,

a v časoch commedie dell arte by hral zrejme jednu z postavičiek... a v každej dobe by si našiel ten spôsob, ako byť výstredný.

 

jeho komediálne výstredná postava nemá nič spoločné s tradičnou rodinou ako takou...

 

vieš, problémy v tradičnej rodine sa odohrávajú za múrmi, nie pred nimi... a toto si postnutím veleznámej šatovej conchity celkom iste neprezentoval.

takmer pre každú dobu je nová generácia nemravnejšia a voľnejšia, ale conchita na to nie je najlepší príklad. je to klaun.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

blazni boli vzdy, a teraz prekvapenie: z mojho pohladu toto je neskodny blazon na rozdiel od inych, napriklad teba

vilma, len ten zakon nehovori nic o tom ako sa oslovujete doma, u nas by k tomu ani zakon nebol potrebny, stacila by vyhlaska. celkom bezne podpisujem papiere kde je napisane zakonny zastupca. a je to dalsia ukazka niecoho co neriesi realny problem ale pomaha burcovat vasne

 

od vacsiehgo blazna (teba) rad prijmem oznacenie, ze som blazon...tiez je to pre mna neskodne prirovnanie....

 

pises to sice Vilme, ale napis dovod na to, ze oznacenie (rodic 1 a rodic 2) v uradnych povinnostiach je potrebne?.....a ze sa podpisujes na papiere oznacene napisom zakonny zastupca, je to iste, ako ako ked tam bude uvedne rodic 1 resp. rodic 2?.....

 

 

 

ovšem presne tento kúsok, ktorý si tu postol, hral v stredoveku úlohu dvorného šaša alebo potulného kaukliara a trubadúra a podobné veci v patričnom extravagantnom prevedení a odeve - tento tvoj výber konkrétne robí presne to dnes - zastáva úlohu dvorného šaša, kaukliara, speváka, výstrednú postavičku,

a v časoch commedie dell arte by hral zrejme jednu z postavičiek... a v každej dobe by si našiel ten spôsob, ako byť výstredný.

 

jeho komediálne výstredná postava nemá nič spoločné s tradičnou rodinou ako takou...

 

vieš, problémy v tradičnej rodine sa odohrávajú za múrmi, nie pred nimi... a toto si postnutím veleznámej šatovej conchity celkom iste neprezentoval.

takmer pre každú dobu je nová generácia nemravnejšia a voľnejšia, ale conchita na to nie je najlepší príklad. je to klaun.

 

suhlasim z oznacenim takychto ludi za blaznov a sasov v stredoveku, len to skus tak oznacit teraz a zaradit ich na spolocensku uroven tych sasov v stredoveku a uvidime tvoju spolocensku likvidaciu v priamom prenose..

 

ak to beries ako komedialnu vystrednost, tak ozaj nema s tradicnou rodinou nic spolocneho....lenze ono to tak nie je a ty to dobre vies...

 

mas pravdu ze problemy sa odohravaju priamo v rodine a za jej murmi....ale tak aj ty by si sa mala spamatat a napisat presne co/kto je ten/ta Concita, alebo my vysvetli tvoje urcenie pohlavia........"veleznámej šatovej conchity"......

 

kde ste, vsetci tradicno rodinni, ked sa jedna o adopcie deti, ktore nikto nechce?

https://dennikn.sk/blog/1397634/zuzana-caputova-registrovane-partnerstvo-liberalov-a-konzervativcov-a-par-slov-k-adopciam

 

takze ked ich nikto nechce, tak sa hlada riesenie aj za cenu mozneho obetovania decka v socialnom experimente....kto si tu osvojuje pravo na taketo pokusy ?....Caputova a emer.arc.Bezak?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak to beries ako komedialnu vystrednost, tak ozaj nema s tradicnou rodinou nic spolocneho....lenze ono to tak nie je a ty to dobre vies...

 

mas pravdu ze problemy sa odohravaju priamo v rodine a za jej murmi....ale tak aj ty by si sa mala spamatat a napisat presne co/kto je ten/ta Concita, alebo my vysvetli tvoje urcenie pohlavia........"veleznámej šatovej conchity"......

 

 

takze ked ich nikto nechce, tak sa hlada riesenie aj za cenu mozneho obetovania decka v socialnom experimente....kto si tu osvojuje pravo na taketo pokusy ?....

 

je to komediálna výstrednosť. extravagantný človek, chlap, možno trans, ale asi ani nie, ale vlastne ma to ani priveľmi nezaujíma. konkrétne v tomto prípade nie, lebo ma nezaujíma ako osobnosť, tento človek je pre mňa mimo záujmu.

 

že dobre viem, že to má s tradičnou rodinou hodne spoločné?

 

vlastne ani nie - ty rozprávaš o sociálnom experimente - podľa mňa je sociálny experiment a bola a stále je sociálny experiment existencia mnohých a mnohých sirotčincov typu Smyllum, kde bola tým lepším prípadom smrť v detskom veku, detské domovy spravované bezducho, z ktorých vychádzajú ledva papierovo dospelí mladí ľudia rovno do sveta bezdomovectva, systém pestúnskych rodín za peniaze, ktoré hrôzostrašne fungujú kdekade po svete, kde deti vystriedajú desať pätnásť rodín, odkiaľ odchádzajú pošramotené na celý život. a to sa deje neskutočne dlhé roky, prečítaj si Olivera Twista, prečítaj americký a britský systém pestúnskych rodín,  a prečítaj niečo o systéme detských domovov u nás... a nie že nie.

 

taký Sir Elton John nepotrebuje komické obleky a robiť zo seba dnes pre spoločenské prijatie klauna, aby boli jeho adoptívne deti jedny z najšťastnejších na svete, pretože ich rodičia milujú a dávajú im emociálne to najlepšie, čo rodičia dať môžu.

 

o akom sociálnom experimente furt trepete, vybrať si medzi dobrým človekom rodičom homosexuálom a bezduchým štátnym systémom, vyberám jednoznačne to prvé.

 

čo myslíte, vy všetci svätí ľudia? sú to rovnako cítiace bytosti ako ty, ako ktokoľvek, buď je niekto zlý, buď dobrý, a buď je dobrý rodič, buď zlý... nijaký iný rozdiel tam nie je.

nie ste svätejší a jedinečnejší rodičia len preto, že sa vám uráčilo podaktorým narodiť ako heterosexuálom. a nezaručuje to nič, ani len to, že všetci budete dokonalými ideálnymi rodičmi.

 

tradičná rodina je pekný výraz. ok. a je to pekná vec, keď funguje.

 

každé jedno rodičovstvo v akejkoľvek rodine je sociálny experiment, milý zlatý.

nikto nemá na čele napísané aký bude človek a rodič. a o to ide, o deti, nie o vaše uspokojené dušičky a nenávisť v srdci.

spýtaj ľudí, ktorí boli kedysi deťmi v nedobre fungujúcej "tradičnej rodine".

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nejako si toho vela popisala a zasa si beries na musku nejakych svatych ludi....to uz je to trochu obohrata platna...ja poznam kopu ludi, co sa nespravaju nejako zvlast svato a ani nevedia kde je kostol a tiez sa nemozu stotoznit s tym, co predstavuje napr. ten/ta Concita....a napis, co si predstavujes pod tak tou kritizovanou vecou, ze tradicna rodina je pekna vec, ale iba vtedy, ked funguje...ja osobne preferujem teda tu tradicnu rodinu, ale nie preto ze je neomylna, ale preto, ze tam existuju dve pohlavia, teda otec a matka....a toho E.J. sem uz nedavaj...taktiez tu ja nikde neobvinujem nikoho s toho, ze je sex.uchylakom, pretoze to sa moze stat hocikomu...ja tu iba zastavam nazor, ze takymto ludom netreba davat deti do pestunskej rep. adoptivnej starostlivosti....tym ich (uchylakov) posielam na gilotinu?...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som polovicu toho blogu precital,zaciatok a koniec a nemal som s  tou lesbou problem. Polovicu som necital. Ja co poznam uz nie mladych 40tnikov ako ja dve rodiny si adoptovali deti. Krestanske rodiny. Ale to je jedno a vedla suseda ma dve cigancata v pestunskej opatrilosti. 

 

Tym 4 detom sa mohlo stat najlepsie co mohlo. vilo rozboril,keby chodil aj kazdy mesiac -maju viac.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nejako si toho vela popisala

áno. a?

 

zasa si beries na musku nejakych svatych ludi....to uz je to trochu obohrata platna...ja poznam kopu ludi, co sa nespravaju nejako zvlast svato a ani nevedia kde je kostol a tiez sa nemozu stotoznit s tym, co predstavuje napr. ten/ta Concita

iste, píšem o tom, lebo ma tá problematika zaujíma, aj keď je to obohratá platňa, stále aktuálna, však, milý informator.

s čím sa kto stotožňuje, to je jeho vec. ja sa nielen nestotožňujem, napísala som, že ma nezaujíma.

 

a napis, co si predstavujes pod tak tou kritizovanou vecou, ze tradicna rodina je pekna vec, ale iba vtedy, ked funguje

napísala som, veľakrát, naposledy o príspevok vyššie.

 

a toho E.J. sem uz nedavaj.

ale... fakt? je to nedobré sústo či čo? nie je to sir, homosexuál, milujúci rodič so svojím stabilným dlhoročným partnerom spokojných adoptívnych detí? 

nie je sám, takých je veľa. iných sem smiem dávať?

 

taktiez tu ja nikde neobvinujem nikoho s toho, ze je sex.uchylakom, pretoze to sa moze stat hocikomu

toto si myslel úplne vážne?  aj z teba sa môže stať sexuálny úchylák?

 

:klobuk:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

blazni boli vzdy, a teraz prekvapenie: z mojho pohladu toto je neskodny blazon na rozdiel od inych, napriklad teba

vilma, len ten zakon nehovori nic o tom ako sa oslovujete doma, u nas by k tomu ani zakon nebol potrebny, stacila by vyhlaska. celkom bezne podpisujem papiere kde je napisane zakonny zastupca. a je to dalsia ukazka niecoho co neriesi realny problem ale pomaha burcovat vasne

 

zakonny zastupca je jeden z rodičov, a je jedno, ktorý. Alebo sa mýlim? Skratka sa mi to nepáči. Odjakživa, ešte aj v moslimykých krajinách či  u starých Slovienov či Rimanov alebo Sparťanov boli rodičmi otec a matka, a nie rodič 1 a rodič 2. Veď aj u homo-páru jeden musí robiť ženskút, tak ten nech sa dá do kolonky matka. Alebo nech pre také páry, keď už sa také čosi udeje, dajú kolonky otec1 a otec2, matka 1, matka2 a *nehodiace sa škrtnite. Čo je na tom ťažké?

Ale aj tak som rada, že mám otca a mamku, a nie rodiča 1 a rodiča 2. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

áno. a?

 

iste, píšem o tom, lebo ma tá problematika zaujíma, aj keď je to obohratá platňa, stále aktuálna, však, milý informator.

s čím sa kto stotožňuje, to je jeho vec. ja sa nielen nestotožňujem, napísala som, že ma nezaujíma.

 

napísala som, veľakrát, naposledy o príspevok vyššie.

 

ale... fakt? je to nedobré sústo či čo? nie je to sir, homosexuál, milujúci rodič so svojím stabilným dlhoročným partnerom spokojných adoptívnych detí? 

nie je sám, takých je veľa. iných sem smiem dávať?

 

toto si myslel úplne vážne?  aj z teba sa môže stať sexuálny úchylák?

 

:klobuk:

 

 

ja len ze si pisala vela, ale pre mna o nicom...

 

no ved tato problematika zaujma aj mna, ale tu nedavam priklady omielajuce stale dookola pripady ktore dopadli nestastne....len akurat, ze tu stale ty dookola omielas repliku o svatych ludoch, co nesuhlasia s adopciama deti sexualne uchylne orientovanou populaciou...preco by to mali byt svatci?.....alebo ratas medzi nich aj liberalov?...lebo aj medzi nimi sa najdu ludia, co rozmyslaju v tomto podobne ako ja...

 

a ako ma teda fungovat tradicna rodina?......napis a nevyhovaraj sa ....

 

no preto ho sem nedavaj, lebo jedna lastovicka leto nerobi a este ani nevies vysledok ich spolocnej prace.....je kopec prikladov, co su na opacnej strane uspesnosti a vysledkom je zasa psychicky vykolajeny produkt.....

 

mne sa to uz asi nestane, ale ja som mal na mysli to, ze sexualnym uchylakom sa v procese vyvoja moze stat hocikto, to ho podla teba opravnuje na adopciu deti?....

 

ale by si mohla sem dat tvoje zistenie (kedze sa o toto zaujmas), ze preco si tak skalopevne presvedcena o tom, za taketo osoby, ktore su sexualne uchylne maju narok na adopciu deti...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vilma, cize ide o burku v serbli. ked uvidis na papieri napisane rodic1 tak sa podpises a mozes protestne dopisat matka, babka atd. pretoze to sa moze stat a stava sa castejsie. ak zomru rodicia tak stari rodicia sa postaraju o dieta a nie je to ani matka ani otec. papier nemeni realitu

toto je boj o symboly a dost zbytocny, kludne ho mozes nechat fanatikom. z praktickeho hladiska ak pride na slovensko par dvoch lbgt a maju adoptovane dieta tak s tym vela nenarobime. Na slovensku taketo adopcie nie su mozne a ziadna realna politicka strana ich neziada.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale tyso, ja nemienim svojou energiou plytvať na boj s veternými mlynmi. len som napísala svoj názor na to, nič viac a nič menej. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ako ma teda fungovat tradicna rodina?......napis a nevyhovaraj sa ....

 

no preto ho sem nedavaj, lebo jedna lastovicka leto nerobi a este ani nevies vysledok ich spolocnej prace.....je kopec prikladov, co su na opacnej strane uspesnosti a vysledkom je zasa psychicky vykolajeny produkt.....

 

mne sa to uz asi nestane, ale ja som mal na mysli to, ze sexualnym uchylakom sa v procese vyvoja moze stat hocikto, to ho podla teba opravnuje na adopciu deti?....

 

ale by si mohla sem dat tvoje zistenie (kedze sa o toto zaujmas), ze preco si tak skalopevne presvedcena o tom, za taketo osoby, ktore su sexualne uchylne maju narok na adopciu deti...

 

1. o tom som tu popísala xy príspevkov a poznámok a odsekov v príspevkoch v celej tejto téme. prakticky v každom príspevku.

 

2.  E.J., ako sira Eltona Johna nazývaš, opakujem sa:  nie je jediný príklad úspešnej adopcie párom homosexuálov.

     napr.  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=homosexu%C3%A1lny+p%C3%A1r+adoptoval - dokonca v zoo si tučniačí homosexuálny pár adoptoval 

     zanechané mláďa. to sú veci.

    a "je kopec prikladov, co su na opacnej strane uspesnosti a vysledkom je zasa psychicky vykolajeny produkt....."

    - k tomuto sme od teba nevideli ešte žiadny  príklad, tak poprosím.

 

3. úplne presne viem a vedela som už keď som to od teba čítala, ako si tých sexuálnych úchylákov myslel - a vedel to tu každý.

    nie - hocikto sa nemôže stať adoptívnym rodičom, ale to vieš veľmi dobre aj ty, aby som ti vrátila, čo všetko vieš aj ty, však, informator.

   

4. tak sa pome zahrať ešte raz: "za taketo osoby, ktore su sexualne uchylne maju narok na adopciu deti..."

    podľa mňa nie sú sexuálne úchylní, a rodia s v tradičných rodinách, dokonca veriacich, kresťanských, moslimských, všetkých...

    od jedného tvojho presvätého kolegu som raz dokonca čítala v jednom komentári kdesi /už som to tu pred časom

    kopírovala do inej témy/ - že narodenie homosexuálneho dieťaťa je trest boží za hriechy veriacich rodičov 

    - čím spôsobil ten bigotný človek hodne veľké pozdvižení v téme, kde reagovali hlavne veriaci ľudia.

 

 

aby sme si to ujasnili:    kto sú podľa teba sexuálne úchylní ľudia?

ja viem, čo si pod tým myslel, ale napíš to.

a prosíme tie príklady na psychicky vykoľajené produkty.

 

:ahooj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ad 2. tak skusim jeden pohlad priamo s kuchyne.....

 

http://thefederalist.com/2015/03/17/dear-gay-community-your-kids-are-hurting/

 

spoved dcery vychovavanej matkou lesbou v spolupraci s priatelkou...

 

ad 3. kto sa nemoze stat adoptivnym rodicom zo sexulne uchylnej populacie?....ja som za to ze ziadny a ty zasa selektujes...hm...a podla coho si vyberas?...

 

ad 4. a preco by mali mat to pravo?......ak je uz teda niekto sexulane uchylny, tak co mu brani si splodit vlastne dieta a ma po starostiach (ktore mu sice este nastanu)....bude mat vlastne dieta a nie "hracku" z nejakeho DD...a zasa tie tvoje "svate" dristy.....to ja ani nebudem komentovat... :(

 

 

podla mna su sexualne uchylni vsetci mimo hetero...a to nemysllim ako urazku,.....skratka je to tak...ak nie su, tak preco niekto je a niekto nie je?...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jop. jeden príklad priamo z kuchyne.

jeden máme. juch. o čom presne je? prelož. stačí presný výcuc. cudzojazyčné veci by sa mali prekladať aj podľa Pravidiel, nie každý je cudzojazyčný.

 

 

tak poďme ešte na chvíľu späť - keď hetero, tak hetero: koľko spovedí a koľko ranených ľudí, ktorí nosia svoje detstvo so sebou celý život z "tradičnej rodiny" je v knihách, vo filmoch, na nete, v blogoch, kdekade k čítaniu videniu počutiu. ?

koľko dramatických príbehov je na svete a vyšlo najavo z tých slávnych náhrad tradičných rodín - sirotčincov a detských domovov a pestúnskych rodín z núdze a pre peniaze... ?

 

mal si ty niekedy spolužiaka, kolegu, rodinu, známeho homosexuála, ženu či muža?

pochádzali celkom iste z tradičnej rodiny.

koľko kníh, filmov, príbehov si čítal, videl, počul o dokonalých tradičných rodinách, kde sa minimálne jeden rodič veriaci, moslim, kresťan s kresťanskou láskou na perách dokázal zriecť svojho decka, keď vyšlo najavo, že je homosexuál?

tradičné rodiny - plné doliny a rodiny alkoholikov, násilníkov, bigotov, dokonalý obraz tradičnej rodiny.

 

tradičné rodiny, z ktorých polka žije bez sobáša, z tej polky polovica sa do pár rokov rozvádza,

z tej polka uzatvára nové partnerstvá či manželstvá, kde sú moje deti, tvoje deti, naše deti, kde matky odopierajú právo otcom sa stretávať s deťmi, a odopierajú právo babičkám byť babičkami, a všetky možné ostatné kombinácie, na aké tvoj mozog ani nepomyslí... samá dokonalá tradičná rodina.

 

ale teba trápia homosexuáli, narodení v tradičných rodinách, ktorí si svoju sexualitu nevybrali. ani tučniaci ani ryby ani žiadne iné zvieratá si ju nevybrali, a je medzi nimi homosexualita v rovnakých percentách ako medzi ľuďmi.

homosexuáli, spravidla bežní a hodne talentovaní pracujúci ľudia, ako spústa hetero.  ľudia platiaci dane, odvádzajúci prácu, umenie, kultúru, cítiaci a citliví, s povahami rozdielnymi  ako heterosexuáli.

 

keď budeš vedieť, aký je rozdiel medzi praktikujúcim pedofilom, otváračom kabátov v parkoch a homosexuálmi, budeš vedieť aj odpovede.

aj že ako nehorázne urážlivé je od vás s takým hnusným dešpektom menovať ich sexuálnymi úchylákmi.  koľko homosexuálov ťa obťažovalo v poslednom čase?

 

uvedom si jedno, ty tradičná rodina:

homosexuálne ženy v pohode môžu priniesť do vzťahu s druhou ženou svoje deti. homosexuálni muži sa môžu oženiť a mať deti a hrať celý život divadlo a trpieť, ale milovať svoje deti. nič iné, žiadny iný rozdiel nie je medzi tebou a nimi, len ten, že ty sa hrdo biješ do pŕs, že sa ti podarilo narodiť ako heterosexuálovi.  gratuluj si. ktovie, na akom mále to záviselo.

 

tradičné rodiny. iste. sú. je ich hodne, ale hodne ich je hodne hodne porúchaných. stále omieľaš dokola to isté, ako tvoji parťáci, už ich tu zopár bolo... ale domyslieť veci do konca, to sa prieči, že. :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vilma, cize ide o burku v serbli. ked uvidis na papieri napisane rodic1 tak sa podpises a mozes protestne dopisat matka, babka atd. pretoze to sa moze stat a stava sa castejsie. ak zomru rodicia tak stari rodicia sa postaraju o dieta a nie je to ani matka ani otec. papier nemeni realitu

 

Ved babka dostavala danovy bonus(alebo ja som take danove priznanie spravil,mala narok). Ja som robil danove priznie,kde danovy bonus dostala babka(este mala nejaky zdanitelny prijem - neviem ci nebola opatrovatelka v rakusku uz si nepamatam,mozno na Slovensku mala nejaky prijem) co sa starala o vnuca. Matke fetacki,ci inak nesposobilej(to uz si nepamatam a pre mna nepodstatne) o dieta sa starali stari rodicia(rodicia dietata zili,pre mna bolo podstatne ze mala zdanitelni prijem a sud to pririekol jej, sa o neho starala...stara ). 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to je viac ako caste, bol to ale len priklad ze oznacenie matka nie je spravne nie len pre gayov ale aj pre plno “beznych “ ludi. Robit z toho vedu a sirit strach ze deti nebudu hovorit mame mama, to je ukazka ako extremisti pracuju.

informator, tak by ma zaujimalo ci si aj cital clanok co si linkoval.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jop. jeden príklad priamo z kuchyne.

jeden máme. juch. o čom presne je? prelož. stačí presný výcuc. cudzojazyčné veci by sa mali prekladať aj podľa Pravidiel, nie každý je cudzojazyčný....................

 

 

 

.........ale teba trápia homosexuáli, narodení v tradičných rodinách, ktorí si svoju sexualitu nevybrali. ani tučniaci ani ryby ani žiadne iné zvieratá si ju nevybrali, a je medzi nimi homosexualita v rovnakých percentách ako medzi ľuďmi.

homosexuáli, spravidla bežní a hodne talentovaní pracujúci ľudia, ako spústa hetero.  ľudia platiaci dane, odvádzajúci prácu, umenie, kultúru, cítiaci a citliví, s povahami rozdielnymi  ako heterosexuáli.keď budeš vedieť, aký je rozdiel medzi praktikujúcim pedofilom, otváračom kabátov v parkoch a homosexuálmi, budeš vedieť aj odpovede.

aj že ako nehorázne urážlivé je od vás s takým hnusným dešpektom menovať ich sexuálnymi úchylákmi.  koľko homosexuálov ťa obťažovalo v poslednom čase?

 

 

uvedom si jedno, ty tradičná rodina:

homosexuálne ženy v pohode môžu priniesť do vzťahu s druhou ženou svoje deti. homosexuálni muži sa môžu oženiť a mať deti a hrať celý život divadlo a trpieť, ale milovať svoje deti. nič iné, žiadny iný rozdiel nie je medzi tebou a nimi, len ten, že ty sa hrdo biješ do pŕs, že sa ti podarilo narodiť ako heterosexuálovi.  gratuluj si. ktovie, na akom mále to záviselo.

 

tradičné rodiny. iste. sú. je ich hodne, ale hodne ich je hodne hodne porúchaných. stále omieľaš dokola to isté, ako tvoji parťáci, už ich tu zopár bolo... ale domyslieť veci do konca, to sa prieči, že. :klobuk:

 

dotycna v tej svojej "spovedi" opisuje svoje pocity zo zivota s dvoma zenami...jedna bola matka a druha jej priatelka...obe boli lesby...v skratke pise asi toto..

 

""".........."manzelstvo" osob jednakej sex. orientacie, ako tiez "rodicovstvo" tychto osob odopiera potomkovi, ci uz otca alebo matku, pricom potomka presviedcaju, ze na tom vobec nezalezi , ze je to jedno. No vobec nie je.

 

a dalej pise...."vela  z nas, vela vasich deti je zranenych. Absencia otca (v tomto pripade, kedze ide zenu vychovavanu v lesbickom pare) vyrobila v mojom vnutri bezodnu priepast a ja som po nom bolestne tuzila kazdy den. Mala som rada partnerku mojej matky, ale druha mama nemoze nikdy nahradit chybajuceho otca. Vyrastala a dospievala som obklopena zenami, co tvrdili, ze nepotrebuju a ani nechcu muza. Ja som ale aj tak uz od malicka zufalo tuzila po ockovi.Je to divne a velmi ma zneistovalo zit v prostredi s takou bolestivou tuzbou po otcovi, po muzovi, v spolocnosti zien tvrdiacich, ze muzi su nepotrebni."

 

......"gay manzelstvo"  predsa nie je len o predefinovani manzelstva, ale aj rodicovstva. Podporuje, normalizuje a propaguje take zlozenie rodiny, ktora nam nevyhnutne odopiera volaco vzacne a zasadove. Berie nam volaco, co potrebujeme a aj po tom tuzime, pricom nas v tom momente aj presviedca, ze vlastne nepotrebujeme to, po com tuzime. Ze vsetko bude v poriadku. No nebude. Zranuje nas to. Tradicne manzelstvo muza a zeny a rodina sa samozrejme tiez moze rozpadnut a sposobit tym svojim detom utrpenie...(smrt, nevera, zneuzivanie)....ako celok vsak plati, ze najlepsim a nauspesnejsim je iba model rodiny, v ktorom deti vychovavaju obaja rodicia - otec a matka. Potomkovia rozvedenych rodicov mozu rozpravat ako ich rozvod poznamenal a tiez adoptovane deti mozu tuzit spoznat svojich rodicov biologickych rodicov, ale deti "rodicov" jednakeho pohlavia, nemaju moznost tuzit ani po tomto. A netyka sa to iba mna, je nas vela. Vela z nas je velmi ustrachanich aby zacali rozpravat, aby sa "vyspovedali" verejne o svojom zraneni, o svojej bolesti a potom sa zda, akoby ste nepocuvali, akoby ste nechceli pocuvat. Lebo ked povieme, ze sme zraneni z toho, ze nas vychovavali "rodicia" jednakeho pohlavia, bud nas vsetci ignoruju, alebo onalepkuju ako  nenavistnikov".....

 

autorka je matkou 4 deti a ma 35 rokov.

 

tolko k tomu clanku a upozornujem, ze je to,ozaj "vycuc" ale ten podstatny....

 

 

a preco mas v zuboch to, ze sa moze potencionalny sex. uchylak narodit v tradicnej rodine?...kde sa asi tak ma narodit?.... v skumavke?...alebo nejakemu gay paru?...a tatiez tu, prosim ta, nedavaj, akesi pseudoargumenty typu spoluzitia dvoch hetero a ich nezosobasenost a zivot na "dobre slovo"...co to ma spolocneho s tym, ze sex. uchylaci si narokuju  adopciu deti z DD......a ano ja radim vsetko mimo hetero k sex.uchylakom...co je na tom take cudne?....ty selektujes ja nie....myslis, ze taky pedofil a tiez ten tebou popisany "otvarac kabatov" nie je osoba citliva a milujuca?...preco mas ten nazor?....

 

 

a ty si tiez uvedom, ty obhajca sexualno uchylnej populacie (hoci je citliva a milujuca), ze ja nikde neposielam tuto cast populacie na gilotinu, ale som iba proti adopciam deti s touto skupinou....a mas pravdu, ze gay zena si moze prinioest do partnerstva svoje dieta, ale to iste si moze dat "donosit" aj gay muz a nasledne si do partnerstva priniest svoje dieta a nemusi si brat "hracku" z DD...nemusi sa schovavat a tajit nic...a urcite bude mat vlastne dieta radsej a to dieta bude u neho sa citit bezpecnejsie, ako "hracka" z DD...a nakoniec si sa nepoucila, co sa tak teraz casto objavuje v mediach....teda zneuzivanie mladistvych v cirkvi(aj ked je to celkovom meradle mozno iba nezanedbatelen %)?.....drviva vacsina akterov z radov knazov bola z homosex. uchylakov...

 

takze aby som svoj prispevok ukocil ako ty........ ale domyslieť veci do konca, to sa prieči, že.  :ahooj:

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a aku mas dobru radu pre rozvedene rodiny kde ten otec chyba rovnako ?    Totiz vynechal si dolezitu cast ze ona otca mala ale ten sa o nu nezaujimal.     Takze ako obycajne nie si schopny citat s porozumenim,  clanok totiz hovori v skutocnosti presne o tom,  nie ze nemala moznost,   otec sa o nu nezaujimal  a to je  problem ktory v skutocnosti s temou suvisi len volne.   

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kazde dieta ma otca...ci nie?....ale ty tu zasa odsuvas podstatu do stratena...ako vzdy....

 

......"gay manzelstvo"  predsa nie je len o predefinovani manzelstva, ale aj rodicovstva. Podporuje, normalizuje a propaguje take zlozenie rodiny, ktora nam nevyhnutne odopiera volaco vzacne a zasadove. Berie nam volaco, co potrebujeme a aj po tom tuzime, pricom nas v tom momente aj presviedca, ze vlastne nepotrebujeme to, po com tuzime. Ze vsetko bude v poriadku. No nebude. Zranuje nas to. Tradicne manzelstvo muza a zeny a rodina sa samozrejme tiez moze rozpadnut a sposobit tym svojim detom utrpenie...(smrt, nevera, zneuzivanie)....ako celok vsak plati, ze najlepsim a nauspesnejsim je iba model rodiny, v ktorom deti vychovavaju obaja rodicia - otec a matka.

 

tak ja neviem citat s porozumenim?....ty potom nevies vobec....a dalej....

 

 

.........Potomkovia rozvedenych rodicov mozu rozpravat ako ich rozvod poznamenal a tiez adoptovane deti mozu tuzit spoznat svojich rodicov biologickych rodicov, ale deti "rodicov" jednakeho pohlavia, nemaju moznost tuzit ani po tomto. A netyka sa to iba mna, je nas vela. Vela z nas je velmi ustrachanich aby zacali rozpravat, aby sa "vyspovedali" verejne o svojom zraneni, o svojej bolesti a potom sa zda, akoby ste nepocuvali, akoby ste nechceli pocuvat. Lebo ked povieme, ze sme zraneni z toho, ze nas vychovavali "rodicia" jednakeho pohlavia, bud nas vsetci ignoruju, alebo onalepkuju ako  nenavistnikov".....

 

takze dokazatelne citas iba to, co sa ti vmesti do tvojho mentalneho ramu....a ja tu predsa nekritizujem, ze sexualne uchylna skupina ludi nesmie mat deti...cital si to tu niekde odo mna?....kazdy clovek, co je schopny splodit dieta ma predsa tu moznost...alebo sa mylim?.....vies preco ja aj tento socialny experiment s adopciou deti pre gay pary vnimam tak negativne?.....okrem toho, ze sexualne uchylna skupina je urcite aj psychicky postihnuta (bez urazky), tak je jej priznane pravo na adopciu aj vtedy, ked nedokazala (na rozdiel od hetero paru), ze nemoze spolu splodit dieta s dovodu neplodnosti jedneho s partnerov...teda, ze choroba je na pricine ich ziadosti o adopciu a nie nejaka sexualna uchylka....ja nerad by som posielal deti do nepreskumanej oblasti, iba na zaklade toho, ze stat ma velke naklady na ich starostlivost v DD.....tebe to vyhovuje a mne nie ....ale o tom to je....vidis, ty tu posielas deti na gilotinu a nie ze ja mam problem s nejakym nepochopenim sexulalno uchylnej populacie....aj ty mas pozitivny vzor v cinoch tejto citlivej a milujucej skupiny v doteraz znamych pripadoch v radoch cirkvi, kde sa nasackovali milovat deti?......gratulujem, ale ja som na inej lodi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov