Skočiť na obsah

Byty - pôvodné, rekonštruované, interiéry


game

Odporúčané príspevky

éra dlhoročnej vlády umakartu, papundeklových bytových jadier, dostupného nábytku typu čo byt, to rovnaký nábytok vyžadoval hodne vlastnej fantázie a šikovnosti, aby si človek vytvoril prostredie, ktoré bolo iné, ako mal sused.

dnes to dostalo trochu inú úroveň :

pokiaľ sa  trošičku snažím popozerať po tom, ako to vyzerá s bytmi dnes, mnohokrát sa priveľa nezmenilo, zastal čas ... ale túžba vytvoriť svoje vlastné originálne prostredie niekedy prináša vskutku občas originálne neoriginálne, alebo zaujímavé, nezvyčajné aj bizarné interiéry ...

 

náhodou som natrafila na panelákový byt, kde majitelia predávajú "nadštandardne" rekonštruovaný byt - podľa správ je inzerát na scéne už veľmi dlho.

 

milovníci starého Egypta prestavali svoj byt skutočne originálne

- už len predstava odprašovania z množstva dekorácií z kdekade nakopených drobných kamienkov je trochu odstrašujúca, váha travertínových obkladov vrátane kompletne vytravertínovanej kúpeľne tiež nie je na zahodenie ... a zrejme predať ten byt po tejto revitalizácii nebude jednoduché, jedine nájsť rovnakých milovníkov Egypta :

 

post-3-0-85527300-1391625975.jpg   post-3-0-00077800-1391625977.jpg

post-3-0-35808400-1391625980.jpg   post-3-0-18065000-1391625983.jpg

post-3-0-11058200-1391625979.jpg   post-3-0-81563000-1391625981.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

post-3-0-13441300-1395407780.jpg

 

štvorizbový panelákový byt na predaj, tiež po veľmi veľmi špecifickej, svojráznej rekonštrukcii ...

na predaj je už dlhšiu dobu, prípadný kupujúci sa tiež bude musieť trafiť do oblúkov a panelákového krbu ... alebo kompletne vyramovať až na panel :

 

post-3-0-02993400-1395407782.jpg  post-3-0-41394700-1395407783.jpg

http://www.topreality.sk/4-izbovy-byt-cadca-r3704942.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Oni to asi predavaju ked to je na fotkach- komu to predaju? Tak ako napisala game asi takemu co sa mu to paci - ja by som tam byvat nesiel - svoj byt by som za to nevymenil. Ja som do bytu nic neinvestoval za 10 rokov a zijeme. Jednu robenu skrinu,skrinky vesiaky do chodby(proste v chodbe je to co potrebujeme a to sa odniest neda - len vyhodit) a dve plastove okna.

 

http://ekonomika.sme.sk/c/7143302/stat-moze-nariadit-vymenu-vytahov-aby-pomohol-oceliarnam.html

 

Podla mna to neprejde.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rekonštrukcie trochu ináč:  pseudokrby v inom štýle - letí štýl bielych kahancov z babkinej povaly s kopou vylepšovaní interiérov "akože"

neviem to nazvať ináč, takéto veci sa u nás volajú "akože" ...

trochu mi to pripomína výrobu lapačov prachu, ale proti gustu žiadny dišputát ...

 

rekonštrukcia vylepšením : pridanie falošného akožekrbu a falošnej nástennej akoževýlevky - aj priamo nad čalúnenou lavičkou :

 

post-3-0-05909300-1395600181.jpg              post-3-0-33779800-1395600175.jpg

post-3-0-40300600-1395600170.jpg              post-3-0-71919800-1395600176.jpg

post-3-0-90331600-1395600172.jpg  post-3-0-57465300-1395600179.jpg

 

 

tie výlevky sú formou, tvarom a ozdôbkami úplne rovnaké :

post-3-0-15205700-1395600168.jpg              post-3-0-25554900-1395600169.jpg

zdroj: mimibazar

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

síce je to vlastne dom, ale dávam to sem, lebo sa to týka len zariadenia interiéru.... podľa mňa je to šialene gýčovité tým, ako je to  preplácané, aj keď v článku to velebie ako krásne zariadený interiér... oni tí bytoví architekti a dizajnéri sú dobrí aspoň na niečo - napríklad aby klientovi povedali, že menej je viac...

 

post-632-0-69620200-1395602706_thumb.jpg

post-632-0-68729200-1395602709.jpg

post-632-0-76824500-1395602711.jpg

post-632-0-81561700-1395602713.jpg

post-632-0-94096200-1395602714.jpg

post-632-0-55863600-1395602716_thumb.jpg

 

 

zdroj: http://casprezeny.azet.sk/clanok/105908/carovny-dom-aky-si-nikde-nekupite-manzelia-nepotrebovali-dizajnera-ani-miliony.html

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

jeden 2-izbový panelákový byt na pražskom Jižním Městě bol chvíľu na predaj, už je predaný.

stav, v ktorom bol inzerovaný, a stále je dostupný na nete, je malá dvojizbová replika takmerVersailles - vlastne jednoizbová, pretože v miniatúrnej spálni sa zrazu akožeVersailles ešte viac láme ...

byt sa predával bez zariadenia, po dohode bola majiteľka ochotná niektoré kusy zariadenia nechať v byte.

byt bol vraj vlastníctvom nejakej mladej dámy z Ruska, ktoré v ňom priveľmi ani nebývala, po rekonštrukcii a zariadení vyzeral pred predajom takto:

 

post-3-0-91888900-1399038432.jpg   post-3-0-76860700-1399038434.jpg

post-3-0-26396200-1399038438.jpg   post-3-0-79961000-1399038439.jpg

 

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/228969/panelakovy-byt-ktery-vypada-jako-ze-zamku-prodali-ho-za-den-zname-cenu.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

TV Prima mala kedysi / neviem, či má stále / seriál o prestavovaní bytov či miestností v bytoch.

kedysi som o nich čítala, že sa ľudia, ktorým narobili z bytov niečo úplne iné, než si ľudia priali, nejedkrát aj sporili a súdili ... niektoré veci akoby robili schválne, ale že prečo, ani srnky netušia ... starším ľu´dom, ktorí si priali zachovať zemité farby vo svojej obývačke a úložný priestor, úplne vyhádzali skrinky a vyrobili steny aj sem-tam nábytok ružový a svetlomodrý ... to bol práve jeden zo sporov.

obrázok som neuložila, je to pár rokov, pravedpodobne to ide dohľadať, aj ostatné premeny ... sú kdesi tam.

 

jedna z tých, ktoré akosi ... v dome bývajú tri staršie ženy - dve staršie, jedna trochu mladšia, matka, dcéra, a matkina sesternica.
hodili dokopy peniaze, obnovili dom, na starú obývačku už nezvýšilo, z vďačnosti, že ju prijali do domu, sesternica prihlásila dom do Jak se plní sen na Prime.

nemuseli to prijať, možno netušili, do čoho lezú. starý nábytok skončil na skládke, a dámy dostali toto - kúsok vykúsnutého Van Gogha, obrovitého aj so skrinečkami :

 

post-3-0-45353300-1399478606.jpg

 

http://bydleni.idnes.cz/ty-blaho-lapala-po-dechu-majitelka-po-zhlednuti-noveho-obyvaku-pbu-/dum_osobnosti.aspx?c=A111020_150356_dum_osobnosti_rez

 

morskú nemoc mám už len pri pohľade na tú krásu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa toto čírou náhodou páči, možno mám zvrátený vkus... len neviem, ako veľmi je to praktické, či to poskytne dostatok úložných priestorov pre obyvateľov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa toto čírou náhodou páči, možno mám zvrátený vkus... len neviem, ako veľmi je to praktické, či to poskytne dostatok úložných priestorov pre obyvateľov

našla som kopu ďalších Prima rýchlokvasených snových bývaní na tom webe.

určite by boli k nájdeniu aj na samotnej Prime, ale nehľadala som.

 

v podstate táto stránka stačila, aby sa stalo zrejmým, že väčšina bytových dizajnérov, s ktorými Prima spolupracuje, neberie do úvahy potreby a priania ľudí, ktorým mení kus života ... v prvom rade sa to týka práve tých úložných priestorov.

 

napríklad - rodina, ktorá si cení knihy dopadla takto:

Prostor bez tmavého nábytku působí větší. Z místnosti však zcela zmizel úložný prostor pro knihy.

Zdroj: http://bydleni.idnes.cz/promena-panelakoveho-bytu-dcb-/dum_osobnosti.aspx?c=A110203_194018_dum_osobnosti_rez

 

 Jenže tentokrát se designérka Anna Lacová, jinak maminka malé dcery a tudíž znalá dětských schopností, poněkud netrefila. Po provazovém žebříku se sama dostala nahoru až na třetí, hodně vydřený pokus.

Když to poprvé zkusily Barborka s Karolínkou, měly jasno: nahoru se možná dostanou, ale dolů kvůli strachu neslezou! Naštěstí designéři přišli na problém ještě před předáním, a tak postele doplnili o dva přenosné kovové žebříky.

 

Zdroj: http://bydleni.idnes.cz/provazove-zebriky-k-palandam-se-nepovedly-deti-nemohly-dolu-plw-/dum_osobnosti.aspx?c=A110317_170452_dum_osobnosti_rez

 

Úložné skříně podél stěny zmizely, nahradila je malá knihovna vložená do niky ze sádrokartonu.

Zdroj: http://bydleni.idnes.cz/zimni-zahrada-se-promenila-na-utulny-obyvaci-pokoj-150-splneny-sen-phh-/dum_osobnosti.aspx?c=A120208_235209_dum_osobnosti_rez

 

manžel invalidný na kolieskovom kresle :

Malé "kostky" ( úložné skrinečky ) vysoko nad pohovku vypadají efektně, v souvislosti s běžným provozem a hlavně úklidem domácnosti této rodiny však vyvolávají trochu pochybnosti. Jsou praktické?

Zdroj: http://bydleni.idnes.cz/jak-se-stavi-sen-0i9-/dum_osobnosti.aspx?c=A120315_155450_dum_osobnosti_rez

 

Obě obyvatelky malého bytu byly spokojené ...  Naštěstí zatím nestihly "nasbírat" věci, takže jim absence úložných prostor v obývacím pokoji asi vadit nebude.

Zdroj: http://bydleni.idnes.cz/z-ohavne-preplacaneho-retro-bytu-vznikl-interier-s-minimem-nabytku-1pv-/dum_osobnosti.aspx?c=A120301_150415_dum_osobnosti_rez

 

 

mimoriadne častý problém týchto primáckych premien ... skrine väčšina dizajnérskych dvojíc nepozná. je to veľmi často len načinčaný priestor / česť dizajnérom, ktorí si dali námahu trochu premýšľať / :)

 

v tej vangoghovskej obývačke tam vyššie sú vlastne problémy viaceré - úložné priestory sa im v značnej miere presťahovali pod strop, a sú to staršie a starnúce dámy, ktoré už mladšie nebudú.

ten prázdny foch tam dolu pri zemi zanedlho nebudú mať ako čistiť, lebo zohnúť sa a kutať tam s handrou bude problém.

keď im nebodaj ochorejú chrbtice, od tej sedačky horšie sedenie im ani nemohli vymyslieť ... jedna z najhorších polôh je sedieť s chorou chrbticou v polosede-poloľahu.

 

samotný vangoghovský interiér je zaujímavý, viem si ho predstaviť v alternatívnom byte pre mladých bohémov, ktorý to za pol roka strhnú a prerobia podľa ďalšej aktuálnej módy.

 

toto je ale interiér pre starnúce dámy, ktoré už nikdy v živote nebudú mať peniaze na to, aby to zmenili, a na toto dielo, ktoré je síce vysoko moderné, / keď je pravda, že tapety s obrovitými vzormi práve letia /, sa budú dívať až do smrti.

tento prípad si žiadal trochu nadčasovosti ... sú tam oveľa lepšie premeny, ale skrine nepoznajú ani tie. ale to je len môj názor :innocent:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten van goghovský motív mne osobne príde tak vkusný ako ten nafukovací van gogh z plechovky v ktorejsi inej téme. keď tapeta, tak asi nejaký nadčasovejší a menej únavný motív.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuž, aj mne sa páči obývačka bez skríň, veľké vzdušné priestory, na stenách len nejaký obraz, ale to predpokladá existenciu šatníka, kumbálu a knižnice niekde vo vedľajších piestoroch...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

súhlasím :) aj mne sa páči obývačka bez skríň, a kdečo bez skríň ...

 

tá vangoghovská obývačka je náhodou v rodinnom dome, kde skrine môžu strčiť do inej miestnosti, alebo aj do pivnice, problém tých premien je, že väčšinou sú to ľudia, zúfalí zo svojich malých panelákových bytov, činžiakov z prvej polovice 20. storočia, aj z 50. rokov, ktoré rozhodne neboli chýrne o veľkosti miestností ...
istý druh panelákov, neviem, či sa stavali aj u nás, ale v tých článkoch som sa s nimi niekoľkokrát stretla, bol panelák, ktorý mal jednu izbu veľkosti 2 x 3 ...

dva metre krát tri metre ... to malo byť trestné. no. podstatné je, že vo väčšine tých minibytov a vo väčšine činžiakov je dodnes problém úložný priestor ... preto ako rodina existujeme s minimom skríň, a fľakujeme, ako sa dá, už dlhé roky, lebo nechceme byť zaskriňovaní ... ale vyhodiť ich nejde :) nie sú vedľajšie priestory :)

-------

 

no ... ale našla som jednu inú zaujímavú vec :)

 

kto pamätá, za blahého socizmu bol obrovský problém nábytok ... vznikali dokonca skeče a kdečo humorné o tom, ako si sused pomýlil byt, a ani to nezbadal.
najväčšia kritika prišla po zmene režimu, pomaly bolo nábytku hocikoľko, a nábytkárske obchody rástli ako huby po daždi - fuj, aké klišé : )

 

ale dnes sme tam, že znovu všetci nakupujú to isté, a keď si chlap nezapamätá farbu maľovky, celkom ľahko si pomýli byt ... :)
viem, nie sú v móde skrine, a tieto obývačky sú rozhodne bez ... kde skladujú veci, neviem.

tento výber obývačiek z roku 2013, ktoré pohádzali ľudia na net, urobili usilovní ľudkovia na okoun.cz, trochu som to upravila do bloku, aby ten prováns socizmus z roku 2013 bol ešte zreteľnejší : ) :

 

post-3-0-48559100-1399662974.jpg

zdroj: okoun.cz

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Táto prestavba sa medzi predchádzajúce nezaraďuje svojou gýčovisťou, skôr mi vadí riešenie komplet otvoreného priestoru; hádam iba náhodou sa im podarilo wecko riešiť ako intímnu zónu, ale ... spálňa, pracovňa, kuchyňa, kúpeľňa, to je ako všetko v jednom. V kúpeľni po použití je vždy nahromadená para ... stačí zimné obdobie a okna v celom ich bytíku budu orosené. Ak domáca pani varí, jednak sa aróma nekontrolovateľne šíri všetkými smermi, ale tiež, ak by si partner rád oddýchol, vtedy by uzavretý oddychový priestor priniesol viac kľudu; zatiahnutý záves toho až tak veľa nevyrieši ...

 

Ale ... dvaja architekti si takto upravili SVOJE bývanie, oni tam budú bývať, oni sami na vlastnej koži zistia, či takéto riešenie je pre nich to "pravé orechové". Však je možné, že časom, ak sa pripadne rodina rozšíri o ďalšieho člena sa dopracujú k inému bývaniu a tento priestor im bude slúžiť už iba ako pracovný ateliér ...

 

"Náš Mini Loft jsme si navrhli tak, aby prostor dobře sloužil pro bydlení, práci a přijímání návštěv. Jsou to naše oblíbené činnosti," uvádí Andrea.

Zdroj: http://bydleni.idnes.cz/rekonstrukce-bytu-0n4-/rekonstrukce.aspx?c=A140509_133017_rekonstrukce_web

 

post-88-0-33816000-1400058021.png

 

post-88-0-58862700-1400058029.png

 

post-88-0-04937000-1400058050.png

 

post-88-0-21808500-1400058057.png

 

post-88-0-97610500-1400058079.png

 

post-88-0-47882700-1400058092.png

 

post-88-0-08061800-1400058103.png

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

premýšľam tu nad tou kúpeľňou. keď nepotrebujú ticho k spánku, alebo nebudú prijímať návštevy, keď budú chcieť aspoň jeden z nich spať, to všetko sa dá spraviť k spokojnosti.

tá kúpeľňa.

 

naša kúpeľňa totiž tiež nemá po rekonštrukcii kuchyne, wc, predsiene a kúpeľne dvere ...

/ je tam miesto na zasúvacie, ktoré tam pôvodne mali byť, ale takto nám to vyhovuje viac- vznikajú priehľady a pohľady, o ktorých byt predtým ani nesníval /

... ale je postavená, orientovaná a zariadená tak, že kto nazrie na široký / 30 cm silný / dverný otvor, vidí kúsok okna a kotol.

všetko ostatné je mimo zorný uhol, a hlboko v miestnosti, minimum dva metre od dverí ... a keď tam tečie voda, druhý tam nevkročí. funguje to takto aj s príležitostnými návštevami.

súkromná zóna tam funguje. na porušenie súkromia treba vojsť do miestnosti.

 

pri tejto úplne otvorenej kúpeľni s tým mám trochu problém ... človek má občas v kúpeľni rýdzo súkromné, osobné činnosti, na ktoré nemusí nazerať ani partner ... nehovoriac o tom, že na prskajúcu vodu tam nie je žiadna záchytná zóna, zábrana, len je to veľmi efektné, to je všetko.
 

mám taký pocit, že po čase tam pribudne minimum matná sklenená zástena, čosi, čo ide trochu zatiahnuť, pre trošičku súkromia, pre trošičku zábrany proti vode v spálni ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne by tá otvorená kúpeľňa nevadila, ale po mojom účinkovaní by teda bola mokrá až posteľ... :-) plus ak je WC takto ďaleko od kupelne, chcelo by aspoň maličké umývadielko na WC...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

jedna pôvabná amatérska rekonštrukcia - rodinný dom na predaj PO rekonštrukcii.

dom je v inzerátoch na predaj v NZ, stojí tam, že je tehlový. tie tehly mohli zostať skryté ... urobili by lepšie. alebo odhaliť jednu stenu, riešiť to úplne ináč ... toto riešenie je dosť - skôr to vyzerá ako pred rekonštrukciou ... :(

 

tie vážne premýšľania, a keď neviem, tak porady s tým, kto vie, pred rekonštrukciou majú čosi do seba ...

 

v inzeráte to beží pod názvom "vkusná rekonštrukcia"

 

post-3-0-18651600-1401468385.jpg

http://novezamky.olx.sk/rd-nove-zamky-vkusna-rekonstrukcia-iid-234323946

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

trojizbový panelák, ktorý sa po rekonštrukcii tvári ako hrad :)

po rekonštrukcii ho ponúkali na predaj, už je aj predaný, inzerát je stále dostupný. otázka je, či nových majiteľov uchvátili hradby a podzemie, alebo relatívne nízka cena ...
v každom prípade je to tam trochu pocit ako v katakombách ... istým spôsobom obdivujem odvahu ľudí, ktorí sa púšťajú do takýchto zásadných rekonštrukcií, vyrobiť z paneláku egypt či oravský zámok s papundeklovými dverami a umelými oknami ... :hmmm:

 

post-3-0-12252000-1401826039.jpg   post-3-0-29953600-1401826040.jpg

 

http://ruzomberok.directreal.sk/sk/nehnutelnosti/3-izbovy-byt-predaj-exkluzivne-ponukame-na-predaj-byt-v-ruzomberku-3-izbovy-byt-po-rekonstrukcii-25712?c=exkluzivne-ponukame-na-predaj-byt-v-ruzomberku-3-izbovy-byt-po-rekonstrukcii

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

kameň v paneláku

rekonštruované panelákové interiéry sú občas pri tej veľkej snahe menej vydarené aj u susedov.

panelákové byty po rekonštrukcii z rôznych maďarských miest, kde kameň mal mať ozdobnú funkciu, len z toho nakoniec vyšla trochu samoúčelná kamenná vec ...

 

post-3-0-81986100-1403371890.jpg   post-3-0-15753800-1403371892.jpg

post-3-0-55943100-1403371893.jpg   post-3-0-10648100-1403371895.jpg

http://olx.hu/hirdetes/dunakeszi-baratsag-utja-ID3NAB.html , http://aprohirdetesingyen.hu/lakas/327373/elado-3-szobas-atalakitott-lakas-szekesfehervar-tovaros , http://olx.hu/hirdetes/tatabanyan-atalakitott-felujitott-lakas-azonnal-koltozheto-ID1kR0X.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

tu tomu bude dobre.

 

bydlenkovské rady, ako pretvoriť interiér kovovými skriňami z fabriky, lapačmi prachu každého druhu, zástavkami na stene a neskutočným množstvom desných nápadov :

 

10 nápadov, ako si KREATÍVNE ozdobiť interiér bytu

 

dôraz je na slove "kreatívne"  :)

 

a kreatívne pokračujeme s rebríkom v obývačke :

10 nápadov, ako využiť starý rebrík po bydlenkovsky
 

/ zopár nápadov je tu viac-menej použiteľných /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z toho prvého sa mi páči nápad na zavesenie obrázkov - mohla by som na stene mať obrázky bez toho, aby som z nej urobila ementál...

niektoré nápady s rebríkom tiež nie sú zlé, hlavne ako zariadenie do nového bytu, kým sa človek zmôže na normálny nábytok...

ale niektoré veci mi pripadajú ako vtip... :-)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

dve kuchyňky po rekonštrukcii a premene na prováns ...

cedníčky, hrnčeky, mištičky, šáločky, naberačky, vázičky, dózičky, pytlíčky, hviezdičky, stojančeky, nádržky, krabičky, košíčky, venčeky, obrážteky, formičky, anjelíčky, a hlavne srdiečka - všetko v niekoľkonásobnom prevedení a veľkosti ... nič proti, každý podľa svojej chuti, farebne zladené, je za tým kopa roboty a zbierania, nech sa páči :)

len jedna otázka ma trápi ... kto z toho všetkého utiera furt prach ? :)

 

post-3-0-24126200-1408031372.jpg

post-3-0-55740300-1408031373.jpg

a ... menej je niekedy skutočne viac ... alebo sa to zdá len mne :)

 

zdroj: www.mimibazar.cz, www.protivnablondyna.cz

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

a ešte jedna obývačka po rekonštrukcii a zmene dekorácií ...

miešanie slohov a štýlov a dôb a materiálov a farieb dreva a množstva ...

taký ten prípad, keď je z niečoho vždy o kus plus čosi navyše viac, než by mohlo byť, aby to konkrétne ´niečo´ ukázalo a vyniklo

 

post-3-0-05328300-1408966329.jpg

zdroj: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=4466074

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

len taká drobnosť, ktorá udrie do očí.

títo ľudia si dali obrovskú prácu s rekonštrukciou podkrovia ... vymazlili, pekne zariadené, vydarené, snažili sa o štýl, drevo, nábytok, trámy, podlahy - je tam viac fotiek.

až na jednu vec - tú zásuvku nebolo od veci premyslieť tiež.

je tam miest dosť, kam ju umiestniť - dať ju nižšie, zboku, niekam, kde nekole oči - pri tej veľkej práci a vypapinkaní toho priestoru je toto dosť chybka - samozrejme je to môj pohľad, ale na pohľad mi tam v tom vymazlenom priestore dosť prekáža.

post-3-0-72511000-1410024889.jpg
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=4627138
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jeden byt, ktorý bol v ponuke na predaj na nete "exkluzívne po rekonštrukcii".

má dve izby, a dostal klimatizáciu.

z ponuky už bol stiahnutý, na tento obrázok som narazila na google náhodou ... a trochu dosť som sa v tých stenách a stienkach a dverách a prechodoch stratila :

 

post-3-0-15406600-1410449010.jpg

 

pôvodne bol v ponuke tu http://www.trencin-reality.sk/exkluzivne-na-predaj-2-izbovy-byt-po-rekonstrukcii-s-klimatizaciou-trencin/109482
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov